54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #51019
    F430-at akartam írni.
  • masterthief
    #51018
    Simpla Native Trainert töltsd le. Abban van speed up lehetőség. Csak vigyázz mert elszállsz olyan gyors. Vagy töltsd le EZT a Ferraei F40-et, de ne írd át se a vechile ide-t se pedig a handling. dat-ot. Ha nem írod át ezeket nem tudom miért de kibasz...tt gyors lesz+bibaly erős. Ezt úgy értsd hogy ha vagy előlről vagy hátulról beleszaladsz vele 1 kocsiba, az azonnal leamortizálódik. Sofőr meghal, autó néha egyből kigyullad. XD
  • sznber
    #51017
    help légyszi beraktam egy paramedic mod ot az asi loadert és a 1020 as patch et és sehogy se mükszik a 100% os mentés amit beraktam elötte és müködött
  • wollnerd #51016
    Nincs olyan mod amiben az autók gyorsabbak lesznek?
    Pl. a Coquette-nek 143 km/h csúcssebessége. valójában akár 300 km/h fölött kellene lennie...
  • Piloss
    #51015
    meg is van

    nyiss meg egy reg editort,(futtatás, regedit exe) majd a következőt:
    HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ ControlSet001 \ Control \ Nls \ language
    itt állítsd át a default és a InstallLanguage 0409 -ra
    (közben azért jegyezd le az eredeti beállításokat)
    majd a vezérlőpult területi nyelviben.. állítsd át English (U.S.) non-Unicode-ra
    újra indítás - majd telepít XP-KB938759 - és ha megvagy vele akkor a fentieket visszaállítod
  • Piloss
    #51014
    huh, ez anno nekem se akart felmenni, de végül összejött valahogy, na várjál utána nézek, hátha találok rá megoldást
  • masterthief
    #51013
    Megnyitod a Spark IV-et, Rockstar games/grand theft auto4/pc/modells/cd images/playerped.rpf Ide kell betenni. (gondolom upr diff...kiterjesztésű)
  • wollnerd #51012
    Melyik fájlba kell tenni a ruha modot? Be szeretném tenni a Superman Collection Modot, de nincs ReadMe.
  • paj01
    #51011
    Ha meg elindítom magát a GFWL-t akkor azzal, fogad, hogy tüstént rakjam fel az xp hez valo hotfixet..ez lenne a KB938759 számú frissítés. De azt meg nem lehet feltenni még trükközéssel sem. De utálom, mikor így túl van bonyolítva valami.
  • paj01
    #51010
    Utána olvastam, mások is irogattak ilyesmit. WS10 es hibaüzenetet ír ki indulásnál a játék, erre azt írták, hogy a GWFL miatt van, mert újat kell feltenni. De nekem nem megy fel az új GWFL, mert hiányzik a windowsomból a KB938759 frissítés. Amikor ezt letöltöm akkor az meg kiírja, hogy szopa van, mert nem hajlandó települni,mert nem egyezik a nyelv. Az már kiderül, hogy ebből a frissítésből, nincsen magyar lokalizáció, innentől kezdve nem tudom mit lehet tenni.
    Igazából nem a játék a szar, hanem valszeg microsoftnál faszok már megint.
  • masterthief
    #51009
    Érdeklődj, nézz szét a hivatalos Support oldalon.
  • masterthief
    #51008
    ?Nekem is Xp Sp3 van(magyar nyelvű).Az enyémen fent van a GFWL.Én mikor felraktam anno az 1.0.7.0 patch-et nem volt és azóta sincs ilyen problémám.
  • paj01
    #51007
    Kis gondom akadt a GFWL-el érdekes módon az 1.0ás gtaIV hez jó volt a régi ami volt a gépen aztán updateltem a játékot és most újat akar telepíteni, de nem lehetséges, mert az új GFWL nem megy fel XP-re(SP3) mert hiányzik egy olyan javítás a windowshoz, amiből nincsen magyar változtat és ezért nem megy fel magyar win xp re. Ilyenkor WTF van?
  • janihunk
    #51006
    Hát ez vicces.
  • masterthief
    #51005
    Sajnos nem!
  • janihunk
    #51004
    De most komolyan. Nem is lehet rá tenni?
  • vato loco
    #51003
    vasalóval
  • janihunk
    #51002
    Sziasztok. Élsimit hogyan tudok rátenni a gamára?
  • masterthief
    #51001
    Minden esetre reméljük hogy lesz. Ha a Rockstar-nál dolgoznék akkor tudnék valamit róla XD Ha kiadják biztos lesz multi, meg ott vannak a DLC-k is. A grafika ugyan azzal a Rage motorral készült. Egyetlen 1-szer játszottam vele rokonomnál röpke fél órát Xbox 360-al, ott azért jó volt a lovak fizikája.
  • Bogdogege
    #51000
    csak álom
  • wollnerd #50999
    Én is olvastam a RDR-ről nagyon jó a graffja!
    Lesz benne multi??? Csodálatos lehet lóval menni együtt vhova, és hősiesen harcolni a vadnyugatban! :D
    Ja, és remélem nem lesz szar a lovak fizikája!
  • masterthief
    #50998
    Modellezni ugyan úgy lehet mint járművet stb. Animálni kellene+hangok, amit a Rage engine-be be lehetne rakni. Ez akkor lenne a legjobb, ha a RDR-t kiadnák már Pc-re.
  • wollnerd #50997
    Na de egyetlen emlős sincs a játékban! Csak a galamb!
    Majd az se lesz! xD
  • Borg
    #50996
    Nem rossz, de kamuzik a srác, mert a taxibug ezzel is keményen jelen van.

