54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • mikiking
    #12882
    dual core két mag.... core 2 duo, 2 mag,ujabb féle gyrátási technológia.... elfog indulni mindkettőn
  • TomDantes
    #12881
    Figyeljetek csak, lenne egy kérdésem, a GTA4-gépigényével kapcsolatban. Na most, azt írják
    Intel Core 2 Duo 1.8Ghz. Nekem lehet hogy lesz egy a mostanihoz újabb gépem, amiben Dual Core 2,2 -es proci van.

    Na most akkor ezen nem fog menni? Értem hogy a Core 2 Duo meg a Dual Core nem ugyanaz, de egy Dual Core -s gépen el se fog indulni? Legalábbis nekem nekem ilyesmit mondott pár okos, persze utána rögtön mondták hogy inkább konzol az mennyivel jobb...a PC nem jó semmire...na mindegy

    Szóval, akkor mi a helyzet? Hiába lesz jobb gépen a mostaninál, azon se lesz GTA4? Mit gondoltok?
  • REPS0L
    #12880
    hűha, akkor már lehet moderátor :D
  • Snexi
    #12879
    azért annyira nem,több mint 3 hónapos
  • Pepsi Twist
    #12878
  • bertino
    #12877
    kicsit ujreg.
  • fery02
    #12876
    Ha picit visszaolvasnál tudnád, hogy 2 hetet csúsztatják.
  • RoyalPredator
    #12875
    33 Hap? Wtf?
    "
    [ A konzol vs. PC, warez és az offtopic hozzászólások törölve lesznek ]
    (ha ide írod a warezfájdalmaid, az következményekkel jár, pl. kitiltás)

    33
    Gépigény
    "
  • BIZ0906
    #12874
    Most hogy tudjuk milyen vas kellene alá, elég valószínü.
  • DJ Skyline
    #12873
    sokáig lesz még téma a hardware dolog a GTA IV topikban?
  • BiG G
    #12872
    várjuk csak be az új i7-eseket, akkor kiderül :)
  • BiG G
    #12871
    elvileg a kvad, de amíg nem használja ki natívan szinte semmi (néhány programon kívül, és most eltekintek a már korábban taglalt ügyeskedésektől), addig a sima c2d-k a jobbak, mert jobb az ár/érték arányuk.

    a mostani négymagosok csak villogni jók szerintem, mert mire már mindent (windows, programokat, játékokat) többszálúsítanak, addigra már nagyon gyengének fognak számítani, szvsz persze.
  • FlyHigh
    #12870
    Jövőre nézve a C2Q, 3GHz környékén még sokáig kitűnő marad.
  • Stefibaba
    #12869
    Sry hamár off: A Core2Quad vagy a Core2Duo a jobb?? Mer nekem egy Core2Quad van (4mag 1,8GHz)
  • FlyHigh
    #12868
    Dual memo kezelést meg ki kell használni, 3 modul hülyeség, 4 modul már sok.
  • FlyHigh
    #12867
    Memória elérési ideje és gyorsasága szerintem fontosabb mint a mennyisége, gyári 1200MHz-es CL5 reaper nem hazudik, akármi alá is elég 2 giga belőle.
  • ProGabe #12866
    plusz a sysreq-ből kiderül, hogy CPU és ram kell neki - mint minden GTA-nak. nem a videokártyákon fog múlni, hogy egyeseknél hogyan megy

    tényleg az a legésszerűbb, hogy vársz, bár szvsz szükség lesz arra a plusz ramra vista alatt, főleg ha nagy felbontásban játszol
  • AleXXXXX
    #12865
    hát nekem eddig a vga-mal csak jó tapastalataim vannak:) lehet hogy nagyon közhejet mondok, de crysis "very high" grafikán szaggatás nélkül fut. Szerintem a gta iv se fog többet enni.. pl abban nincsen 10 000 000 fűszál, meg fa, amit lenget a szél, stb..
  • Prince23
    #12864
    Én azt mondom, szerintem várj a ram vétellel míg megjelenik majd csak akkor (tapasztalat után, h fut e rajta stb). mert oda a vga-d lehet kevés lesz...sokan mondják, h csak butított változat a 9600 gt. attól jobb a 8800 gt. 9800 gt vagy GX200-hoz tuti kihasználódna jobban, ha vennél + egy ramot.
  • AleXXXXX
    #12863
    nekem az szerintem megvan:)
    Bár sztem vista alá nem árt ha több ram van.
    Igazábol ez lesz életem legelső eredeti játéka:P
    Furcsa lesz eredeti grafikás dvd-röl telepíteni.. a crackelés hiánya is szokatlan lesz, de megéri:):):)

