54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Gando
    #13093
    nemigazán értem ezt a mondatodat... de ahogy gondolod... én csak támogatlak...
  • Gunner
    #13092
    nyomhatsz feltuningold san andreas-t is :D
  • Gunner
    #13091
    a lövöldözést kivitelezni lehet a gamepad autoaim gomb-bal ^^
  • Gando
    #13090
    ahogy nagyon sok videót elnéztem, nekem a legidegesítőbb dolog az endorphin engineben az a hülye lábrángatás meg dülöngélés lesz zuhanás közben... egyszerüen hülyén néz ki és idegesít de ettől eltekintve nagyon várom... csak új vidikari kéne az ati9600 helyett, mivel ehhez 100%hogy kell sm3 :D
  • gematta
    #13089
    ebben igazad van
    csak lehet sokan vegyesen játszanak
    lödözös részek egér
    autos meg gamepad
    pl én nem szeretem a billegőt autosra:D
    de vannak biztos ügyesebb emberek mint én nem tagadom
    kiwi leszek majd mijenek lesznek az autok a játékban
  • Gunner
    #13088
    nem fogok még 5e-t kiadni azért h tuti minden játék támogassa... akkor majd kézzel beállítom ^^
    gta 4 pl tuti fogja támogatni, de annyira úgyse érdekel, egérrel játszom ^^
  • gematta
    #13087
    egyébként logitech chillistream csak 7000ft
    ami x360 hasommás
  • gematta
    #13086
    jaja
    csak azt nem minden game támogatja:D
    amugy logitec jó márka mindenben
  • Miskolc88
    #13085
    az jó akkor.
    de remélem nem magától fog hozzásimulni
  • DJ Skyline
    #13084
    igen, legalábbis konzolon lehetett, de gondolom PC-n sem lesz másképp
  • Miskolc88
    #13083
    ebbe a játékba fedezékhez lehet simulni?
  • Firerock
    #13082
    a Pure nagyon jól ment a gépemen,természetesen low-beállításokkal
    nagyon reménykedem:D
  • Gunner
    #13081
    amelyik játék támogatja a kontrollert annak támogatnia kell az x360 kontrollert, szabály ^^
    de én mondjuk nem adnék ki 10k-t egy kontrollerért, amikor ott a logitech dual action 4.5k-ért :)
  • Magiszter
    #13080
    Megmondom hova küldjetek nekem is egy ilyet. Persze ingyen.

    Komolyra fordítva. X360-as kontrollert hol és mennyiért lehet kapni? (az jó minden játékhoz?)
  • SötétBarom
    #13079
    SZintlén, dead space-t is azzal nyomtam :D
  • kakaoskalacs
    #13078
    nalam alap dolog lessz pchez x360 joy-t venni :D mert billenytuvel nem birom :\
  • Magiszter
    #13077
    Azért remélem az irányítás nem Dead Space szerűen elrontott egérkezeléssel lesz. Jó-jó hozzá lehetett szokni, de ez a "Hatványozottan gyorsuló" az egér mozgása dolog idegtépő volt. Ha lassan húztam az egeret meg se mozdult. Ha rántottam rajta egyet akkor meg akár körbe is fordulhatott. Rettenet.
    Én csak ettől félek. Meg az autókázásnál eddigi részekben benne hagyott "visszaáll defaultra a kamera" dologtól. Jó lenne ha ott maradna a kamera az autó mögött ahova én teszem. Ha ezek meg vannak csinálva normálisan akkor Ideveleazonnal
  • SötétBarom
    #13076
    Gépigényen nem tudom mit izgul mindenki, amit egy box visz, azt egy mai átlagos gamer gép simán elviszi.. Ez jól látszik portokon.. Nem hiszem, hogy erőforrásigényesebb lenne ez, mint egy pure, vagy dead space, fallout, vagy far cry, akármi.. És ezek is szebbek, mint boxon..
  • Magiszter
    #13075
    Akár át is utalhatod a többi pénzt hisz teljességgel felesleges ha már megvan a GTA4 ára
  • akyyy
    #13074
    holnap jön a "fizu", amiből megveszem majd az első nap, oh jeah!
  • Magiszter
    #13073
    Ezzel egyetértek. Bár már azt a... *fel sandít* ...25 napot kibírjuk. Aztán jöhet a fékevesztett kocsikázás, és az ámokfutás, rendőrökkel, meg részeg járókelőkkel a sarkunkban..
  • Firerock
    #13072
  • ProGabe #13071


