54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • DeerHunter01
    #20604
    Hello.
    Ami itt van Drvier a kép alatt NVIDIA-hoz az jó a 8600 GT-hez?
  • ldavid
    #20603
    de ez nem crossplatform játék
  • Zsoberpapa
    #20602
    Kíváncsi lennék valamire: látom, hogy az AI sofőrök indexelnek az autóikkal. Ha én vezetek egy autót a játékban, akkor tudok indexelni? Ha igen, akkor melyik gombokkal?

  • REPS0L
    #20601
    unatkozás rulz.
  • HuAn82
    #20600
    Egyszer biztos, ha a listában elérek hozzá. :-) Most inkább egy kis multi móka.
  • holecsko10
    #20599
    miért hiszen azt mondták hogy live-on lehet játszani egymás között.
  • SötétBarom
    #20598
    Höhö, felraktam a Catalyst 8.12-t, kemény 1,5 FPS-el izmosabb lett a benchmark :D GG
    Plusz nem írja ki, mennyi ammom van.. :s
  • TottiZsolt
    #20597
    *Little Jacobot
  • TottiZsolt
    #20596
    Ha lelőném mi történne? Jönne a többi füves, lekaszabolnának, betekernének, és elszívnak? Eddig ő a legidegesítőbb arc, akinek dolgozni lehet...
  • Kandurex
    #20595
    mert? ...amúgy próbáltad már?
  • Laci82
    #20594
    Ja megvan az oflline profil kreálása.
  • McCartman
    #20593
    jatek menujében HOME gombbal , onnantol ertelemszeru.
  • McCartman
    #20592
    melyik az SW legujabb resze?:)
  • Laci82
    #20591
    azt hogy kell?
  • McCartman
    #20590
    nem hoztál létre offline profilt?
  • Laci82
    #20589
    De akkor mér kell mindig előről kezdenem a játékot?
  • n3whous3
    #20588
    Nem csak éjjel, én találtam késő délután is

    Egyébként valamiért nekem több dolog miatt is az első és a második gta flessel be a játéktól :) A rendőrségi hangok, a szirénák végre a "helyükön" vannak, meg még pár apróság.

    BTW hiába kapcsoltam ki az automatikus win frissítést, valami akkor is elkúrja a játékot, 15-20 perc game után elkezd úgy akadozni az egész, mint az istenfasza. Valaki tapasztalt már ilyet?
  • mustang93
    #20587
    szép 3D motor ez a z europhia mert ez hajtja az star wars legujjabb részét is de nagy gépigénye sajnos.
  • HuAn82
    #20586
    Hello! Látom zajlik az élet.
  • McCartman
    #20585
    tudsz menteni.
    offline profil.
  • Laci82
    #20584
    Valaki lécci csináljon már nekem egy live id- amivel feltudok menni a live szarságra mert nekem nem enged csinálni és így nemtok menteni se.
    És privátba küldje el nekem a végeredményt.
    Köszönöm előre is.
  • Kandurex
    #20583
    az első városrészben, gyakorlatilag ahol kezdődik a játék, éjjelente tucatszámra mászkálnak a kikötőben
  • barmi
    #20582
    noigen... és ez hogy a pékbe sikerült?? túlontúl jónak tűnik a gépedhez képest...
  • barmi
    #20581
    ElQrta! ElQrta!
  • Kandurex
    #20580
    meglepően jót
  • Rodman6
    #20579
    A kurvák csak éjjel jönnek elő. A GTA 3 Liberty City-ben volt Redlight District. Ebben nem ismerem a helységneveket, sem a járműneveket mert nem írja ki valami feltűnően.
  • w77d
    #20578
    hogy a faszba bírják XXD

    bezzeg a thököly úton már nincsenek a törzshelyemen....
  • Kandurex
    #20577
    :) én is összeakarom kötni a kenyérpirítót a mosógéppel, de valahogy nem jön össze

    felejtsd el...
  • fanatifo
    #20576
    ma jöttem el arra hazafelé Fótrol mi az hogy nincsenek?:))))Lenge ruhában ott tolják:))))
  • Laci82
    #20575
    A grafikáról a Rockstar Games sajátfejlesztésű, a Tabble Tennis című játékban debütált RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) motorja gondoskodik. A dinamikus animációért pedig a NaturalMotion Euphoria motorja felelős.
    Dinamikusn lassuló és akadozó motor jeeee
  • holecsko10
    #20574
    Hali mindenkinek!

