54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • morzsi555
    #51866
    A rockstar elcseszte a shadereket, szarabb shaderek használnak az 1.7-esben és ez a moddereknek nem tetszik, ezért az 1.4-eset használják.
  • janihunk
    #51865
    Majd a linket beteszed ide? Köszi. És miért nem megy 1.7 el?
  • wollnerd #51864
    ááhhh! alig ismertem fel Niko-t!
    Hogy nem fog működni a 1.7-en!
  • Fpocok
    #51863
    Én már annak is örülnék, ha JÁTSZHATÓAN futna ez a fos... legszarabb PCs port!
  • morzsi555
    #51862


    Néhány órán belül le lehet tölteni. Úgy néz ki mégse fog 1070-essel múködni. 1040-essel és EFLC-vel fog, ha steames verziótok van, akkor töltsétek le warezba. Még annyi, hogy win7-en sokkal gyorsabban fut, mint xp-n (tapasztalat).
  • blackcalibra
    #51861
    Jók az autók, már amennyit eddig láttam belőlük.
    Pirosnál 10-15 autó, mind egyforma.
    Általában vagy buszból van rengeteg, vagy BMW-ből.
    Mondjuk én új játékot kezdtem, lehet hogy ha már valaki kipörgette a játékot és úgymond "elért" valamit, pályarészeket ugye, akkor jobban variálja az autókat, de így kezdéskor ez gyenge, két-háromféle jármű és viszont látás....
    Legalábbis nálam (mindent a Readme szerint csináltam).

    De amúgy nagyon jól megvan csinálva, szépek az autók.
  • FrezeR
    #51860
    Igen 1.7 van és eredeti game. Köszi az infókat megpróbálom akkor
  • wollnerd #51859
    Érdemes felrakni! Nagyon jók azok a kocsik!
    A nagy kerekű Bigcat kész őrület!!! xDD
    Neked 1.7 patch-ed van? Akkor sztem nem kell a Xlive.dll! Nekem nélküle is működik! Csak az EFLC-ben nem működnek az "addon" fájlok mert... (#51840 HSZ)
    FONTOS hogy elolvasd a Readme-t. Készíts másolatot a lecserélendő fájlokról!!
  • FrezeR
    #51858
    Sziasztok

