54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Shep
    #19713
    Azt mondja meg nekem valaki, hogyan tudom a kamerát a kocsi mögé fixálni, mert nálam az egérrel kell folyamatosan bűvészkedni menet közben, ami azért elég érdekes.
  • gumikacsa
    #19712
    Na, most már rendbe vannak a dolgok, tudok menteni, meg minden, és azt kell modnjam, hogy megint meg tudták csinálni a készítők, amit eddig is, hogy ez a rész jobb lett, mint eddigiek.
  • Fido4life
    #19711
    Üdv. Valakitől akinek megy a game szeretnék kérni egy hatalmas szívességet. Ugye ha lepauzoljátok a játékot és bejön a térkép akkor viszonylag halkan a főcím zene összemixelve jön be. (legalábbis konzolnál így van) Ha ezt valaki Sound Forge-al vagy valami más programmal felvenné nekem (mondjuk úgy 10 percet belőle) és feltöltené valahova azt nagyon megköszönném.
  • Carlos
    #19710
    Élmény:
    Kelek át az úton, elüt egy terepjáró. Fékez meg minden kiszáll a csávó megáll az autó mellett. Rácsapom a gyerekre az ajtót, az összeesik. Átmegyek a fején a hátsó kerékkel. Rendőr ezt pont látja, rámvillog, hogy leszekszives kiszálni feltartott kézzel...hát így kezdődött bíró úr...
  • Macccy
    #19708
    ?
    Azt hogyan ?
  • Macccy
    #19707
    Hát ezaz, hogy nálam sem. 1280 -ban simán teker, folyamatos, igaz a textúrát nem bántottam, maradt a Low, viszont nem is erős a gép, a játék meg így is nagyon szép szerintem ...

    Apropó szép, eddig nem szerettem a Chrysler 300C -t, de mióta Nico egy bordót használ "megjelenő" autónak az éjszakába azóta kifejezetten csorog a nyálam egy olyanért
  • Hunter of Deer
    #19706
    azert az apro reszletekre odafigyeltek. pl ki lehet szallni siman a kocsibol illetve ugyis hogy leallitja a motort , meg hallani is ahogy behuzza a kezit :D
  • böröczk
    #19705
    3DStudio maxra, mayára, cinema4d-re, valamint photoshopra, coreldrawra, esetleg filmkészítő, zeneszerkesztő progikra tökéletesen alkalmas. Amikre használtam. De mint írtam, ha játszani akar, akkor arra tényleg nem a megfelelő kari, de önmagában szerintem jó vga, és nagy előnye, hogy silent. Néha észre sem vettem, hogy be van kapcsolva a gépem. : ) De azért a szar kicsit erős jelző volt szerintem.
    Ha gtazni szeretne, vegyen hd4850-et, úgy van. : )
    Mondjuk én még bőségesen elvagyok a HD3870-emmel, elméletileg nem is játékra raktam össze a gépemet anno. : D GTA 4 meg meglepő módon médium beállításokkal, 1680x1050-en nem kifejezetten dolgoztatja meg a gépemet.
    Azért ettől még igyekezhetnének valami peccsel.
  • Macccy
    #19703
    Na én meg ezt a csápolás dolgot nem tudtam .... de bebaszni nagyon állat, kegyetlenül eltalálták a készítők Néha teljesen magamra ismerek, deja 'vu ... Mert amikor bebaszok haverokkal a kocsmában néha már én is kívülről látom magam ... GTA motherfucker !!!

    Arra azért figyeltek, hogy a gyengébbek kedvéért Nico, miután metál részegen beül a verdába, két öklendezés közt elmorogja, hogy "Drivin' like this, hic ... Not a good idea."
  • davidka003
    #19702
    "Nem tudom, mi alapján szarozod le más kártyáját, egyébként is az egy nagyon jó kari, csak nem az überjátékokra találták ki. "

    Ezt úgy mondod mintha személyeskedtem volna. Nem kötözködés miatt írtam. 8500GT mióta jó? Ha már valaki olcsó kártyát akar venni akkor HD 3650. A 8500GT egy gyenge kártya ez tény. Nem kell csodálkozni, hogy low-on megy nála a játék. A gépe többi része tényleg nagyon jó. 4850-el menne minden játék normális sebességgel.
  • Cat 02 #19701
    Hogy a szegényeknek is legyen pc-je :D Ám ps3-on is van op. rendszer.
  • Carloska
    #19700
    ez jó én mindig ráfyütültem shift + e vel megált csak mindig elloptam jah meg részegen shift+ e vel lehet csápolni az utcán
  • Macccy
    #19699
    Szerintem se olcsó ez a játék, de úgy fogom fel, minél több ilyet veszek meg (évente 1-2) annál nagyobb lesz az esélye, hogy a fejlesztők látnak még fantáziát (piacot) a PC -ben, akkor talán kevesebb utólagos port és több korrekt nagy cím fog megjelenni.
    Aki viszont nem látja így és nem akarja megvenni, esetleg kizárólag le-warezolta: IDE SÍRJON !!




