54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • zoliapu
    #13013
    Rossz biztos nem lehet, főleg azoknak akik szerették és gyüjtik ezt a sorazatot. A gépigénye sincs az egekben, igaz nem is kevés.
  • Loco
    #13012
    Kétélű fegyver. Ha úgy csinálják meg, hogy misszió közben előre definiált forgalom van, akkor a ygengébb gépeseknek szalad a szájukba a hosszúcici. Ha meg misszió közben is lehet állítani a forgalmat, simán leveheted ha üldözés van, gyaloggalopp.
  • ldavid
    #13011
    tegnap láttam a cikket én is, jó hülye címet választottak
  • holecsko10
    #13009
    Köszönöm az információt.
  • Snexi
    #13008
    még az is lehet hogy egyszerre jön ki az eu meg az amcsi,bár nem valószínű
  • Tomsteel
    #13007
    tudom, hogy volt már a késésről szó, de itt leírják, hogy lesz 2 új fícsör, a látótávolság szabályozhatósága, és a forgalom szabályozása
  • Tomsteel
    #13006
  • PunkZoli
    #13005
    késsen csak amennyit akar, csak jó legyen a port , és ne legyen benne konzolos hatás...
  • DJ Skyline
    #13004
    több minden napvilágot látott már, IGN-en csak az amcsi megjelenés változott pl, ez a dec 5 az esetleges európai megjelenés, mert az amcsi dátum az dec 2. Rockstar nem mondott semmi konkrétat hogy akkor most mi is van, egyáltalán miért késik 2 hetet
  • DJ RX7
    #13003
    ezt még mi sem tudjuk.
  • holecsko10
    #13002
    Következő lenne a kérdésem. Mindenhol December 5-én jelenik meg a játék vagy Amerikában hamarabb?
  • bertino
    #13001
    olvass már vissza léccives.
  • krisztianp16
    #13000
    Hogy,hogy megint 31-nap?Vagy a kijelölt idöre nem végeztek volna?
  • ChuckyHUN
    #12999
    Mert nekübnkn em volt őszi szünet. amugy 23-3. szokott tartani:PP:D
  • mila69en
    #12998
    ez tök igaz végig sem toltam... éés tényleg kb 1-2 hét volt ...utána ment porosodni!! aztán el is adtam:D(xbox)
    viszont a bankos küldi királyvolt!! a lövöldözések nagyon jóak, a graf először nem tetszett de mégis über király!!
    éés le lehet füstölni a gumit a kocsikról! meg kilehet verni a rendőr kezéből a coffét utána hozzávágni:DDD

    de pc-n azért gondolom megmoddolják majd rendesen:D
  • Snexi
    #12997
    lolmá,nekünk több mint 1 héttel késöbb kezdődik és fél héttel elöbb végződik mint nektek (gondolom,úgy szokott lenni)
  • ChuckyHUN
    #12996
    dec 13 - jan7. téliszünet:PPP
  • Snexi
    #12995
    én meg rohadjatok meg pont keddenként 7kor érek csak haza és 18.-a és 2.a is keddre esik
  • Kit--Kat
    #12994
    Nevetséges, hogy 1 olyan dolgot töröltetek a topicból ami 1 szubjektív vélemény, de nem sértő, ez szánalmas és tudja az aki tette miről van szó és azért csinálta mert magára ismert, mert ugye akinek nem inge, nagy GRAT!!!
  • Neton
    #12993
    Én is kb végig decemberben meg január elején, szóval nem lesz para, ha még csúszik 1 hetet. :)
  • Pepsi Twist
    #12992
    én szinte egész decemberbe szabin leszek :D meg januárba elején 1 komplett hétig :D
  • bertino
    #12991
    naja :|
    mondjuk nem gáz, de mégiscsak jobb lett volna ha nem tolják.
  • Pepsi Twist
    #12990
    és ez a nagy baj... hogy most kijön 22.én 1 warez akkor most nem tudom eldönteni hogy az most FAKE vagy nem? illetve majd elolvasom mit írnak a Torrenten a kommentek XD ha meg nem lenne tologatás akkor tudnám egyből hogy ez msot nem warez....
  • DJ RX7
    #12989
    Ejj már látom előre milyen (fake) warezolás lesz itt a csúszások itt csúszások amott miatt.
  • BiG G
    #12988
    csak nehogy úgy járj mint Bertino, ő is kivett szabit aztán eltolták a játékot :C mondjuk mostmár csak nem tologatják...
  • Neton
    #12987
    Már mindjárt csak 31 nap és megjelenik. Eskü leghoszabb 31 nap lesz az életemben. Szerencsére mikorra megjelenik már kiirattam a szabit, úgyhogy 2 hét GTA4 muhaha. :)
  • BiG G
    #12983
    Zoli, szerintem remekül elleszünk vele, aki pedig nem az így járt. Hiába van agyonhype-olva a GTA4, nem jöhet be mindenkinek! Neked nem jött be, sokaknak pedig igen. És ez pontosan ugyanígy lesz PC-n is, ennyit erről tehát.
  • SZilaJMaGGoT
    #12982
    Szerintem igaza van Kandurexnek, és nem szidta/fikázta a játékot, elismerte a játék pozitív tulajdonságait, emelett leírta az általa negatívnak vélt dolgokat is, hogy ő unalmasnak találta a játékmenetet... Egyszerűen értékelte. Ez max annak fáj, aki már félre tette rá a zsetont, és más véleménye valahol eltántorította lélekben... Ugyanmár emberek...
  • ProGabe #12981
    ne csinálj már segget a szádból

