54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • grebber
    #51946
    Ezt a grafikai modot sikerült valakinek beállítani már?

    Ez az eljárás a downsampling.

    És nem igen sikerült beállítanom hogy normális felbontáson legyen a kép ,mert ez össze vissza szorozza a felbontást és lelog a kép 90%-a a monitorrol meg ilyenek :(

    1680*1050 vagy 1920*1080-ra való beállítás érdekelne. A linken látható leírás alapján és hiába oszton a felbontásom sehogy nem sikerült olyat beadnom neki hogy normlis legyen :(

    Akinek sikerült beállítani kérem jelezze!
  • totyak
    #51945
    Aljas módon screenshotokat lőttél játék közben?
    Nagyon nagy futamokat mentünk, főleg a GTA Race-ben. Remélem még összefutunk. Elég sokszor játszom mostanában multyban.
  • danyr
    #51944
    Hát 1mb/s-es a net, de gondolom nem teljes sávszélességgel tölti. :DD
  • Szabi1991
    #51943
    mármint 1mb/s letöltési sebességgel ? :)

    15609mb -> 15609 másodperc -> 260perc -> 4óra 20perc :-)
  • danyr
    #51942
    Steam-en ha nagyon átlagot nézünk, kb. mennyi idő alatt ér le a játék? (1mb-s nettel)
  • Szabi1991
    #51941

  • Szabi1991
    #51940
    Dilettante-ra nem cserélném az tuti :D
  • ldavid
    #51939
    "megkímélt állapotban" :)
  • Szabi1991
    #51938

  • Gibor
    #51937
    5 év múlva?
  • grebber
    #51936
    Nekem minden maxon van full HD-be városba pláne éjszaka 8-11fps-ig van minden :D
    De már megszoktam hiszen alap GTA 4 graf mod nélkül is szar ezzel a graffal moddal meg nem csodálom!
    Nem baj majd következő gépem már remélem vinni fogja!
  • janihunk
    #51935
    Mondom ha rendszer akarsz újra rakni csak akkor. Am tényleg miért van 10fps-ed? Én most rányomtam az autó beállításra egyből feltette fulHD ba és minden high, csak az árnyékok vetülése van kikapcsolva csúszkák mind 20. É így gyönyörűen megy. Ha 1gb os karim lenne nem is akadni, sajna elfogy a kártyám memóriája és kell lépni winbe majd vissza és úgy jó. Jah átlag fps25.
  • grebber
    #51934
    Kipróbáltam warezhoz semmiféle xlive mappa nem kell!Eredeti mentését átrakva működik szépen!

    Ha jól nézem akkor a grafikai mod is müködik



    Már csak 2 év év gépem is lesz hozzá hogy tudjak vele játszani, mert ez a 10fps a városban nem igazán játékosbarát :(
  • janihunk
    #51933
    Xlive mappát is ki kell másolni. Anélkül elveszik a profil (ha rendszert akarsz újrarakni)
  • masterthief
    #51932
    Akkor szokott fagyogatni, ha az adott mod, vagy kicserélt jármű stb. nem kompatibilis a neked fent lévő patch-el. Vagy ha esetleg még bugos kissé pl:beta verzió. Én már eddig jóval több, mint 120 moddolt cuccot raktam be (autók, motorok, helikopterek, csónakok, hajók, ruhák, fegyverek, hangok, ikonok, Modok, graphich mod, effektek, vér, épületek, textúrák, telefon+témák) Eddig szerencsére, csak 3-4 alkalommal kellett visszarakni az eredeti járművet, ami nem volt jó az 1.0.7.0 patch-ez.(nekem az van fent) Aztán addig próbálkoztam, amíg nem találtam hasonlót ami jó lett a patch-ez.
  • Gibor
    #51931
    Én 1x moddoltam a játékot, tettem be 1 autót, kiis fagyott random időnként, szerencsére 1 file-t kellet törölnöm, steam leis töltötte újra :)
  • morzsi555
    #51930
    Dokumentumok/Rockstar Games-be teszi. Lassan betöltődő textúrákra tudtok valami megoldást? Csak az EFLC-nél van ez, gta 4-nél nincs...
  • grebber
    #51929
    A warez GTA 4 is oda teszi a mentést ahova az eredeti? Vagy hova mert eredeti mentéseimet át akarom másolni!

    Mert ez a Real GTA 4 graf mod csak warezzal megy és nem szeretném elölről kezdeni a game-et.De viszont az eredetivel van mentésem ha a warezt indítom ott a legelejéről kezdődik!
  • masterthief
    #51928
    Spark IV-el tudod berakni. Mielőtt kicseréled a kocsit, készíts biztonsági másolatot róla.
  • benoken93
    #51927
    Sziasztok! Nem tudom hogy módot hogyan kell a játékba rakni ! Segítene valaki? Előre is köszi! Én ezt a kocsit szeretném berakni a police patriot helyére! Itt is van!: 2006 Chevrolet Suburban Police K9 EL Ugyebár ez máshogyan villog mint a többi! A választ mégegyszer előre is köszönöm!
  • morzsi555
    #51926
    Az xlive.dll miatt nem megy a multi, amit berakott a főkönyvtárba.
  • Szabeebmx
    #51925
    (GTA-m eredeti)
  • Szabeebmx
    #51924
    Hello!
    Felraktam ezt a RealMod-ot. Nincs is vele gondom müködik rendesen viszont a Games for live nem akar müködni....
    Nyomkodom a Home gombot de nem jön be. Igy be se tudok jelentkezni a felhasználó nevemmel. Emiatt multi se megy. Milehet a gond ?
  • Szabi1991
    #51923
    #51916 szerencsére le nem esel, és végig egyenesen kell csak menni, szal megoldható :D
  • totyak
    #51922
    Éppen multyzok a játékban. Ha valakinek van kedve, keressen meg, aztán elhülyülünk. totyak néven vagyok a Live-on.
  • grebber
    #51921
    A bankrablós küldit nem tudom megcsinálni mert miután kinyílik a pancélterem ajtaja eltűnnek a textúrák átlátszik minden stb :(

