54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #52026
    Erre én sem tudok válaszolni. Az alap GTA IV-nek és az EFLC-nek tulajdonképpen nem szabadna összezavarodnia. Legfeljebb a mentéseik okoz kissé zavart, annyiban, ha játszol az EFLC-vel, és utána az alap GTA IV-el akarsz, akkor ő az első küldetést akarja indítani. Akkor sincs baj, mert klikk a Betöltésre és betöltöd az utolsó mentést. Na de hogy még el se tudod indítani, olyanról nem is hallottam, olvastam sehol. Hiszen 2 külön futtatható game. Valami hibaüzenetet nem ír ki esetleg?
  • hamedyyyy
    #52025
    Tudna valaki segíteni, hogy a gta4 és az eflc miért nem férhet esetleg össze a gépen?

    Ja és nem kiabálok. :)))
    Csak esetleg ha lehetne akkor felváltva szeretnék velük játszani de sajnos így nem tudok mert az eflc játszás után a gta4nem indul el. Már próbáltam a játék könyvtárából indíni őket illetve mindkét játéknál átírtam a live profilt hátha az ütközik össze.

    Köszönöm...
  • hamedyyyy
    #52024
    Hát nem kiabáltam. Ha a nagy betűk azt jelentik elnézést.


    Szép napot.
  • Szabi1991
    #52023
    egyszerre van fent nekem, működik mindkettő rendesen.. elképzelésem sincs nálad miért nem.. de ha kiabálsz nem jutsz vele előrébb..
  • hamedyyyy
    #52022
    SZÓVAL A GTA4 ÉS AZ EFLC EGYSZERRE NEM LEHET FENT A GÉPEN???

    CSAK MERT AZ EFLC-ÉBŐL HA KILÉPEK UTÁNA A SIMA GTA4 NEM INDÚL EL.

    MEGOLDÁSOK???


    KÖSZÖNÖM ELŐRE IS...
  • morzsi555
    #52021
    xliveless-t is töltsd le, attól elmúlik.
  • Noodlee
    #52020
    Ha a sima 1.2 helyett a icenhancer 1.25-t rakom fel, akkor nem lesz ilyen #52015 problémám?
  • morzsi555
    #52019
    *működik
  • morzsi555
    #52018
    xliveless. icenhancer 1.25-t használd, 1070 patch-csel és EFLC-vel is múlödik, csak azoknál egy kicsit bugos.
  • Noodlee
    #52017
    Real-t rázavartam a másikra, hátha orvosolja a problémát, de semmi nem változott.
  • grebber
    #52016
    Nem tudom én nem ezt a modot használom hanem a REAL -t!
  • Noodlee
    #52015
    Az 1.2-t feltettem, de a sötét túl sötét, a világos meg túl világos a játékban, és a kép is hangyás :(
    Van erre valami orvosság?
  • szabii98
    #52014
    Esetleg ha újrarakom a wint, jó lesz?:D
  • morzsi555
    #52013
    #51994
  • grebber
    #52012
    icenhancer 1.3 Trailer
  • szabii98
    #52011
    Megvolt a reinstall...semmi hatás, ugyan az. (Y)
  • Szabi1991
    #52010
    nagyon durvák ezek a versenyek :D
  • hamedyyyy
    #52009
    Igen. Az exével indítottam a saját mappájából s úgy is ha a liberty-vel játszok akkor utána a gta 4 nem megy mert nem indul el.

