54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #51059
    Könnyen feladtad!
  • JaSoN HuNTeR #51058
    Nem müködik sehogy. Ez egy nagy hülyeség le is töröltem a fenébe ne engem idegesitsen már fel...
  • masterthief
    #51057
    Mégis csak törölted a projectet? Pedig jó lett volna!
  • JaSoN HuNTeR #51056
    Folyamatosan nyomjam vagy nyomkodjam ?
  • wollnerd #51055
    Tárgyatlan.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Budapest's Subway Sound Project Deleted!
  • wollnerd #51054
    Valaki elküldené a játék eredeti, alap Train.IVAUD fájlt?
    Össze kell hasonlítanom a Subway Train Replacement Mod Train.IVAUD fájljával.
  • wollnerd #51053
    próbálkozni kell!
    Nyomkodj olyan folyamatosan mint duplán a egérgombot!
    (tipp: Állíts be az ugrást bal egérgombra! :))
  • JaSoN HuNTeR #51052
    GTA IV végén amikor pegorinot kell üldözni és van a helikopteres jelenet, ott hogyan kell felmászni a helikopterre? Azt irja Folyamatos nyomkodd a space-t de nem mászik fel... Nagyon felb*szot!!! HELP!
  • masterthief
    #51051
    Az ehhez való Asiloader is megvan? Nézz be IDE Itt megtalálsz mindent.
  • sznber
    #51050
    beraktam ezt a trainert a 1040 es patch el de kikapcsol a game mikor inditom ...
  • masterthief
    #51049
    Lehet már shotgun-al is lövöldözni motorról. 1.0.7.0 patch-el tesztelve. LINK
  • masterthief
    #51048
    Ez a táblázat azt mutatja melyik gombokkal kell engedélyezni pl: a Gravity Gun-t/ Rctrl-J Ez nem maga a célzó-lövő billentyűparancs. A GTA IV menüjében állíthatod be melyik gombot mihez rendeled. Tehát ne itt állítsd be.
    Mint írtam egyszerű. Engedélyezed a Gravity Gun-t és kész. Csak becélzol és lössz. (mint mikor eldobsz messze 1 gránátot) Tehát nekem az egérhez van rendelve az akció. Jobb egérgomb: becélzás, bal: akció/lövés-ütés, középső a rúgás.
  • wollnerd #51047
    De a trainer.ini-ben hogy állítsam be?

    ott nem pont a billentyűgomb neve van a jobb oldalon, csak számok!
    Melyik lesz a GravityGun Célzó-parancs?
  • sznber
    #51046
    ennyire nem vagyok kezdő h biztonsági másolat kisfiam meg mittomén xDDD csak gta iv el :D
  • Borg
    #51045
    trainer.ini
  • wollnerd #51044
    Még mindig nem találom!
    Ráadásul az "Exlpode Nearest car"-t és a "Fire Nearest ped"-t nem tudom gombnyomásra használni. Pl.: a "Exlpode Nearest car" key-je: /és ? együttes nyomása, nem megy mert mind2-t shift-fel kell nyomnom és nem észleli. Tényleg kell lehetőség a key-ek átállítására! :(
  • masterthief
    #51043
    Erre passzolok. Mozzillát használok. Google-ben keress. Biztos csevegtek valahol erről.
  • ATi0021
    #51042
    Helló! Tanácsra lenne szükségem. Az előbb felajánlotta telepítésre az IE9-et a Windows Update. A kérdésem az lenne, hogy megoldódott a GTA4 fagyás gond a végleges IE9-nél? Vagy továbbra se tanácsos feltenni?
  • masterthief
    #51041
    Lehetőség. Már fárad a szemem XD
  • masterthief
    #51040
    Valahol ott van a lahatóség hogy átállítsd! Most meg se tudom neked nézni, mert a notin most öcsém dolgozik.
    Már rájöttem hogy nem nekem írtad! XD
  • masterthief
    #51039
    Most nekem segítsen valaki ha tud. Van a Plus Market textura. AAzon a képen Niko-n van egy baró kabát. KÉP (klikk a show image-ra) Na az a kabát kellene nekem, de sehol sem találtam eddig. Már kb 30 gta modding oldalt átnéztem, de sehol sem találtam meg. Ha valaki tudja honnan lehet letölteni, akkor dobjon már egy linket.
  • wollnerd #51038
    Én csak listát látok a keys-ről. nem tudom átállítani! hol kell?
    ,,Százalék! nem fok!"