    Jah amúgy rájöttem, akinek esetleg hozzám hasonlóan gondot okozott, hogy a taxi fogás helyett, leütötte, kirángatta a sofőrt : hosszan kell lenyomni az F gombot ha utasként akar valaki beszállni ... Trükkös, és a taxisnak is kényelmesebb
  • Carloska
    #19698
    Jah csak nemtom mit kell nyomni hogy beszáljon mert hiába dudálsz rá nem szál be XDXD
  • bsyrex
    #19697
    valaki megtudja mondani, hogy mi van akkor, ha elindítom a játékot és a dos ablalk után feljön a social ablak hogy jelentkezzek be? hogy tudom megcsinálni hogy menjen is a játék?
    regelek arra a socialos akármire de nem enged akkor se fel és nem megy a játék e miatt
  • jana4
    #19696
    Indenpence FM a te rádiód! (Jobban mondva,mienk :D)
    Itt találod meg: Dokumentumok/GTA IV/User Music
  • akyyy
    #19694
    ha kocsival megálok egy eldugott részen akkor akcióznak a kocsiban?:D
  • Carloska
    #19692
    Kurvákat hogy szedem fel melyik gombot kell nyomni mikor oda állok melléjük? :D
  • Macccy
    #19690
    Én a fórumra lennék "ráizgulva", mivel folyton melóban vagyok, de nem látok semmi mást itt csak azt, hogy mindenki síír. Ezerrel. Nagyon nagyon. Több láda zsepi kellene nektek nem patch. Viszont abban igazad van, hogy ez PC, én is szeretem szépre konfigurálni. Csináljuk együtt? Segítsek? Mert már többször le lett írva, de mégmindíg itt tartunk. De komolyan segítek. ... Csak sajnos azt látom, hogy itt a panaszkodók nagy része nem is akarja, hogy jó legyen neki, nem akar magán segíteni. Akkor viszont nem tudom ők mit keresnek ebben a topicban ... tényleg nem. Ez PC. Annyi sok, akár feltört játék van, sokkal optimalizáltabbak, egyszerűbbek. Miért nem azoknak a topicjába mennek ezek az értékes hozzászólások?

    Dante, te értelmes embernek tűnsz a hozzászólásodból ítélve. Döntsd el, hogy érdekel e akkor ez a játék.
  • akyyy
    #19689
    jelentkezzél be
  • bsyrex
    #19688
    valaki megtudja mondani, hogy mi van akkor, ha elindítom a játékot és a dos ablalk után feljön a social ablak hogy jelentkezzek be? hogy tudom megcsinálni hogy menjen is a játék?
  • böröczk
    #19680
    Nem tudom, mi alapján szarozod le más kártyáját, egyébként is az egy nagyon jó kari, csak nem az überjátékokra találták ki. De valóban, ha játszani akar, akkor az általad írt kártyák valamelyikére kell beruháznia. Én is 8500 GT silentről váltottam egy hónapja. Ámen.
    PS: Peccst.
  • ede0001
    #19677
    Biztos ezekkel

    alienware

    Valami ilyesmi van az egyik füzet végén is. Nagyon állat gépek vannak itt...
  • akyyy
    #19675
    video editorol jut eszembe mindig mikor valami szép látványos ugratásom van, vagy balesetem, és vissza szeretném nézni, visszais nézem, oké, de elmenteni sehogy se tudom, ha meg ki akarok lépni a videoeditorból, mindig visszatesz a házamba, volt hogy küldetést kezdhettem emiatt előről:(
  • IMYke2.0.0.0
    #19671
    Szerintem az IBM Blue Genie II-vel tesztelték, 17"-es képernyőn...
  • CamelX
    #19670
    Kormány lehetőségekről meg akkor majd adok beszámolót, ha sikerül majd végre normális "próbaverzióhoz" jutnom :)
    Logitech, szal van rá esély. Az UT2007 is megy vele :DDDDD
  • SötétBarom
    #19667
    Nekem megy úgy, hogy egyszerre boxos pad + bill-egér. Ha kocsiba ülök, fogom, ha kiszállok eldobom, és markolom az egeret.. :D
  • GPx8
    #19666
    Kiváncsi lennék, milyen gépeken tesztelték a tesztelők, mert ahogy olvasom, nem kevesen voltak?!
  • xido
    #19665
    tegnap éjjel mintha pár oldallal visszább valamelyik kollega megoldotta volna...nem tudom már..talán éjfél körülig keress vissza
  • GPx8
    #19664
    Kormánnyal? Halott ötlet. Szvsz. nem.
  • xido
    #19663
    megvárnánk türelmesen..peticiót írjunk?
  • davidka003
    #19662
    A szar 8500GT-vel persze, hogy csak low-on megy. A géped többi része jó lenne ha lenne egy jó VGA-d. pl 9600GT/4830/4850.
  • CamelX
    #19661
    Mintha lett volna már szó róla, de azért megkérdem, nehéz már követni a topicot :)

    Irányítást lehet konfigolni? Tehát meg lehet csinálni hogy pl. autózás ---> kontroller / gyalog+célzás ---> billentyű + egér?

    Nagyba hozzájárulna azon megfontolásomba hogy megvegyem -e a játékot, mert úgy lenne igazi feeling mint Mafia-ba, hogy autókat kormánnyal is tudom irányítani és még force feedback (kiegyezés céljából akár "vibration") is van.
  • bertino
    #19660
    majd ha a kedves hardvergyártók megoldják a hardveres másolásvédelmet, akkor nem fognak warezolni PCn se.
  • xido
    #19659
    azért a nagyobb címekből szépen fogy,pláne mikor multi is van benne
  • Kimi23
    #19658
    Igaz, de a Pc-sek is kib@sztak a kiadókkal, amiért többen warezolnak mint vásárolnak.
  • bertino
    #19657
    a másik kérdésem meg az, hogy a sok előre beharangozott video editoros összeállításon, hogy a picsafaszba volt AA ? :DDDDDddd
  • REPS0L
    #19656
    nah én kiírtam aláírásba az acc-om, sztem tegyétek ti is így.
    amúgy TS ip: 89.149.202.205:8805
  • akyyy
    #19655
    Valaki sajátba nyisson gta multi topikot
  • bertino
    #19654
    de most különösen kibasztak.

    teljesen mind1, hogy milyen a látótávolság, a grafikai részletesség, a forgalom, nálam semelyik se változtat tulzottan a futáson, ez az igazi port feeling, az biztos