    A tegnap linkelt car pakkot akkor érdemes feltenni vagy több a gond vele mint amit nyújt?
  • janihunk
    #51857
    És még te mondod hogy kéne még? Nekem meg 512mb és 3gb van az meg még rocabb
  • wollnerd #51856
    A Videó memória? 1 GB
    RAM: 3 GB
  • janihunk
    #51855
    Vga memória menyi? Ramod menyi most?
  • janihunk
    #51854
    Jah, nekem nincs vírusirtóm. Aerót meg msn-t meg ilyeneket zárok be.
  • wollnerd #51853
    De azt hiszem kéne a játékhoz még 1,5-2 gb RAM... :( Eddig a Game boosterrel is csak 12-16 fps között mozog a nagyvárosban.
  • wollnerd #51852
    de az nem az egész vírusirtót zárta be, hanem csak a Avast-nak a tűzfalát úgy tudom...
  • janihunk
    #51851
    Ugye, ami nem létfontosságú azt lehet zárni.
  • wollnerd #51850
    Már az ashdisp.exe-t is bezárva 242 MB RAM-ot takarít.
  • janihunk
    #51849
    Igen? Nekem általában 300mb ot ad.
  • wollnerd #51848
    Nekem már van Game booster PRO-m a torrentről de így is csak legfeljebb 55 MB RAM-ot tudok takarítani...
  • martin4955
    #51847
    Hali!
    Most vettem meg a játékot steam-en, de amikor el akarom indítani kiírja hogy? A GTA IV működése leállt. Valami ötlet?
  • janihunk
    #51846
    Inkább game booster 2.41. Szerintem jobb hatását meg ki kel próbálni veszíteni nem veszítesz semmit.
  • wollnerd #51845
    Most nálam könnyen el akarnak tűnni a textúrák! Eddig kétszer-háromszor tűntek el a textúrák. Olyan mintha RAM probléma lenne! Mielőtt eltűntek, a játék eléggé belassulhatott. Nehezen tudta feldolgozni a világot! Még közepes textúra minőséggel is! :(
    Olvastam a FAQ-ban hogy a Chache Boost progi a megoldás. Mennyire hatásos?
  • wollnerd #51844
    #51801-re valaki?
  • ldavid
    #51843
    pletykák vannak eddig, nézz be a topicjába
  • gabor9
    #51842
    Továbbra sincs semmi hír 1 új GTA-val kapcsolatban? A Rockstar most az L.A. Noire-t teszi ki PC-re, utána esetleg vmi GTA 5, vagy ilyesmiről hír?:D
  • wollnerd #51841
    Most elindítottam az alap 3 fájlokkal (image.txt, gta.dat, default.dat) és simán betöltötte! Csak így nincsenek ezek az adonok! Valamelyik fájl nem stimmel.
  • wollnerd #51840
    Az eflc-be is beraktam de a menü utáni (mielőtt kezdi betölteni a mentéseinket) intró közben kifagyott a game! :(
    Vagy a Xlive.dll nélkül történik vagy inkább a image.txt, gta.dat, default.dat fájlokkal van baja.
  • blackcalibra
    #51839
    Örülünk, persze.
    Nincs ezzel nagy gond, csak azt hittem ez nálam ilyen, vagy legalábbis kicsit randomabb módon máshogy van megoldva.
    Végül is valamilyen szinten az eredeti játék is ilyen, csak nem ennyire.
  • janihunk
    #51838
    Nem sűrűn ad új autót ki kel szálni és kicsit gyalgolgatni vagy olyesmi. Szerintem örüljünk hogy van mod az "új" patch hez
  • blackcalibra
    #51837
    Most megint elindítottam a játékot, igaz az Xlive.dll fájlt töröltem.
    De így most az újraindítás után csak BMW-k vannak, taxi, rendőr.
    Elvétve egy-két Hummer, esetleg Toyota terepjáró.
    Valami nem oké.
  • janihunk
    #51836
    Nekem azzal nem működött. Nélküle igen. A sok buszra nem tudom a választ nálam rendesen müxik. Bár néha sok a zsaru meg a taxi de ennyi.
  • wollnerd #51835
    Xlive.dll nélkül nem fog működik a mod?
  • blackcalibra
    #51834
    Na, kipróbáltam ezt a Car Modot, de elképesztően sok buszt rakott be.
    És elég gyengén variálja a választékot, ugyanis adott "szakaszokon" ugyanolyan civil, busz, rendőr, taxi van.
    Ha a program szerinti másik szakaszhoz érek akkor változik a civil autó, de továbbra is ugyanolyan.
  • Szabi1991
    #51833
    és olyan nincs aminek köze van a játékhoz is ?

    szal ami a Blista compactot Honda CRX-re cseréli és nem McLaren F1re ? :/
  • janihunk
    #51832
    Szerintem működik hiszen nem sok különbség van a két játék között. Ki kell próbálni.
  • janihunk
    #51831
    Sajnos ebben az autó modban is van bug. Néha több a rendőr a kelleténél. Én nem tudom hogy lehet-e választani a konzollal mert nem tudom hogy kell előhívni. Az összes autó le van cserélve max 1-2 van még ami alap. de legalább van mod ami használható 1.0.7.0
  • wollnerd #51830
    Ebben a videóban sokkal több kocsit mutat be mint amennyi van a játékban! Vagy lehet választani hogy mit szeretnék berakni? Jóóó hoosszúú munka lehet majd!
  • wollnerd #51829
    És EFLC-vel is. Ugye?
    Persze az EFLC kocsikat nem fogja lecserélni.
  • blackcalibra
    #51828
    Köszönöm szépen!
    Kipróbálom!
  • janihunk
    #51827
    GTA IV Super Vehicle Pack v4.5, 130 vehicles, for patches 1.0.0.4-1.0.7.0 Keress rá nálam működik 1.0.7.0 án nagyon szépen.