54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • akyyy
    #19231
    100hozzászólásból 90 panaszkodás meg hardver gondok, 9 konzol vs pc a maradék egy a játékról szól.
  • Rodman6
    #19230
    Recommended Hardware Requirements:

    Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
    Memory: 2GB (Windows XP) 2.5GB (Windows Vista)
    Free Hard Drive Space: 18GB
    Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870
    DirectX 9 compatible Surround Sound Card
    Keyboard
    Mouse

    A recommended eddig a full részletességhez szükséges gépet takarta egészen eddig a pillanatig. És a fent említett konfiguráció egy erős közepes grafikához elegendő! Aki megvásárolta, boldogan vitte haza hogy fullosan élvezheti a gameplayt. Ennek ellenére nem engedi a Texture minőséget közepesnél jobbra állítani. FELHÁBORÍTÓ!!! Utálom ha átbasszák az embert!
  • akyyy
    #19229
    ez mekkora:D
    le akartam tölteni csengőhangot erre kiirta, hogy a telóm nem támogattja az mp3-at
  • Stefibaba
    #19228
    Ömm egyébként csak én olvastam azt, hogy azt mondta a r* hogy az IV-t mind a 3 portra egyszerre kezdték el készíteni???
  • PrisonMan
    #19227
    Összetudnántok plz foglalni az elmúlt napok dolgait?
  • ProGabe #19226
    nem, nem úgy használja

    nem használja ki a teljesítményét. olyan dolgokat is a CPU-val számoltat, amik DirectX 7 óta a GPU-ra vannak bízva. egy 8-as szériájú Geforce, ill. egy HD és a feletti Atiban akkora teljesítmény van, hogy önmagában odacsap az X-box360-nak

    mivel szarul portolták, a játék úgy működik, mintha emulátorral futtatnánk. szinte csak a CPU műveleti teljesítményét használja. erre lehet igazán azt mondani, hogy a NASA gépein biztos jól menne. szarik ez az utasításkészletekre, cache-re, mindenre. erő legyen, ne ész. kösz R* toronto :\

    /ha csöndben maradtál volna, okosabb is maradtál volna/
  • ronso
    #19225
    XD
  • xido
    #19224
    öö..mert tök kihalt minden és sok látnivaló sincs?

    :D
  • rage
    #19223
    Megnéztem, a Very Highon felül van még Highest is
    Oda is állíthatom mindegy.
  • xido
    #19222
    jaa..akkor negyed év
  • ronso
    #19221

    éedekes itt jó az fps 65
  • Rodman6
    #19220
    A nyarat ne számítsd bele a fél évbe! Mert nyilván nyaralni voltak XD
  • xido
    #19219
    egyébként tényleg emlékszem én is a GTA3-ra..mikor az elején kigyullad a rabszállító és először veszed át az irányítást,a kamera is alig akart forogni egy akkori gépen,nemhogy mozogni meg vezetni...aztán annak is eljött az ideje...a gta hosszú távú befektetés...
  • xido
    #19218
    késtek?:)..inkább azért csapták össze fél év alatt,amit 1 év gondos munkával szoktak tálalni:)
  • Rodman6
    #19217
    Lehet h azért késtek mertmegpénzelte hirtelen őket a videokártyagyártó... nehogy véletlenül rájuk maradjanak a 2GB VRAM-os vacakjaik amik eddig a kutyának sem kellettek!
  • IgH
    #19216
    Vágom,h van hivatalos gépigény,miegymás,de annyi fórumon annyi variációt hallottam már,h csak megkérdezem:
    kb. mire számíthatnék egy: AMD64 X2 DUAL 3800+,2ghz,2gb ram,GF8800gts 640mb-os gépen? 1024x768 fölé nem nagyon szoktam tolni a felbontást.
  • xido
    #19215
    ahogy lentebb is írták..ehhez nem is tudom mekkora patch kellen:)..North ha nekiülne és bütykölné húsvétig,akkor talán egy 2 gigás patchel újrahúzná a főbb elemeket,mint egy America's Army esetében..ahhoz meg a backupok miatt kellene még +18g hely a hdd-n:)
  • Passy
    #19213
    Köszi!

    Most már jó, viszont nem tudok sehova belépni, még a lobbyból kidob állandóan valamiért.
    Erre valami ötlet?
  • Rodman6
    #19212
    Ha nincs korlátozás, akkor miért nem Very High-on vagy? Én is kipróbáltam, ezt a trükköt de visszacsúsznak úgyanúgy a csúszkák. A txt fájlban ajánlott konfigban pedig 512 megás videókártya.... egy normális readme.txt-be általában a full részletességhez való konfigot írják ajánlottnak! Mi ez a szemfényvesztés?,?
  • DJ Skyline
    #19211
    én igazából örülök neki, végre nem egy bugos szart kell nézni mint az előző részekben. ezt megoldották, és még adtak hozzá plusz dolgokat is.
  • Harry Seldon
    #19210
    Ennyi. Tény, hogy RS ezt elbaszta - talán javítják - de azért el lehet érni egy köztes megoldást. Amúgy kurvajó játék, eszméletlen hangulata van. :) Kezdem nem sajnálni a pénzt, amit kiadtam érte.
  • tigeroo
    #19209
    nembaj emberek, az a lényeg hogy van replay editor :DDDDd
  • xido
    #19208
    spidermannél is egy patch már pici plusz beállítási lehetőséget betett....
  • Scouser
    #19207
    És így neked mennyi fps-el megy?
  • rage
    #19206


