54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #12929
    persze.
    az óvodás korosztály biztosan ott fog elélvezni :)

    szerk.: mondjuk míg feltelepíti a majdnem 20 gigát... :D
  • Snexi
    #12928
    higyjétek el,bármit amit kva rég vártok azt nem tudjátok objektíven értékelni (bár semmit sem lehet,na de értitek)
    ez lesz a gta4nél is,valószínűleg legtöbben már a telepítőnél elfognak élvezni hogy hu de kurva jó játék,holott még ki sem próbálták
  • bertino
    #12927
    neked ennyit ér
  • Synit HUN
    #12926
    "6/10-...na igen, kb. ennyit ér."

    Erre hagy jöjjünk rá mi magunk! Köszi!
  • Kandurex
    #12925
    "A Grand Theft Auto legutóbbi, negyedi iterációja 98%-os minősítést ért el a Metacritic.com-on. Ez az igen magas érték olyan teszteredménykből jött össze, mint az IGN, a Eurogamer, a 1Up, a GameSpy, a GamePro, az EDGE, a GameSpot, az EGM és még vagy két tucat gaming újság és magazin maximális pontszámai, és melyeket csak a GameTap vagy a Destructiod szintén magas, de nem maximális értékei húztak vissza két százaléknyit. A majdnem tökéletes játék, mondhatni.

    Némileg ezért is volt furcsa, hogy a szuper-hardcore GAF What games do you Regret buying in 2008? témájában szinte minden második hozzászóló a Grand Theft Auto IV. játékot említi, mint megbánt vásárlást erre az évre, jellemzően mindig ugyanazzal az indokkal: "...got caught up in the hype...". James Newman írta pár napja, hogy amikor a videojáték-rajongókról írott könyvhez keresett anyagot, észrevette, hogy a gaming publikációk nem-hirdetés felületének (értve ezalatt az újságok oldalait is) 75-90%-a (!) foglalkozik a jövőben esedékes, még meg nem jelent címekkel: "Previews and teasers written under headings like 'The Next Best Game in The World Ever is...', and the 'Anticip-O-Meter' all help focus our attentions on the near horizon and contribute to making us vaguely unsatisfied with what we have."* Ott és akkor nem értette, hogy miért van ez, pedig a GAF-es topic pontosan megadja a választ: mert így nem kell szembenézni azzal, hogy a hype tetőzésekor, az ingyen review példányok alapján kiosztott maximális vagy ahhoz közeli pontszámok hogyan is csapódnak le valójában azoknál, akik tényleg fizetnek is a játékokért. Fél évvel a megjelenés után: GTA4 - 6/10?"

    6/10-...na igen, kb. ennyit ér.
  • DJ Skyline
    #12924
    nem, viszont ha nem mászol ki az autóból és az elkezd süllyedni akkor már...de úszás az van persze
  • xido
    #12923
    hm..kimarad a víz alatti úszás..de ez ugye nem hozza maga után azt,hogy ha beleesel a vízbe,meg is halsz?:)..bringázást sajnálom,bár nagyvárosba nem való:)
  • ProGabe #12920
    én sem értem miért off a hw-s gond, főleg, ha szorosan a témához kapcsolódik. TomDantes nem azt kérdezte, hogy milyen egeret vegyen a pasziánszhoz. pár napja tudjuk, hogy mi a sysreq. mégis miről beszéljünk?

    pont annyi létjogosultsága van, mint azon elmélkedni, hogy EU-ban mikor jön. majd ha a R* kinyitja végre a kicsi száját, megtudjuk
  • Master Rick
    #12919
    A fórumnak ez a része, bármennyire is furcsa, erre van, a Hardwarenek van egy elkülönített része, oda írjatok...
  • TomDantes
    #12918
    Igaz unalmas a hardwer téma inkább mindeki írja be naponta hogym ár csak 32 nap van hátra...juj de jó!
    Már csak 31 nap van hátra juj de jó!
    Már csak 30 nap van hátra juj de jó!

    és így tovább. Ez így sokkal értelmesebb
  • ldavid
    #12917
    írtam a Take2 supportnak
  • bertino
    #12916
    az év fejlesztője: Rockstar North.