    még hányszor írja le ugyan azt?
  • tom235
    #12980
    Nos az az igazság hogy egyetlen észérvet sem hoztál fel hogy miért szar a játék.
  • lolartthemagic
    #12979
    aki elküldte az máté és hks kolega volt
  • lolartthemagic
    #12978
    én nem küldtem sehova egy szót nem szóltam csak annyit hogy még ne mondjunk véleményt
  • ProGabe #12977
    "maguk a küldetések szerintem is unalmasak a gta-kban,csak 1-2 élvezetesebb küldetés van bennük"

    na ez az! kb én is ezt írtam, azzal a különbséggel, hogy nem unalmasat írtam, hanem azt, hogy ugyan olyanok

    mondjuk van különbség a kettő között

    szóval a lényeg, hogy a GTA-kat nem azért imádjuk, mert maguk a küldetések változatosak*, hanem azért, mert úgy érezzük: bármit megtehetünk a városban. és ezt olyan szinten, amilyen szinten megkapjuk a IV-től még soha, egyik játékban sem láthattuk

    *: sem, a III-ból, sem VC-ből, sem SA-ból nem tudnék 3-3 küldetésnél többet felidézni, pont a fent leírtak miatt

    amúgy kb. 2 órája beszéltem haverral, pont az utolsó küldetést csinálta és megkérdeztem, hogy "na és úgy összességében mi a véleményed a játékról?" ennyit mondott: "a sztori nagyon komoly és sötét"

    nem azt mondta, hogy mennyit bólingozott, vagy hogy mekkora a város, stb. egyből a sztorit mondta. na jó, még megjegyezte, hogy kurvázást ilyen szinten kidolgozva még nem látott :D
  • Snexi
    #12976
    *miért nem nem teszhet
  • Snexi
    #12975
    de miért?miért nem tetszhet valakinek?miért kell öten ráugrani hogy "huzzá a picsába ha nem tetszik"?
  • Kandurex
    #12974
    Itt most a grandiózusságra gondoltam, ilyen epikus jelenetre ne is számíts a játékban.

    Na de mindegy, ahogy látom az észérvek vagy csak az egyszerű kritika se megengedett, mert ugye az OFF. Akkor hype, hype, a játék ultra király és kész.
  • lolartthemagic
    #12973
    sztem még nem vélemenyezzük majd akkor ha megjelenik és mindenki ki probálja utána mondjom véleményt addig meg ne szidja fölöslegesen
  • lolartthemagic
    #12972
    én már toltam xbox360al egy jó darabig de eladtam xboxom hogy legyen pénzem egy jobb gépre
  • DJ Skyline
    #12971
    nem tudjuk
  • Curesz
    #12970
    Akkor bocsi:D azt nem láttam:D érdekes ember xD