54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • felegyi
    #14125
    Mindenki fosik hogy menni fog-e a "paksi" atomerőműjén amit a muterék vettek... Na annyi szarságot olvastam már hogy én ezt szűröm le a gépigényről (joggal):

    Ezen már el indul, sőt minimum közepes beállításokkal megy 30FPS-el (tehát ne szarjá béke van):

    1GB 800MHZ RAM
    AthlonX2 3800GHZ
    Nvidia 7800GTX 256-512MB RAM

    Ezen már kap elég anyagot a játék tehát ha nagyot csavarunk rajta simán meglesz a 30 vagy 40FPS:

    2GB 800MHZ vagy 1000MHZ RAM
    AthlonX2 4600GHZ vagy 5200GHZ
    Nvidia ASUS 8600GTS 512 vagy 1024MB RAM

  • AleXXXXX
    #14124
    hmm.. nekem elő van rendelve 576-on, meg cdgalaxison is.
    Miért is szutyok hely az 576 hadd tujdam csak:D?
  • ProGabe #14123
    576....neeeee. sikerült megrendelned a leglehúzósabb, legszutyokabb helyről :D

    #14122: na majd akkor sietek
  • bertino
    #14122
    amikor értesítenek akkor kell utána rögtön leadni, hogy még jusson neked is :D
  • Attelee
    #14121
    Itt!

    12-nél többet nem biztos h adok érte!
  • ProGabe #14120
    hol rendelted meg? furcsa, hogy még nem árazták be, mert cdgalaxisnál 1200 Ft-os kedvezménnyel is 10 790 Ft. erre még rájön a pk, még egy ezres, ha minden igaz. mondjuk ez minden pénzt megér :)

    amúgy tényleges rendelést mikortól lehet leadni? még mindig csak értesítést lehet kérni
  • Attelee
    #14117
    A 2GB RAM-om lehet nekem is kevés lesz!FC2-alatt is megfeküdt!
  • Neoncsoves
    #14116
    ugyanaz lesz mint Crysis Warheadnél, fel lesz törve hamar. :) Amúgy 12k körül lesz!
  • Firerock
    #14115
    é en mmerem előrendelni emrt valszeg nem fog menni a gépmen:D
  • Attelee
    #14114
    Előrendelt termék: Grand Theft Auto IV(PC játékok)
    Előrendelt mennyiség: 1 db
    Termék ára: nincs ár
    Átvétel módja: Házhozszállítással
    Postaköltség: 999,- Ft
    Végösszeg: A termék ára még nincs kialakítva
    Előrendelés dátuma: 2008.11.22. 18:32:08

    Remélem 10k-ból kijön azért!
    Aki teheti vegye meg,szvsz ennyivel tartozunk nekik,ugyanis elöször ki sem akarták adni a nyavajás PC-re!Most meg ha minél többen megvesszük kellemesen csalodnak majd!

