54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • IMYke2.0.0.0
    #19753
    Az a szörnyű, hogy nincs igazad: azok rinyálnak, akiknek megvan a játék.
  • Macccy
    #19752
    De én is tudtam, hogy egy ekkora játéknál nyílván az elvárások is magasabbról indultak, plusz a nagy számok törvénye - sokkal többen vették meg / töltötték le, mint más játékokat általában. Ilyenkor óhatatlanul is feltűnnek a hibák és az elégedetlenkedők a fórumokban. Engem csak az zavart, hogy ugye meló mellett jönnék be ide olvasgatni, élményezni, de még ma is raklap szám jönnek a kétszavas lehúzások. Én általában a fórumra akkor lépek fel, ha érdekel a témát adó produkt, de sokan tényleg csak véresre szidják a készítők rekeszizmát és ami a legbosszantóbb, hogy fele még csak nem is gondolkodik, széttárja a karját és nem jön rá arra sem, hogy a hiba az ő készülékében van ...
    És persze aki meg nem vette meg - és nem is akarta amúgy se - az meg mire fel szidta itt. De már tisztulni látszik a topic.
  • Versace21
    #19751
    Nah meg van,telepitem,remélem jo lesz,köszi a segitséged
  • Snexi
    #19750
    az elején fölkell hogy rakja,lehet kihagytad
  • Versace21
    #19749
    Uhh,azt is telepiteni kell a gépre?A game fent van,regiztem is,de csak a gta-t rakta fel,a cd-n hol találom annak a telepitőjét??
  • xido
    #19748
    persze..parancsolj

    xpadder
  • lpmarci
    #19747
    üdv!
    Megvettem a GTA4et eredetiben telepítés után indítom a játékot bejön a főmenü start elkezd tölteni majd hibaüzenet és a következő alkalmazáshiba: A"0x006034f" címen található utasítás a "0x11bc9b80" mamóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet:"written".
    mit tudnék csinálni hogy fusson a játék?
    előre is kösz
  • Snexi
    #19746
    social clubnak kénne bejönnie
  • Versace21
    #19745
    Csináltam már:S Egy kis fekete ablak,mintha indulna,azt eltűnik
  • ronso
    #19744
    és ez a progi hol van..tudnál linket adni mert én dll file-ket találtam csak
  • reménytelen
    #19743
    Szerintem is egy idő után rendeződik minden. Mostanra a Community patchel például a Gothic 3 is teljesen faja játék lett, pedig az is optimalizálatlan bughalmazként indult, de sokan (köztük én is) akkor is tudták élvezni.
  • Snexi
    #19742
    vedd ki és rakd be újra a dvd-t
  • Versace21
    #19741
    Nah megvettem a game-et,felteliptettem,indit,és a tálcán egy 3mp ig ott van,hogy inditottam,azt semmi,mintha nem inditottam volna,Mi lehet a baj,kérlek segitsen aki tud
  • xido
    #19740
    nene..nem kell bemásolni semmit...az xpadder program csinál egy mappát magának,beállítod a kívánt billentyűkre a kívánt gombokat,elmented a profilt..aztán ezt a programot mindig elindítod és leteszed tálcára,mielőtt a játékot indítanád
  • Macccy
    #19739
    Keress vissza, én is beírtam ma délután, szép nagy betűkkel, észre fogod venni ... !
  • Macccy
    #19738
    Na erről beszéltem ... az ilyennek örülök testvér ... Én is így voltam vele, csak nekem szerencsémre ez a vívódás a fél órás telepítés / regisztrálás és az utána következő 1-2 órás állítgatás, ismerkedés alatt le is lett tudva. 2 napja boldogan indítom el a PC-t ... ez kúrvára bejön ...
    Sokan lesznek még így ezzel, akik most még morognak, csak kell 1-2 patch és némi türelem a beállításra.
  • ronso
    #19737
    játszik valaki joy-al? letöltöttem azt a valamit pár oldallal elöbbröl a joy-hoz bemásoltam a C:windows/sistem 32 be ott felülirt valamit de a joyt még mindig nem lehet konfigolni a gaméban..
  • informen
    #19736
    Hadd rendelje. 15 fps helyett lesz 17.
  • xido
    #19735
    a hivalatos soundtracken nincs rajta?
  • Fido4life
    #19734
    szal senki ok, kösz -fav
  • Liverpoolos
    #19733
    vista home premium Sp1-el van
  • Colton
    #19732
    Hello! remélem hogy ez nem warez lesz amit kérdezni fogok!