    Így paraméterzve és indítva



    Nálam nincs korlátozás, sem felbontásban, sem semmiben
    7600GT kártyán nem így játszom vele nyilván, de itt lehet látni, hogy kiiktatható a korlátozás
    Meg azt is lehet látni, hogy a játéknak ilyen beállításhoz 1,5 GB VRAM kéne, ami kicsit vicces.
  • Rodman6
    #19205
    Van Very High lehetőség is, nemcsak High... Majd pakson megnézzük....
  • xido
    #19204
    "Így már játszható és nem is olyan randa." na itt a lényeg...crysis techdemot vár mindenki 100 fps-el?
  • Dante73
    #19203
    Jaja, ne bántsuk őket, félig jő munkát végeztek. Billegnek az autók, így magas a gépigény.... Ebben nem kell többet számolni, mint az Assassin Creed-ben, mert nem kell. Ott tudtak optimalizálni, ÉS védelemmel is foglalkozni.
    Egyszerűen béna emberek, pocsék munkája. Ráadásul, az alapok jók lennének, csak melózni kellett volna.
    Akik megalkották a játékot jó munkát végeztek, akik portolták, azokat meg egyszerűen ki kell rúgni. Ugyanis ezt már peccselhetik, ahová akarják, (lásd Crysis) ilyen marad.
    Játszottam vele egy másfél órát, (nem hullámzott a kép) és még most is fáj tőle a fejem, és szédülök. A Textúrák agyonmosottak, az árnyék valami förtelem, nem is sorolom.

    Ezt nagyon benézte a r*. Kár érte, JÓ JÁTÉK LEHETETT VOLNA. Nem lett az.
  • McCartman
    #19202
    nem csak akkor.
  • xido
    #19201
    nekem nem ment a mediumról highra tenni,pedig 640es
  • Harry Seldon
    #19200
    Lehet, már sok tippet leírtak a topicba, az enyém a következő:

    1680-as felbontás.
    Medium
    Highest
    20
    100
    100
    100
    0 - tehát árnyékokat kivégzed.

    Így nekem már jóval barátságosabban futott, most először élveztem a játékot és nem bosszankodtam.

    Amin 30 frame felett megy ezekkel a beállításokkal: (hogy tudjatok mihez viszonyítani) Vista SP1, E6750, 8800 GT 512 MB, 3 Giga RAM.

    Így már játszható és nem is olyan randa. (néha azért hajlamos belassulni de szerintem ez alap problémája a játéknak, teljesne kilőni nem lehet)
  • BiG G
    #19197
    csak akkor tudod mediumnál feljebb állítani, ha több mint 512mb-os a videókártyád.
  • Rodman6
    #19196
    Most az lesz a divat hogy lekérdezik a játékok a rendszeradatainkat, és ízlésük szerint tiltogatnak le funkciókat? Remélem minnél előbb kijön valami ami leszedi belőle ezt xart! Nyakamat teszem rá hogy fullban futna! Nem egy 2002-es Mafia szintű látványvilágban akarok jáccani 2009-ben,hatszor erősebb gépen!!!!!
  • hori19
    #19195
    olyan véleménye kell akinek 1 gigás kártyája van...
  • xido
    #19194
    csak lefelé lehet butítani a beállítást..felfelé nem...:)
  • at16
    #19193
    800*600-ba normal-on is elég tré az egész. grafika elég gagyi igy mivel nagy monitorom van 21" ezért nagyon szemcsés :S
    ja meg lassu, vagy nemis tudom hogyan hivjam, nem szaggat hanem lassu az egész...

    AMD X2 6000+
    2BG ram(800mhz)
    8600gt oc (256)

    igaz a vga-m nem vmi hude erős na de azért minimum 1024*768-at azért el kéne hogy birja high beállításokkal..

    (cod4et is 1280*1024be nyomom normal-on)


    remélem mihamarabb kijön 1 patch. de ezt ki tudják majd javitani? hogy ne legyen ekkora az igánye,:D a pöcs kivan :S
  • xido
    #19191
    majd ha kész az első patch...na:)
  • Jobboka
    #19190
    texture quality t hogy tom állítani nekem mediumon marad -.-??

    (Origi game)
  • Pilutika
    #19189
    amikor lép befele níomjál HOME gombot és ott kell megcsinálni
  • hori19
    #19188
    csináljon valaki légyszíves low medium és high texture qualityvel ugyanarrol a helyröl screeneket . kíváncsi vagyok ,hogy mire a nagy felháborodás.