54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ryder62
    #51305
    Csináltam egy mini klipet zsaru írtás témában:



    Thx ha megnézed :)
  • Piloss
    #51304
    telepítőn jobklikk, tulajdonságok, kompatibilitás, majd ott belövöd xp-re vagy vista-ra
  • tenkenorman
    #51303
    Hali. Nem engedi telepíteni a játékkot a kompatibilitási problémák miatt. már égen földön kerestem a megoldást, de a jobb klikk komp. problémák megoldása dolog nem oldja meg a problémát, drivert is frissítettem, mi a gond???:S:SS:
  • Hunter of Deer
    #51302
    Az mitol lehet hogy jatekon belul nem enged belepni a liveba? azt irja ki hogy rossz regiobol hasznalom... regen ugyanezzel a profillal jatszottam online, a gfwl oldalon be is tudok lepni szal nem vagom hogy mi van vele.
  • cloni94
    #51301
    Hát informatikus az illető :D Köszönöm a segítséget, a raktam fel patcheket mert ugye azok sem voltak fent, féltem hogy utána nem fog a game elindulni.. de megy most állítgattam grafikánál, a legnagyobb felbontásban alacsony textúra mellett is egész jó nem szaggat már úgy, csak egy kicsit, viszont 800x640ben magas beállítások mellett nagyon jó minden, nem akad meg semmi. Ha lesz pénzem, felfejlesztem. Köszönöm
  • masterthief
    #51300
    Próbáld meg frissíteni akkor a drivert, hátha esetleg elzönyög rajta. De inkább cseréld le. Nem tudom hol vetted a videókártyát, de aki ezt sózta rád az lehet hogy nem játszott sokat, vagy egyáltalán nem, a mai játékokkal. Hardver üzletbe keress- kérj videókarit, ahol konyítanak is hozzá. Azért nem mindegy hogy az ember hol szerzi be a hardvereket. Ha már 7-8 éves játékok is szaggatnak rajta akkor az aki összerakta neked a gépet, valószínűleg nem szakember. Azért a Ram-ot ne hagyd ki.
  • cloni94
    #51299
    Nem vagyok nagy játékos, sc4(ami egy 7-8 éves játék) bár ott is gondok vannak, néha akad.. nfs most wanted/undercover/shift/hot pursuit 2 ezek hibátlanul futnak, spore(itt is szoktak hibák lenni). Akkor tuti videókártya. 1 éve lett egy új gép összerakatva, az illető meg is kérdezte, hogy milyen játékokkal szeretnék játszani..
  • masterthief
    #51298
    A videókártya nem tudom hogy szuperál, de azt olvastam rengeteg helyen, hogy a HD 5450-et nem igazán játékra találták ki. Bár azt te tudnád megmondani hogy milyen. Sok játék fut vele? Milyen játékokkal játszottál ezzel a kártyával?
  • masterthief
    #51297
    Sztem tolj még bele 1Gb Ram-ot. A commandline txt kapcsolók a grafikai beállításokat teszik elérhetővé, illetve +fps-t is ki lehet csikarni a játékból. A patch ugye nem kérdés. Az ATI Catalyst pedig a videókártyád illesztő programja.(driver)
  • masterthief
    #51296
    Ha nem online játszol és a neted is kihúzod nyugodtan kilőheted a vírusirtót.
  • cloni94
    #51295
    A gépem konfigját eggyel lejjebb leírtam (2GB ram, 1gb HD5450 saphire vidikártya, amd phenom 2-es 3Ghz-s proci). Ezt a commandline.txt kapcsolók nincsenek, meg nem igazán értem a leírtakat. ennyire nem vagyok szakértő: D
  • wollnerd #51294
    Nana! A vírusirtót én nem kapcsolnám ki ebben a helyzetben. :D
  • masterthief
    #51293
    Esetleg frissítsd az ATI Catalyst drivert,(ne feledd, nem mindig a legújabb jobb) bios-t. Commandline txt kapcsolók hozzá vannak adva? Patch van rajta?
    Háttérben futó programokat, alkalmazásokat zárd be. Ha nem multizol lődd ki a tűzfalat és a vírusirtót, netet is kihúzhatod.
  • masterthief
    #51292
    Mit értesz az alatt hogy "majdnem"? Talán írd le a géped konfigját.
  • cloni94
    #51291
    http://www.youtube.com/watch?v=kTuLC-FRt0w ugyanaz majdnem a gépe mitna z enyém és mégse megy így a játék, frissíteni kellene valamit?
  • totyak
    #51290
    Van a GTA IV-nek egy warez topikja is, ezt inkább oda kellett volna.

    Egyébként szerintem csak annyi a gond, hogy mivel neked nem eredeti a játék, ezért az 1.0.7. patch telepítése után egy ahhoz passzoló krekk is kellene. Utána szerintem elindulna a játék is, meg a magyarítás is.
  • cloni94
    #51289
    Sziasztok! Tudnátok segíteni? A játék nagyon lassú, szinte élvezhetetlen a monitorom felbontása 1360*768, a játékban ezt használom akkor a legdurvább. Az ajánlott konfig is meg van (2GB ram, 1gb ATI vidikártya, amd phenom 2-es 3Ghz-s proci) Mi baja lehet, vagy mi nem jó a játéknak?
  • Nuclearity
    #51288
    a magyarositáshoz nem tudok mit hozzászolni, sosem probáltam, a patch eltávoltija a social clubot mint külön programot, de mikor elinditod a játékot, feldobja a kis ablakot, hogy ird be a mail cimed koddal majd katt a playre, amennyiben jo és nincs gond a gameval akkor betölti a gamet, amennyiven nem akkor kiirja h hibás kod v mail addres. (szal lényegében social club maradt, csak beleépitették a gameba, nem külön program)
  • Feccho86
    #51287
    Akkor mégis hol kapok erre választ mert úgylátom sehol senki nem kapott még rá semmi értelmeset!
  • KEnJY #51286
    *.wtd -be hogy tudok +textúrákat rakni? A SparkIV csak kicserélni tudja, legalább is eddig csak azt tudtam.
  • Kit--Kat
    #51283
    Értem:|

    Ez nem jó hír, pedig már készültem, hogy nekiállok és lecserélem hitelesen az egész forgalmat.
  • Borg
    #51282
    Vannak próbálkozások, de semmi normális... a memória korlátozást nem lehet feloldani az engineban, szal ha custom modelleket raksz be, amik nagyobb terjedelműek a gyáriaknál, akkor kifogy a memóriából, és egyre kevesebb fajta autó fog közlekedni.
    Van egy dotnet script ami random pakolgat be autókat ilyenkor, de ha úgy állítod be, hogy fasza változatos legyen a forgalom az utcán, akkor kb 2 perc után elkezdenek eltűnni a textúrák, aztán ki is fagy a game :) Én belőttem úgy, hogy kb fél órát tudok játszani, mielőtt bekrepál az egész, de ha egyhelyben maradok, és szórja az autókat körém, akkor még hamarabb kifagy.

    A megoldás vagy az lenne, hogy takarékosabb modelleket gyártani, nem elszállni a mérettel mint a most letölthető csomó csillivilli szarnál... vagy az engineban kiiktatni valahogy a memória korlátozást.
  • Kit--Kat
    #51281
    Régebben próbáltam egyenként lecserélni az autókat, de egy idő után egy olyan bugba ütköztem, hogy csak az egyik berakott autó jelent meg szinte mindenhol.

    Erre van már valami megoldás? Azt olvastam anno, hogy ez nem egyedi eset és nem azért van mert rosszul raktam be az autót a játékba.
  • Feccho86
    #51280
    Sziasztok!

    Vki segítsen mert megbolondulok...már napok óta kínlódok!

    Szal razor 4x dvd5 verzió van telepítve. Alapesetben elindul, de magyarosítást telepítve betűk vannak csak, ha eltávolítom a magyarosítát, minden ok. Láttam h a 1.0.6. v 1.0.7. patch kell a magyarosítás helyes működéséhez. Na letöltöttem és felraktam az 1.0.7.es patchet, még a magyarosítás felrakása előtt indítanám, de ezt írja ki:

    ---GTA IV FATAL ERROR: Invalid resource detected.---

    Segítsetek, hogy tok már végre magyarosított gta4el játszani hibamentesen.

    Egyébként a patch kéri h távolítsam el a Rockstar Games Social Clubot, de enélkül elvileg nem indul visszarakom, de akkor sincs változás!

    THKS
  • FRe4k
    #51279
    Jó , ok :)
    Nem okoz nehézséget a manual célzás, csak megkérdeztem :)
  • Nuclearity
    #51278
    az olyan kicsit aimos lenne nem kellene akkor végülis semmit csinálnod, igy meg azért kell egy kis ügyesség hogy rajta tartsd jozsin a célkeresztet.
  • FRe4k
    #51277
    Ok köszi! Bill+egérrel tolom . Érdekes , ökölnél automatán rááll az ellenre , de amikor fegyverre váltok nem.
  • Bence94
    #51276
    ha gamepaddal játszol bill+egér párosnál ha jól tudom nincs...
  • FRe4k
    #51275
    Pc- n van olyan lövés rásegítés mint xboxon , hogy ráhúzza a célkeresztet az ellenfelekre?
  • Hangman576
    #51274
    Köszönöm a választ, már veszem is meg!
  • Nuclearity
    #51273
    a szerver a játékosoktól függ ill ök csinálják, és igen sok van. win 7 64 bites rendszeren fut a játék
  • Jossua
    #51272
    nincs itt olyan ember aki tudná ennek a szar modnak a titkát h kell használni ???
  • Hangman576
    #51271
    Én is filózom rajta, hogy megveszem Steam-en.
    Ugye sok szerver aktív még?
    És 64 bites Win 7-en ugye menni fog?
  • wollnerd #51270
    egyszer én szórakoztam a trainerrel hogy több napig vihar volt. Ám találtam ezt a modot amitől valóban lehet a város a víz alatt! xD
    Liberty City rémálma kezdődik majd akár 50 méteres árvízzel!!! XD (csak az alapjátékba teszem ezt a modot)
  • Nuclearity
    #51269
    nem, felraktam innen az oldalról, az 1.0.7.0 as patchet, aztán beléptem, a játékba ott még updatelt egyett és onnantól kezdve nem inditotta el a gamet, a social club login után (mind1 offline v online play re nyomtam-e) probáltam kb mindent. ujra is raktam, utána már az 1.0.7.0 űs patch után is ugyanugy nem inditja...
  • kifli
    #51268
    Szerverek mennyire aktívak még?
  • Jossua
    #51267
    smoking modot valaki már probálta mit kell csinálni ezzel az egy fileval ami benne van ??
  • wollnerd #51266
    Persze! Épp csak vicceltem! :D
  • masterthief
    #51265
    Jut eszembe, akkor is ott lenne Roman, mert a TBOGT nem az alap sztori után játszódik, hanem azzal párhuzamosan.
  • masterthief
    #51264
    Valamelyik küldiben fellelheted Niko-t és Johny-t is.
    De a bárban volt mikor Niko is ott csápolt romannal együtt.