54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • bakvarnyu
    #52466
    Az biztos hogy sokat lehet rajta röhögni! Legjobban azt birom amikor a furgonokkal megyünk.
  • wollnerd #52465
    ha ez így történik, akkor a ELS mod ki van kapcsolva. J-vel vagy K-val kapcsolódik be a mod, nem tudom.
    Viszont a modnak van egy nagy bugja. (ha be van kapcsolva) észre fogod venni mikor be-kiszállsz a kocsiból. De ez ne zavarjon.
    Talán holnap este én is felteszem és meglesem részletekig. :)
    A Paramelic mod az ELs nélkül nem működik? nehezen hiszem... Csak persze nem lesz annyira látványos :)
  • vasalo1998
    #52464
    de várj ::::

    ha nyomom a g -t akkor egyszer megnyomom beindul a sziréna ha utána folyamatosan nyomom akkor egyszer az efggyik fajta szol máskor a másik és ha 1 x megnyomm és utána mégeszer akkor kikapcsol
    tudom hogy neked ez sok mármint nem akarsz itt nekem magyarázni de nekem ez fontos léccives mert én is mentős vagyok és szeretnék már evve is élvezetesen jáccaniu :)
  • wollnerd #52463
    a g-hez nem kell alt! csak simán. 3 féle van: 1x lenyomod a g-t, normális sziréna, még 1x lenyomod, gyorsabb, sürgősebb sziréna, 3-szor pedig a leggyosabb, a DUAL sziréna sztem.
    Toggle= megnyomni
    Alt key must be pressed as well= Alttal együtt kell megnyomni.
    pl.
    Infós Panel: Alt és M együtt.
    speciális világítás (sztem): Alt és Y együtt.
    Ezenkívül az L, H, J, K is mond valamit csak nem emlékszem pontosan mit. Próbálj ki! az egyik csak akkor működik
    ha az infós panel be van kapcsolva. (sztem a K az)
    Ennyi.
  • vasalo1998
    #52462
    és akk a dual siren hogy mükszik mert a els böl nem sokat tudok kiolvasni a bill kiosztásbol alt+ g meg nem müködik:(
  • wollnerd #52461
    Na, megnéztem a readmejében, valóban numpaddal működik, de ott van a config fájlja ahol át lehet írni az irányítást! :) megnyitod a paramelic.config fájlt, kicsit lejjebb látni fogod a billgomboknak a számkódját.
    na, amelyik a numpadosra van, azt írd át olyanra amit a játék (és az ELS mod) nem használja, nehogy legyen zavartság. Pl. KeyActivateMod=96 olyan fukcióbillre ami szabad (F1,F2,F3...) KeyActivateMod=96 to KeyActivateMod=117.
    Hajrá!
  • vasalo1998
    #52460
    van num pad rész asztali pc vagyok és a paramedic mod avva mükszk és a bil kiosztást az els hez nem értem:)
  • wollnerd #52459
    már akartam kérdezni: nincs numpad rész a billentyűzeteden? Laptoppal vagy?
  • wollnerd #52458
    A dual szirénát a sürgősebb esetre szokták használni. dual siren Normál sziréna (videó elején)
    numpaddal müxik-e? ELS mod NEM a numpaddal működik! nem értelek... (a Paranelic modot még nem néztem meg.)
    2. linkben volt a bill. kiosztás! Van, amelyiket Alt-tal együtt megnyomni a parancshoz tartozó betűt....
  • vasalo1998
    #52457
    ha most itt vsagy tudsz nekem válaszolni???
  • wollnerd #52456
    Hihetetlen volt ez a GTA Verseny! ( "taxizás" pálya a reptéren, 8 kör, mocikkal, fegyver nélkül, 5-6 játékos)
    Normálisan kezdődött, majd eldurvult! Én elég jól mentem, meg akartak akadályozni! pl. úgyis: Felgyújtották a kocsijukat (időközbe már kocsira váltak)próbáltak szorosan mellettem menni égő motorral és kerékkel hogy a felrobbantáskor az én kocsim is felrobbanjon! De nem sikerült! akkor robbant fel a kocsijuk mikor én 2 méterrel távolodtam! XDDD hatalmasat röhögtem ezen! Verseny vége felé már csak második lehettem.
    CÉL előtt pár méterrel ki kellett szállnom a kocsimból mert majdnem vízbe dobták, kiszáltam, futottam a célvonal mögé. DE 1-3/4 méterrel a célvonal előtt kb. 10 HP-ra elgázoltak és a játékos kocsijának a motorháztetőn fekve begurultam a célba!!! XXXXXDDDD
    többieket megvártam, de úgy tűnt hogy inkább kiléptek és mikor "az utolsó életben játékosok"-kat mutatta, ketten maradtunk és láttam hogy vok a első! Hát az első helyezettű játékos? Úgy tudtam hogy a verseny közbe már beért a célba! WFT?
    Hihetetlen volt ez a verseny!!!!! xD régóta nem élveztem ennyire a multit!
    A GTA multijánál van jobb multi?? Sztem nincs. :D
  • vasalo1998
    #52455
    ebböl azért nem tok semmit kivenni mivel a parmedic mod is a numpaddalmükszik és ez a mod is nekem ebböl nem tudsz annyit megmondani hogy mi a sziréna meg a dual sirena:?????
  • wollnerd #52454
    Ezzel a móddal lehet többféle szirénát szólaltatni. 52098-as HSZ
    Hogyan kell telepíteni és használni
    Jó szórakozást!
  • vasalo1998
    #52453
    http://www.youtube.com/watch?v=n-iq4-ck3e0
  • vasalo1998
    #52452
    Szisztok !honnan tudok ilyen dual sirenát beszerezni?
  • jaho
    #52451
    fery02 köszönöm az infot

