54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • blackcalibra
    #51826
    1.0.7.0-hoz kellene valamiféle normálisabb Car Pack.
    Eredeti a játék, jó lenne ha megférne a játékkal rendesen, az sem hátrány persze ha sok autó van benne és viszonylag jól is néz ki.
  • sacko98
    #51825
    Sziasztok!
    Tudtok segíteni abban, ha nem működik a net az internetkávézóba se otthon?
    Nemtom mi a gond, de az Ray-es küldit hogy kell megcsinálni, me mindig baja van valamivel a gyökérnek.

    Sanyi
  • Szabi1991
    #51824
  • morzsi555
    #51823
    pl. repkedni repülőkkel, azt gta 4-ben nem lehet, hajózás is élvezetebb lesz a víz miatt, de szerintem én egy óra után megunom majd és törlöm...
  • bakvarnyu
    #51822
    De akkor mit lehet ha küldetéseket nem? Annak úgy semmi értelme.
  • grebber
    #51821
    Hát ha valaha bármelyik is elkészül akkor mindenképpen megéri majd őket kipróbálni!
  • morzsi555
    #51820
    1.0.4.0-ás patch aztán icenhancer. FPS mod
    Parkour mod még érdekes lehet, még nem próbáltam.
  • morzsi555
    #51819
    Mert a víz textúrát leszámítva, mindegyik a régi. A textúrákat leszámítva minden benne lesz ami a gta 4-ben, fizika, shaderek, animációk, stb. De a Vice City Rage jobb lesz, mert az teljes konverzió lesz, ebben meg úgy tűnik, hogy nem lehet majd küldetéseket csinálni.
  • steweee
    #51818
    sajnos még mindig nem volt időm kipróbálni se, de talán majd szabadság alatt. ha MOST telepítené vki, aki már játszott sokat vele és ért hozzá, akkor miket és hogy tenne fel a legjobb játékélmény érdekében ?

    addig oké hogy alapjáték, peccs, LB..... + modok

    az a belső nézetes mindenképp, azt láttam hogy nagyon jó, de vmi komplett feljavító pakk kellene....
  • grebber
    #51817
    GTA 4: San Andreas-Mod Open béta indul augusztusban

    San Andreas állítólag GTA 4 graffal.Sajnos a videóból az jön le hogy köze nem lesz hozzá mert 30x ocsmányabb!
  • dark night
    #51816
    hello
    Ide is fordulok segéltségű mert a mert a Google egyetlen egy használható normális mentést nem talán a ballad of gay tony-hoz. ha valakinek esetleg egy van amit el küldene azt megköszönném nagyon!! csak sima fájlokat találok a neten nekem meg igye normális gfwlive-ios kellene!!
    kösz még egyszer ha valaki rám szánja azt az 5 percet persze net gyorsaságtól függően h küld egyet privátba!
  • szabii98
    #51815
    xD
  • RiCSi1234
    #51814
    Le is törlöm a picsbe, ekkora fost!! :(
  • fery02
    #51813
    Szörnyű! :)
  • Szabi1991
    #51812
    bemenni nem lehet...


    de kijönni igen.. ehh.. XD
  • Szabi1991
    #51811
    akkor nézd meg még1x a képeket és amit írtam.. :D
  • Borg
    #51810
    Nemhogy nem teljes, egyáltalán be sem töltődik. Úgy persze, hogy jó...
  • wollnerd #51809
    Sokat ütköztél?!
    Akkor máris sikertelen a randi...
  • janihunk
    #51808
    A dx9.dll fájlt nem kell bemásolni. Legalábbis ha nem rakom be akkor elindul. Csak ugye úgy nem teljes a mod.
  • Szabi1991
    #51807


