54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Morfi
    #13260
    Mondjad?!
    Jó munkás ember vagyok :P
  • akyyy
    #13259

    istenem
  • Morfi
    #13258
    Akkor már holnap neki is állok :D
  • Gunner
    #13257
    idd el
  • Morfi
    #13256
    Majd jövőre kiderül hogy amd vagy intel, meg hogy lesze még akkor munkahelyem meg pénzem lesz-e vagy inkább igyam el :D
  • Gunner
    #13255
    nem kötekedésből irtam, megerősítettelek
  • kifli
    #13254
    ja azért írtam hogy jóval :P
  • Gunner
    #13253
    nem kicsit jobb, he :D
  • kifli
    #13252
    6000+ teljesen jó lesz am intelnél nem csak a márkanevet veszed meg e8400 jóval jobb mint 6000+ annak ellenére hogy mindkettő 3ghz-s
  • Morfi
    #13251
    9-én vagy 10-én megjelent warezon a codwaw, ahhoz hogy multizni tudjál online profilt kell csinálnod. De már másnap vagy még talán aznap kint volt hozzá egy lanfix ami a coop vagy a zombi módban tud az ember játszani. Rá 1 napra megjelentek az első windows-os szerverek amik nem kérnek cd kulcsellenőrzést és terjedt a hír hogy hogyan kell úgy multizni hogy ne keljen online profilt létrehozni.
  • Morfi
    #13250
    Köszi a választ, akkor a nagyobb fejlesztést még hanyagolom 2009-re és holnap megrendelem a 6000+ processzort :)
  • FZoleee
    #13249
    miért mi történt? pls írd már le, nem codozok :D
  • [HUN]FaTaL
    #13248
    Pentium régen nincs már, és azonos teljesítményű intel olcsóbb most mint az AMD, tekintve hogy az intelek nagyon jól húzhatók.. 9800GT-t a 4600+-od nem hajtja ki, oda 6000+ kellene már :/
  • Snexi
    #13247
    3 nappal volt kinn elöbb,az szvsz nem olyan sok

    #13243 egyik nap énis ezt álmodtam de halál komoly,geekség rulet
  • ProGabe #13246
    most már több torrent is túlszárnyalta annak a peer-számait. felpatchelték a szervert :)
  • ProGabe #13245
    hát, ha kijönne warezban mondjuk 10 nappal korábban - és erre most igen nagy az esély, valami történt e téren, CoD, Far Cry 2. úgy látszik van valami új beszerzőjük a groupoknak - mint az eredeti, csak több időm lenne tesztelni azt amit már úgyis tudok, nevezetesen, hogy meg kell venni :D

    most már csak 1 nap a különbség az USA és az EU megjelenés között, szóval már az a bizonyos 3 nap is semmissé vált

    kíváncsi vagyok a multi hogyan lesz megoldva. eddig nem nagyon feküdtek rá a GfW feltörésére, most lehet megpróbálják majd emiatt?

    az új CoD-nak is az lett a nagy újítása, hogy központi szervert használ, amivel ugyebár el akarták kerülni a warez-szervereket. látjuk mi lett a vége
  • BiG G
    #13244
    égni fognak, lesz majd a betonkeverő gta4 edition mint anno a most wanted-nél, ez egészen biztos :)))
  • ldavid
    #13243
    ugyanazért amiért a konzolos is

