54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • zeus89
    #14227
    Dual layeres dvd-n fog megjelenni?
  • tom235
    #14226
    Mekkora szánalom már az, aki csít nélkül nem tudja végigvinni. Egy ilyen pazar játéknál egyenesen bűn. Ennek ellenére mégis 10%. WTF?
  • Morphin
    #14225
    használd a "válasz erre" opciót pls...mert nemtudjuk kinek szeretnéd (megtaláltam de azért mégis)
  • HUN Fittikém
    #14224
    Naná, már az első küldetésnél beírom a kódokat.

  • The Protector
    #14223
    az utána az 1db n és nem 2.
  • DJ Skyline
    #14222
    én azt tapasztaltam ezzel, hogyha felpattanok a motorra és nyomom a gázt rögtön akkor megy sisak nélkül, de ha nem adok gázt egyből akkor felveszi a sisakot. a sisakot meg leveszi magától a figura ha épp nem motorozol. boltban nem hiszem hogy lehet kapni, mert van kb 3 féle bolt asszem.
  • Morphin
    #14221
    tényleg van egy kérdésem a bukósisakról, látom a képeken h hordja a player, de vmelyik képen meg nincs rajta...le lehet venni avagy belehet állítani h fel se vegye??amúgy sztem jó 5let a bukósityka is...
  • Morphin
    #14220
    én megvallom őszintén kihagytam,vagyis csak első szigeten voltam a GTA3ban, különböző driver hibák miatt és etc...
    most szedem le,(járkálok kicsit) és hát rájöttem nekem a 4 nagyon új lesz mivel abszolut nem ismerem Liberty City-t
    előbb megnézem a 3 sziget térképét. mondom magamban(ez qrvára nemis nagy), aztán megnéztem 3videot a gtawh.com-on, és amikor megláttam mekkora csak 1!!! híd is önmagában akkor hasaltam el...na mondom bazz még johogy 15-20giga a game...EZ MINDENKINEK KÖTELEZŐ GAMMA LESZ !!!!!!
  • Pipör
    #14219
    #14218
  • Carlos
    #14218
    Amíg a story-t végig nem vittem addig nem, utánna már lehet.
  • DJ Skyline
    #14217
    konzolon elég karcsú a kódok felhozatala, legalábbis kimerül az élet / páncél / lőszer feltöltés, fegyver csoportok, körözési szint csökkentése / emelése, időjárás, pár jármű spawnolásának kódjaiban
  • Alien
    #14216
    "Soha, kód nélkül viszem végig, ha kell vért izzadok"

    :)
  • ProGabe #14215
    én is erre nyomtam, de kiegészítem azzal, hogy csak akkor, ha adnak valami pluszt. tehát valami olyat, mint SA-ban az, hogy minden járókelő fegyvert kapott és hasonlók
  • Pepsi Twist
    #14214
    Amíg a story-t végig nem vittem addig nem, utánna már lehet.

    aztán már ökörködés céljából :)
  • Alien
    #14213
    "És úgy érzem, hogy ez a GTA4-ben sem fogok csalódni:)"

