54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Szabi1991
    #51986
    GTASA-ban pl nem tudtál teljesíteni pár fontos küldetést, ha jól tudom itt is vmi hasonló.
  • fery02
    #51985
    Beláthatatlan következményei lesznek!
  • berlinboy6329
    #51984
    Az iCEnhacherben van textúra,v ezek mind alaptextúrák?

    Arra gondoltam felrakom megint a játékot az összes csicsával és végigjátszom..

    Feltenném az iC-t a realizm modot az ENB-t meg ultimate textures-t...Kompatibilisek egymással?
  • benoken93
    #51983
    Sziasztok! Csak azt szeretném kérdezni hogy a játékban tényleg nem szabad a kód aktiválása után menteni a játékot? Előre is köszönöm! Ha igen akkor mik a következményei?
  • fery02
    #51982
    Esetleg ha warez, akkor érdeklődhetsz még az off topikban is, több ötletem tényleg nincsen. :/
  • wollnerd #51981
    Próbáltad hogy csak az exe-t indítod? (C:\...Rocktar Games\Grand Theft Auto Iv\ GTAIVLauncher.exe)
    Esetleg fent van a bannerban lévő No-DVD? (akkor nem kell lemez. és így is tudsz multizni.)
    Uccsó megoldás talán hogy a GTA IV-et külön partícióra telepíted.
  • hamedyyyy
    #51980
    Igen persze a saját ikonjaikkal indítom el őket. Csak amiokor játszok az EFLC- cével s kilépek s megint a sima gta4el akkor a gta4 nem indul el. Miért vkavar be az EFLC a gta4-nek?

    épn tudom az sináéja mert már sokszor újratelelepítettem a gta4 -et s mikor az Eflc-vel játszok utána a gta 4 nem indul.

    Mi lehet a gond???
  • fery02
    #51979
    Akkor most egyszerre akarsz velük játszani vagy pedig egymás után egyik után a másikkal?

    Ha utóbbi, akkor nem értem. Ugye a saját ikonjaikkal akarod indítani a játékokat?
    Van egy ugye a sima GTA IV-nek meg egy, amelyikkel indítható EfLC,
  • hamedyyyy
    #51978
    Sziasztok!

    Miért van az, hogy ha a gta4 és from liberty city is fent van a gépen nem lehet egyszerre játszani velük mert ha a from libertyvel jászok utána nem indul el a sima gta4???
    Miért van ez?

    Tudna vlki segíteni?

    Köszönöm...
  • drop
    #51977
    tudtok ajánlani valami jó autó pakkot amit nem kell sokat szórakozni vele magától telepíthető hasonló ?
  • totyak
    #51976
    Nem tudom. Ellentmondó véleményeket találok csak. Van, aki szerint minden revoke nélküli újratelepítésnél elmegy egy lehetőség, de szerintem csak alkatrész csere vagy win reinstall esetén.
    Állítólag 10 lehetőség van, aztán tiltják a kulcsot. Találtam is olyan emberkét, akinek letiltották. Kapott egy szép üzenetet a Live-ba való bejelentkezéskor, hogy túl sokszor használta a kulcsát, adjon meg egy másikat. Csak erről nem ártott volna tájékoztatni a játékosokat, mert sehol az ég világon nincs leírva, hogy mi történik, ha nem revoke-olsz.
  • Mitsurob
    #51975
    Inkább ez, mert mikor cseréltem alaplapot, procit, ramot + Win7 reinstall, le se tudtam szedni, befagyott a telepítő, meg Revoke is. Se előre, se hátra nem tudtam menni vele :S
    A problémát mégegy Win7 reinstall megoldotta
  • Piloss
    #51974
    asszem úgy van hogy ha valami lényeges dolgot változtatsz a gépeden (mondjuk új vga, cpu) és előtte nem volt revoke, akkor vesz le egy lehetőséget, de ha csak simán újrahúzod a win-t akkor nincs para, mivel a játék nem tudja megállapítani hogy te éppen mit csináltál a géppel


    am meg gondolom mindenki próbál vigyázni a kulcsára, azért nem találsz róla semmit
  • wollnerd #51973
    Hát akkor ki kell nyomozni hogy mi okozza. :)
  • Mitsurob
    #51972
    Nem használok Xlive.dll -t, mert nem jön elő a a Home-mal az a Live panel, vagy el se indul :S
  • steweee
    #51971
    ahhoz képest hogy az 1.2.5 volt a FINAL :)
  • grebber
    #51970
    Nem áll meg a grafikai moddolás: iCEnhancer Beta 1.3 képek
  • SovereignXY
    #51969
    Üdv embrek!

    Van egy oylan probléméám, hogy eddig menet rendesena GTA aztán minap újra tettem a gépet és most ha indítanám a játékot ugyan azzal a crackel ezt a hiba üzenetet kapom:
    The ordinal 5367 could not be located in the dynamic link library xlive.dll.

