54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • REPS0L
    #14072
    mert van benne tuningolási lehetőség?
  • SpeedXHUN
    #14071
    én xboxon végig toltam,tudom mire kell számítani,de pc-n alap h végig tolom,csak fusson szép:)
  • Morphin
    #14070
    én azthittem nem lesz benne megint ez az "agyontuningolósdi", de ez most kellemes meglepetés volt...tetszik h egyedi kocsikat lehet csinálni.
  • HKS
    #14069
    igen ezt akartam köszönöm:D
  • REPS0L
    #14068
    vazzeg úgy várom már hogy befosok :C

    azmost hogy van hogy 576on előrendeltem, kiválasztotam hogy kecskemét és kész.
    majd szólnak ha megjött és akkor el kell menni érte?
  • Csuhai G
    #14067
  • HKS
    #14066
    jaja:D
  • Firerock
    #14065
    segítsek?:D
  • HKS
    #14064
    ráadásul kétszer is elszúrtam XD
  • Morphin
    #14063
    oltás nagyon, és igényes a videó!! szépen van megvágva, tényleg mint a film elején^^
  • bertino
    #14062
    majd legközelebb :)
  • HKS
    #14061
    kijavitva:D rájöttem hogy kell

    láttátok már ezt? jól meglett csinálva
  • HKS
    #14060
    a francba elcsesztem na mind1 akkor így ezt
  • HKS
    #14059
    ezt láttátok már?
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Xb4nTYsPPjQ&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Xb4nTYsPPjQ&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • dragon11
    #14058
    10nap yeah..^^
  • BiG G
    #14057
    csak nemhiszed el hogy nem a túlmelegedés a baja :) egy drivertől meg nem fog 10 fokot csökkenni a GPU hőmérséklet, de np :)
  • ChuckyHUN
    #14056
    linket pls
  • solo
    #14055
    :)
  • Stefibaba
    #14054
    És akkor most egy nagy tapsot az Nvidiának: A Driver volt a ludas :D Felraktam az újat és má csak 44C :D
  • solo
    #14053
    Biztos nemfog akadni: O
    Hameg igen, akkor meg beújÍtunk mindketten mégegy 4850 est ^^
  • Spice1
    #14052
    nagyon szomorú lennék,ha XP alatt akadozna a gépemen:)
  • Spice1
    #14051
    az rendben van,hogy tényleg most a 4 mag a csúcstechnika,na de szerintem egy 3 gigás két magos procinak is vinnie kell stabilan,maximális részleteséggel:)
  • HKS
    #14050
    ez nem "faxság" rockstarék biztosra akartak menni így olyat irtak oda amin már télleg abszolút minden fullon és nagyon magas felbontásban is stabilan megy
  • Spice1
    #14049
    nah megrendeltem énis ezt a "szart"életemben másodjára fizettem játékért,de asszem most ezt tényleg megért 13 ropitamúgy mi ez a faxság hogy az ajánlott proci egy 4 magos core2quad?
  • ldavid
    #14048
    még mindig 2-án
  • Snexi
    #14047
    na most akkor az usában is december 3.-án jön?mert mindenhol mást olvastam
  • Balumann
    #14046
    Nekem egyik ismerősömnek volt hasonló, ha jól emlékszem azt mondta, hogy Ati Tray Tools -al (vagy vmi hasonló progrmammal) tudta növelni a gpu ventri teljesítményét, és azzal megoldódott neki.
  • bertino
    #14045
    de szar, átsuhantam rajta.
    így mind1, igaz.
  • BiG G
    #14044
    :)
  • bertino
    #14043
    rendeld elő steamen, kapsz ingyé mellé vice city-t.
  • Pepsi Twist
    #14041
    vér pécés maradtam továbbra is csak PGR4 meg ilyenek miatt vettem kozolt ami nincs pcre :D de ha itt tartunk a GTA IV-t is megvettem :D
  • ProGabe #14040
    54 fok egyáltalán nem sok. nekem alapon 45-47, játék közben biztos felmegy 50 fölé is (maga a gép oldala meg jéghideg :)
  • BiG G
    #14038
    54°C egyáltalán nem sok a GPU magnak. ez a maximum amit elér játék közben? monitorozd rivatunerrel vagy everesttel, nem árt a CPU hőmérsékleteket is nézegetni. egyébként annyi ventinek elégnek kell lennie, ráadásul tél van, ilyenkor nem olyan vészes a túlmelegedés.

    memóriatesztet futtass még (dos-ból szigorúan bootcd-ről), meg VGA drivert frissíthetsz esetleg.
  • Ati04
    #14035
    It's the final countdown! jeee:)) Srácok csatkalozom hozzátok, számítógépes játékot még nem vártam ennyire, mint ezt a remekművet!
  • Stefibaba
    #14034
    Egy kicsi off: Megvan hogy mér fagy az FC2 a Codwaw meg ezek. Túlmelegedik a GPU (54°C) Valakinek van vmi ötlete hogy hogyan tartsam "hidegen"? mer a gépben van 3 (2 kicsi egy nagy) ventillátor, a vidikarinak van sajátja, a cpunak is és mégis túlmelegedik. Pedig már a gép oldalát is levettem -.-'
  • ldavid
    #14033
    attól is függ szerintem, hogy hol rendeled meg
  • SötétBarom
    #14032
    Ha előrendelem megkapom egyből megjelenéskor? Nem akarok szopni, hogy mondjuk nincs elég, és várni kell..
  • solo
    #14031
    50$
  • Palesz2
    #14030
    Steam-en mennyibe van?
  • milk41
    #14029
    megvan eredetiben