54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • FZoleee
    #20122
    Amúgy nyomjátok a küldetéseket is? :D Átjutottatok Algonquin-be?
  • Balumann
    #20121
    Majd ezt a P -s dolgot kipróbálom ha lesz kedvem ezzel szenvedni. De lehet jobban járnék, ha várnék 10-éig, míg ki jön a rendes 8.12 -es driver, mert ez csak beta.
  • Balumann
    #20120
    Hát most ezzel a 8.12 -vel szerintem olyan 20-30 között megy most (városban vagyok), számomra abszolut játszható lenne így ha nem lenne ilyen a kép :o
  • Kit--Kat
    #20119
    Ja , már csak Mr. Objektív hiányzott ...
  • heringer
    #20118
    na a multira várni kell h beengedjem v hogy értelmezzem a dolgot?:D

    "viszzaolvastam"
  • John Cena
    #20117
    de jáccanék ezzel:S:S
  • Prince of Máté
    #20116
    Szóval ugyanolyan a procink.
    Neked hány fps-sel megy a játék?
  • elite
    #20115
    Emberek én mindjárt sírva fakadok.
    Megvettem ma a +2*1 giga 1066 MHz-es Kingmax ramokat a másik 2 giga mellé.
    Erre mi a helyzet?
    Csak 800 MHz-en hajlandók menni. 1066-on el sem indul a bootolás, 1000-en meg elindul, de fagy minden.
    Próbáltam kiszedni a régi két modult, akkor sem. 1 szemet hagytam bent akkor sem.

    Minden esetre kipróbáltam 800MHz-en a GTA-t és... RAGYOGÓAN FUTOTT!!! Megszűnt az akadozás!

    Most már csak azért vagyok sík ideg, mert kezdhetek kanosszát járni vele a jövő héten, kicseréltetni blahblah...
  • XeroX
    #20114
    Köszi a választ, de úgy csinálom...
    "C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -norestriction -nomemrestrict
    Bármit csinálok csak a socialClub abalk jön be amin a Play -re lehet kattintani és csak úgy indul a játék.
    Nem tartom magam IQ bajnoknak, de kezdek szétcsúszni :)
    Hol a hiba ? Thx
    Akárki...
  • BiG G
    #20113
    de jó hogy te is idetaláltál
  • tommyg
    #20112
    de mér kell alreggel is megkérdezni?
  • Balumann
    #20111
    Sajnos 1800 -on, nem tudok vele mit csinálni, már minden féle leírás alapján próbáltam beállítani, itt forumban is segítettek. Vagyis működik rendesen, de újraindításkor, vagy következő indításkor visszaállítja, és néhány indításig nem is engedi átállítani (még 1 Mhz -et emelve sem)... (átkozozz gigabyte alaplap).
    A P betü tényleg teljesen megoldja ezt? Mert nemhiszem h csak a blur miatt ilyen :|
  • tommyg
    #20110
    használja mindkettőt
  • DanielT
    #20109
    Csodálatos amit itt műveltek :DDD Komolyan :DD
  • Frank99
    #20108
    azt meg nem kezeli az xp...
  • elite
    #20107
    +2 giga ramot neki
  • Banano
    #20106
    Már csak az érdekelne h hogy lehetne beállítani h a game mindkét magot kihasználja? Mert alapból csak egyet használ asszem!
  • TottiZsolt
    #20105
    És tényleg. Akkor elöbb azért kellett megismételnem, mert mikor vittem haza, frontálisan csattantunk... Valszeg kiábrándult szegény Köszi a segítséget!
  • Prince of Máté
    #20104
    P betű.
    Mekkora órajelen üzemel a procid?
  • Frank99
    #20103
    Uraim!

    Eredeti játék, ma elértem odáig, hogy felraktam....
    GTX 260, 2 giga ram. XP sp3. Athlon64 X2 Dual Core 6000+.

    ÉS EGY RÉMÁLOM!!!!!!!!!!!!!
    mint a mozgókép vetítés 1024*768-ban..., adtam neki automata lapozófile-t íg elindult, de vicc, mediumban.....
    segítsen valaki, hogyen csinaljak emesztheto (játszható) configot, nehogy már ezen a gépen mint a fényképvetítés így menjen...

