54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #13443
    majd a GTA VI további részében.
  • rotator
    #13442
    Nyilván ezzel ők is számoltak, ezért (is) került bele a multi. Vagy az is uncsi?
  • DJ Skyline
    #13441
    anno írta Kandurex hogy kicsit uncsi a játék. kicsit egyet kell ezzel értsek, mert a story után nem sok lehetőséget találtam, amivel jobban ellehetne barmolni. vagy csak lehet egy huzamban 4-5 óra barmolás már uncsi? :D nem tudom. kicsit hiányzik a San Andreas változatos(abb) környezete, sivatag, erdő, város.
  • akyyy
    #13440
    az első két rész ingyenesen letölthető, szóval ez BETON FAIL
  • ldavid
    #13439
    elvileg lehet ugyanazt használni mindkét platformon
  • Leky
    #13438
    Az Xboxon használt Live hozzáférésemet Pc-s játéknál is tudom-e használni? Mert amikor a Kane and Lynchnél akartam bejelentezni vele akkor kért valamilyen kódot. Lehet-e majd a neten játszani a Gta IV-el? Ha igen akkor, hogyan kell ilyen live-os profilt létrehozni ami majd működik is?
  • ldavid
    #13437
    a live? komoly?
  • rotator
    #13436
    Az idő pénz...
  • HKS
    #13435
    nálam törtel is ment
  • Istencsászár
    #13434
    Te is tudod hogy ez csak az itthoni ára, bár abból is a leg drágább... itthon nem lehet normális áron új, premier konzol játékhoz jutni ( 1-2 boltól eltekintve ).
  • ldavid
    #13433
    a live csak eredeti játékokkal megy

    Kandur: én értem, de ez az egész csak üzlet
    ha PC-re is eladnának rendszeresen annyit, mint pl. Xbox-ra, akkor az sem lenne olcsóbb
  • Kandurex
    #13432
    jó, de akkor is ua. a két játék, sőt a PC nyilán több is...szal
  • fradis
    #13431
    Köszi a Fake name generatort kész az account . Én a gta t megveszem , mert a 3 ota mind 1 iket megvettem de ha más játék multija is igy lenne megolva fölenged töltött átékal vagy nem?
  • ldavid
    #13430
    jó hát konzolra mindig is drágább volt
  • Kandurex
    #13429
    basszus én meg 16 -ért vettem, ....kuva pihe-puha
  • rotator
    #13428
    Én Angliából fogom megrendelni, jelenlegi árfolyamon 7700 pénz, a postaköltség meg ugyanannyi, mintha Pestről hozatnám (1000 ruppó), na és persze akkor már nem 1 játékot fogok venni, hanem összevártam az idők során párat, ami nálunk még/már nincs vagy pofátlan áron van, esetleg ratyi kiszerelésben/csak gyenge magyar felirattal/stb.
  • WOLF3x6
    #13427
    Melyik orszagbol lehet legolcsobban jatekot (GTA IV) beszerezni? Ugy ertem hogy ismeros hozza be, szal nem rendelesrol van szo, nem kell postakoltseget szamolni. Remelem valaki tud segiteni, aki ismeri az arakat. Esetleg letezik az hogy a nem dobozos megoldas a legolcsobb a jelenlegi arfolyamnal? (Gondolok itt Steam, Direct2Drive, stb-re)
  • Nohab
    #13426
    Nem hiszem, mert már reklámoznák, de idővel szerintem felkerül, mert a San Andreas már fent van.
  • bertino
    #13425
    +vám
  • Morphin
    #13424
    Steam-en vajon meg lehet majd venni? L4D is csak 45dollár pedig az most jön ki,pár nap múlva...ha meg lehet venni sztem onnan vegyétek...a legujabb game-k is csak 50dolcsiba kerülnek tehát most kb 10k forint. Én Team Fortress 2-t akarnám megvenni most, de lehet ink a GTA-ra spórolok^^
  • Kit--Kat
    #13420
    Én meg is vettem eddig az összes részt, a 3. óta ezt ne nekem mond.
    Nincsenek ha-k.
    De játszunk el vele, ha pc-n megbukna akkor azt jelentené konzolon is megbukott.
  • ProGabe #13417
    "a GTA-t a Rockstarnal mindig PC-snek fogják elkönyvelni."

    ennek nincs értelme. mi az, hogy annak könyvelik el? :S

    szóval ha a PC verzió megbukna és a portolás költségeinek az 50%-t sem hozná vissza, szerinted kiadnának még valaha PC-s GTA-t? ugyan már.

    meg kell venni és kész! mese nincs! :)
  • bertino
    #13409
    naja.
  • Kit--Kat
    #13408
    Amúgy a cikkben amit nagyon fontosnak említenék, hogy a Rockstarosok mondták, PC-n született a játék és ezt sosem fogják elfelejteni...
    Ennyi...
    Csak ahogy most eszembe jut egy jó félévvel ahogy az magasan kébzett konzolos társaink osztották itt az észt, hogy nem lesz GTA IV Pcre muhaha...
  • HKS
    #13407
    hát telik az idő mit ne mondjak nem olyan rég még több mint 60 volt csak nem nagyon foglalkoztam vele és hogy eltelt az idő már csak 17 nap és nyomhatjuk mindannyian :D
  • bertino
    #13406
    még 17 nap :\
  • Pepsi Twist
    #13405
    Vice City :D
  • Máté94
    #13404
    Amúgy belegondoltatok a GTA V-be már?:D
  • bertino
    #13403
    hogy ne legyen vita.
  • Máté94
    #13402
    OK.:D
  • Jobboka
    #13401
    a célzás ugy van hogy ráránt az emberre mind pc n az aim, csak ezt szebben hivják aim help -.- mert a konzolos fpseknek sok az értelme
  • Jobboka
    #13400
    minek töröltétek ki azt amit irtam -.- gg sg fórum
  • ChuckyHUN
    #13399
    BANN LESSZ:DDD
  • milk41
    #13398
    úgysem veszel,énis azthittem hogy jó meg minden,elis mentem a boltba de mielött még hozzáértem volna hogy közelebbről is megnézzem rájöttem hogy mi a sz@rnak konzol mikor itt a gép
  • Tomsteel
    #13397
    csatlakozok én is, viszek popcornt, ok?
  • ldavid
    #13396
    lehet nekem sem lesz hamarabb, majd bámuljuk együtt
  • ldavid
    #13395
    nem tudom hallottad-e, de van az SG-n konzol fórum is
  • Pepsi Twist
    #13394
    izé hogy lehet célozni? érdekelne mert nagyon konzol vásárlás elött állok... pl egeret nem lehet rádugni? :D mint a PS1 nél? vagy hogy megy ez?
  • Máté94
    #13393
    *egy bajom
  • Máté94
    #13392
    Igazából nekem csak bajom van,hogy csak Karácsonyra lesz gép és addig vagyis 21 napig bámulhatom a lemezt miközbe ti játszotok:(