    amúgy vicces/nem vicces de tegnap azt álmodtam, hogy már égnek a torrent trackerek.. kicsit idegesen keltem fel
  • Morfi
    #13242
    Mert úgy szokott lenni, pláne a nagysikerű játékoknál. Én már csak abban bízok, ha 3-án megjelenik akkor már 3-án meg is hozza a futár :D
  • Neoncsoves
    #13241
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    cod5 is kint volt már előtte levő hétvégén :)
  • Snexi
    #13240
    mért jönne ki elöbb warezba?
  • Morfi
    #13239
    9800GT, pentiumot azért nem akarok mert azért annyi pénzem nincs hogy megvegyem a márkanevet is :D
  • kifli
    #13238
    milyen videókarid van? 3870-mellé pl elég a 6000+ egy 4 magos amd-vel sem teljesít jobban. mondjuk egy jó intel jobban ihajtaná de gondolom nem akarsz új gépet. 4600+ elég gyenge
  • Morfi
    #13237
    Lenne egy olyan tehnikai gondom, hogy nem vagyok abban biztos a jelenlegi proceszorom megfelelő lenne a játéknak vagy sem. Most egy AM2 4600+ os processzor van benne, a minimum követelmények ez megfelel, az ajánlott meg egy X3 2.1 GHz vagy mennyi. És azon töprengek hogy egy 6000+ os elég még egy évig vagy inkább érdemes lenne egy X4-esre bepályáznom?! Azon kívül hogy az operációs rendszerem nem nagyon támogatja a 2 magot sem a 4-et meg elvből nem... :D
  • Gunner
    #13236
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fekete sejtések szerint még annyi sem >:D
  • Versace21
    #13235
    Ott felűl ahol azt irja hogy már csak 20 nap van
  • Versace21
    #13234
    Menjűnk rá egy rakományra
    Ha valaki tud a szállítmányrol valamit,ossza meg,és elcsenjűk
  • edios
    #13233
    A 3870 alig 2x nagyobb teljesítményű kártya, mint a 8600 GT, nem tudom mi a gondod
  • bertino
    #13232
  • kifli
    #13231
    hát ez vicces:
    Video Card Recommended: 512MB NVIDIA 8600+ / 512MB ATI 3870+
    8600 nagyon nem egy szinten van 3870-el....
  • kifli
    #13230
    ja cpu speednél meg már megfelel
  • kifli
    #13229
    én srtest.com-on recommandedet csak procibol nem érem el 2.4-es quad kell neki gondolom q6600 csak hát ez jobban kihajtja a videókarit mint az szal az hülyeség...
  • Synit HUN
    #13228
    Megint kerek nap! Még egyszer lesz ilyen :)
  • bertino
    #13227
    pont ez okbol írtam én is, jaja
  • Magiszter
    #13226
    riogatni = írogatni... kávét kéne innom

    ProGabe: Szerintem is valami hasonló lehet a helyzet. Az ajánlott az a full HD-t takarja Minden maxra húzva, és nem a 320x240-t medium beállításon.
  • Magiszter
    #13225
    Nem hiszem hogy a programozóknak megy egyből a levél, vagy a fejeseknek. Van nekik egy ilyen "Ügyfélszolgálat" nevű részlegük ahová kapják a leveleket. Ott feldolgozzák az olvasottakat, kiselejtezik az értelmetlen, vagy obszcén tartalmakat és tovább küldik a megfelelő osztály megfelelő emberének a többit. Ő majd megint szelektálja "jó ötlet" "rossz ötlet" "talán" formában. Ez után a jó ötleteket is átrágják, hogy megvalósítható e még a határidő előtt, ha igen mennyi erőforrást emészt fel. A "talán" leveleket is átrágják a fent említett módon. Ez után ami átment a rostákon azt meg is valósítják jó eséllyel. De 20 nappal a boltba kerülés előtt aligha fogják visszahívni a bandád és ukázba adni hogy "Optimalizálni p1-re, riva tnt-re meg 64 kilobyte ramra." Hiszen már a terítés van soron, azaz a boltokba való kiszállítás. Úgyhogy nem sok értelme van most már panasz leveleket riogatni.
  • edios
    #13224
    Azért nem érdemes készpénznek venni azt az oldalt. Crysis nálam is gond nélkül ment >high beállításokon, de GTA4re azt dobja ki, hogy minimum alatt vagyok, mert vistás gépeknél 2 helyett 2.5 gb ram kell minimum. És ez pedig lol. Öröm lesz nézni, amilyen vígan fog futkározni GTA4 is.
  • ProGabe #13223
    azt is vedd figyelembe, hogy ha a krájzisznál is ugyan azt gondolnák max beállítások alatt, mint a R*, akkor annak még brutálisabb lenne a recommendidje

    arra gondolok, hogy ha megvan az a rec. amit a GTA IV-nél írnak, valószínű játszhatsz 2560x1920-ban, minden effekt maximumon, 30-40 fps-el*

    na milyen gép kell ahhoz, hogy ilyen beállításokon így fusson** a krájzisz? na ugye!

    *: valamelyik preview-ban írták, hogy ilyen beállításokon futott a játék egy bemutatón
    **: egyáltalán megmozduljon az a "és ez a fegyever 50ezermillió poligonból áll. ja hogy a játékélmény 0-hoz közelít? az kit érdekel! azt nem lehet számokban mérni! "
  • bertino
    #13222
    küldj be panaszlevelet.
    biztos nagyra értékelik.
    meg a 5millio dolguk mellett ez lesz a legfontosabb :)
  • Magiszter
    #13221
    Gyönyörű graf + 50 négyzetkilóméteres terület, töltés nélkül = Far Cry... fullon megy, röccenés mentesen. GTA4-nél meg a minimumot nem érem el a SRL-szerint. Jó persze, sok ember+forgalom és úgy rá a fent említett, de az nem lehet ennyire izzasztó. 20 nap múlva kiderül hogy játékot veszek, vagy gépet...