54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • berlinboy6329
    #14181
    10 alá léptünk kérem szépen!
  • Neoncsoves
    #14180
  • RoyalPredator
    #14179
    ANYUKA! WAREZT AKAROK!
  • danielboy1000
    #14178
    Késői óra van ma,de mikor lenyomtam h " mehet " átfutott az agyamon hogy nem használtam a csodagombot.:D Mellesleg akkor sry,nem láttam,hogy kivan írva fejlécbe ,csak most így utólag :)
  • Attelee
    #14177
    Amit sajnálok h nem lesz magyar felirat sajnos!
    Megint az lesz mint a VC-vel és a SA-al,h végigviszem mire kijön a forditás!
  • ChuckyHUN
    #14176
    NEkem szántad?
    Általánosságba írtam be, ugyanis ki lett téve a fejlécbe, és tetszik
    válasz erre gomb pls...
  • Attelee
    #14175
    "vagy egyáltalán nem is volt semmi a tokban"
    Ez azért elég kemény!Ilyenröl már hallottam én is,de nem gondoltam h ennyire sürün elöferdül!
    Benéztem én is a CDGalaxis-hoz,aztán majd lesz valahogy!Két helyröl csak ideér!
  • danielboy1000
    #14174
    Rettentő humoros ha rám célzol.Aki ismer,jól tudja h rühellem a kis vakarékokat akik beírogatják ( nem csak sg-n) iylen olyan hi-tech pc m van,menni fog? mikor nyílvánvaló h csak azért írja be h lássák h őő bezzeg mekkora faszagyerek. Ja,és mert nekem nincs csilivilli logóm,nem kéne lenézni,csak mert nem vagyok vmi aktív hozzászoló;)
  • ChuckyHUN
    #14173
    NEM, nem fog menni a gépeden, ne is kérdezd meg!

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • danielboy1000
    #14172
    *te leszel az első akit felbérlek..Na már gondolatkimaradásaim is vannak? :O
  • danielboy1000
    #14171
    Ha egyszer egy cigánycsorda akar betámadni és tele leszek zsetonnal te leszel az első pepsitwist xDxD hiába kickboxolok 4éve,meg vagyok full izom ( khm ,khm szerénység tetőfoka) ellened nemtudnék mit kezdeni :D
  • solo
    #14170
    Adatlapján úgyemlékszem azvolt, hogy szeklyuriti, meg semmi ami legális XD
  • danielboy1000
    #14169
    szuper off:
    Pepsi Twist: TE vadállat.Most láttam rólad képeket.Te mit dolgozol?Gyilkos,pankrátor,kidobó,Jamesbond vagy ex-terminator ? xD xD
  • Morphin
    #14168
    annyiból előnyben vagyok pár emberrel szemben itt, h én kb csak 1 hónapja várom a game-t ^^ nade most annál jobban várom, szal most gondoltam pár perce,és mielőtt elfelejteném leírom....
    szval ebben a részben érzem/látom azt végre már h realisztikus, tényleg ugy néz ki a kocsi,motor mint a való életben, nem kockadesign egyáltalán, meg ugy lassan minden a helyére kerül...jó SA is már van vagy 2-3éves, akkor még más idők jártak, de ez a GTA4 egy ideig 3-4év tuti nem kerül ki a köztudatból én úgy érzem...
    márcsak a fejreesést kell elkerülnünk, nehogy csalódás legyen vmilyen pontja a game-nek...de ahogy Rockstar-t ismerem kicsi az esély erre
  • F1re
    #14167
    qrva eletbe hogy ez is tuti shader model 3-mas és ezért nem fog menni a gépemen :DD
  • Prince23
    #14166
    Ja :D
    gyenge, ettől még a Undercover is jobb
  • Banano
    #14165
    De szaaar:DDDDDDDDDDD
  • BiG G
    #14164
    istenem degagyi [FACEPALM]
  • Prince23
    #14163
    Találtam az nfohumpon, gondoltam megosztom itt is :D
  • Snexi
    #14159
    csak poénból linkelte
    ne nézzétek már ennyire lámának
  • milk41
    #14158
    bal felső sarok ps2 jel...
  • kovecses
    #14157
  • ProGabe #14156
    ? már több hónapos. tudod, konzolra már kijött a játék
  • ChuckyHUN
    #14155
    GTA.IV.Soundtrack.Limited
    kezdődik:P
  • Pepsi Twist
    #14154
    és 10 nap után is hányszor fogod mondani? :D
  • AleXXXXX
    #14153
    köszi az infókat:) akkor marad cdgalaxis (az ugye normális?:D) vagx bebattyog boltba, megvesz ott.. ez a 2 lehetőség van jelenleg . (mint már írtam, steamrol nem fogom megvenni, francnak sincs kedve steambol futtatni, meg ugye jol mutat a pocon az eredeti game) (életem első szoftvere, amit megveszek ünnepejetek velem!:D)
  • Snexi
    #14152
    ő sem gondolta komolyan
  • Palesz2
    #14151
    sokszor :D
  • ChuckyHUN
    #14150
    fah...
    azaz FAKE AS HELLL!!
    10 nap alatt hányszor fogom ezt mondnai?:ASD
  • ProGabe #14149
    csak annyi, hogy a legdrágább, kismillióan megszívták mert karcos lemezt kaptak, vagy egyáltalán nem is volt semmi a tokban! igen, komolyan

    ugyebár az 576 volt az egyik első gamer magazin és csak erre specializálódott bolt. könnyen kialakították a vevőkörüket és onnantól szartak mindenre. legbunkóbb, legszutyokabb, leglehúzóbb, mint már írtam :D
  • Magiszter
    #14148
    Azt csak a kérdőjelek után
  • Prince23
    #14147
    gta
  • Prince23
    #14146
    Na meg van nékem


    :D
  • Kit--Kat
    #14145
    Akarom mondani felkiáltó jelet XD
  • Kit--Kat
    #14143
    Hé bohócok, nyugivan, mielőtt bepötyögnétek a gépecskéitek, nyissátok ki a szemetek és a visszaszámláló alatt keressétek meg azt, hogy "[ HARDVER KÉRDÉSEK IDE! ]".
    Na erre kattintsatok rá és ide ömlesszétek a találós kérdéseiteket...

    Szívem szerint az összesnek bepuszilnék 4 kérdőjelet.
  • Magiszter
    #14139
    Nah igéretemhez híven kidobom kockan hogy fog menni nalatok:

    Két 5-ös egy 6-os egy 3-as, és egy 18-as (az már kritikus) jött ki. Szóval igen... szerintem menni fog, bár az a két 5-ös... Csak low-on megy majd, de megy...

    Van még kérdés?
  • Peetboy
    #14137
    Micsoda élénk színek, szép. De biztos csak kamu a megjelenés. Minek ámítják a népet az sms-el.
  • kovecses
    #14131
    Ez nagyon komoly! Tokió Drift.
  • Pepsi Twist
    #14127
    1000MHZ-s ram nincs :D
  • GPx8
    #14126
    Nyugodtan kérdezgessétek egymást, hogy menni fog-e a gépeteken! Megáll az eszem! Nincs senkinek itt tapasztalata a PC-s GTA IV-ről, honnan tudhatná bárki is, hogy egy adott konfiguráción, hogy fog futni???
    (Ráadásul, mi van akkor, ha megfelelő lenne amúgy a gép, de még a futtatás közben 1000 másik szutyok rezidens program is fut, ami visszafogja a gépet?! Vagy pl. totál szét van qrva az op.rendszer?! Láttunk már ilyet is...)