    Nem neked mondtam hanem sznber-nek! xD
  • masterthief
    #51037
    Moddolással azért vigyázz. Mielótt beraksz egy modot készíts biztonsági másolatot a lecserélni kívánt dologról. Ha nem egyezik a patch-el ami fent van neked, akkor a játék összeomlik vagy lefagy és telepítheted fel újból. Azért is írtam hogy tedd fel 1.0.4.0-ig a patch-eket, mert a legtöbb mod ahhoz jó.
  • masterthief
    #51036
    Tessék! INNEN tölthetsz le 100%-os mentést.
  • sznber
    #51035
    oké köszi
  • masterthief
    #51034
    Tudom! XD
  • masterthief
    #51033
    Asiloader van mindegyik patch-ez. Ha arra még letöltöd a Simple Native Trainert abban feloldható a többi sziget is.
  • wollnerd #51032
    nézd ezt
    és ezt
    A 3. részt letiltotta a youtube!
    Százalék! nem fok! :D
  • masterthief
    #51031
    Nem kell semmit beállítani. (én legalább is nem állítottam be semmit) Egyszerűen csak becélzok (jobb gomb mindig lenyomva) és balall lövök. Ez két külön funkció a becélzás és tüzelés. Trainerben a Shortcut key-ben is be tudod állítani a billentyűparancsot.
  • sznber
    #51030
    azér kell a 100°os mentés mert lassau a gpem és a 1020 as patc el megy az asi loader és azér is kell a 100% mert olyan modokat raktam be ami mind3 szigetre kiterjed és nemtudok átmenni

    Simpla Native Trainer mirejó?
  • wollnerd #51029
    De hogy tudom beállítani hogy a tárgyak vonzása is Num 0 legyen???
  • masterthief
    #51028
    Bármelyik küldetést elkezdheted szórakozásból másik karakterrel. Beállítod hogy ne legyen automatikus mentés és kész.
  • masterthief
    #51027
    Nekem a célzás a jobb egérgombra van állítva a balra pedig az akció (lövés, ütés)
  • wollnerd #51026
    Már végig csináltam a sztorit! Ráadásul a végén nem mentene mert a Niko-model kell.
  • wollnerd #51025
    működik csak egy gond van: A játékban Num 0 a célzás, trainerben pedig a jobb egérgomb, ami elég kényelmetlen.
    Hol tudom átállítani? A trainer.ini-ben?
  • masterthief
    #51024
    Esetleg Niko helyére a modell spawned opcióban beraksz 1 koldust vagy a vénasszonyt, és elkezdel egy küldetést. A Cutscene videóba szétröhögöd magad! XD
  • masterthief
    #51023
    Ha akarsz még szórakozni a gravitációval, akkor használd pl a Gravity Disabled-et. Behúzol valakinek vagy nekimész kocsival, megvárod míg az egyén elég magasra szállt és akkor nyomsz egy Enabled-et és lezuhan. XD
    De lehet mással is szórakozni. Gyújts meg embereket egy gombnyomással, használd a Ragdollt és összeesnek, robbantsd fel a melletted elhaladó járműveket. Nemrég azzal szórakoztam pl: hogy valamelyik híd vége felé aholmár lejt az út, telepakoltam rámpákkal jó hosszan és magasan. felbicegtem a rámpa sarkára és vártam a kocsikat. Jöttek, POTTY LE és BOOM egymás után. XD Aki megúszta inkább leugrott a híd korlátjáról a tengerbe vagy az utcára. XD
  • masterthief
    #51022
    Bekapcsolod a Gravity Gunt/ON A Gravity Gun Target opcióban be lehet állítani hogy autókat, embereket vagy mindkettőt, vagy objectumot akarsz-e kilőni. Ha megvan előveszed a pisztolyt (asszem a Glock-al működik) Becélzod az autót vagy embert, amit akarsz és lőssz. Aztán repkednek. XD
  • wollnerd #51021
    Én már december óta használom a trainert!
    Ne aggódj, én gyakran bekapcsolom a Car Godmode-t! xD
    Gravity Gun-t hogyan kell használni?? Láttam a videóban hogy hogy működik (ITT), de én nem tudom a tárgyakat a fegyverem elő vonzani! pedig nagyon szórakoztató! Tipp?
  • masterthief
    #51020
    Azt nem értem minek 100%-os mentés? Lusta vagy megcsinálni a küldiket vagy mi? XD Inkább akkor használd a Simpla Native Trainert. Egyébként meg az 1.0.2.0 patch-el nem sokat érsz. Patch-eld fel 1.0.4.0-ig. Azt lehet a legjobban moddolni.