    Bocsi, kezdi megadni magát a billentyüzetem :D Tegnap meghalt az é betü, ma már ( opőlá9öü.- ) se jó , ezeket képernyő billel írom, kicsit nehézkesen megy most:D
  • Alien
    #14212
    Én elötte a gta 1-et nem ismertem, csak a 2vel jatszottam kicsit de annyira nem fogott meg. Viszont a három... Imádtam :D Fantasztikus volt az a szabadság amit adott. Rengeteget játszottam vele, meg emlékszem h kezdtem szórakozni a textúrákkal, pl a újságba (tudjátok amit fújt a szél) betettem a képem, meg a posztereket is kicseréltem, illetve pár táblát magyaritattam, szóval elvoltam rendesen :D Amúgy először ha jól emlékszem kocsikáztam kicsit :D Meg Mafia Sentinelt szereztem ha minden igaz:D Aztán jött a vc, azt is szerettem nagyon, a San Andreas meg csak rátett egy lapáttal:) És úgy érzem, hogy ez a GTA4-ben sem fogok csalódni:)
  • Alien
    #14211
    Megvan kiírva is csak az meg másik helyen hibás :D Most úgy sikerült feltennem, hogy vinyóra felmásoltam amiket tudtam az eredetiről plusz az írottról a jó dolgokat és így sikerült telepiteni a kettő kombinációjából. No mind1 igy felment, max letöltöm újra...:) Csak bosszantó azért h itt van egy 12 000 forintos cucc amit már nem tudok teljesen használni.
  • ProGabe #14210
    az első is! ;)
  • milk41
    #14209
    letöltöd a netről,kiiratod,és beteszed az eredeti dvd mögé(ez legális)
  • Alien
    #14208
    Sziasztok :) Régen írtam már sg-re, pedig mindig olvasom, de mostmár én se bírok magammal :D Várom már nagyon :D San Andreas óta nem vártam ennyire játékot. Emlékszem SA topicban, valaki beírta, hogy előbb érkezett a játék és már lehet kapni. Na több se kellett, mentünk is ketten cdgalaxis-ba egy-egy példányért :D Odatelefonáltunk, hogy csak zárás után érünk oda, megvártak szerencsére :) Most is úgy tervezem, hogy megjelenés napján veszem meg ahogy itt legtöbben. Cdgalaxisnál kértem értesítést egyelőre aztán meglátjuk :)
    Viszont lenne egy kérdésem Mint mondtam eredeti San Andreasom van, de sajnos tönkrement a lemez, telepitésnél kiakad egy helyen :( Van rajta egy kis repedés szerüség, biztos, hogy azért. Van rá esély, hogy kicseréltessem valahol? Tudom nem ma vettem, de régen olvastam(csak nem tudom hol) , hogy ilyen esetekben van, hogy kiszokták cserélni a cd-t/dvd-t. Csak sajnos nem akadtam rá se Take 2 , se Rockstar Games magyar supportra. Cdgalaxis meg már gondolom nem köteles cseréltetni. De ha valaki tudja írja meg legyen szíves :) Köszi :)
  • ldavid
    #14207
    akkor már az fog érdekelni a legkevésbé, hogy mi van a fejlécben... xD
  • Kit--Kat
    #14206
    Jobban hangzana az 50 autó 100 gyalogos mondjuk a star junction-nél:)
  • Tomsteel
    #14205
    Remélem lesznek petárdák, tűzijáték a banner alatt mikor megjelenik :)
  • FlyHigh
    #14204
    Kis beakadások mindenkinél lesznek, mikor pl belerongyolsz egy forgalmas kereszteződésbe ahol van vagy 20 gyalogos meg 10 autó.
  • FlyHigh
    #14197
    modok jönnek majd hozzá, honosítás, olyan dolgok amiről egy konzolos nem is álmodhat, minden gonoszság nélkül írom.
  • FlyHigh
    #14196
    az más, itt forgalom lesz meg grafika, szerkesztő.
  • odex
    #14195
    jó játék lesz már akinek nekünk már megvolt consolra :)
  • Palesz2
    #14194
    xd
  • bertino
    #14193
  • Palesz2
    #14192


  • SötétBarom
    #14191
    A második az lanban büntetett :)
  • Rundstedt17
    #14190
    Nem semmi gépigény.....
  • RiCSi1234
    #14189
    9 nap.. (Egy nagy sóhaj, és derüs tekintet.) :)
  • Neton
    #14188
    Én nyomtam annak idején a GTA1-et, a második rész és a Londonos tökre nem jött be. Viszont az első rész feelingje nagyon komoly volt, nekem az összes rész a 2-esen és a Londonin kívül tetszett. De várom ezt az új részt, főleg a story miatt.
  • cenobite
    #14187
    Hidd el, hogy lesz. Én is nagyon szkeptikus voltam megjelenés előtt - persze vártam mint állat - , de mikor megvettem, sokáig azt sem tudtam mit csináljak...
    Csak pl. kezdj el pl. egy parkolóba összelopkodni mondjuk 10 autót. Vagy nézelődj, mondjuk egy ködös reggeli napon. Ez nem SA. Nem VC.
    Ez GTA4. Aminek még lesz folytatása!