    Erre van megoldás?
  • totyak
    #51920
    Részemről rendben. Ha akad még jelentkező, akkor nyomhatjuk. De egyébként, ha nem jön senki, akkor is el tudunk hülyülni ketten is. Csak ne túl késői időpontban, nem szoktam pirkadatig kockulni :D

    Viszont, ha valaki tudja a választ az achis kérdéseimre, jó lenne, ha leírná. Nem igaz, hogy senki nem nyomta multyban.
    Bár szerintem a Top Op The Food Chai achira meg is leltem a választ tegnap. Nagy nehezen összejöttünk 4-en egy ranked deathmatch-ben. Úgy állítottam be, hogy csak pisztoly legyen használható. Sikerült is20x legyilkolnom a elleneket, de trófea mégsem lett belőle. Szóval szerintem 20 különböző ember kéne, az meg manapság már lehetetlen. Pang a multy, nincs játékos.
  • Szabi1991
    #51919
    én eddig úgy 5percet voltam multyba, de szívesen mennék, csak gyűljünk össze páran egy megbeszélt időpontban :D
  • grebber
    #51918
    Erre a jelenségre tud valaki valami megoldást?

    Alap GTA 4 + 1.0.7 van fent + a Real gta 4 mod és ez a szitu #51903
  • totyak
    #51917
    Lenne néhány kérdésem a multy achievementekkel kapcsolatban.

    - A Teamplayer nevű achinál meg kell ölni 5 ellenfelet valamilyen ranked csapatjátékban. Ennek az 5 ellenfélnek különbözőnek kell lennie vagy lehet ugyan az a személy ötször?

    - A Top Of The Food Chain achinál is ugyan ez a kérdésem. A 20 pisztollyal megölt ember lehet hússzor egy személy?

    - A Top The Midnight Club achinál 20 ranked versenyt kell megnyerni. Ezeknek különböző pályán kell meglenniük vagy ha hússzor ugyan azon a versenyen nyerek, az is jó?

    - A Wanted nevű achinál a 10-es rang 5millió dollár. Ezt bármikor elérem, megkapom az achit vagy egy játék alatt kellene ennyit összeszedni (szerintem az nem is lehetséges)?

    - Az Auf Wiedersehen Petrovic achinál minden ranked módban, versenyen és Cops'n Crooks módban is nyerni kell mindkét oldalon. Ezt azt jelenti, hogy nekem az összes utcai versenyt (14db), az összes motorcsónak versenyt (4db), az összes helikopter versenyt (10db), az összes Free race-t (10db) és az összes Cannonball run-t (10db) meg kell nyernem Race és GTA Race módban, valamint minden ranked módban nyernem kell egyszer, illetve a Cops 'n Crooks-nál All for One és One for All módban is nyernem kell rendőrként és bűnözőként is?

    - A Taking It For The Team achinál az összes ranked csapatjátékban nyerni kell. Vagyis Team Mafiya Work, Team Deathmatch, Team Car Jack City, Cops' N Crooks (mindkét oldalon), Turf War módokban. Ezek esetében elég, ha a mi csapatunk nyer vagy a csapaton belül nekem kell, hogy a legtöbb pontom legyen?

    A többi achi érthető. Bár attól tartok, hogy ezeket nem nagyon fogom már megszerezni, mert szinte soha nem találni játékosokat.
  • Szabi1991
    #51916
    nekem teljesen módmentes a játék, de a bankrablós küldinél nem látom a pince falait. ehhh...
  • morzsi555
    #51915
    Itt meg leírják, hogy kell visszaalakítani 1.4-es patching a steames verziót.
  • morzsi555
    #51914
    ha mindkét modot felraktad, akkor csinálj egy clean installt inkább.
  • morzsi555
    #51913
    A MOD IV Real-t akkor rakd fel, ha 1.7-esig van felpatchelve. A warez verzióra meg az 1.4-es patchet rakd fel és ahhoz az iCEnhancer 1.25-t használd. Ha túl világos akkor xliveless kell.
  • zorovpeter
    #51912
    Szerintem ha két óránként újra rákérdezel, akkor biztos fognak válaszolni...
  • benoken93
    #51911
    Sziasztok! Ahogyan már előbb említettem tud valaki segíteni? #51907
  • wollnerd #51910
    De én eddig csak a GTA IV Super Vehicle Pack v4.5-öt és ezt a grafikai modot tettem fel! Plusz az Xlive.dll-t is!
  • fook
    #51909
    nem kell össze vissza modolgatni , nem lesz baja
  • wollnerd #51908
    Van egy problémám az GTA IV-gyel!

    Tegnap telepítettem fel és máris ez van! 2. gond: Niko házaiban nem tudom bekapcsolni a TV-t sem a számítógépet! mind a kettőn tiszta színes kisfoltok vannak a képernyőn!
    Az EFLC-ben is ugyan ez a 2. gond!
    Mi a f*szom ez???????? Sztem nem a játékkal van gond hanem a géppel, az az érzésem!
  • benoken93
    #51907
    sziasztok
    csak azt szeretném kérdezni hogy miért borul fel a kanyarodáskor az az autó amit én raktam bele a játékba
    és egy rendőrautót beletettem és a szirénája nem villog csak világít hogyan lehet megcsinálni hogy villogjon
    előre is nagyon szépen köszönöm szépen