54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Carlos
    #13681
    Újat tanultam. Köszi!
  • BiG G
    #13680
    már nem azért, de ha fagy valami akkor az nem feltétlenül a játék hibája, sőt. nekem se az FC2, se a CoD:WaW nem fagyott egyetlen egyszer sem. a géped nem tűnik szarnak, de valami bibi mégis lehet vele (túlmelegedésre tippelnék legelső körben), ott nézz körül és ne a játékra fogd, és legfőképp ne ettől tedd függővé, hogy lewarezolod-e :)
  • DJ Skyline
    #13679
    az robbanófej, olvasnivaló
  • Carlos
    #13678
    Nem terjesztek rémhírt, csak leirtam, hogy mi volt a ME-nél és a Spore-nál.
  • Carlos
    #13677
    CE: Nyüssz!
  • ProGabe #13676
    nem kell újra megvenni. azért ennyire nem kéne rémhíreket terjeszteni. megjegyzem maga az aktiválás is az, mert semmi megbízható forrás nincs róla

    amúgy ha lejár az aktivációk száma, akkor lehet kérni újat, csak bizonyítani kell, hogy megvetted, ami a cd-kulccsal történik

    ráadásul egy idő után ezt kikapcsolják egy patchel, hiszen pénzbe kerül az aktivációs szerverek üzemeltetése
  • Carlos
    #13675
    Ezen jót derültem.
    Amúgy Krízis: Háborúfej! (War - háború)
  • Stefibaba
    #13674
    Kövezzetek meg de: Én elsőnek letöltöm kipróbálom, hogy megy-e fagyás nékül a gépen (ugyani rohadt sokszor fagy az FC2, CoD:WaW, NFS:U játékoknál de TR:U Spor(n)e Krájziz: Robbanófej se fagy pedig az megy very highon namind1) Szal hogyha 4 óra után (szigorú autókázás semmi küldi :P) se fagy akkor rohanok (bkvval -.-) a 3 számos boltba vagy a DVDUniverzum (nincs reklám ugye :D) vagy a Hülye Vagyok boltba vagy valahova ahol kapható és megveszem
  • ProGabe #13673
    mindenhol ugyanaz fog megjelenni. ez nem film

    PC-s CE viszont nem lesz :(
  • Carlos
    #13672
    Mielőtt nagyon beszólnál tájékoztatásul közlöm, hogy a Mass Effect-nél ez volt (törölték a limitet) és a Spore-nál ez van. (nemtom mivan vele per pillanat)
    Szóval létezik az amit irt és valid kijelentés!
  • Kit--Kat
    #13671
    Hát én ugyan nem vagyok kompetens ebben, de még egy GTA-t sem vettem műanyag gagyi tokban vékony füzettel itthon. Ebből indulok ki.
  • ldavid
    #13670
    eddig nem lehetett hallani Special Edition-ről, valószínűleg nem lesz (sehol)
  • DJ Skyline
    #13669
    ezzel a tudattal senki nem venné meg a boltit
  • bertino
    #13668
    lol ez nem így működik, nézz körül inkább, mielőtt ilyeneket leírsz, mert ez fájt...
  • Carlos
    #13667
    Kérdeznék egy lámát.
    Magyarországon milyen kiadása lesz a játéknak? Gagyi DVD tokban a cucc egy 20-30 oldalas füzettel meg a DVD-vel? Lesz esetleg Collectors, vagy ilyesmi?

    Előre is köszi.
  • ldavid
    #13666
    a securom rajta van a borító hátoldalán is, de már a VC-n SA-n is az volt
  • Nohab
    #13665
    "De ez, hogy x-szer vehetem csak fel mert interneten kell aktiválni..." Akkor ha jóé értem szavaidat, akkor csak csak (pl.:) ötször rakhatom fel, utána vehetem meg még egyszer? Ha így van, akkor biztos, hogy a steames verziót veszem meg.
  • Snexi
    #13664
    december 2.én lesz clonedvd,vagy 1.-én
  • zeus89
    #13663
    Amúgy most jött egy olyan érzésem, hogy szerintem December 3. előtt lesz egy cloneDVD, biztos ki fogják lopni :D
  • zeus89
    #13662
    Igy van, feltéve ha tényleg securomos :D
  • bertino
    #13661
    akkor neked mától itt a helyed :)
  • Gando
    #13660
    most mit zavar téged hogy mit csinál? Örülj magadnak hogy megveszed.Az a pár ember meg had warezoljon annyira szeretne, ha nem akar érte fizetni akkor használja ki míg lehet mert egyszer úgyis vége lesz a warezolgatásnak. Tulképpen nem akarok senkit se buzdítani, de kinem sz*rja le??? És ha valaki mondjuk nyert egyet? Akkor verjük meg mert ő is ingyen szerezte...
  • bertino
    #13659
    köszi, végre valaki megértette :)
    sajna kevés ilyen van a fórumon, szal tényleg thx.
  • zeus89
    #13658
    Én pl. erre szavaztam: Igen, de majd csak később. (Nincs pénzem most rá, stb) lehet amúgy, hogy pont meglett volna rá a pénz és még aznap megvettem volna mert a játék tényleg fantasztikus, ilyen munkát érdemes támogatni. De ez, hogy x-szer vehetem csak fel mert interneten kell aktiválni dolog nagyon nem tetszik és szerintem nagyon sok mindenki másnak sem. Szóval ha online securom védelem lesz rajta akkor átkerülök ebbe a kategóriába: Biztos hogy nem!
    Kár lenne igy elcseszni egy játékot!
  • bertino
    #13657
    hát ja, bizony szoftveres feltörhetetlen védelem nincs.
  • Snexi
    #13656
    az új pletykák szerint securom lesz a játékon
    szvsz tök felesleges,az undercovernek is feltörték pár órával a megjelenés után az ilyen védelmét
  • ChuckyHUN
    #13655
    Neeeem. Semmi problémám nincs...
    EZ NEM IRONIKUS, télleg semmi problémám
  • Gando
    #13654
    igaz, ott kéne...
  • DJ Skyline
    #13653
    nem tudom mi a bajod, szavazás alapján több mint 60 ember fogja megvenni a játékot biztosra mondva. közel 60 ember gondolkozik rajta, és a maradék 26 meg gondolom csak az egyszer végigviszem kategória. jó most egyelőre akkor 80 ember leszedi, de biztos sokan meggondolják magukat majd a dilemmázók közül
  • bertino
    #13652
    priviben beszéld meg vele esetleg.
  • ChuckyHUN
    #13651
    @Miskolc88, Carlos
    nem értitek az iróniát?!
    mind1...
  • Gando
    #13650
    új géped van vagy még a régi?!
  • Miskolc88
    #13649
    ezaz ha vki megveszi és nincs netje akkor nem is lehetne vele játszani ? hülyeség....
  • atila4
    #13648
    ugyan úgy feltörik :S sőt a védelem miatt kevesebben is fogják megvenni :(
    meg az internetes aktiválás is hülyeség... és akinek nincs internete az ne játszon vele?
  • grebber
    #13647
    Most olvastam lehet ezen is jó védelem lesz mint pl a FC2-ön meg sok más gamen!
  • Carlos
    #13646
  • Firerock
    #13645
    szerintetek azon a gépen amin elfut pici akadás mellet a Cod5 azon ez is elfog?:d
  • Miskolc88
    #13644
    okosan kurvaanyázzál
  • ChuckyHUN
    #13643
    aki nem veszi meg annak
    akurvaannyát
    és ne sikoltozzon ha a köv. gta nem jön ki pcre
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    CSICSKA MIND!!!
  • atila4
    #13642
    az undercover nem is játék az egy szar xD
    gta sokkal jobb lesz :P