54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • FZoleee
    #13053
    szerintem ez a kép elég ronda mondjuk
  • kakaoskalacs
    #13052
    hát max. nem 1680x1050 1920x1200 hanem 1280x1024 és/vagy 1024x768-ban gamelunk :D nem mintha szegyenkezhetnek configom miatt :)
  • ProGabe #13051
    kikizo cikkben írják, hogy bőven felülmúlja a konzolokat minden tekintetben! persze vas kell hozzá
  • Snexi
    #13050
    mostmár nem
  • ProGabe #13049
    tényleg. zsíííííííííír :)

    26
  • RoyalPredator
    #13048
    Természetesen egyszerűsítik a grafikát, hogy ne sírjanak a pcsek.
  • Pepsi Twist
    #13047
    xD
  • ChuckyHUN
    #13046
    sőt még a hátsó is, merthát milyen szar ott ahogy porzik???
    PErsze, tudom, hogy okos vagy, meg szép és jó, de egy ilyen akciójelenetben valszeg nem az lesz h:
    -áá bazmeg mindenfelöl lőnek, PEPSI VIGYÁZZ!!
    -figyeldmá bazmeg mekkora fos az elsőkerék
    -WAASTEEEED:DDDD
  • REPS0L
    #13045
    szvsz a homokba merül...
  • bertino
    #13044
    ez is egy vélemény :)
  • Pepsi Twist
    #13043
    első kerék kicsit bugzik? vagy én látok rosszul? :D
  • Máté94
    #13042
    Van remény:D
  • REPS0L
    #13041
    nem tudom, de sztem annyira nem is szép...
  • kakaoskalacs
    #13040
    "Amíg a grafikai megjelenésről van szó, szeretném megjegyezni az egyik igen érdekes dolgot, melyen megakadt a szemem. A Rockstar Games szakemberei azt állítják, hogy a játék még akár három éves konfigurációkon is tökéletesen fut, tehát nem érdemes aggódni a rendszerigény miatt. Ami még ezenkívül jobban felhívta a figyelmemet a dologra az, hogy az internetes játékportál szerkesztősége szerint a minimum és ajánlott gépigény még nem került publikálásra… de ez lehet akár egy kisebb hiba, vagy rossz informálódás eredménye. Minden esetre azért várjuk még a fejleményeket."

    Gta hUngary-rol "hir" :D
  • DJ Skyline
    #13039
    jól hangzik
  • bertino
    #13038
    zsír.
  • Snexi
    #13037
    nem 30 nap mert az időzítő 5.ére van állítva
  • kakaoskalacs
    #13036
    jo de gondolom nem 1280x1024-ben :D
  • ProGabe #13035


    szokás szerint terjedelmes a kikizo-tól, olyannyira, hogy kinyomtatom és majd a félidőben lesz mit olvasni :)
  • ldavid
    #13034
    a Kikizo már kipróbálta a játékot, dícsérik a grafikát és részletes beállításokról írnak

    "...the PC version has a fully customisable graphics menu. Texture quality can be set to high medium or low, you can toggle the shadow quality, texture filter quality, reflection resolution and water quality - all of which have four settings - low, medium or high (or 'very high', if you really have the extra juice). View distance, detail distance, shadow density and light distance can all be set from 1-100"

    ha a grafikát levettek minimumra, elérték a 60 fps-t is, de ezzel PS2 szintű grafikát kaptak

    a konzolos változatokban a járműforgalom állítólag csak 33%-on volt - PC-n ezt is változtathatjuk, de ez már nem újdonság
  • ProGabe #13033


    INNEN

    szerintem vehetjük biztosra, lévén az amcsit is jól tudják. tehát még 30 nap :\
  • bertino
    #13032
    valamennyire biztos érdekli.
  • ldavid
    #13031
    és szerinted a Rockstart hol érdekli az, hogy mennyi Nfs-t adnak el DS-re, PS2-re, mobilra...számológépre, ha a GTA4et csak PC-re adják ki mostanában?
  • bertino
    #13030
    hát eladási szempontbol bizonyos szinten mindenképp ellenfél, mivel egy raklapnyi platformra kiadják, GTA4et meg csak PCre...
  • TomDantes
    #13029
    Ja, mert a teljesen gagyi rókabőr NFS ellenfél a GTA4-nek...
  • Stefibaba
    #13028
    Figy ne a R* hibáztassátok! Hibáztassátok a(z) (b)Ea-t mert ők tehetnek róla! Lásd: Need For Speed Undercover! Mikor is jelenik meg?! 2008. November 18 USA 21 Európa Na akkor ki is a hibás? A Rockstar csak azt szeretné hogy ne csak az NFS-t vegyék hanem a GTA IV-t is!
  • Synit HUN
    #13027
    Újabb PC-s képek
  • kifli
    #13026
    konzolora már megjelent és a játékmenet nem-igen fog változni ahhoz képest...
  • Miskolc88
    #13025
    Konzolon már megjelent :)
  • HKS
    #13024
    de még meg se jelent a játék:D majd leteszteli mindenki és elmondja a véleményét de addig szerintem fölösleges
  • kifli
    #13023
    egy vicc vagy :D az már off hogy leír egy nem pozitív véleményt a játékról...
    nem biztos hogy tisztában vagy az off szó jelentésével. azt nevezzük off-nak ami nem a témába vág nincs semmi köze hozzá. Ahogy én elnézem a a játékról beszélt...
    az értékelések nagy részét meg a hajadra kenheted nem igazán lehet tudni kit mivel kenyerezett le a r*... (nem azt mondom hogy nincs objektív vélemény csak azért ne higgyél el mindent... )
  • kifli
    #13022
    konzolos megjelenéshez mennyit is tolták? szal a játék már kész volt! volt rá elég idejük szal igen mérges vagyok r*-ra...
  • fook
    #13021
    Azért mert valaki leírta hogy neki nem tetszenek a játék EGGYES elemei (nem is az egész játék) az attól még nem off.... lehet valamiről negatív véleménye is az embernek.. biztos neked is van valamiről hasonló álláspontod... dehát tipikus magyar hozzáállás : valamiről más véleménye van akkor az már: off , húzz el innen a konzolosokhoz stb.... :)
  • Morphin
    #13020
    amelyiket még nem törölték...
  • BiG G
    #13019
    konkrétan az :D
  • Pepsi Twist
    #13018
    majd amit én csinálok
  • GPx8
    #13017
    Szerintetek melyik a legjobb GTA IV videó a YTubeon?
  • DJ Skyline
    #13016
    miért is kéne? tolták 2 hetet? dráma. :D
  • milk41
    #13015
    me mindenki dühös a r*-ra
  • Synit HUN
    #13014
    Kerek nap van! És még nem írt senki??
    És ismétlem magam...