    Vkinek vmi ötlete?

    előre is köszönöm!
  • totyak
    #51968
    Egyébként az, hogy nem deaktiválom és úgy törlöm a játékot, kb. ugyan az, mintha fenn lenne a játék, de nem játszanék. Csak annyit látnak a Live-osok, hogy aktiválva van, de a gépembe talán csak nem látnak bele, hogy telepítve is van-e.
    De ez honnan jött, hogy 10 alkalom után lejár. Fura, hogy mindenhol írják, hogy lejár a kulcs, vigyázzatok, de sehol egy hivatalos leírás, hogy tényleg így lenne, vagy sehol egy ember, akivel már megtörtént.
  • argo001
    #51967
    Kösz, én felraktam a 9.8-ast, de elég gyatrán fut. Ez van. Gyanítom a két magos proci az oka.
  • morzsi555
    #51966
    GTA IV: SA iCEnhancerrel
  • morzsi555
    #51965
    GTA IV: San Andreas videó
  • ronso
    #51964
    Én a 10.1 est használom a 4890eshez.
  • Piloss
    #51963
    összesen 10 alkalommal lehet revoke nélkül törölni

    ha meg eléred a limitet, háááát......akkor nem tudom mivan, gondolom visszaállítják ha szólsz nekik,de erre nem vennék mérget
  • totyak
    #51962
    Ezt már egyszer megkérdeztem itt, csak nem jött értelmes válasz.

    Tehát. Az valós állítás a játékkal kapcsolatban, hogy ha revoke nélkül töröljük a játékot, akkor egy idő után nem fog működni a cd-kulcsunk? Találkzott már valaki ezzel a problémával vagy ez csak városi legenda. És, ha valóság, akkor hány revoke nélküli törlés után lesz használhatatlan a kulcs? Valamint mit lehet tenni, ha már nem működik a kulcsunk, a Live vagy a Rockstar visszaállítja, ha kérjük?

    Sajnos már 2x vagy 3x revoke nélkül töröltem, mert mindig elfelejtettem, ma meg windows uninstall volr, persze megint elmaradt a revoke. Félek, hogy a végén használhatatlan lesz az eredeti játékom.
  • wollnerd #51961
    Megnéztem az EFLC-et is, ott nincs az a boker hídi probléma, de a TV-s van...,
    Az EFLC-hez nincs Xlive.dll, a GTA IV-hez van.
    Nálad van az a dll?
  • argo001
    #51960
    Radeon tulajokat kérdezném elsősorban (főleg HD4xxx), hogy melyik a legjobb Catalyst a GTA 4 alá? 4870-est használok (e8400 a procim), és a tapasztalatom az hogy az újabb driverek már nem igazán hoznak teljesítménybeli növekedést (sőt)... Windows 7-es op.rendszerem van.
  • Mitsurob
    #51959
    Mind2 :-)

    Gyanítom, h a Car Pack nem tetszik neki..
    De én ezt találtam a legjobb autó-packnak, talán jobb lenne ha egyesével én tenném be őket. (Lustaság miatt nem xD)

    Ha újrateszed jó lesz, de én nem akarom újratenni, erre inkább megoldás kéne.
    Nem tudom mi lehet baj, de a map egy részén kifagy a játék is + ezek a mosók is nagyon idegesítőek.

    Ha gondolod vegyél fel msn-re és megpróbáljuk megcsinálni.

  • wollnerd #51958
    Neked is fent van a Real grapich mod?
    Vagy még emellett a Car Pack-ot is fel raktad?
  • Mitsurob
    #51957
    Szintén ez a gondom :S
  • Dzsí Pí
    #51956
    Üdv!
    Ma este feltettem a játékot(mondom, kipróbálom már az új gépen) és a következő történik. Elindul a játék, lemegy az első átvezető vidi(megérkezik Niko LC-be) majd mikor el kéne indulni a kocsival, minden feketeség, csak a hangokat hallom meg a feliratot látom. Miért van ez? Radeon 5750 1gb- a VGA-m, ill 64bites Win 7 Ultimate-om van fenn, vga driver a legújabb. 4gb rammal.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Szabi1991
    #51955
    Az miért lehet hogyha Gaben belép valahova multyba, én nem tudok rá csatlakozni, és ő se tud rám.. ha megpróbálunk ugyanabba a lobbyba menni, úgyse látjuk egymást :/
  • Kit--Kat
    #51954
    Émen!:D
  • Gaben17
    #51953
    Amikor elindítod a játékot belép live-ra. Games for Windows.
  • totyak
    #51952
    Én multyzom mostanában, lehet összefutunk.
    De hogy érted, hogy vegyenek fel Live-ra? Belépsz a játékba, aztán felmész a multyra. Maximum barátlistára lehet felvenni valakit.
  • Gaben17
    #51951
    Sziasztok.
    Akik multiznak vegyenek már fel live-ra :) Nick: GabenHUN17
    Köszi!
  • Szabi1991
    #51950

  • wollnerd #51949
    És a Red Dead Redemption?
  • jinmaster
    #51948
    Gondolom mindenki egyet ert velem,hogy a gta a vilag egyik legjobb jateka.Mindig innovativ,hosszu es remek jatekelmenyt nyujt.Emlekszem meg csikokoromban az uncsitesommal varosterkepet rajzoltunk nagy csomagolopapirra meg a tombahz elott a jardara es matchboxokkal jatszottunk rajta kulonbozo missziokat vegrehajtva,pedig nem vagyok ven fasz csak 22 de ez a jatek azokat a szep emlekeket hozza elo.Eljen a Rockstar* es a Grand Theft Auto es remelem hogy hasonloan kiraly jatekokat dobnak ossze mint eddig tettek es egyaltalan nem baj hogy 4-5 evente jelenik meg uj resz belole ha ilyen szinvonaluak.Szoval emelem poharam rajuk es kibaszottul varom a kovetkezo GTA-t
  • morzsi555
    #51947
    Ez van továbbfejlesztve az icenhancerben...