    mondtátok régen hogy valamit a Parancsikon CÉL-ba kell valamit irni! szóval mi volt az?
  • bertino
    #19731
    nah tegyetek fel legujabb directx-et, az valamelyest nálam segített.
  • BetonK
    #19730
    és hogyan lehet feltölkteni videot azt mondja meg nekem valaki pls!
    upload failed, v mit ír nekem:(
  • HöfEE
    #19729
    Akkor is oda menti ( nekem sincs eredetim, hoppá lebuktam)
  • MazeZee
    #19728
    erlég érdekes hogy nekem még igy sem megy a grafika limit feloldása.
  • HeadHunter86
    #19727
    És ha nem eredeti? :D
    (Tudom akkor másik topic)
    De akkor mégis hova menti? :D
  • HöfEE
    #19726
    A windows live accountodon.
  • Hunter of Deer
    #19725
    ha eredeti van es livera menti a cuccot, akkor sztem nem a gepen vannak :D
  • BetonK
    #19724
    sp3 a winfosod?
  • HeadHunter86
    #19723
    Ennyi eszed van, erre nem tok mást mondani.
  • Rodman6
    #19722
    Gondolkodom hogy rendelek egy másik 9600GT-t is és SLI-ra kapcsolom őket. Hátha javít valamit a beállíthatóságokon (AMD x2 6000, 4GB ram, GF9600GT 512MB)
  • Curesz
    #19721
    lehet törölni ien live accountot?
  • HeadHunter86
    #19720
    Megy itt orba szájba az OFF, de ha valaki kérdez valamit a játékkal kapcsolatban azt 3x kell feltenni, SG-n ez úgy látom mindennapos.

    Szóval: HOL VANNAK A JÁTÉK MENTÉSEI?
  • solo
    #19719
    Nemtudom, még csak free modoztam, mert ott vannak a beteg állatok XD 3 nan robogóztunk, előrementem, elejtettem egy granyót, és pukk XDDDDDDDDDDDD köv krbe rakétavetővel támadtak rám.
  • RedRiot
    #19718
    Sőt, ha csendes helyen állsz meg, és leállítod a motort is, akkor lehet hallani a pattogást, ami IRL is hallatszik ahogy elkezd hűlni a meleg motor. Ezen ledöbbentem, hogy ilyesmikre is odafigyelnek.
  • Liverpoolos
    #19717
    Ma megvettem eredetibe feltelepítettem ahogy a kiskönyv is írta még a Social Clubba is regisztráltam és GTA4.exe hibát ír ki indításnál:S A konfigom alapján simán mennie kellene ha elindulna:S valakinek akinek volt valamilyen hasonló problémája légyszi segítsen:-)
  • DJ Skyline
    #19716
    konzolon hosszan kell nyomni a ki / be szállás gombot miután megálltál, és akkor rendesen leáll a motor, kézifék meg minden. gondolom itt is hosszan kell nyomni a ki / be szállás gombot :D
  • NOS13
    #19715
    Sziasztok! Végre, hosszas vírusírtás, winfos újratelepítés után elindult a játék
    Viszont a rockstar social clubba még mindig nem sikerült reggelnem, amikor kéri hogy aktiváljam a linken, akkor a böngésző hibát ír ki, hogy nem tudja megjeleníteni az oldalt. Nálatok is ez van?
    Amúgy a játék sztem istencsászár, a 8800GTS 640MB, 2GB Ram, Core 2Duo E6700, Asus Commando alaplapommal elég jól elfutkározik. 30-40 fps átlagosan 1280*1024-en. A grafikával meg vagyok elégedve, de lesz ez majd jobb is szerintem, peccs megoljda . Remélem Addig is itt egy kép.
    http://kepfeltolto.hu/i/?305567

  • Laci82
    #19714
    Na jó hogy ahány pc annyi féle alkatrész,de azért hogy mediumon akadozzon a játék nálam átlag 11 fps-t produkálva,ha minden leveszek minimumra akkor is 18-19 fps legyen.
    Szemtelenség netovábbja amit csinálnak az emberrel ,lehúztak 12 ezer forinttal és gyakorlatilag nemtudok játtszani vele.
    Ha az első patch nem hoz javulást kivágom a francba az egészet.