    Következő lenne a problémám nekem xboxon van meg a gta IV de a haveromnak Pc-n azt tudom hogy lehet egyűt játszani de nem tudom felvenni party-ba sehogy sem tudom meghívni multiplayer módban. Van erre valami megoldás? Ja, igen a haveromnak eredeti a játék, ahogy nekem is.

    Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • Colton
    #20573
    Hello!

    Nem szeretnék 2000 Hsz-t vissza olvasni ezért irom hogy Miként és hogyan tom megoldani azt hogy ne tünjenek el a texturák? a DriverSweeper-es nem ment a RivaTuner-es sem ment és a commandline-os sem ment egy másik ötlet nincs?
  • McCartman
    #20572
    amit produkáltam:

    ez jo eredménynek mondható?

    Statistics
    Average FPS: 37.34
    Duration: 37.33 sec
    CPU Usage: 88%
    System memory usage: 53%
    Video memory usage: 100%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1280 x 960 (85 Hz)
    Texture Quality: High
    Render Quality: Highest
    View Distance: 100
    Detail Distance: 100

    Hardware
    Microsoft Windows XP Professional
    Szervizcsomag 3
    Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT
    Video Driver version: 180.84
    Audio Adapter: SB Live! 24-bit
    Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
  • Nagylaci
    #20571
    Dehogynem csak jobban fel vannak öltözve. Illetve egyáltalán fel vannak öltözve... :D
  • w77d
    #20570
    ebben az időben már nincsenek XD
  • Nagylaci
    #20569
    A rákospalotai szemétégető környékén mindig van egy csomó! :D :D :D
  • J i GS a W
    #20568
    Sziasztok lécci valaki dobjon nekem egy térképet hogy hol találok kurvákat mert már 3 napja azokat keresek de sehol nem találok előre is thx!!!
  • Nagylaci
    #20567
    Nekem is 7600GT -m van és eddig a textúrák 80%-a meg sem jelent. Most feltettem ezt a 180.84 -es drivert, kipróbálom. De konkrétan az életkedvemet is elvette ez a moslék nemhogy a játékhoz valót... :(
  • Dante73
    #20566
    Tudom. De hiába komplex egy játék, az nem magyarázza a portolás minőségét. Nézd meg az Assassin-t. Tűéles grafika, ott is volt mit mozgatnia a motornak, és mégis, maximumon ment a gépemen. Ez meg nem engedi low-nál feljebb tenni. Mondom nem ENGEDI! PC-n... Itt valami qrva nagy szereptévesztés van, ugyanis nem véletlen, hogy PC-n játszom... Értek hozzá egy keveset, szeretek babrálni, most meg két napja azzal szívok, hogy nem tudom rábírni a gépet, hogy megjegyezze a beállításokat, amin jól is néz ki, jól is fut. Ha berakom a commando-s akármit a gyökérbe akkor high-high, (textúra nem jelenik meg, ha kiveszem low-med. Ocsmány.
    2 napja ezzel szívok. Egyszerűen, hihetetlen a dolog!
  • 010101
    #20564
    Tegnap felraktam a 180.70-es nvidia drivert. 7600gt-m van és most egyelőre jó vele a játék, elég szar a grafika de legalább látok már előre. Ez a NVIDIA GeForce v180.84 mennyiben különbözhet a 70-estől??
    Ja a másik problémám meg ami kurva zavaró, ha játék közben lelépek a tálcára pl. vagy a játék magát lerakja vmi miatt és vissza megyek utána szarabb a grafika és menübe nem tudok belépni. A térkép is hiányosabb lesz, eltűnik a csík róla, ami vezet.