54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ChuckyHUN
    #13518
    TIZENŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐT
    kár, hogy kedden fog megjelenni:(
  • Pepsi Twist
    #13507
    oké, nyugi, mindjárt jön 1 fehér kabátos bácsi aki olyan pulóvert ad rád amiben hátul összekötik a kezed

    addig is kérlek fékezd az indulataidat :)
  • Balazs15
    #13506
    már csak 16 nap már csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 napmár csak 16 nap

    WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..................

    (jol vagyok...)
  • Pepsi Twist
    #13497
    de offlineba :D nem online ba ücsörögnék a padon XD
  • Jobboka
    #13496
    Ajj ki nem kaksizza le hogy le lehet e ülni :D robbantgass, suicide olj v amit akarsz mert végre egy game amibe mindent megtehetsz jee :D

    csak ülni nem lehet :S XD
  • SötétBarom
    #13494
    AFK = FRee FRag :D
  • FZoleee
    #13489
    na, ez értelmes magyar mondatt lett, mindegy
  • FZoleee
    #13488
    nem lehet ücsörögni
    max ha úgy halsz meg, hogy úgy vágódsz le egy padra, na akkor
  • Pepsi Twist
    #13487
    merthogy? :D
  • SötétBarom
    #13486
    Kapnál a pofádba egy szemétszállító teherautót, de úgy mint a huzat :DDD
  • DJ Skyline
    #13485
    nem tudok róla hogy lelehet ülni csak úgy. nem találkoztam vele a játék során
  • Pepsi Twist
    #13484
    ja azért valaki csak tudja hogy le lehet-e ülni :D mert AFKba azért ücsörögnék ott XD
  • GPx8
    #13483
    10 790 .-
  • GPx8
    #13482
    Értem az iróniát, de ha már új "fizikáról" beszélünk és a járókelők ücsörögnek a padokon, akkor logikus lenne, hogy le lehessen ülni melléjük, nem..?
  • moralosan
    #13481
    vicc volt

    [előrendeltem rég]
  • ChuckyHUN
    #13480
    AAAAAA
    13 ezer forint, azon füügg, hogy LE LEHET E ÜLNI A GAMEBAN? OOOOOOOOOOOOOOOO
  • moralosan
    #13479
    Ez engem is érdekelne, igazából ettől függ, hogy megveszem-e a játékot.
  • DJ Skyline
    #13478
    ilyesmik nincsenek, de viszont
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    letud fulladni a motor, ha már nagyon leharcolt a kocsi. :) van amikor újralehet indítani, de nem mindíg.
  • Morphin
    #13477
    ma san andreas közben nekem meg az jutott eszembe, hogy vajon lesz-e olyan, hogy ugye sérül a kocsi a IV-ben rendesen,legalábbis jobban mint előzőekben. és hogy ahogyan egyre szarabb állapotban van a kocsi,vajon a teljesítménye is csökken? értem ez alatt h csak lassabban tud menni,ide-oda szitál a kormány stb...
  • GPx8
    #13476
    Le tud ülni a főhős? Szóval, sétálok az utcán, odamegyek egy padhoz és leülhetek?
  • Pepsi Twist
    #13475
    sztem nem... mert az irányítás nem egyenlő... mert kontrollerrel teljesen más mint egérrel vagy fordítva :D mondjuk ez nem gond mert autós játékoknál is van aki egérrel megy van aki billel van aki kormánnyal .)
  • ProGabe #13474
    na még arról nyilatkozhatna a R*, hogy összeeresztik-e a konzolosokat a PC-sekkel

    óriási háborúkat vívnánk velük, az biztos :)
  • mikiking
    #13473
    fuuu mar csak kb. 2 hét . nem rosz
  • JaSoN HuNTeR #13472
    rendeljétek elő minnél többen és akkor dec 3. után már mehet is a multi:)
  • Kit--Kat
    #13471
    Elő van rendelve már;)
  • akyyy
    #13470
    mind1, vedd meg ezt is oszt jóvan
  • rotator
    #13457
    12 ezer volt tíz éve. :D És akkor még 12 ezer "kicsit" többet ért, mint ma.
  • ProGabe #13456
    tudtommal azok azért mennek törttel is, mert semmilyen védelem nincs rajtuk, még cd-key sem kell. így érthető, hogy miért megy a multi

    valami védelem biztos lesz rajta, meg remélem cd-key is. egyszerűen kizártnak tartom, hogy ekkora bakot lőjenek Rockstarék
  • RiCSi1234
    #13455
    16 nap..
  • Pepsi Twist
    #13454
    na vajon kinek? :D
  • BiG G
    #13453
    egyébként is, egy ideje letölthető ingyenesen, de a megjelenésükkor ez nyílván nem így volt ;)))
  • Leky
    #13452
    Nekem a Kane and Lynch kér valamilyen product key-t ide mit kell beírni. Hogy ne legyen off írd PM-ben.
  • Kandurex
    #13451
    jó, néztem a GAME -et, ott egy 1500 -tel lett volna olcsóbb, viszont emlékszel, hogy 1 hét csúszással jöttek meg a játékok, szóval nekem akkor jobban megérte itthonról rendelni :)
  • Kit--Kat
    #13450
    "Én meg is vettem eddig az összes részt, a 3. óta ezt ne nekem mond."
    Mindemellett, az hol van megírva a nagy könyvbe, hogy nem vehettem volna meg, amikor még kapható volt.
    Min1 ezen most ne vesszünk össze.
  • akyyy
    #13449
    Azt írtad, az összes rész megvan, fel kellet volna lent is cserélni a két tagmondatot.
  • ldavid
    #13448
    hát ha menni fog a multi törttel is, akkor nem sok érv lesz a vásárlás mellett néhány embernél
  • HKS
    #13447
    hát egy idő után mindent meglehet unni az más kérdés hogy ki mennyi idő alatt un meg valamit
  • Kit--Kat
    #13446
    Te miről beszélsz?
    Tudom, hogy ingyen leszedhető és?!
    Én nem azt mondtam, hogy az 1. és a 2. rész van meg.
    Azt írtam, hogy a 3. óta az összes.
    A szövegértelmezést még gyakorold kicsitXD
  • DJ Skyline
    #13445
    azt nem tudom, erre gondoltam én is csak nem írtam le már, hogy a multival kárpótolnak. de mivel nem eredeti a játék így nem multizunk. haver annyira mondjuk nem GTA-s, elalszik akkor így hopp kirepül a nem tudom mi a Boxból és bekerül a GTA IV :D
  • HKS
    #13444
    igen a Kane & Lynch : Dead Men és a Flatout : Ultimate Carnage tört volt és ment a live