  • DJ Skyline
    #12914
    tényleg kikúrtúl unalmas már
  • bertino
    #12913
    fejezzétek már be a hardveres témát.
  • HKS
    #12909
    hmmmn hát a gamespot-on is azt irtják hogy dec 2 csak amerikára vonatkozik és a gamespot nem szokott gyakran tévedni
  • FlyHigh
    #12908
    Ideje lenne a rockstarnak lépni.
  • ProGabe #12907
    akkor röviden, lezárva a témát: elindulni valószínű el fog. játszható lesz-e? nem
  • ldavid
    #12905
    azt már rég tudom :P
  • Pepsi Twist
    #12904
    kész teljes titok van... énvagyokazapad
  • ldavid
    #12903
    nem értem én sem
    de amúgy olyan jó, hogy minden oldalon csak annyit írtak, hogy 2 hetet késik és dec.2án jön,
    de azt, hogy mindenhol így lesz-e, azt sehol sem említették...
  • rotator
    #12902
    Ausztrália hamarabb kapná meg? :))) Ott hónapokat szoktak csúszni néha a játékok.
  • bertino
    #12901
    én kétlem, tul nagy a különbség a 2 dátum között.
    persze csodákat még várhatunk...
  • BiG G
    #12900
    csak amerikában csúszna? lehetséges ez?
  • ldavid
    #12899
    úgy gondoltam
  • Pepsi Twist
    #12898
    hát akkor sztem legyen vissza 21.-re
  • bertino
    #12897
    ne álljunk vissza szerintem.
  • bertino
    #12896
    és törölhetnéd is ezután az ilyen jellegű hsz-eket, persze te dolgod, de így még több embert motiválna, hogy itt hiába jön az ilyen kérdéseivel, ha törlésre kerülnek.
  • Master Rick
    #12895
    Jó, de a dec. 5ikei megjelenés csak az USA-ra van... És sztem elég messze vagyunk az államoktól... Én úgy tudom, hogy Magyarországra az európai megjelenés érvényes... Jó nekem mind1, végülis csak örülni fogunk ha hamarabb érkezik....
  • ldavid
    #12894
    az IGN-en ezek a dátumok vannak megadva:
    US: December 2, 2008
    Europe: November 21, 2008
    Australia: November 21, 2008

    game.co.uk szintén 21. - visszaálljunk 21-re?
  • bertino
    #12893
    jahahahajj
  • Pepsi Twist
    #12892
    A játék VÁRHATÓ magyarországi megjelenése: 2008. november 21.


  • Master Rick
    #12891
    Miért dec. 5ére van kiírva a megjelenés? Nov. 21 a várható... Alul oda van írva...
  • ldavid
    #12890
    én is támogatom
    ezt még meghagyom, mert másnak is hasznos lehet, de a továbbiakban
    hardver témában az off topicot keresse mindenki
  • TomDantes
    #12889
    Már bocs, de az hogy mi éri meg meg mi nem az más kérdés. Az is más kérdés hogy mire van pénzem. Nekem meg csak erre van.
    Én is tudom hogy mi lenne a jobb, de nem vagyok milliomos.

    Engem csak az érdekel hogy Dual Core-on el fog-e indulni.
  • Stefibaba
    #12888
    A továbbiakban forduljatok ide :) (mielőtt Dzsekó(XD) vagy inkább DJ Skyline megszólal)
  • ProGabe #12887
    dual core és c2d között tényleg annyi a hasonlóság, hogy 2 mag van mindkettőben. és ennyi. teljesen más megközelítés a kettő.a dual core-ban két szimpla processzort kötöttek össze, míg a c2d-k már eleve úgy vannak felépítve, hogy 2 magot kezeljenek, tehát natív kétmagosak. a dc-k csak az igazi kétmagosok előfutárai

    ebből következik, hogy ősrégi az utasításkészletük. pl. egy újabb, 65nm-es 2.4-es c2d (normálian megírt programokban) odaver egy régebbi 2.4-es c2d-nek, mert fejlettebb a felépítése. most akkor gondolj bele, hogy mi a helyzet ez jóval régebbi dc esetében

    szóval röviden és tömören: ne vegyél dual core-t, mert egyszerűen nem éri meg. meg sem közelíti a c2d-ket

    nem vagyok hardveres, ezeket csak leszűrtem a saját kis "kutatásomból", amikor kb. 6 hónapja gépet vettem. szóval aki tud, javítson ki, ha tévedek!
  • Pepsi Twist
    #12886
  • Cat 02 #12885
    Nem :) Quad a 4 magos.
  • RoyalPredator
    #12884
    Core 2 Duo = 4 mag.
  • TomDantes
    #12883
    Szóval akkor Dual Core-on is fog menni? Csak azért mert tudom nem a legerősebb dupla magos, és viszonylag olcsó is...de nekem is így sokba van és sokat gyűjtöttem rá.

    Igencsak verném a fejemet a falba ha a hiába költeném el a pénzem és akkor se menne

    De rendesen a frászt hozták belém...a fene a konzolosokba...mit ijesztgetnek?