    Persze ezek után remélem h online aktiválós lesz,h a warezhuszár haverjaim ne tudják nyomni legalább egy hónapig még amig fel nem törik!
  • Pipör
    #14109
    enyémen csak a proci a probléma :(
  • bertino
    #14103
    ne a low-hoz mérd bazeg, hanem full medium vagy high-hoz :)
    low-o persze, hogy jol megy.
    de ha van még kérdés inkább privibe dobd mostmár :)
  • DJ Skyline
    #14102
    nálam a Stunts is normálisan fut, biztos vagyok benne hogy a GTA IV is jól fog futni
  • Firerock
    #14101
    szóval ha normálisan fut a crysis akkor ez is fog?(mert nekem tök lowon jól fut)
  • PLaci #14099
    De nekem már megvan a VC steamen :S
  • bertino
    #14098
    crysisnél csak jobban futhat.
    azaz egyetlen game, ami az én gépemnek is betesz, minden más megy rendesen, azt leszámítva.
  • FlyHigh
    #14096
    vagy még a 2 maghoz is majd cpu controlozni kell.
  • FlyHigh
    #14095
    aztán meg majd kiderül, hogy 2 magnál többet nem használ.
  • DJ Skyline
    #14094
    sok állíthatóság lesz a grafikánál, szerintem csak szimpla marketing fogás ez a gépigény, befosik mindenki és megy PC-t fejleszteni. aztán nyugodt szívvel mondja hogy huh, még jó hogy vettem ez azt, közben lehet a régi cuccokkal ugyanúgy ment volna, csak bepánikolt az illető és inkább bevásárolt. :D
  • tobias88
    #14093
    vagy konkrétan semmi állíthatóság nem lesz a grafikánál
  • tobias88
    #14092
    most így megnézve a képeket az a minimum gépigény kicsit a nevetségesség határát súrolják, optimalizálatlanabb lesz, mint amikor a Crysis kijött
  • Morphin
    #14091
    akkor már megéri a küldiket csinálni ezerrel..rá is fogok állni, asszem azon a héten nem nagyon fognak engem a suliban látni ^^
  • Kit--Kat
    #14090
    90 új üzenet XD
    Pörgünk már szépen és az uccsó kerek szám a megjelenés előtt.
  • DJ Skyline
    #14089
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincsen se megvásárolható épület, sem garázs. az autók elmentése úgy működik, hogy a lakások előtt van egy 2-3 férőhelyes parkoló, ha azon belül állsz, akkor az autód ott fog állni amíg el nem gurulsz vele. sport autókkal meg csak később fogsz találkozni, én először pl csak küldetés során találkoztam vele.
  • Morphin
    #14088
    elvileg szerdán jön...nekem hétfőn 3. ZH Analízisből ^^ ezen vhogy jobban izgulok most még...tény h ez egy atom powner game,de azért nem lehetünk ekkora kockák...(DEHOGYNEM)
    jah és ha ilyen tuning kocsik is vannak....első dolgom megkeresni mindet aztán letárolni garásba...tényleg a garázsos dolgok h lesznek megint lesz megvásárolható kecó, aztán nagy teremgarázs? v mondjak le a nagy gépparkomról?
  • FlyHigh
    #14087
    superchargeres duke nagy isten, az lesz majd a gépem.
  • Snexi
    #14086
    én azt tervezem hogy lógni fogok,anyám úgy is csak 5kor jön haza :D
  • Pepsi Twist
    #14085
    fasza pedig még 1el sem találkoztam :D ezeket hol találom?
  • bertino
    #14084
    tedd azt :D
  • FlyHigh
    #14083
    Lehet táppénzre jövök december első hetében, még van 80%-os.
  • DJ Skyline
    #14082
    nincs tuning még mindíg :) így néznek ki alapból
  • Pepsi Twist
    #14081
    ezek alapból így néznek ki vagy nekem kell tuniolni?
  • Spice1
    #14080
    "Már csak 10 nap" -micsoda?most hogy megrendeltem a gamet,10 év lesz ebből a 10 napból az tuti
  • kifli
    #14079
    mi ez a sok hsz, megjelent vagy mi?:
  • DJ Skyline
    #14078
    ami a videóban van az pl egy Sultan RS


    ha unatkozol akkor mazsolázd át ezt. :)
  • REPS0L
    #14077
  • Morphin
    #14076
    akkor viszont több gyárilag sportos kocsi van mint előző részekben...ilyen bodykit-es kocsik nemigen voltak SA-ban...csak felrakatni lehetett...sultan,elegy meg ezekre...
  • blackgamer
    #14075
    ezzel hogy script tárolja a videókat, jókat lehet szórakozni hacker szinten,
    tuti olyan videókat kreálnak majd páran amik a játékban nem valósítható meg, tele lesz a net fake videókkal :)
  • DJ Skyline
    #14074
    nincs, a pay n spray variálja az autót. volt mikor kigurultam az ezüst felniből fekete lett. videó
  • Morphin
    #14073
    hát ahogy a tokyo dritfes videot elnéztem eléggé, legalábbis optikailag mindenképp, még sosem játszottam a game-el egy másodpercet sem, csak a videobol véltem felfedezni