    Köszi!

    ha itt lenne a programozó, agyonverném!
    sztem csuklik,(meg anyukája is) amióta megjelent PC-re ez a .......
  • XeroX
    #20102
    Nwkwm sem sikerült elgúritani, kiléptem a bowling játékból és folytatódott a quest, hazavittem stb...
  • Balumann
    #20101
    Nah ezzel a 8.12 -es driverrel már nekem is tűrhetően futNA, 1024 mediumban, de a kép olyan szörnyű (pixeles), hogy játszhatatlan így.
    Az ilyen képekre van valami megoldás? :S

  • Redbull756
    #20100
    Azt hol lehet beállítani h mind a 2 magot használja a cpu?
  • Morfi
    #20099
    Nem fontos villám gyorsnak lenned.
  • Banano
    #20098
    Szerintem nem kevés különbség van...:)
  • Banano
    #20097
    Nah itt van két kép: PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP betű!:D
    blur off


    blur on

  • Morfi
    #20096
    Nekem már megy az SC.
  • TottiZsolt
    #20095
    Wáááá meghülyülök... Hiába próbálom a bowlingnál akármilyen gyorsan le, majd föl az egeret rángatni, meg sem moccan Niko... És enélkül a csajnál tovább sem lehet lépni... Nincs erre valami más megoldás?
  • Prince of Máté
    #20094
    Nekem eddig semmi hibaüzenetem nem volt, elindítom, játszok és ha kell kilépek, nem a program dob ki...
    Egyedül a sebességgel van gondom, most beléptem, és 7-10 fps-em volt a városban :|
  • kissadamvikt
    #20093
    ember, 68 milliószor ellenőriztem jó helyre írtam jó parancsot és nem engedi. vista 64bitem van lehet hogy itt más van.
  • Macccy
    #20092
    Ja amúgy valaki gyűjti FAQ -ba ezeket a sok megoldásokat?? Liverpoolos baja is most oldódott meg, de holnap K.Pistike kúrvára nem fogja megtalálni és majd megint két kúrvázós történet között azt kell olvassam,hogy "Miiiért vág ki induláskor ez a F*S játék?"
  • Macccy
    #20091
    Ja mer még nem vagyok otthon ... de most indulok, vége a műszaknak. Mire hazaérek, az kb 45 perc, addigra fel lehet már lépni a SC -ra
  • Máté94
    #20090
    Na mindegy.Ha kiadnak Karácsonyra egy jó patchot akkor örölni fogok mert szeretném 1680*1050-be tulni High-on mindent:D

    [mijen szép gondolat:D]
  • csoola
    #20089
    engem egyáltalán nem érdekel, melyik a jobb, ha veszek, akkor nVidia... de már nem fogok a gépre költeni ha nem muszáj, megfogadtam :)
    csak zavar, hogy leszarozza a GF karikat, ha nem tetszik, nem kell venni és kész, de ugy, hogy nincs is neki, ne szarozza már le... engem az egész hidegen hagyna, csak ez zavar, amugy meg mindenki azt vesz, amit akar, meg amire pénze van stb...
  • Banano
    #20088
    Pontosan, most próbáltam ki!
    Játék közben tessék megnyomni a P betűt!!!!!!!!!!! Sokat dob az egészen, grafika szebb, sebesség alig változik,konzoloshoz hasonló lesz!!!

    thx.
  • foxpal
    #20087
    Szerintem meg valami megoldást bögjetek! Eredeti játék megvettem és intro&szöveg után fekete kép????
  • Liverpoolos
    #20086
    újratelepítettem és jó lett :-) de a Social Communityba nem enged belépni meg a játékban se lehet bejelentkezni a Liveba. De itt most mindenkinek van vele problémája
  • Macccy
    #20085
    Gonosz vagy Evil ... küldöd itt szét a negatív hullámaidat
  • Máté94
    #20084
    Szeretnéd az ellenkezőjét hinni mi?:/
  •  Evil
    #20083
    Szerinted egy ilyen állapotban kiadott játék után olyan hűde jó patch fog kijönni?
    Szerintem egy héten belül kiadnak valamit amivel a fő problémákat javítják, de tutira nem az lesz az utolsó.