    aha.. persze.. :p
  • Bronx South
    #51806
    A GTA IV sztori / küldetést ne mosd össze szerintem. A story qrwa jó, legalábbis nekem bejön az hogy Nico eljön a hazájából mert azt hiszi Roman által hogy Amerikában kóbászból van a kerítés, azt végül fokozatosan elmerül a szarban amiből ki kell mászni. Nekem ez bejön. Az hogy egyes küldetések egyszerűek, számomra nem jelent semmit a történet egészéhez képest. Lásd át a történetet, mi miért történik, melyik ember kicsoda vagy miben sántikál, utána nem fog érdekelni hogy egyes küldetések mennyire jók vagy nem jók. Egy GTA -t én nagy százalékban a történet alapján értékelek. Küldetések... ami emlékezetes az megmarad, amelyik meg nem annyira az felejtős, nincs ezzel gond.
  • Gibor
    #51805
    TBOGT SP sztorija lesöpri a sima GTA IV-et és a TLaD-ot. Küldetések színességét nézd ne azt hogy neked tetszik e vagy nem.
  • Borg
    #51804
    GTA4-ben nem is jó ráfeszülni a story-ra, mivel túl vannak scriptelve, egysíkúak és unalmasak. Még a kiegészítők sem érik el storyban azt az összetettséget, amit meg lehetne valósítani ebben a városban. Így meg sokkal jobban megéri 75%-ban másra koncentrálni, ökörködni, és csak közbe-közbe egy missziót megcsinálni.
    A mellékküldetések meg még rosszabbak, gyakorlatilag mind egyforma... a TBOGT drug wars a legalja, gyakorlatilag mindegyikben ugyanazt kell csinálni, csak 3-4 helyszín váltakozik... és ezt 25 ször...
  • Bronx South
    #51803
    Én 60 százaléknál járok, de a storyban olyan 60-70 % -nál lehetek. Sztem egy GTA -t érdemes a mellék és főküldetésekkel vegyítve tolni, legalábbis számomra akkor jó a játék ha nem feszülök rá teljesen a storyra, hanem két főküldetés közt akár ökörködök egyet, vagy megcsinálok valami mellék küldetést. A galambokkal kapcsolatban meg, ha látok egyet azt Ldurrantom, de hogy ráálljak megkeresni az összeset, felejtős.
  • Bronx South
    #51802
    A régi gépem apró eltérésekkel de ugyanez volt. 1024x768 -ban minimum graffon asszem még elfutott, talán mikor vettem bele HD5750 -et akkor már mediumon is valamennyire. Ha nagyobb felbontású monitorod van akkor szerintem lehetséges a szaggatás.
  • wollnerd #51801
    Igaz hogy az Xpadder-rel be tudom lőni az irányítást a G27-re akár?
  • Gibor
    #51800
    FAQ! Levan írva :)
  • KingPunisher
    #51799
    Nekem is ez van meg csak 1 ezressel olcsóbban :P cd-galaxisból.. szép doboz 4 dvd térkép-poszter és rengeteg kellemes óra :) szerintem megéri.
  • dupcsik
    #51798
    hello!
    saját zenét hová kell bemásolni, melyik mappába?
  • grebber
    #51797
    A hiba már korábban elkezdödik mivel 1.07-el el sem indul.Indítás után a game a töltésnél becrashel!
  • janihunk
    #51796
    Sajna a 2.0 hibásan működik 1.0.7.0 val. Túl van exponálva.
  • morzsi555
    #51795
    1.0.7.0-essel nem lesz olyan szép, mert a rockstar elcseszte a shadereket vagy mi, ezért használja az 1.0.4.0-est a készítő.
  • grebber
    #51794
    iCEnhancer 1.2.5 megjelenés 13-án!
  • wollnerd #51793
    oké akkor énis azt várom.
    mégis 1.7-ig fogom felpachelni. :)
    Azért is szeretném mégis 1.7-et, mert a xlive.dll miatt máshol van a mentésem.
  • Baxo
    #51792
    Oksa, köszi szépen az infot. Tudtok valami jó car packot gta 4hez?
  • morzsi555
    #51791
    Jelenleg csak az 1.0.4.0-val működik, elvileg jövő héten jön az újabb verzió ami működni fog az 1.0.7.0-essel is.
  • Baxo
    #51790
    Nekem eredeti és nem kellett pecselnem, mert steam automatán frissiti. Így 1.0.7.0 van fent. Akkor most várjak egy újabb iCEnhancer verzióra?
  • morzsi555
    #51789
    Ha 1.0.4.0 patch van fent, akkor próbáld meg xlive.dll nélkül. ha más patch van akkor az a baj
  • Baxo
    #51788
    Megcsináltam, de nekem fakocska maradt, nem vibrál semmi, de az út nappal nagyon fehér :/
  • morzsi555
    #51787
    icenhancernél mindent be kell másolni a gta4 mappába, a mappákat is, xlivelessnél csak az xlive.dll-t, igen.