    Mi a gond?????
  • Solt
    #52008
    Ok, köszi. :)
  • kispalika
    #52007
    Az Alex Chilton nevű nővel hogy kerülök kapcsolatba? Már felmentem arra az oldalra, ahol a blogja van, olvasgattam is a blogját. Az összegzésben meg is jelent hogy "Kapcsolatod Alex Chiltonnal 50 %". De a telefonban nincs benne a neve. E-mailt nem küldött.
  • kispalika
    #52006
    A bérgyilkos mellékküldetésekből megcsináltam nyolcat. A 8. után felhívott a pasi, hogy köszi nincs több meló. Természetes a feladatot jelző jel is eltűnt a térképről. Egyszer megcsináltam a hiányzó kilencediket is, csak a feladat teljesítése után meghaltam (vagy a zsaruk lőttek le, vagy béna voltam és túl nagyot estem), és inkább visszatöltöttem az előző mentést.
    Az összegzésben sehol nem találom ezt a feladatot. Hogy tudnám megnézni hogy akkor most 8 vagy 9 van kész? És ha csak 8, akkor miért nem adja az utolsót?
  • fery02
    #52005
    Személy szerint nem tudok róla.
  • szabii98
    #52004
    Igen :/ még 1 reinstallt nyomok holnap.
  • masterthief
    #52003
    Alaposan kitakarítottad a volt GTA IV helyét és minden mást amit a GTA IV használt?
  • masterthief
    #52002
    Na igen! De a Steam-nek elég gyors a letöltési sebessége és legalább fix. Nekem anno a Kane and Lynch 2-t gyorsan letöltötte. Igaz nekem 100Mb/s net sebességem van. De ha filmet töltök le, annyira szar tárhelyekbe ütközöm néha, hogy hiába van 100 Mb/s net sebességem, akkor is van mikor 120-320Kb/s között lébecol a tárhely sebessége. (bocsi de ez off volt!)
  • masterthief
    #52001
    mindegy hogy a 2 FPS mod közül melyiket töltöd le, ha beülsz a kocsiba és nem adja be a belső nézetet, akkor 2x nyomd le a V betűt.
  • steweee
    #52000
    van olyan belsőnézetes mod autókhoz ami minden autó belső nézetét "adja" ?
  • szabii98
    #51999
    Na.Újra raktam, és most a 2. fehér szövegnél lefagy a játék. Semmi hibaüzenet, semmi, kifagy magától!
    Mód sincsen, csak magyarítás(az is az 1.4es, 1.4es peccsel) :/
  • MerlinW
    #51998
    1Mb/s-os net letöltési sebessége max 128KB/s :) Tehát 35 óra:)
  • szabii98
    #51997
    Most megy a Reinstall már. :)
  • masterthief
    #51996
    Akkor valószínű, hogy reinstall. Ámbár legalább 10-szer leírtam már ide, hogy biztonsági másolat kötelező mielőtt valamit kicserél az ember a játékban. Ha a kicserélt dolog nem egyezik meg a te játékodon levő patch-el, akkor az összeomlik, lefagy. Erre jó a biztonsági másolat. Ha nem jó a mod, akkor visszacseréled az eredetire és addig keresel, próbálkozol amíg nem találsz olyat ami zökkenőmentes. Legközelebb olvass visszább, vagy ha valamit nem értesz, akkor először kérdezz. Így megkíméled magad, attól, hogy reinstallni kelljen a gamet, vagy esetleg nem tudsz helyreállítani valamit.
  • szabii98
    #51995
    A GTA IV működése leállt.
    Betettem pár kocsit. Mi lehet a hiba? Nemcsináltam másolatot, lehet újra kell telepíteni? :S
  • morzsi555
    #51994
    Itt hamarabb találsz róla képeket: http://www.facebook.com/pages/iCEnhancer/198351220199366
  • grebber
    #51993
    iCEnhancer-Mod 1.3 béta képek
  • Solt
    #51992
    Az elsőre EZ a megoldás...

    Megpróbálom megszokni, de azért van rá valami megoldás?
  • fery02
    #51991
    1. nem normális
    2. jobb, ha megszokod, ugyanis nagyon gyorsan hozzá lehet szokni...másrészt meg nagyon jól fog jönni a lövöldözős részeknél
  • kispalika
    #51990
    Elkezdtem csinálni a bérgyilkos küldetéseket. Nyolcat csináltam meg, de a nyolcadik után felhívott a pasi, hogy nincs több meló. És természetesen a feladat jele sincs már a térképen. Egyszer megcsináltam a hiányzót is, de miután kiírta hogy teljesítve, jöttek a zsaruk és vagy lelőttek vagy leestem, a lényeg hogy meghaltam, és ezután visszatöltöttem az előző mentést. De ekkor ezt a feladatot már nem adta. Az öszegzésben meg sohol nem találom ezt a feladatot, hogy meg tudnám nézni hogy akkor most 8 vagy 9.
  • Solt
    #51989
    Üdv Urak!

    Két kérdésem lenne,

    - az normális, hogy amikor esik az eső, akkor ilyen piros kis "négyzetek" is esnek az esővel együtt? :) ( AMD )
    - az megoldható, hogy a nézet mindig fixen maradjon? ( ha befarol, vagy fordul az autó, akkor a nézet kövesse )
  • Szabi1991
    #51988
    ehh.. meghalt Roman.. >.<
  • totyak
    #51987
    Hol tudom megnézni, hogy hányas patch van fenn?

    Meg lehet valahogy nézni, hogy hányszor szúrtam már el a kulcsomat revoke nélkül?
    És, ha visszavonom a kulcsomat, hol tudom újra megadni?

    Ja igen. Az normális, hogy telepítettem a játékot, kérte a kulcsot, megadtam, feltelepült. Aztán amikor bemásoltam a korábbi mentett játékaimat és indítottam volna a Live-os profilommal, akkor megint kérte. Ez normális vagy nem így kellene lennie?

    Légyszi valaki válaszoljon mindegyikre. Köszi