54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • timexxx
    #52146
    hát úgy nyomkodom már vagy x próbáltam meg.. de már a tököm kivan vle.. mindjár le is törlöm D:
  • vasalo1998
    #52145
    Sziasztok!
    Ki az akinek a the ballad of the gay tony ba megy a snow mod v2.?
    mert nekem a képek után hibával leáll ha rajta van a snow mod:(
  • wollnerd #52144
    Mert még mindig nem úgy nyomkodsz mint a hülye! Nekem sikerült! A lehető leggyorsabban kell ütögetni mint az ömlő eső!!
  • timexxx
    #52143
    sziasztok!

    Kéne egy hatalmas HELP!

    az utolsó küldetésnél vagyok.. amikor motorral elugrok egy rámpáról és felkapaszkodik a helikopterre ami üldözi a csónakot.. de sehogy se tudok beszámni a helikopterbe.. mindig le esik az ember.. hiába nyomkodom a space-t mint egy vadbarom mindig le esik.. és már nagyon idegesit.. mi a baj mit rontok el? hogy kell bemászni?
  • Soldiers
    #52142
    Hali most itt járok The Ballad of Gay Tony - Sexy Dancing amikor táncolni kell a csajjal miket kell nyomkodni mert a csaj mindíg megsértődik

    köszi
  • norman001
    #52141
    Köszi és a magát azt mit be akarok rakni azt hova kell rakni?
  • masterthief
    #52140
    Tessék 1 kis segítség, hogy fogj hozzá!
  • masterthief
    #52139
    A script fájlokhoz szükség van Asiloader IV-re, scripthook dll-re, sound dll-re. Ha letöltöl 1 modot, a ReadMe-ben benne van hogyan kell berakni a scripteket. Ha nem tudsz angolul, akkor a ReadMe-t bemásolod a google webfordítóba, és kész.
  • masterthief
    #52138
    Ugyan úgy ahogy a kocsikat. Megnyitod a Spark IV-et: pc/cammon/data/modells/player ped.
  • norman001
    #52137
    NEKEM VALAKI SEGÍTENE MÁR VÉGRE?Azt szeretném már megtudni egyszer az életbe hogy a scripteket hogy kell használni hogy működjön és mi kell hozzá.Nem vágom az angolt ezért kérném a ti segítségeteket.
  • benoken93
    #52136
    Új ruhákat (amik nem módok) azokat , hogyan kell a játékba rakni? Hasonlóan mint a kocsikat? Előre is köszi!
  • greg benz
    #52135
    Igen, az tiszta, csak nekem már ott égnek állt a hajam, hogy a readme első részében írja, hogy rakjak fel vagy 43 dolgot, downgradeljem a játékot, aztán ASI, stb stb..
  • masterthief
    #52134
    én még nem használtam, de a fájlokról amiket ki kell cserélni és átírni, készíts biztonsági másolatot. Így ha el is rontasz valamit, nem kell újrarakni a gamet.
  • greg benz
    #52133
    Sziasztok!

    Tudna esetleg valamelyikőtök segíteni nekem iCEnhancer felrakásában? Akár msn-en is jó.
    Már leszedtem de a leírást elolvasva nem merek csak úgy belevágni, mert tuti, hogy a vége az lenne, hogy nem indul el a játék, és nincs kedvem folyton újrarakosgatni:D

    Leírom a konfigomat is, érdemes egyáltalán ezzel nekilátni?

    Proci AMD Phenom II X4 840, 3100 MHz (16 x 194)
    Alaplap Gigabyte GA-M61SME-S2L v2
    Ram Kingston 2x2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM
    Videokártya ATI Radeon HD 5700 (1024 MB)

    Köszi
  • wollnerd #52132
    Nem tudom.
  • Terka0812
    #52131
    Sziasztok!

