54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pepsi Twist
    #13903
    :)
  • Máté94
    #13902
    Nem mondod?:O
    Erre csak most jöttem rá.Úristen!

    Nem sok ilyen lányt/nőt ismerek pedig van pár pedig csak 14 leszek 1 nap múlva:)
  • Gando
    #13901
    én mondjuk bírtam volna ha meglehetne hívni haver egy ejtőernyőzésre vagy bázisugrásra :D
  • Gando
    #13900
    ... mért ne érdekelhetné? Meg ha belegondolsz +18-as a game te fighter...
  • Nohab
    #13899
    Szerintem meg az is hozzátartozik a repülők kivételéhez, hogy egy ekkora városba csak egy repülőtér illik. Nos, ha felszállunk és máshova akarunk menni, akkor csak a kiugrás jöhet szóba, ami egy komoly játékba nem illik. De raktak bele helikoptereket, ami valljuk be jobban néz ki egy ilyen városhoz. (Bár egy hidroplánt szívesen láttam volna benne.)
  • Máté94
    #13898
    Csodálkozom,hogy vannak felnőtt nők akiket érdekelnek az ilyesféle játékok:)

  • ProGabe #13897
    rám mindig számíthatsz bébe!
  • Gando
    #13896
    NYEHEHEEE :D


    Reccs....
  • Kata
    #13895
    Azért megnyugodtam, és örülök, hogy járnak ide intelligens emberek is, akiknek érveik vannak, és az nem merül ki az "írkáldahülyeségeidetanyádba" érvekben, valamint hogy véleményüket nem akarják másokra erőszakolni, és nem ugatják le a másikat, ha az más véleményen van. Respect.

    és további kellemes péntek estét, köszönöm az információkat
  • zeus89
    #13894
    jajjj ne csináljátok már ezt velem :D nem birom ki ezt a 11 napot ha minden nap benézek ide :D ... úgy gondolom én most egy darabig nem nézzek ide vissza :D ....
  • Kata
    #13893
    köszi [láv]
  • ProGabe #13892
    a repülőket 2 dolog miatt vették ki:

    -egyrészt azért, mert tényleg nem akarták ellőni az összes puskaporukat
    -másrészt ez a rész az élethűségre megy rá. egy egyszerű néger elvezet egy repülőt? ugyan már! ugyan így egy random kelet-európai ember sem képes rá. helikoptert lehet benne vezetni, mert Niko katona volt és ott megtanították

    amúgy repülők vannak benne, csak elkötni nem lehet őket. de rendesen járnak és helivel be is lehet kopogtatni az ajtajukon :)

    eddig a részig a GTA-k szinte nem szóltak másról, csak arról, hogy baromkodni kellett/lehetett bennük. súlytalan karakterek, súlytalan küldetések, a járókelők pedig olyanok voltak, mint a robotok. a városok nagyon voltak, de érdektelenek is

    ellenben ebben a részben minden megkomolyodott. sötét, durva történet. a papírmasé karaktereknek annyi, mindenki sokrétű, igen mély háttértörténettel

    a város pedig, nos kb. mindent lehet, amit a valóságban is, de mint írtam: megkomolyodva. nem lehet egy műdildóval agyonverni valakit, vagy addig enni, amíg a karakter elhányja magát. itt már annyira élethű a járókelők, rendőrök reakciója, hogy érzed a tetteidnek súlya van. és ha már járókelők: bevásárolnak, lopnak, esznek, beszélgetnek és még kismillió dolgot csinálnak. a város él

    a lényeg, hogy a sok hülyeséget kicserélték értelmes dolgokra. akár stand-up színházba is mehetsz, vagy bowlingozni a haverokkal

    és ez a részletesség mindenre igaz. a kövér rendőr egy idő után elfárad és nem fut utánad, minden jármű máshogy viselkedik, stbstb

