54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Macccy
    #19922
    A hányás "nvidira driverel" na az egyáltalán nem ajánlott ... De amire te gondolsz, abból a legújabb van fenn és azzal minden szép ...
  • dani0125
    #19921
    Én csak annyit írok ide hogy F*CK ROCKSH*T GAMES jol elkurtátok hogy még a ps3 momon is szaggat ekkora sza*t bocs ha valakit megbántottma ez az én véleményem.
  • akyyy
    #19920
    jó nekem eddig valami 2007es volt most tettem fel 180-at
  • KisPaksi
    #19919
    jo is működik...ugyenilyen konfigom van mint neked feltéve ha nekedis 4gb ramod van!
  • vasziszdasz
    #19918
    Nem hinném. Eredeti Vista64, eredeti játék, nincs semmi demo/shareware/akármi szirszar felpakolva. Még a Stalker:CS is teljesen jól megy, pedig ott is sírt sokak szája.
  • xido
    #19917
    nekem a friss 180assal is,ment simán tegnap éjjel frissítettem a 178ról
  • felegyi
    #19916
    NEM! Tudok olvasni...
  • akyyy
    #19915
    hanyas nvidira driverel ajánlottM
  • Macccy
    #19914
    Ugye te nem itt kérdezel warez gyanúsat?? Mert akkor legalább vedd a fáradtságot és töltsd le a 2. lemezt is .... Ugye nem??
  • Lord RZA a PUNK
    #19913
    ezt nem a parancsikonhoz kell írni, csinálni kell egy commandline.txt szöveges dokot a gta4 főgyökérbe
  • ldavid
    #19912
    most akkor ezt nem a parancsikonhoz kell írni? akkor a FAQ-ba ezt írjam?
  • bakvarnyu
    #19911
    Nem a gépeddel van valami elrontva? Itt a srácnak csak egy "sima" 4870 van és mégis milyen jól, megy röccmentesen:
    http://www.youtube.com/watch?v=v2m8wOSRkto
    Mellesleg jól is néz ki.
  • felegyi
    #19910
    Megvan az első DVD, tudtommal a 2. csak a MP módokat tartalmazza! Nem lehetne valahogy megoldani hogy csak az első DVD települjön?
  • berlinboy6329
    #19909
    Na ne mondjad már....Már akinek..Pfff...Legtöbb embernek 30 van átlag.Van ahol még kevesebb 15,mint irta vki..Na arra teszel AA-t 3adold az FPSt(Legalábbis ha Cod4ben teszek AA-t 125-ről 50 fpsre is leesik.)
  • jana4
    #19908
    Imyke,tudom. :D Csak pont akkor irtam az üzenetem amikor LEÍRTÁK A hibakódokat! Már elötted is elmondták nekem hogy "RESC10 - Elfogyott a video memória. Indítsd újra a gépet ". !!!!
  • vasziszdasz
    #19907
    Tök jó hogy oda van írva, csak épp nem igaz mint látjuk.
  • Lord RZA a PUNK
    #19906
    már akinek
  • berlinboy6329
    #19905
    De mi az istennek akartok rá AA-t mondjátok már meg!!!Így se megy rendesen,mit akartok 5-10fpssel?
  • Macccy
    #19904
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én már döntöttem egyszer ... kíváncsi vagyok a kis pöcs visszatér e vagy eltakarodott a városból ahogy mondtam neki!
  • Lord RZA a PUNK
    #19903
    pontosan, haverom sony braviáján játszottam ps3on gta4el még anno, nem hittem a szememnek, egy 100+ centi átmérőjű hdtvn olyan undorító ronda volt a grafika az élsimítás miatt, hogy kicsit csalódtam. sőt a röhely, hogy néhol még akadozott is ! phuj konzol, lusta, buta embereknek van az :) bár tekken , soul calibur, final fantasy csak is azon jó :))
  • KoPf04
    #19902
    Üdv