    (ps. én is GTA1-el kezdtem, megvan minden rész, úgyogy nem vaktölténnyel lövöldözök.)
  • Ati04
    #14186
    Attelee igazad van, én ugyan nem játszottam a felülnézetes GTA részekkel:) GTA3 előtt a Carmageddon2-t oltam vagy másfél évig :D:D Azért a GTA VC mellé állnék, mert nagyot alakított soundtrack terén még most is sokszor hallgatom photoshop közben :D A IV-be jó zenéket válogattak össze?
  • Balumann
    #14185
    Hasonlóan vagyok én is, nekem sem jött be igazából a VC. A GTA 3-tól egyszerűen akkor alig bírtam felállni, annyira oda voltam érte, órákon át el bírtam szórakozni vele, bunyózni, lövöldözni, szóval hatalmas. A VC -ben már nem volt újdonság a szabadság, a verekedés, volt benne néhány jó dolog (helikopter, új járművek, stb.) de igazából nem fogott meg (viszont nem tetszett az irányítás, nem is ment túl jól akkor, stb.). A GTA SA is hosszabb időre lekötött (nyilván már ügyesebb voltam az ilyen játékokban, angolul is jobban tudtam, jobban is futott, sok dolog tetszett benne, meg szóval sok minden), de azt az élményt nem adja vissza amit a gta 3 adott akkor, nem kötött már le annyira.

    Én a GTA 2-vel kezdtem, azzal is jól elszórakoztam, de a küldetéseket nem igazán értettem :D Főleg csítekkel szarakodtam, meg felfedeztem a helyeket.

    Ami leginkább hiányzott nekem a GTA-kból az a jobb fizika, ami a videók alapján ebben a 4-ben nagyon jó lesz, azért is várom leginkább.
  • Attelee
    #14184
    Amennyire visszaemlékezem én még PS2-vel játszottam a GTA3-at,és a VC-t,utánna lett PC-m és a SA-t
    már azon toltam!
    A 3.az nagyon megfogott,de érdekes h pont a sokak által kedvelt VC nem kapott el annyira engem,de
    ez lehet h a PS2,és a másolt lemezek hibája,ugyanis tele volt grafikai bug-al!Utánna meg már PC-n nem volt kedvem ujra nekiülni!
    Egyébként én a 3 elött nem játszottam a GTA-val,de azok a régi részek 2D-sek voltak,szóval akkora ujdonság azért nem lesz ez a 4. a SA-hoz képest mint a 3 a régi 2D-sekhez!
  • Kit--Kat
    #14183
    Nekem nem volt rossz tapasztalatom az 576al, pedig náluk is vettem már jó néhány játékot.
    Csak olyan volt, hogy bontottat vettem, asszem a Pro Race Drivernél volt még anno, de csak azért, mert az utolsó példányt vettem meg, és az én választásom volt, hogy akkor viszem így, de minden benne volt és a CD-k is hibátlanok voltak.
  • Ati04
    #14182
    9! Már annyira várom, hogy ma majdnem feltettem a GTAIII-mat, mert kb. olyan újdonság lesz most az IV, mint akkor az. Kérdés:) Ti mit csináltatok, amikor legelőször leültetek a GTAIII elé? Nekem nagyon tetszett kimenni Salvatore házához és a napfelkeltét nézegetni:))) Én imádom az ilyen kis apró részleteket, és mint már többen is említetétek, a IV-ben ezekből nem lesz hiány!