54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • kulabácsi
    #14542
    22.72MB
  • Carlos
    #14541
    Még szánalmasabb!
  • HUN Fittikém
    #14540
    újrekk? nembaj h ez alreg , mert a főreg ripet kapott...
  • Carlos
    #14539
    Újrekk hogy beszólmán...
    Amúgy énis megvettem a Spore-t. Ezért lesz az, hogy finoman leszedem, kipróbálom és ha jól megy, megveszem. Nem akarok megint rácseszni, mint a spore-al...
  • n3whous3
    #14538
    Én tuti megveszem, ha előbb nem is de utóbb (előbb azért sem, mert a mostani gépemen az alaplap+proci+memória eléggé szűk a játékhoz, szal muszáj lesz előtte egy kis felpofozás).
  • Magiszter
    #14537
    Ha elindul a gépemen akkor megveszem ez egyértelmű. Sajnos sanszos hogy nem fog.

    És ne reklámozz mert szerintem felesleges ezt a játékot reklámozni. Eladja ez önmagát is
  • FZoleee
    #14536
    1. videó 27-28. másodpercénél egy kis popup látszódik, az egyik felhőkarcoló egy kicsit később jelenik meg :D
  • bertino
    #14535
    nem lenne vicces, jó ?
  • Snexi
    #14534
    nos az tényleg vicces lenne
  • Balci HB
    #14533
    Az lenne a vicc, ha 3 nappal a megjelenés elött eltolnák még 3 héttel
  • akyyy
    #14532
    :DDDDDDDDDDDDD
  • BiG G
    #14531
    azzal gratulálj hogy megveszed a játékot :)
  • Magiszter
    #14530
    Jó ez a videjó editor... És úgy látom hogy még a kezelése is egyszerű és könnyen megtanulható... Gratula érte!
  • HUN Fittikém
    #14529
    te még a spore-t is megveszed úgy hogy rossz , azt megunod 2nap alatt....-.-
  • Newfronter
    #14528
    Mekkora már. :D
  • mama 2
    #14527
    Én mikor mondtam bármire is hogy szar, és nem kell megvenni, pánzkidobás? Úgy gondolom eddig csak a NFS: Undercoverre mondtam ezt, jogosan, mert az tényleg szar lett. De erre a GTAIV-re meg azt mondom: KÖTELEZŐ(!!) megvenni, mert nagyon jó játék.
  • DJ Skyline
    #14526
    mmm
  • bertino
    #14525
    ennyi bazeg...
    Rockstar
  • ldavid
    #14524
    1up preview (8 új képpel)

    video editor tutorial
  • kulabácsi
    #14523
    annyi :D
  • bertino
    #14522
    nem tul sokat.
  • elite
    #14521
    Na a 4GB RAM nekem hibádzik, csak feleannyi van. Ez vajon mennyit nyom a latba?
  • SötétBarom
    #14520
    Ez csak azért nem támogatta a radeonokat, hogy szegény nvidia ne égesse magát már jóelőre. -.-
  • GPx8
    #14519
    Jók ezek a vidijók! ;)
  • Magiszter
    #14518
    Aha tehát valami Bétát teszteltek? Mert akkor még lehet finomítás a végleges verzióban.
  • Viktorr
    #14517
    Hát ha nem akarnak több millió felhasználót elveszíteni,akkor engedélyezik a Radeon kártyákat is:)
  • DJ Skyline
    #14516
  • n3whous3
    #14515
    Esetleg valakinek nincs eladó s939 X2-es procija? XD Várom a pm-eket...
  • n3whous3
    #14514
    jaaaa

    fú akkor megnyugodtam :)
  • Viktorr
    #14513
    Amit teszteltek verziót,az nem támogatta a Radeon kártyákat,de a végleges már támopgatni fogja.
  • Viktorr
    #14512
    A lényeg hogy legalább egy 8800gt és egy 5000+ proci kell ahoz,hogy ne csak jól fusson,hanem szép is legyen a játék!
  • n3whous3
    #14511
    Közepesen??? Azon minimumnak is örülhetsz barátom...

    By the way mi volt írva a német cikk végére a teljesítmény teszthez???? Egyátalán nem értek németül, de valami gubanc van a radeonokkal, mi?... :((( Faszom kivan.
  • Viktorr
    #14510
    A ruckelt stark ebben az esetben azt jelenti,hogy erősen szaggat.
    Tehát ami a pirosban van pl egy 6600gt és egy 2.0 GHZ-es proci,ezen a gépen nagyon szaggat a játék.
    Halvány sárgán 1024-ben minimum grafika,halvány zöldön 1280-ban több mint médium grafika és végül erős zöldben pedig max felbontáson fut majd a játék.
  • bertino
    #14509
    nah bent vagyok social klub-on, bent vagyok games for windows live-on, már csak a gamenak kell megjelennie
  • Magiszter
    #14508
    Én sem sprekhelem a dájcsot, de azért 1-2 dolgot ki tudtam venni a táblázatból. Pl hogy németeknél nem forgalmaznak E7xxx, E8xxx szériás C2D-ket
    Illetve hogy nem létezik X2 3600+-os processzor, meg úgy a fél hardwarepiac sem... Amúgy meg amit beraktak képet minimum/maximum minőség a szerint nem sok különbség lesz. Bár ezt nehéz eldönteni egy 20x30 as kép alapján. Minden esetre a cél a közepes minőség elérése, mert hát azért no

    Hát... 6 nap múlva lesznek itt anyázások erőből én már látom. Már előre sajnálom a moderátorokat
  • Djemba
    #14507
    az a baj nekem Intel Graphics Media Accelerator 4500M(dx10) kártyám van remélem egy közepes grafikán elegy rajta
  • solo
    #14506
    6 nap*.*
  • Synit HUN
    #14505
    Yeeah! 1 héten belül vagyunk!
  • DJ Skyline
    #14504
    szavazás beüzemelve az off topikban!
  • Snexi
    #14503
    nekem mind1 hogy hogy fut,egy ilyen játéknak elnézem ha 15fps-el megy a 8800gts-emen :D