54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • akyyy
    #19530
    D-re kell telepiteni? Én a C-re tettem
  • DJ bigpapa
    #19528
    A lényeg annyi, hogy "D:\Games\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\GTAIV.exe" után legyen egy szóköz és azután írd be a parancsokat, majd a parancsok között is legyen egy szóköz. Így:
    "D:\Games\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\GTAIV.exe" -norestriction -nomemrestrict
  • Attelee
    #19526
    Valaki elmagyarázhatná h kell beirni ezt a parancsot:-norestriction -nomemrestrict ??
    Tálcán nyomok egy jobbegért tulajdonságok,és ott a célmezőben "D:\Games\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\GTAIV.exe" ez van na most ha ide beirok bármit is a végére nem engedi leokéznom!!

    Multit én is nyomtam egy kicsit!

    Aki akar vegyen fel barátnak a Windows Live-al !!! AtteleeHUN
  • kv power
    #19525
    Vegyétek meg ti is!
    Érdemes!
    Nekem simán ut ezen a konfigon:
    Intel core 2 duo E8200 @ 2,66Ghz
    2gb ram
    Nvidia totac 9600gt
    asusp5k alaplap
    400 gb sata2 samsung

    és mégegyszer a MULTI KIBA JO!!!!!!!!!
  • kv power
    #19524
    Tegnap toltam én is:
    kiabaszott jo a multija !!!!!!!!4
  • REPS0L
    #19523
    ha nyomsz egy P betűt, kicsit homályosítja a képet, bár nem egy AA :)
  • RatBaG #19522
    ezek a képek olyan recések, hogy a szemhéjam beleakad. ezt a "tv-t" csak nem nézhetjük 2 méterről... elkeserítő.
  • akyyy
    #19521
    Külföldi fórumb nem irnak az Independence FM el kapcsolatban?
  • Macccy
    #19520
    Multizásban én is benne lennék holnap este 11 -től leghamarabb ... naja, dolgozni is kell, december 3-mal sem áll meg a világ
    Még egy-két dolgot szeretnék, azoknak akiknek sok, vagy egyre növekvő kétségeik vannak azzal kapcsolatban, hogy ez a játék jó. Megint játszottam 3-4 órát végre. 2-3 küldetést mindössze, a többi piálás, vacsora egy csajjal, piálás, részegen és józanul kocsikázás, piálás (mondtam már?) és kocsilopás kis tételben. Kicsit élményeznék ...

    1) Jelentem az Independence FM kiválóan működik, betettem egy Tenacious D albumot a readme -ben foglalt helyre, kommersz mp3 formátum, semmi egyéb. Játékban Auto és Complete Scan, fél perc és kész volt. Radio mód és probléma nélkül ment, hallgattam fél órát, reklámokkal, csevegéssel és persze az én zenéimmel.

    2) Beírtam a parancsikon futtatásába a végére a " -norestriction -nomemrestrict" kiegészítést és BEENG ... tényleg feloldotta a video ram határolást. Ki is próbáltam, feltoltam a felbontást 1680x1050 -re és 15-25 fps körül futott érzésre, viszont ott az a gond, hogy mivel egy 256 MB -os memóriába (pontosabban 237) kéne neki besuvasztani a látóterünkbe szánt körülbelül 700 MB textúrát (valószínűnek tartom, hogy ezt limitálja eredetileg) ezért csak a textúrák negyede-harmada jelenik meg rendesen, a többi csak nagyon homályos pót-textúra, arra várva, hogy helyet kapjon a memóriából, ami ugye ilyenkor lehetetlen. Viszont levettem 1280x800 -ra, ahol aztán már csak épphogy túllépi a 237 MB -ot és tessék: a játék szebb, a textúrák szinte mind azonnal kiterülnek a helyükre, a sebesség 25-35 fps szinte mindíg, a kecske is jól lakott és a káposzta is
    (a gépem még mindíg átlagos AthlonX2 5000+ 2GB RAM Ge8600GTS Vista SP1 Angol 2 hónapos)

    3) Ez a játék egyszerűen király ...

    4) Basszus ez a telefon dolog az egyik legkirályabb ötlet amit játékban láttam eddig. Mint az életben: kapom elő, ha piálni akarok Roman kuzinnal, ha a csajommal akarok felszívni néhány koktélt, vagy csak azt akarom, hogy ő szívogasson, előkapom, ha kéne egy ingyen taxi a füves cimborákhoz, de használom arra is, hogy megtudjam épp milyen szám megy a rádióban és ki az előadó. Észbontó. Hívjátok fel a ZIT -et, benne van a szám a Liberty City programajánló füzetben a 13. oldal alján! Teljesen kész! ...