    "Ami ebben a részben leginkább újítás az az Euphoria motor, a fizika, meg az "élő" város. Ez pedig megint csak nem a grafika műve,"

    az euphoria adja az egész sava-borsát. szerintem az a döntés, hogy ezt használják, és hogy komolyra veszik az egészet egyszerre született, pontosabban az euphoria tette fel az i-re a pontot. az SA kisfelbontású textúrái mellé "odatennék" a IV fizikai motorját, beletennék abba még 100+ órát :)
  • Magiszter
    #13070
    Ha leveszed PS2 szintre akkor kérni fogja a kontrollert is

    sky: /
  • Firerock
    #13069
    téllleg?:S
    annak környékén fut nekem
  • Pepsi Twist
    #13068
    most az SA full max grafon van PS2 szinten :D
  • Firerock
    #13067
    én nagyon gondolkozom hogy megeszem,de csak ha elindul normálisan a gépemen.de ha aztmondjátok hogy Ps2-szintre le lehet vinni akkor csak elindul
  • Bence94
    #13066
    már csak ezért is érdemes megvenni! volt szerencsém kipróbálni .felkenődsz a kocsira, a helikopter propellerét szétdarálod...
  • DJ Skyline
    #13065
    /totally agree
  • Magiszter
    #13064
    Nem tudom mire ez a virnyákolás hogy grafika így, grafika úgy. Ami a GTA-kban mindig is a toppon volt az a hangulat és a játékélmény. Még a mai napig is élvezem az SA-t, pedig lássuk be hogy nem egy szépség. Mégis napokig el vagyok vele úgy hogy még a story-ba se kezdek bele, csak barmulok.

    Ami ebben a részben leginkább újítás az az Euphoria motor, a fizika, meg az "élő" város. Ez pedig megint csak nem a grafika műve, de adalék a hosszú napokig tartó játékhoz. Szóval aki pityereg hogy neki nem fog menni fullHD-ben maxra húzva az dugja a fejét egy hordó hideg vízbe. A GTA nem "látvány" játék, hanem egy élmény.
  • holecsko10
    #13063
    Itt egy nagyon jó videó a gta iv-ről főleg a vége a jó.
  • bertino
    #13062
    #13055 ?
  • laca133
    #13061
    Ha már videó. Akkor én is szúrok be egyet. :) Nagyon jó videó.
  • Firerock
    #13060
    jújjdejó lenne ha Ps2-es szintre le lehetne vinni:D
  • BiG G
    #13059
    very low grafikán futtatáshoz talán elég lesz
  • RoyalPredator
    #13058
    Az enyém eléggé atomreaktor?
    (Nézz le.)
  • bertino
    #13057
    reméljük velünk is megosztja.
  • bertino
    #13056
    sry, ha már volt.

    nagyon nagyon jó failek vannak benne :)

    szerk.: nem, ez egyenesen kibaszottjo :DDDDDDddddddddd

  • DJ Skyline
    #13055
    miben látod ezt? szerintem nem egyszerűsítik. épp ez a jó benne hogy lelehet nullázni PS2-es szintre is, de az atomreaktorral bírók is élvezhetik maxon a dolgokat
  • Kandurex
    #13054
    mozgásban szebb, no meg majd külön lesznek részek ahol kifejezetten állejtős (pl. amikor a Brooklyn híd vége felé érsz, vagy a Szabadságszobor közeli kávézó)