54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bertino
    #15829
    nem
  • tibiszabo
    #15828
    magyar nyelv lesz benne??
  • ProGabe #15827
    nekem is ez egyetlen bajom most :D

    ha nem lesz itthon egy lélek sem, ugye a futár megvárja, amíg hazaéerk
  • akyyy
    #15826
    amugy nemtudom többi topikba hogy szokott lenni megjelenés előtt 2 nappal a játékoknál, itt sg-n, mert általába én is letöltöm a játékokat de sose megjelenés napján vagy amelyik napon tölthetó, hanem sokkal utánna vagy egyáltalán nem mert nem fut a gépen:D nemrég van elég jó....

    de sztem most elég magas az arány hogy sokan megveszik:D
  • Pilutika
    #15825
    hát figyi.. ezt neked kell megoldani:) én ienkor elküldöm nagyanyáméknak vagy küld valaki oanak aki tuti otthon van
  • Kit--Kat
    #15824
    Jahh lehet én is megtankolok a Burgernél, agyaltam ezen.
  • Viktorr
    #15823
    Holnap derül ki,hogy szerdán otthon leszek-e,ez az egy baj van!
  • Pilutika
    #15822
    meg ha csak értesítést kértél akkor az téged semmire nem kötelez hogy meg kell venned, szerintem rendeld meg a cdgalaxisból, ha amonnal meg küldenek valami mailt nem reggized vissza a rendelést.Én igy csinálnám
  • Morphin
    #15821
    LOL alap hogy börger király...nálam egy hembördzsör a dupla whoppernél kezdődik
    sörből meg budweiser...de az drága
  • Pilutika
    #15820
    pasz, soha nem rendeltem a pcdometól, de már régen kapnod kellett volna szerintem..az én véleményem szerint cdgalaxis !!
  • Carloska
    #15819
    jah énis odamegyek reggel van egy ilyen nyítási feelingje aztán meg ugyis megyek be enni burgerbe vagy mcdonaldsba ünnepi napot tartok :D hzafelé meg pár sör akocsmában mert megvan agta 4 :D:D:D
  • Pilutika
    #15818
    2 napot számolj a megrendeléstől..szóval cmon cmon:D
  • janika15
    #15817
    #15797????
  • BiG G
    #15816
    szerintem már régen nem, vagyis biztos szerdára ígérik, de kizárt hogy ennyit ki tudjanak szállítani egy nap.
  • Viktorr
    #15815
    A cd Galaxisnál meddig lehet leadni a rendelést,hogy szerdán megérkezzen?
  • FlyHigh
    #15814
    kizárt, mind2 platform 100%-ig támogatott a live által, egymás mellett is ugyanúgy játszható a két platform.
  • Pilutika
    #15813
    köszi akkor marad igy...már csak a szerdát kell várni..cmon..cmonnnnn...cmoonnnn :D
  • Kit--Kat
    #15812
    Nagyon a finishben vagyunk

    Én passzolom a szerdai előadásokat és inkább a CD Galxisnál kezdem a napot:)
  • Pilutika
    #15811
    ja nekem is. csak arra vagyok kiváncsi hogy nem lesz e abból gáz vagy kavar hogy mind a 2hnél hozzá van adda a live fiókom
  • zzeN
    #15810
    mindkettőt hozzá kell adni
  • FlyHigh
    #15809
    igazából mikor felmész regisztrálni a games for windows oldalra akkor is átdob az xbox live oldalra, hogy ott regisztrálj, csak rockstaréknak volt szerintem fontos kettészedni őket.
  • FlyHigh
    #15808
    először nálam is ahoz adta hozzá, aztán még egyszer a legalsó és akkor már meglett az is.
  • Pilutika
    #15807
    Games for Windows – LIVE <-- megvan ez is:D az nem gáz hogy mind a 2höz hozzá adtam?
  • bertino
    #15806
    akkor hajrá, add hozzá games for windows live-hoz is.
  • Pilutika
    #15805
    Xbox LIVE™ Gamertag <-- ehez sikerült hozzá adni
  • FlyHigh
    #15804
    jaja, akkor jó ha megjelenik a neved a mezőben.
  • zzeN
    #15803
    az account licking-nél lehet vagy minél a profilban
  • Pilutika
    #15802
    aha látom, most elmentem a 4. regi pontig ennél-> Social Club aztán aktiváltam az accountot és most belogoltam a Social Clubba és akkor most kell hozzáadni a live fiokot, ott az utolsó fülecskénél?
  • ldavid
    #15801
    jó persze
  • Pilutika
    #15800
    gondolom az a live fiok jó amit még a gears of warhoz kellett vdinálni. nem?
  • Pilutika
    #15799
    ötlet...rendelj cdgalaxisból..
  • FlyHigh
    #15798
    jaja, értelemszerűen kitöltöd, valós adatokat is megadhatsz, aztán manuálisan rálinkeled a live boxodat az 5. lépésnél.
  • janika15
    #15797
    sziasztok! kezdek fescózni, mert mergrendeltem a gammát a pcdome-ból még előrendelésben, október végén. akkor kaptam egy vissza igazoló mailt. kéne mostanában kapnom valami mailt arról h mikor szállítják ki a játékot? vagy megfeledkzetek rólam?:S ötlet, srácok?:S
  • Pilutika
    #15796
    Ezt a regit valaki csinálta már? Social Club
  • BiG G
    #15795
    akkor neked jobbulást.
  • FlyHigh
    #15794
    péntek óta beteg vagyok, vártam még 2 órát abban a fertőben, elég durva voltam hétvégére.
  • GPx8
    #15793
    LOL! Persze...
    Ma meg már nem mentél vissza, mert annyira dühös vagy... :P
  • Kandurex
    #15792
    Pontosíts:

    VÁRHATÓ ÉRKEZÉS*: 2008.12.03. - SZERDA (8-17H KÖZÖTT)

    VÁRHATÓ MEGBETEGEDÉS*: 2008.12.03. - SZERDA (8-17H KÖZÖTT)

    :))
  • GPx8
    #15791
    18 óra van! Mit akarsz???
  • solo
    #15790
    Hi all...
    MOst kecy dühös vagyok-.-"
    Tegnap voltam mediamarktba, és vót GTA IV-.-"de nállam cask 10 k volt: C