    5) Ja és majd elfelejtettem, részegen vigyázzatok, mert a zsaruk vadásszák az ittasan vezetőket és Nico nem is leplezi túl jól az elfogyasztott 1l vodkát, ha a zsaruk kiszednek a kocsiból, totál mákosan el sem tudtok szaladni, aztán úgy jártok mint én: szegény Roman -ba és Nico -ba is beleküldtek pár golyót (nesze rendőri túlkapás) aztán mehettünk mindketten a körzeti sürgősségire. Utána meg vihettem is haza az összefércelt kuzint ...
  • n3whous3
    #19519
    milyenek a módok? Cops and robbersnbek mi a lényege? XD

    hogy kell felvenni haverokat community által a listádba?...


    stb stb, nem néztem még át a dolgokat.
  • n3whous3
    #19518
    hát jó is, akinek erőműve van :) Énnekem ma lett beszerezve pár alkatrész meg hétfőn és lásd, így is a minimumot nyaldosom, mert többet nem költöttem rá, mint amennyit akartam. De majd ha lesz jbob gép, nagyobb grafika, ennyi... Azért tényleg bízom benne, hogy egy stabil 10FPS gyorsulást el fog érni egy peccs meg driver.
  • solo
    #19517
    Akkor most vontam vissza a szitkozódások 90% át amit mondtam a GTA 4 re. :D
    3 órát egyhuzamba lemultiztem, nagyon komoly: D
    Holnap lehetne valami kis multizgatás: P
  • Kit--Kat
    #19516
    ide ment^^
  • Kit--Kat
    #19515
    Én majdhogynem teljesen elégedett vagyok, sőt 95%-ban az vagyok, jól megy nálam majdnem full felbontásban, csak egy kis élsimítás kéne, és akkor egy rossz szót sem tudnék szólni a játékra.
    Olyan részletesen lett megalkotva ez a város, hogy valami döbbenet és ahogy lélegzik...
    Nekem a grafikája is nagyon tetszik, de élsimítással majd egyenesen gyönyörű lesz.

  • n3whous3
    #19514
    jaja

    egyébként azt vettem észre nagy örömömre, hogy (most épp) kicsi a frame rate, de se gyors sebességnél se nagyobb hajszánál nem akadozik be. El lehet vele lenni bőven, a rendszeremnek is vannak gondjai még azt hiszem, szóval egy peccs meg driver adni fog mér annyi FPS-st, hogy tökéletes legyen.

    A verekedéssel nem vagyok teljesen kibékülve, túl nehéz eddigi tapasztalatok alapján :D De legalább reálisabb.
  • Kit--Kat
    #19513
    Húúúú ezt a játékot nem lehet abbahagyni:DD

    Kár hogy holnap suli:(
  • n3whous3
    #19512
    2. dolog árnyékokra is igaz
  • n3whous3
    #19511
    pár kérdés

    - egyrészt nem emlékszem mit írtatok hogy kell offline saves profilt csinálni
    - másrészt olyan graf buggal találkozok, miszerint közelítek vagy távolodok textúráktól és olyan csíkozottan változnak... (mint amikor a kerítéshez közelít az ember és a mintázat "mozog") más is látott ilyet? Lehet a driverem szar (pedig a legújabb van fent)
    - harmadrészt nem megy valami jól, remélem lesz patch meg driver nemsoká.
  • Dodo55
    #19510
    LOL.
    Egyrészt minimumon kezdtem. Másrészt meg nem édeskevés, minimumon fut vagy 100FPS-el a játék, csakhát úgy is bugos szar az egész. Elhiszem, hogy vannak emberek, akiknek sikerül még normális keresethez jutniuk ebben az országban, de higyjétek el, hogy személyes ismerőseim közűl(pedig jó sok embert ismerek) nekem van most a második legjobb gépem, és ez nem vicc, erre felé ekkora már a nyomor...
    Úgyhogy nem kell édeskevésezni, mert itt Fehérváron igen is nagy szám ez a 3 éves gép. És érdekes módon minden tisztességes módon megírt játék fut rajta szép grafikával, teljesen élvezhető FPS-el, csak azok nem, amiknek a grafikája csillog meg villog, de az effektek mögött ronda lowres textúrák vannak, és a mai legjobb gépeken sem futnak 40 FPS-nél többel max grafikán. De ezek ugye nem tisztességes módon megírt játékok, mert távolról virít róluk, hogy arra megy ki a játék, hogy a 15k-s játékon kívül még vegyél 300k-s új gépet is hozzá...

    És nem csak össze-vissza beszélek, mert a videokártyám DX9 teljesítménye egy mai középkategóriás kártya szintjén van, a procim meg nyers, egy-egy feladatra koncentrált benchmarkokban ott van alig a Core architektúrájú procik alatt, sőt 1-2 tesztben ver is párat. Főleg mivel majdnem 4GHz-en fut, ami már kb optimális a Netburst architektúrának, asszem eredetileg 10GHz körülre tervezték majd feltolni őket, csak nem jött össze. Persze azt elismerem, hogy sok játékhoz gyenge, mert az AMD lepénzelte a játékkészítőket, hogy optimalizáljanak rövid pipeline-ú procikra, de nyers CPU és FPU benchmarkokban messze otthagy minden AMD-t. És itt jöttek nekem sokan, hogy ugyan már FPU, az minek játékhoz... Hát talán mert 3D, és ha csak egész számokkal számolnának az engine-ek, nem tartanának itt a játékok grafikailag, ahol tartanak. Persze nem a renderelésről beszélek az a GPU dolga, de ugye a GPU-nak meg kell mondani, hogy mit rendereljen, meg mit ne éppen, ahhoz meg a procinak is sokat kell azért 3D-ben gondolkodnia... És akkor még nem beszéltem a fizikai engine-ekről, szép is lenne, ha tört számok nélkül kellene fizikát számolni.
  • MrAndree
    #19509
    Nekem UK cím megadásával simán megy a multi, pedig a játékban ha belépek a Live-ba akkor Hungary-t ír. :)
  • amdrula
    #19508
    Xboxos tapasztalatbó azt mondom, hogy UK vagy US reggel menni fog :D
    Lehet nekem is ki kéne próbálni PC-n, szinte azonos a konfigunk, csak én tuningoltam a procit ;)
  • amdrula
    #19507
    Én végigtoltam más másfélszer és nem találkoztam vele.. xd
    Egyszer kerestem, de nem találtam meg 5 perc alatt, így nem is érdekelt tovább :P
  • Skyline
    #19506
    Tedd a lehető legminimumabbra a grafit azzal a procival/videókarival....hátha...
    Mindkettő édeskevés...
  • solo
    #19505
    Hmm...Eztet kipróbálom :)
  • Dodo55
    #19504
    Olyat már látott valaki, hogy full ocsmány a grafika, sötét az egész kép, és ilyen halvány statikus kockák vannak a képen? Tök olyan, mintha valami atomfos GF Mx440 VGA-val próbálnék valami új játékot elindítani, de lehetetlen, hogy ilyesmi okozza, mert egy GF 7950GT-m van...
  • MerlinW
    #19503
    Ha mázlid van, a közepes beállításig elmehetsz. De rizikós.
  • tommyg
    #19502
    vagy nem kapcsolod be az automatikus live bejelentkezést, hanem te magad belépsz már bent a játékba és kész
  • solo
    #19501
    LOÁL! Ez a multi ez beteg: D
    Most toltam egy kicsit, leis fáradtam: D


    Am az MMA10 re vagy az a megoldás, hogy kilépsz a SC-ból, vagy leveszed a játékot full LOW ra.
  • ldavid
    #19500
    nos, azért az MS-nek van némi köze hozzá
    ha nem kell nekik az a 2 DLC, akkor a North csinálta volna a portot
  • Shortstop
    #19499
    PS3-at egy év múlva szeretnék én is mivel akkor már látótávolságba kerülhet a GT5 :)
  • Shortstop
    #19498
    Szerintem erről egyáltalán nem a Sony és a Microsoft tehet, és ezért őket nem szeretni, elítélni egyértelműen butaság. Konzolra játékot írni sokkal könnyebb ennek a fejlesztők már annyi fórumon hangot adtak.

    Amit mi kaptunk most PC-re az a Rockstar szégyene!
  • tommyg
    #19497
    faq-ban ott a fake cím generátor és kész
  • Hardstyl3r
    #19496
    Lolával találkozott már valaki a játékban?? vagy ott még nem tart senki?
  • bacsi5514
    #19495
    Bowling: hátra és előre az egérrel. Nem kell mást nyomni
  • n3whous3
    #19494
    Lehet rakni a téteket, 95% az install nálam, az alábbi gépen fog futni

    5000+ X2
    2x1GB DDR 800
    HD2600XT 512 MB DDR3

  • Kukipapa
    #19493
    Ehe, hát köszi, sorry, mindig elolvasom, most viszont nem tűnt fel. :)
  • Szergej90
    #19492
    Sziasztok!
    Nekem nem akarja engedni hogy mentsek.Kéri hogy jelentkezzek be a windows live-ba de nem tudok pedig már megcsináltam a regisztrációt.
    Ha valaki tud rá megoldást pm-ezzen rám légyszi
  • Carlos
    #19491
    FAQ!
  • Kukipapa
    #19490
    Talán egy érdekes problémát meg lehet említeni: amikor az ember hirtelen 180 fokot körbefordul, kb. fél másodperc eltelik, mire a kép minden részlete a helyére kerül. Nincs textúrahiba stb., csak nem a kész kép fogad. Ez másnál is így van?
  • TottiZsolt
    #19489
    Na ja, ez engem is érdekelne, mármint a multis része. Aki multizik hogy oldotta meg?