54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ronso
    #52066



    bocs a sok hsz ért
  • ronso
    #52065
  • ronso
    #52064




    ezek tetszenek.
  • fery02
    #52063
    Ha gond lenne, már rég feltűnt volna többeknek.
    Szóval valószínűleg nem amiatt van, viszont azt megkérdezném, hogy eredeti-e a játékod.

    Ha esetleg nem, az se baj, ha legközelebb a warez topikban "válaszolsz" ::)
  • sharpwrz
    #52062
    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy a Search And Delete" című küldetésnél amikor beülök a rendőrkocsiba, hogy megkeressem Lyle Rivas tartózkodási helyét, akkor keres,aztán pár mp múlva kilép valami hibával! Fent van a magyatítás, lehet hogy az a gond?
  • ronso
    #52061
    Letöltöttem a TLAD magyaritást és a feliratok ugyanugy angol...jo magyaritás ez?
  • Noodlee
    #52060
    Én is kipróbáltam, és értem, hogy mi a problémád.
    Kicsit túlzásnak érzem én is, hogy egy sorban egymás után van 5-6 tök egyforma autó, majd 5-6 tök egyforma taxi, majd megint 5-6 egyforma kocsi, és így tovább.
  • ronso
    #52059
    Sziasztok
    Az lenne a kérdésem,hogy van nekem egy logitech dual action gamepad-om,hogy lehetne rábirni a gta4-et a játékra vele?Nem tudja valaki..találtam egy fórumon 4 db file-t amit be kell másolni a system 32 könyvtárba de akkor ha azt bemásolom akkor nem indul el a gyereknem a sims 3 játéka.ha visszaállitom a gépet egy korábbi idöpontra mikor nem másoltam be a file-kat akkor megy a sims 3 viszont a gta4 ben a gamepad nem reagál.....Ha tudtok valami megoldás megköszönöm...
  • wollnerd #52058
    Igen, de ezekhez a biztonság kedvéért min. 1,5 GB video memória és 4 GB RAM kell hogy órákig tudj játszani....
  • Terka0812
    #52057
    Elvileg van megoldás erre a bajra, csak nekem valamiért nem működik.

    http://www.gta4-mods.com/script/real-traffic-spawn-102-f4404

    http://www.gta4-mods.com/script/trafficload-f9512

    Ez a két mod, elvileg arra szolgál, hogy betöltse az összes kocsit randomba.
    Ez pont kapóra jönne az ilyen car packoknál.

  • Horec
    #52056
    Hát igen lehettem volna figyelmesebb is, de azért kösz a választ!
  • fery02
    #52055
    Végülis csak párat kellett volna visszaolvasnod...
  • Piloss
    #52054
    #52029
  • Horec
    #52053
    Sziasztok!
    Felraktam a minap egy car packot és olyan problémám lenne, hogy egy bizonyos ideig csak taxik és ugyan olyan típusú autókat látok. Egy kis idő múva pedig újabb autó típust látok folyamatosan és taxit. Remélem valaki tud segíteni a megoldásban! üdv.:Horec
  • wollnerd #52052
    jaaaaa! én is így papírtokosan vettem az 576-ből.
  • fery02
    #52051
    Igen, milyen jól néz ki (megjelenése óta) asztal sarkában széthajtva a monitor mellett. :)
  • ldavid
    #52050
    itt egy videó a papírtokról
  • totyak
    #52049
    Ugyan így néz ki, csak nincs papír külső borítása. Arra mondtam, hogy díszdoboz.
  • wollnerd #52048
    Úgy érted hogy nem így néz ki mint ahogy ez:
  • Szabi1991
    #52047
    dvd-m sincs, nem hogy doboz meg papírtok.. mégis tök jól elvagyok a játékkal :D
  • ldavid
    #52046
    sima DVD tokos, papír tok nélkül
  • wollnerd #52045
    Csupasz?
    Díszborítás?
  • totyak
    #52044
    Tegnap láttam a MM-ban, hogy csupasz GTA IV-et árulnak, már nincs rajta az a díszborítás, ami az első szérián még volt. Tiszta szégyen.