    Valaki segítsen nekem pls abban,hogy mit kéne tennem ha a játékban az összes textúra hiányzik,csak a fényforrások látszanak és egyéb apróságok.
    Visszaolvastam,próbáltam 180.60-as,48-as és korábbi driverrel is,eredmény nélkül.Minden fent van a gépen aminek csak lennie kell,.net,újabbik direct x,stb.
    Legutolsó kisérlet óta a social club sem indul el,hiába írtom ki és rakom újra,egyszerűen hibaüzenettel elszáll indulás helyett.
    Mit kéne tennem?
  • Macccy
    #19901
    OFF:
    Na ebben egyetértünk. Csak én harcolok ellenük ám rendesen, gerillásan!! És nem is veszek olyan "nyalóka hardware-t. Csak az a baj, hogy attól még mert én PC patriot vagyok és mert tudatában vagyok a konzol ügyesen titkolt korlátainak, és mert megveszek évente 2 nagy nevet (idén Mass Effect és GTA IV) ettől még a sok warez miatti bevételkiesés folyamatosan a konzolok felé tolja a pénzt ... Najó befejezem mert ez meg aztán abszolute nem ide való ...
  • xido
    #19900
    ez is jó...megnézném mediumnál jobban azokat a textúrákat..köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #19899
    Félő, hogy a konzolos tulajdonságait nem módosították a portolás alatt - nem írták át a motorját úgy a játéknak, hogy EGYÁLTALÁN képes legyen akárcsak 2x-es AA-ra... Véleményem szerint, akár egy 10 év múlva megszülető gépen sem lesz AA ezalatt a játék alatt...
  • Lord RZA a PUNK
    #19898
    nem, mivel nem raktak bele :)
  • xido
    #19897
    viszont továbbra is csak a texture meg a rendert marad..nem kerül elő anitalliasing lehetőség?:)
  • Lord RZA a PUNK
    #19896
    csinálni kell egy commandline.txt szöveges dokot a gta4 gyökérkönyvtárába és ezeket beleírni h felhúzhasd amennyire akarod a beállításokat

  • dobgya
    #19895
    OK :)
  • IMYke2.0.0.0
    #19894
    Vártam. A számokat felejtsd el!
    Nézegess egy pár tesztoldalt és rájössz, mire gondoltam.
    Az nVidia híres a nagy számairól.
  • xido
    #19893
    ezért kell a FAQ-ban látható fakegenerátort használni
  • IMYke2.0.0.0
    #19892
    Ez is mutatja, hogy mekkora gány a konzol... [akit sért: ami tény, az tény]
  • dobgya
    #19891
    Biztos vagy benne?

    Grafikus processzor típusa: ATI RADEON HD4830
    Grafikus processzor órajele: 575 MHz
    Grafikus memória: 512 MB, GDDR3
    Grafikus memória órajele: 900 MHz
    Memória interfész: 256 bit
    Csatolófelület: PCI-E x16
    TV-kimenet: van (HDTV)
    DVI: Dual DL-DVI-I
    Egyéb: DirectX 10.1 támogatás
    ATI PowerPlay technológia
    Shader Model 4.1 támogatás
    ATI CrossFireX támogatás


    BFG NVIDIA GeForce 8800 GTS OC 512MB PCIe 2.0


    Performance
    GPU NVIDIA GeForce 8800 GTS
    Core Clock 675MHz (vs. 650MHz standard)
    Shader Clock 1674MHz (vs. 1625MHz standard)
    Texture Fill Rate 43.2 Billion/sec.
    Stream Processors 128

    Memory
    Video Memory 512MB
    Memory Type GDDR3
    Memory Data Rate 1940MHz
    Memory Bandwidth 62.1GB/sec.
  • xido
    #19890
    Nem feltétlenül SPOILER,de fordítás közben feltűnt egy mondat,hogy dönthetsz,megölöd vagy életben hagyod az ellenséget,de aztán ennek lesznek következményei...wow:)
  • Curesz
    #19889
    köszi:)
  • Macccy
    #19888
    Nem kutakodott, nekem eltűrte a default Daemon Tools-t, cserélgettem a korongokat, semmi ... most is jó.
  • KisPaksi
    #19887
    hogy tudtad felrakni ennyire?? nekem is ugyanez a konfigom kb.. ugyanígy 8800GT...??
  • Lord RZA a PUNK
    #19886
    na ja, pedig cpu controlt úgy állítóttam h mind a 4 magot használja, de hát nem kő neki..csak az a qrva vga..
  • [HUN]FaTaL
    #19885
    38xxnél is mehet 95 fokig biztosan
  • Macccy
    #19884
    Ott valami más van akkor ... kíváncsi vagyok az ATi driverek majd mit csinálnak. Relatíve új kártyád van, elképzelhetőnek tartom, hogy nem igen van kihajtva, sőt ... Másképp nem lehetne, hogy nálam is majdnem úgy fusson. Haverom 512-es 3870 -esén meg úgy.

    Még 4 óra és hazaérek ... hhh
  • IMYke2.0.0.0
    #19883
    Ha HD48xx-as sorozatú akkor ne parázz: 100 fokig mehet. [De ajánlott csak 80-ig engedni]
    Ha régebbi VGA-d van, akkor parázz :)