    A real traffic spawn 1.02-vel el tudtam érni, hogy ne csak taxik furikázzanak, de ugye az se véletlen... a játék így védi a memóriahasználatot a túlméretes modellektől. Szal a ez a mod hiába oldja meg, hogy ne csak taxik legyenek, talán ha fél órát tudok játszani, mielőtt besokall, és kifagy az egész. Elkezdenek eltünedezni az apróbb objektumok, aztán az egész város is, aztán ctd... Pedig a béka segge alá levettem az autók megjelenési sűrűségét is.

    Sajna ezen aligha lehet segíteni, a jármű készítők meg nem figyelnek oda arra, hogy ne legyen túl nagy a modelljük... a gyáriak cakkumpakk 0.5-1mb alatt vannak, míg a custom autóknál elég ritka az is, hogy egyáltalán 2-3 mega alatt legyenek per darab, de van egykét elborult akár 10 megával is. Egy olyat bemoddolsz, aztán máris csak taxik mennek a városban...
  • masterthief
    #50995
    Találkoztam már vele, de nem rakom fel, mert nekem szinte mindegyik autó, motor ki van cserélve. Egyébként biztos jó. Azon gondolkodom hogy írok valamelyik moddernak, tudna-e esetleg állatokat lemodellezni. XD Kutya, macska.
  • wollnerd #50994
    óóó, a franba...
    azért erről mi a véleményed?
  • wollnerd #50993
    Már meg is találtam XLiveLess néven!
    Na, akkor én is szénné módolom a játékot! :D xD
    csak először végigviszem a sztorit. Bosszút kiválasztva.
    Roman a egyik kedvencem a Niko mellett. :)
  • masterthief
    #50992
    Egy Traffic Mod-ról tudok ami beállítja a véletlenszerű gépjárműveket, de 1.0.4.0 patch-el működik.
  • masterthief
    #50991
    Erre nem tudok válaszolni, mert nekem még sosem fagyott le taxizás közben.
  • wollnerd #50990
    Tudsz válaszolni a #50984 és a #50985-ös HSZ-ra?
  • masterthief
    #50989
    Asiloader van 1.0.7.0 patch-ez is. EFLC-hez is jó. Különben nem moddoltam volna szénné a játékot.
  • Jossua
    #50988
    nekem akkor szokott lefagyni vagyis kidob h müködés leált ha néha autoból lövöldözök ...
  • wollnerd #50987
    Asi Loader v1.0.2.0b fent van? Az asi file-okhoz Asi Loader kell. Ha nincs: Download
    Melyik Pacth van fent? Az asi loader csak 1.0.4.0 és alacsonyabb verziójú játékot támogat.

    Ui.: És ne add meg az emailed vagy az MSN-ed! Itt kell válaszolni! Hát mire való a fórum? :)
  • sznber
    #50986
    segtisetek lécci amikorberakok egy asi fájlt bármit akkor nem idul be a játék pl els vagy valami aki tud segitsen kérem MSN [email protected] semmi nem mükszik help
  • wollnerd #50985
    A taxizás közben gyakran lefagy a játék! (mikor nézelődök)
    Megoldás?? (Gyanakszom a vehicles.img méretére.)
  • wollnerd #50984
    Van-e olyan Traffic Mod, amiben különböző autótípusok járnak az utakon?
    Már nagyon unom hogy túl sok egyforma kocsi van!
  • vénfarok
    #50983
    április 1?
  • Prince23
    #50982


    lehet neki topikot nyítni :D:D:D XD
  • sznber
    #50981
    segtisetek lécci amikorberakok egy asi fájlt bármit akkor nem idul be a játék pl els vagy valami aki tud segitsen kérem MSN [email protected]
  • masterthief
    #50980
    Én az Extreme GFX IV-et használom 1.0.7.0-hoz. Elég szép. Az autók úgy csillognak mint a "Salamon töke" XD Eléggé jók a visszatükröződések, hasonlóan mint az ENB Series-nél. Az égbolt is elég szép, és az esős idő is fainul néz ki.