54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Máté94
    #13943
    Be kell zárni a topikot és cukrot osztani:D
  • ldavid
    #13942
    mi lesz veletek, ha már csak 1 nap lesz?
  • solo
    #13941
  • atila4
    #13940
    játszottam vele,csak akkor még nem volt netem és nem tudtam mikor jön ki :) Ezért nem is izgultam
  • solo
    #13939
    Akkor fiatal vagy még, én nem hallottála sanandreasról, meg a vice city ről: DNomeg a 3 ról: C
  • atila4
    #13938
    én még soha :D
  • bertino
    #13937
    lol
  • solo
    #13936
    3 éve nem voltam ilyen izgatott: D
  • Miskolc88
    #13935
    kb :D
  • solo
    #13934
    Asszem most kijár neked egy nagy tasli.
  • Synit HUN
    #13933
    Az alsó qrva nagy
  • atila4
    #13932
    áááááááááááááááá végig kéne aludni ezt a 11 napot
  • ldavid
    #13931
    két új videó



  • Prince of Máté
    #13930
    Gondoltam feldobom valamivel a topikot, a nyavalygás helyett :)
  • DJ Skyline
    #13929
    jaj látom te vagy vicces kedvedben hogy átírod a hírt. ó kell ez ide igen
  • Prince of Máté
    #13928
    Úgy látom, ma fáradtok vagytok srácok
  • solo
    #13927
    Be is b@szna:@
    Lehet addÍg veszek egy x360 at gyorsan XD[Bár ezt kétlem, mert szarságra nemdobok ki lóvét :| ]
  • DJ Skyline
    #13926
    ez egy közel 3 hetes hír, érdekes hogy a PC-s oldal még csak most indult be, de ott szó sincs februárról. kacsa-e?
  • Neoncsoves
    #13925
    haha jó viccc
  • solo
    #13924
    Hallod? BAXAMEG!
    Mieeeeeeeeeeeeeez?!!!!
    Neszivass!
  • Prince of Máté
    #13923

    Késik a Grand Theft Auto IV!

    Már szinte minden PC játékról bejelentettük, hogy késni fog. Volt ahol, a sokszorosítás közben támadtak gondok, volt ahol szimplán csak nem volt elég idő befejezni a a játékot. Sajna a GTA negyedik része is hasonló sorsra jutott. Hivatalos indoklás egyelőre nincs, de az Amazon és a GameStop is átírta már a megjelenési dátumot, tehát a hír nagy valószínűséggel nem kacsa. Lehet siránkozni. A jó hír, hogy a késés azért nem olyan nagy, mindössze két hónapról van szó. A felhergelt PC tulajok így december 3. helyett jövő év februárjában zarándokolhatnak el legkorábban az üzletekbe. Egy szerencséje a Rockstarnak, hogy jelenleg is sok jó játék van kint, amikkel el lehet ütni addig az időt.

    Forrás : Gamestar

  • atila4
    #13922
    én se tudom már hogy mit csináljak :(
  • solo
    #13921
    Péntek van, szedj össze néhány spant azt mennyetek 8-9 kerbe GTA zni egyet .
  • atila4
    #13920
    GTA IV: 8 díjra jelölve
    undefined
    A Spike TV december 14-én megrendezésre kerülő Video Games Awardsán a Grand Theft Auto IV is indul, ahogy az várható volt. Jelölést kapott szép számmal: a 25-ből összesen 8 címért mérkőzik meg!


    Az évente megrendezésre kerülő Spike TV Video Games Awardsa igen rangosnak számít. Az elérhető 25 díjból a Grand Theft Auto IV a következő 8 címért száll ringbe:

    * Év játéka
    * Legjobb férfi szinkron (Niko és Roman hangjáért, akiknek Michael Hollack, illetve Jason Zumwalt kölcsönözte a hangját)
    * Legjobb PS3 játék
    * Legjobb Xbox360 játék
    * Legjobb zene
    * Legjobb akció-kaland játék
    * Legnagyobb híresség egy játékban (Ricky Gervais)
    * Az év stúdiója

    A Rockstar Games anno 4 db trófeát vihetett haza a San Andreasszal.
    És még egy kis infó, ami a nemrég megjelent GameStarból származik, akik voltak olyan szerencsések, hogy kipróbálhatták a GTA IV-et Londonban. A cikk nagyjából már ismert infókból állt, valami azonban mindenféleképp említést érdemel:

    * A GTA IV PC-s verziójában kevesebb zeneszám lesz. A Rockstar Games ezt azzal indokolja, hogy a videószerkesztő miatt speciális licenszeket kellett vásárolniuk, hogy aztán később ne legyen gond a más videómegosztó portálokra feltöltött videók miatt. (Mondjuk ezt a logikát nem értem; azok után, hogy a YouTube jelentős mértékben tartalmaz klippeket (ne szerénykedjünk, kb. tonnaszámra találhatóak meg zenei videók), meg aztán a (szinte biztosan) év játéka egy hibátlan reklám lenne nekik. Hjáááj, nem értem én ezt a felnőtt gondolkodásmódot, na majd ha egyszer nagy leszek.) Arról, hogy ezek az elvesztett számok helyettesítve lesznek-e, még nem esett szó.
  • solo
    #13919
    Nem, Csepeli vagyok, de Gundelbe járok.Hétfőn gyakorlat van, 6:45 re bemegyek, 10:30 ig főzőcskézek, majd egész nap szabad vagyok: D
  • Jobboka
    #13918
    Lassan szétverem a szobát már nagyon kéne gammálni :(
  • REPS0L
    #13917
    :DDDDDDDD
    ezen felröhögtem :D
  • bertino
    #13916
    europark nekem is viszonylag közel van -.-
  • BiG G
    #13915
    hétfőn még nem hiszem hogy kinnlesz, de te is délpesti vagy? :)
  • solo
    #13914
    Hétfőn megyek europarkba, és he már kintlesz a polcon gta, akkor megkenem a csókát, hogy adjon el nekem egyet-.-"
  • Master Rick
    #13913
    Még 11 fákking nap, nem bírom basszus, jöjjön már ki, annyira várom h mindjá sírok
  • Pepsi Twist
    #13912
  • Freddycom
    #13911
    mert csak 18+osok veszik majd meg...
  • Kit--Kat
    #13910
    Nem rád írtam, hogy spekulálsz.
  • DJ RX7
    #13909
    de, egyes leülhetsz!
  • FZoleee
    #13908
    én is szoktam írni a topikban, pedig nyomom konzolon, ugye nem gond? :D
  • Máté94
    #13907
    KI villogott?Én biztos nem.Egyéként Karácsonyra lesz meg úgy,hogy csitt!
  • DJ RX7
    #13906
    temár xboxon nyomod és itt vigyorogsz ázeg.
  • Máté94
    #13905
    Mi bajod van?
  • Gando
    #13904
    Jaajjj és már villogsz az atom masináddal... Még jó hogy nem neked kellett rá spórólni he?!
    Deee ne kezdjük a vitát mert abból jó nem sül ki... Így csak arra akartam kilyukadni hogy nem értettem egyet a hozzászólásoddal ennyi