    *
    Arrol nem tudtok valamit, hogy szerver indítása hogy lesz? tehát csak a rockstar által üzemeltetett szerókon lehet közösen ökörködni, vagy csinálhat mindenki magának, ha van kedve?
    Mer ha lehetséges lenne a saját szerver, közösen nyomhatnánk egyszer, itt minden sg-s gtassal:)
  • Prince23
    #12862
    De a VGA számít... nem biztos, h kihasználódik a pl 3 rammal. pl nekem is volt 2 giga ramon és mellette egy 7300 GT. szart se ért a teljesitménye. de kicseréltem egy 8800 GT-re és voálá.
    egy jó vidkari kell, ez a lényeg.
  • rotator
    #12861
    Nem fog ártani. ;)
  • mikiking
    #12860
    igen ha van rá cash
  • Prince23
    #12859
    Ja most vettem észre h vistás vagy:D
  • Prince23
    #12858
    Minek? Vistának több ram kell alapból, xp-nek elég 2
  • AleXXXXX
    #12857
    Az az igazság, hogy én se nagyon szeretnék offolni, de olyan dilmmám lenne, hogy:
    Konfigom:
    Core2Duo E8400 @3.00 GHZ
    2048MB DDR2 1066MHz RAM
    GIGAVYTE GeForce 9600gt 512MB GPU
    Windows Vista Ultimate 32bit.

    Az ajánlott rendszerkövetelményben 2.5 giga ram van vista esetén..
    Szerintetek ugorja le a sarokra még1 ramért?
  • rotator
    #12856
    A Core2 egy teljesen új technológia volt megjelenésekor, az X2 meg ráncfelvarrás. Egyébként a MHz nem számít 2 tök különböző felépítésű processzor összehasonlításakor.
  • mikiking
    #12855
    elfutna rajta
  • Gyocsika
    #12854
    Nagyon OFF lesz neharagudjatok, de

    Ennyi különbség van az Intel Core 2 Duo és AMD Athlon X2 64 között? Hogy egyikből elég az 1.8GHZ másikból meg kell 2.4 GHz?

    (AMD Turion64 X2 TL60 2.0 GHz ----> egy ilyen proci akkor nem is lenne jó? [Notebook proci] és nem kell hogy maxon menjen, de elfutna rajta? )

    Még egyszer bocs! Előre is köszi!

    Amúgy faja kis game lesz!
  • Stefibaba
    #12853
    Azé az az egy TB Ram se rossz XD
  • Stefibaba
    #12852
    TY bár inkább lDavidnak köszönhető hisz ő csinálta :P
    Előttem szóló: Ha kihalt a Homo Sapiens hogy lehetünk itt?
  • gergobaby
    #12851
    Azok már rég kihaltak ;)
  • Freddycom
    #12850
    Megnyugodhatsz, tényleg munkára fogja.
  • xido
    #12849
    Na most lehet csak placebo hatás ez a cpu control program és csak szerencsém volt,de esküszöm,leteszteltem a Web of shadows játékkal,bementem a sűrűjébe,kocsikat dobálgattam és mintha nem olyan életveszélyesen laggolna robbanások közben a kép,mint e progi nélkül...Vagy mázlim volt csak,vagy tényleg munkára fogja mindkét magot még egy játékon belül is..:)
  • HKS
    #12848
    meg a minimumnál a 64 GB-os GeForce FX4200 befigyel:D
  • rotator
    #12847
    Biztos fraktálos textúrái vannak, amiket indításkor számol ki 1048576*1048576 felbontásúra, hogy még nagyítóval se lássál pixeleket.
  • HKS
    #12846
    azért 256GB memória még minimum követelménybe is durvaXD
  • HKS
    #12845
    ááá elcsesztem na mind1 xD http://cdgalaxis.hu/termekkepek/hatlap/pcg/pcg_need_for_russia_greatest_cars_from_cccp_cool_v0802.jpg
  • HKS
    #12844
    hát ennek nagyobb a gépigénye egy elírás miatt nagyítsd és meglátod
    XD
  • ldavid
    #12843
    majd kiderül, hogy mi lesz, én még olyat is olvastam, hogy EU-ban marad nov. 21