    Találtam egy jó kis leírást az iCEnhancer mod finomhangolásához.
    Az iceconfig.ini fileba kell átírkálni a paramétereket.
    Ez a leírás abban segít, hogy tudjuk mivel, mit lehet állítani.

    Sajnos csak angol nyelvű, és webfordítással sem az igazi, de sokat segíthet.

    http://gtabay.cba.pl/index_dokumentacja_gta4_en.htm

    Jó mókolást.

  • benoken93
    #52130
    De akkor az egyik rendőrségen miért kapsz 4-es szintű körözést? Mi lehet ott?
  • Piloss
    #52129
    az egyik küldetésben, mikor valami csávót kel kinyírni egy kórházban, ott kapod meg
  • szabii98
    #52128
    orvos ruha hogy?:o
  • palinho96
    #52127
    köszi :D
  • benoken93
    #52126
    Az orvos már megvan! De akkor az lcpd csak MÓDDAL LEHET?
  • wollnerd #52125
    A nem peccseltre.
  • wollnerd #52124
    rendőrségit???? Nem tudtam hogy meg lehetne szerezni! :D
  • palinho96
    #52123
    az 1.0.7.0-es patcset a sima nem peccselt új játékra rá rakhatom, vagy kell előtte az 1.0.6.0-ás???
  • wollnerd #52122
    Ja! Azt nem vettem észre! :S
    Kösz!
  • benoken93
    #52121
    Valaki tudja-e , hogy hogyan lehet lcpd tehát rendőrségi ruhát találni? Előre is köszi!
  • MerlinW
    #52120
    Mirror link...
  • benoken93
    #52119
    Azért köszi!
  • vasalo1998
    #52118
    szoval van olyan aki el tudja késziteni????:OOO
  • wollnerd #52117
    Úgy tűnik hogy még jelenleg sehol.
  • wollnerd #52116
    regelni kell... -.-
  • benoken93
    #52115
    Én azt szeretném kérdezni , hogy valaki tudja-e , hogy honnan lehet letölteni egy BMW 320i-t? Előre is köszi!
  • benoken93
    #52114
    Szerintem király az ötleted! Sajnos nem tudom elkészíteni de támogatom! Na hajrá!
  • szabii98
    #52113
    thx
  • vasalo1998
    #52112
    Sziasztok.Van egy álmom!!
    hogy tudja és ki azt megcsinálni pl asi moddal hogy a gta iv ben:
    f1:kürt
    f2:duda
    f3:1 modu sziréna
    f4:2 modu sziréna
    f5:3 modu sziréna
    f6:4modu sziréna

    ++ pl ezt lehessen varjálni hogy ha megnyomom azt alt +f2 utánna alt+ f3 és akk ezek dualban szolnak de lehetne simán is tehát hogy én varjáljam a games ba hogy most dual vagy sima vagy mien modu meg megy a szirén plusz nyomok kürtöt ilyesmi

    tehát tudom ez nem egyszerü és nem gyors munka de akki szánna erre egy kis időt azt nagyon nagyon megköszönném.És biztos aki ezt elkészitené ebböl pillanatok alatt elterjedne a világon és minenki használná!!!!!!!!!!!

    Elöre is köszönöm és várom a válaszokat hogy jo e az ötlet+jelenkezöt aki ezt meg tudja csinálni!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • MerlinW
    #52111
    Nincs meg külön, ezt használom, ebben van, Spark-al ki tudod bányászni belőle.


    Más:
    A spawn (taxi, ismétlődő autók) bugok ellen pedig - még ha nem is tökéletesen - ez segít:
    Traffic Control System V1.0 BETA by Daedaelus

  • szabii98
    #52110
    bömösről linket tudsz?
  • masterthief
    #52109
    Brutálisan jól néz ki! Ha ősszel felújítom a gépem, akkor belövöm.
  • norman001
    #52108
    Valaki tudna nekem segíteni?
  • MerlinW
    #52107
    Lőttem pár képet: