54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • MrAndree
    #18917
    Hát nem kellene piálni játék előtt... Ronda és szarul fut de imbolyogni nem szokott.
  • Csuhai G
    #18916
    Köszönöm a poénos hozzászólást, igazán sokat segítettél.
  • gduck
    #18915
    És érdemes megvenni? Milyen a multi?

    UI: nem semmi ami az OFF topicba megy :D Sajnos úgy látom a fejlesztők előszeretettel alkalmazzák mostanában a KOZOL->PC "egy kattintásra" módszert NFSUC,GTAIV...
  • mike369
    #18914
    full jeruzsálem? akár még lehetne is, de elvileg erre való itt a láthatóság csökkentése
  • SötétBarom
    #18913
    :D! E!
  • Sir Quno Jedi
    #18912
    Gyári verzában nem csak imbolyogni szokott, hanem rázkódik is le-fel, meg jobbra-balra és néha átmegy full rózsaszínbe. Jah, meg direkt feje tetejére áll néha a kép, vagy jobbról-balra tükrözik. Ez direkt van, gondolom.
  • grizzly21
    #18911
    de kisebb a palya..szerintem
  • mike369
    #18908
    ez szépen is hangzana, ha egy pillanatra kilépve a játékból át nem ruccanhatnék Jeruzsálembe "present" gépemmel (Assassins Creed), ahol max. felbontás és highest értékek mellett a legmagasabb torony tetejéről nézegetném a tömeget alant, miközben a fejem fölött büszke sasok köröznek.
    mindezt teljesen akadásmentesen...
  • PLaci #18904
    A korábbi verziókban a hajamat tudtam tépni, ha egy kocsi ajtaja zárva volt....

    Zárt ajtó (avi)
  • Carlos
    #18903
    Rockszar Toronto követte el ezt a rettenetet.
    Ha nem lenne Terence és Philip akkor már rég atomot dobtak volna rájuk tegnap.
  • FxRRulez
    #18902
    :)
  • grizzly21
    #18901
    szerintem csak nem eroltettek meg magukat. meg ugy tudom nem a rockstart north csinalta a portot mint eddig. azert sokmagra megirt jatekot nem hiszem hogy egyszeru atirni..de akkor meg faszert kell kiadni?
  • grizzly21
    #18900
    ki mondta hogy nem letezik?

    "Higher settings are provided for future generations of PCs with higher specifications than are currently WIDELY available."

    tehat a NASA-nal lehet hogy high-on tudnak vele jatszani
  • FxRRulez
    #18899
    Jó kérdés! Itt jöhet akármilyen patch a későbbiekben, de itt gyökeres változásra nem hinném, hogy számíthatunk. Ugyanilyen vicc volt annak idején a TDU! Tök mind1 milyen géped volt, úgyis laggolt meg szaggatott onlineban (is)!!
    Aztán vártuk a patchet fél évig, majd megérkezett. Tartalmazott 2 autót azt csókolom!! DE a tényleges hibákat abszolut nem javította ki. Csakhogy az egy, a csőd szélén álló cég volt (ATARI testvéreink), nem pedig egy Rockstar! Iszonyatos bevételók lehetett csak a tegnapi napon. És akkor az csak 1 nap... vicc
  • Carlos
    #18898
    De mennyivel korrektebb lenne:
    "We fucked up the port, sorry, we're working on the patch."
  • wander01
    #18897
    ez nagy tévedés. én csak a multi miatt vettem meg. ha offline akarnék szorakozni csak vele, leszedem oszt csokolom :) amiket eddig játékokat megvettem az mind a multi miatt volt... :)
  • Carlos
    #18896
    Akkor nc.
    Ennyit a PC-ről...
  • Szabyka
    #18895
    Basszus, remélem ki jön a gaméhoz valami patch,vagy optimalizálás mert 800x600 minden lowon 20-25fps :/
  • bertino
    #18894
    ez csak mellébeszélés.
    mondjuk ez a reakcio, simán arra enged köbvetkeztetni, hogy ők is tudják, hogy valamit elbasztak.


    majd az idő megoldja... aha.
  • Kandurex
    #18893
    azok a képek a boxos verzióból vannak...ezzel csak ráakarok mutatni, sületlenséget beszél a Rockstar: Toronto, egyszerűen készítettek egy hitvány portot és most mossák a kezüket....nem túl sikeresen...
  • FxRRulez
    #18892
    vicc...vicc ez az egész!! Még jó, hogy tegnap nem vettem meg! Az EA meg az R* részemről bekaphatja!!! banplz
  • Carlos
    #18891
    Feltennék egy költői kérdést.
    Hogyha a R* aszongya, hogy a játékot majd a 2010-ben megjelenő vasakra csinálták, akkor ők hogy a mákba tudják olyan beállításokkal futtatni olyan részletességgel, olyan minőségben ami még nem is létezik?
    (Lásd kandurex képei)
  • RedRiot
    #18889
    Nabazz, kb. ezt írtam reggel, hogy ezt fogják mondani
    Idézet a R* oldalán lévő readmeből:

    "Most users using current PC hardware as of December 2008 are advised to use medium graphics settings. Higher settings are provided for future generations of PCs with higher specifications than are currently widely available."

    Magyarul a jelenleg, 2008 decemberében használt hardverek többségéhez a medium grafikai beállításokat javasolják. A jobb beállítások a jövőben megjelenő erősebb, új generációs PC-k számára kerültek a játékba, nem pedig a jelenleg széles körben elterjedt gépekhez. Magyarul szerintük azzal nincs semmi gond, hogy egy quad-core / 8800 GTX kombón is médiumon megy a cuccos. Fasza.
  • MrAndree
    #18888
    Valóban nem de ha már kifizettem érte egy kis vagyont akkor már kihasználom. Egyébként meg jó móka. :)
  • pista89
    #18887
    szvsz senkise multiért vette :)
  • Viktorr
    #18886
    Hú a multi is kurva jó!!!
  • MrAndree
    #18885
    Hát a social club-ot mindenképp fel kell tenni de regelni szerintem nem muszáj oda se. Csak hát offline profil esetén multizás az gyanítom, hogy nem fog menni.
  • pista89
    #18883
    és akkor nemkell sehova se regisztrálni?
  • Kandurex
    #18882
    te kit érdekel, hogy mennyire szarakodsz a warez verzióval, amikor a legális is tele van problémákkal?
  • RedRiot
    #18880
    Thx.
  • MrAndree
    #18879
    Nem kell. Lehet offline profilt is csinálni. Játékban lenyomod a home-ot aztán create new profile-nál offline-t csinálsz. Aztán kész.
  • Viktorr
    #18877
    Köszi!!
  • Viktorr
    #18876
    Nagyon jó a játék,de hogy lehet multizni vele?
  • RedRiot
    #18875
    Tényleg, minden fikázás és rosszindulat nélkül kérdezem: mi a véres g*ciért kell Windows Live-ra regisztrálni azért, hogy a single-player játékállást el tudjam menteni? Van Securom, online-aktiválás, Rockstar Social Club, de a Windows Live milyen okból került a képbe? (A grafikát már sikeresen bevédték néhányan, kíváncsi vagyok ki az aki szeret WInfos Lájvra regisztrálni :P)

    Van egy halvány sejtésem, hogy a program képes és a saját gép helyett egy Mircosoft szerverre menti a játékállásokat...
  • MrAndree
    #18874
    Játékban előkapod a mobilodat és ott lehet kiválasztani.
  • PunkZoli
    #18873
    akinek eredetije van annak live on tárolja a mentését nem csak a gépen?, ergo, ha felteszem majd újra akkor onnan tudom folytatni ahol mentettem?
  • Blekk Síp
    #18872
    Az árnyékokat nem lehet TELJESEN kikapcsolni vhogy?
  • TomDantes
    #18871
    Itt is megkérdem...hátha segít valaki...jó lenne.
    Szóval. Be volt itt lejjebb linkelve ez http://www.thesource.hu/index.php?md=faqs&id=2&#7

    Nos, vannak ezek a grafikai parancsok...vagy mik. Van olyan ami javít a játék sebbeségén? Amitől gyorsabban futna?
  • Chees
    #18870
    erről van szó ehh!!
  • wander01
    #18869
    q6600 @3.2ghz for prezident :D meg gtx a fullhd-hez, csók.... kár hogy 1 giga 667-es memom van mert elszálltak amik voltak... gari után beszámittatom a kecibe és szerzek 4 giga 1000+-t. a lol hogy a farcry2 fullon 1920-ban is faszán megy csak néha swappel valami miatt :PPPP