    Mellesleg, ha visszavonom a kulcsomat, akkor attól az offline játék még megy tovább vagy teljesen használhatatlan lesz a játék? És utána a Live profilomba való bejelentkezéskor tudom megadni újra a kulcsot?
  • fery02
    #52043
    Nem úgy értettem, hanem hogy játék közben magad elé be tudod rakosgatni a kocsikat külön programmal így.
  • szabii98
    #52042
    Lol. véletlen belekerült :D
  • wollnerd #52041
    Kitöröltem a sg.hu webcím szót már jó!
  • FrezeR
    #52040
    Ezek szerint ha megoldható akkor jobban megéri egyenként cserélni az autókat a játékban?
  • wollnerd #52039
    A Not Found! oldal? :D
  • szabii98
    #52038
    Ez.
    Kifejezetten 1.04hez, csak nyelvfájlt kell cserélni.
  • wollnerd #52037
    Hol?
    A bannerban lévő csak a 1.7-hez van.
  • szabii98
    #52036
    Tévedsz, van 1.4hez is.
  • wollnerd #52035
    Mert a magyarítás csak a 1.6 vagy a 1.7 patch-val megy!
  • fery02
    #52034
    Nem hazudik a leírás, mert valóban tartalmazza valószínűleg azokat, amiket ír.
    Csak a játék, magától nem fogja neked behozni legnagyobb részét...max szökőévenként.
    De trainerrel be tudod hozni őket egyenként, akár egy helyre az összeset (mondjuk egy parkolóházban).
  • fery02
    #52033
    Ja hát ezzel kezdjed, hogy nem eredeti.
    Ott a warez topik linkelve banner alatt, hátha ott népszerű a probléma.
    Jóhogy itt nem tudunk segíteni.
  • Terka0812
    #52032
    Hát ez elég elszomorító. De akkor miért írja a mod, hogy az összes kocsit lecseréli másra? Meg, hogy mondjuk 100 új kocsit tartalmaz. Ennek akkor semmi értelme, hogy az egész városban csak taxik, rendőrkocsik, meg mondjuk audi A4-ek tömkelege járkál, de a mod-ban még van 99 fajta más kocsi. :(
  • hamedyyyy
    #52031
    Ok. Tényleg köszönöm, hogy próbáltok segíteni. Szóval a mentésnél nem hanem mikor belépek a gta4-be az EFLC után akkor eltünik a grafikus beállítás s utána mikor kilépek s megint játszanék vele akkor a social clubot vagy az exéjét használom a főkönyvtárban nem indul el.

    Razoros a GTA4em az EFLC DVD5-ös verzió?
    Lehet ez a gond? Hogy nem eredeti?
  • szabii98
    #52030
    Nah felraktam a játékot is. 2000es hibát ír ki, de a faqban nemtalálok választ. Az eseménynaplót hol találom? :)
  • fery02
    #52029
    Az úgy normális és nemigen lehet ellene mit tenni.
    Motor sajátossága miatt van.

    Ha minden autót ugyanolyan változatossággal jelenítene meg, mint normál esetben, akkor durván akadna a játék, helyenként crash-elhetne is talán.
  • Terka0812
    #52028
    Sziasztok!

    Szerintetek miért van az, hogy ha felrakok valamilyen car pack mod-ot, akkor az összes kocsit, ami az úton szaladgál, 2-3 fajta kocsira cseréli csak ki? Ez így elég egyhangú.

    Már vagy 3-4 fajta car mod-ot kipróbáltam és az összessel ezt csinálta.
    Az 1.04-es patch-el játszom és a mod-ok is ezt a patch-et támogatják.

    Köszönöm.
  • masterthief
    #52027
    Esetleg nem barmoltál el valamit? Mondjuk véletlen az EFLC-t a GTA IV főkönyvtárba telepítetted? Mert akkor lehetnek gondok.