    és mindezt megfejelték az euphoria engine-nel, ami ráteszi az I-re a pontot

    na ez remélem elég kimerítő válasz volt. persze a puding próbája az evés!
  • zeus89
    #13891
    Na most a cikk elolvasása után még jobban várom a megjelenését :D és amint meglesz rá a pénz meg is veszem!
  • Prince of Máté
    #13890
    A többi hasznos dolog kárpótol érte, és belefeledkezel, hogy hiányzik belőle a repülő.
  • Kata
    #13889
    teljesen világos, ez is egy érv
  • Kata
    #13888
    A jetpacket nem is hiányolnám. Itt valaki a repülést mint technikai akadályt említette, hogy a csodagrafikát nem bírta volna el. Én nem spekulálok, csak egyszerűen hiányzik már most belőle, hogy még nem is játszottam vele. De úgy látom egyes okostojásoknak ez tőr a szívükbe, csak istenítésről lehet szó. :)
    Pedig lehet előbb veszem meg majd, mint ők :P
  • atila4
    #13887
    A GTA5-ben hogy lehet majd ezeket felülmúlni
  • DJ Skyline
    #13886
    jó, Skimmerrel meg Dodoval ellehetett szöszölni azért, de beraktam magam a Shamal-ba, vagy Hydra-ba és már ott is vagyok kb
  • DJ Skyline
    #13885
    mi volt a jól bevált? :) hiába szeretem a San Andreast, meg úgy amúgy a GTA világot, én feleslegesnek tartottam a tuningot, 5 perc alatt rommátörik az autó úgyis. fodrász, öltözködés, ellehet velük szöszölni, nem sok időt töltöttem ezekkel. jetpack, nem volt rossz, de valjuk be, hülyén nézne ki Liberty City-ben egy jetpackos figura. :) repülőgép meg felesleges, túl rövidek a távok, már a SA is kicsi volt egy egészségesebb repülőzéshez. autóval szépen ellehetett időzni míg A-ból B-be érek, de repülővel pikk pakk odaérünk ahova akarunk.
  • Kit--Kat
    #13884
    Lesz valami díjzasá is vagy mi ha jól értettem, mondjuk ez a része annyira engem sem izgat. Amúgy ezt a kényszermegoldás is amit itt írt valaki az előbb hülyeség, egyszerűen nem rakták bele, nem technikai akadálya volt, ill. 1000 féle spekulációt lehet vonatkoztatni ehhez, kezdve a New York koppintó város kapcsolódása 9/11-hez-től 100félét.
    A Jet Packnek meg már abból kifolyóéag sin létjogosultsága, hogy most már 100% real life-ra törekdtek.
  • Kata
    #13883
    Valószínűleg. Nekem akkor is hiányérzetet és visszalépést jelent, hogy már jól bevált és működő dolgokat kivettek, mintegy kényszermegoldásként.
    Azt a videószerkesztőt is feleslegesnek tartom. Tele lesz a net majd ilyen klipekkel, a tizedik után már unalmas is lesz, és senki nem lesz kíváncsi a másikéra. Szerintem...
  • zeus89
    #13882
    én csak pozitivan ugranék rá :D
  • Kit--Kat
    #13881
    Viccen kívül, ezt nem lehet leírni 1 kommentbe, hogy ez meg az lesz benne, csekkold a cikket.
    E za GTA a négyzeten.
  • Prince of Máté
    #13880
    Tudod, hogy az SG-n csajhiány van, ha egyszer kitűnsz a "tömegből" mindenki rád ugrik.
  • Kata
    #13879
    A topikot olvasgattam. Feltételezem, hogy itt több infót találok róla, mint bárhol együttvéve, ismerve az sg-t. :)
  • Kata
    #13878
    Te meg ide légyszi. Köszi.
  • Kit--Kat
    #13877
    Találgatás helyett olvass el róla egy cikket. (szerintem)
  • bertino
    #13876
    hát akkor pech.
    küldj be panaszlevelet.
    hogy hogy merték kivenni a repülőt.

    holott a gta4 további részeiben 3x többet kapunk repülőzéssel együtt mint az összes eddigi részben
    olyan világos, hogy az első "epizódba" nem fognak belerakni mindent, mert akkor teljesen fölösleges továbbfejleszteni...
    de hát... mind1.
    ha elvágta, akkor elvágta, nincs mit tenni.
  • zeus89
    #13875
    Kata ezt nézd meg :D szerintem kellemes pillanatokat okozhat ez a játék mindenki számára :D
  • Loco
    #13874
    Helikopter lesz benne. Ha már gépelsz, akkor inkább ide.
  • DJ Skyline
    #13873
    igen, ez a legújabb Sony Vegas, amíg készül a videó addig meg játszhatsz egy GTA nevű mini játékkal unaloműző gyanánt
  • Kata
    #13872
    Mintha nekem meg lenne tiltva, hogy véleményem legyen valamiről és azt kifejtsem. Frusztrált faxkalap...
  • atila4
    #13871
    amúgy azért vették ki mert nincs olyan gép ami repülőzés közbe futassa a óriási részletességet
  • Kata
    #13870
    Megjött noname überbeugató faxlámacsávó. Szívlapátot elő, hátha még postol és agyon lehet verni.
  • Kit--Kat
    #13869
    jogos;)
  • Kata
    #13868
    Akkor ez egy videóklip készítő program gyakorlatilag? :) Ilyen baromság helyett inkább meghagyhatták volna a korábbi klassz fícsöröket és hozzátehettek volna még. Azzal hogy a repülőzést kivették belőle, nálam elvágta magát a játék.
  • DJ Skyline
    #13867
    annyi millió apróság van, hogy megjegyezni nem lehet. :)
  • bertino
    #13866
    :DDDDddd
  • bertino
    #13865
    :P
  • Kit--Kat
    #13864
    amit a való élet rész fed nálam :)