    vasalo1998 az eflc külön futó játék, patch is külön van rá
    http://www.rockstargames.com/downloads#/?collection=9
  • bakvarnyu
    #52450
    jancsi tud
  • vasalo1998
    #52449
    de és ehez minek kell fent lenni mert nekem van egy olyanom hogy GTA IV

    meg egy olyanom hogy GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY de viszont ez olyan hogy a the lost damed és a the ballad of the gay tony van benne és erre a gamesra nem tudok patchelni a csak ez van fent meg ez semmit nem engedéjez
    de viszont a sima az jo de minenki azt mondja hogy az eflc a jo de az alap az gta iv és én ezt mnem értek ebböl semmit
    valaki tud magyarázatot?
  • Carlos
    #52448
    Nemtom.
  • vasalo1998
    #52447
    és m a válasz?
  • Carlos
    #52446
    igen
  • vasalo1998
    #52445
    valaki válazsol az elözöre?
  • hegege
    #52444
    Rongyá moddoltam a gta4-et , így má nem igazán akart hosszútávon működni. Uninstalltam steamböl, de elötte kikapcsoltam az automatikus update-et .Akkor vajon milyen verziót szed le a 1.0.4.est v a 7est?Ill hol tudom megnézni melyik van nekem fent ?
  • vasalo1998
    #52443
    de és ehez minek kell fent lenni mert nekem van egy olyanom hogy GTA IV

    meg egy olyanom hogy GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY de viszont ez olyan hogy a the lost damed és a the ballad of the gay tony van benne és erre a gamesra nem tudok patchelni a csak ez van fent meg ez semmit nem engedéjez
    de viszont a sima az jo de minenki azt mondja hogy az eflc a jo de az alap az gta iv és én ezt mnem értek ebböl semmit

    VALAKI EL TUDJA MAGYARÁZNI???????
  • wollnerd #52442
    Majd én is kipróbálom.
  • wollnerd #52441
    Ez egy mod! Olvasd el a videó leírását! Amik linkelve vannak, azok szükségesek azok hogy ez a dolog működjön!
  • vasalo1998
    #52440
    Szisztok .Az lenne a kérésem hogy hogy csinálja ezt a videoban az aki csiálta hogy ilyen a küldi hogy van ott már tüzoltó meg egy összetört auto meg egy nö és azt kell meggyogyitani az én paramedic modon nem ilyen ez milyen??
    http://www.youtube.com/watch?v=s4eGSSigzEs
  • janihunk
    #52439
    És mit tudok csinálni vele?
  • bakvarnyu
    #52438
    nem indul a seculauncher
  • janihunk
    #52437
    Ez milyen hiba?:
  • vasalo1998
    #52436
    szisztok

    http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5740

    ez a 1.0 vagy a 2.0 ás mer ott azt irja 1.0 version de ha rákattintok hogy downloand akkor ott már 2.0 at ir ?????
  • fery02
    #52435
    Mármint nem a monitorod váltja a képet, illetve az is.
    Úgy fogalmazok inkább, hogy másodpercenként hány képváltást láthatsz.
  • fery02
    #52434
    Azt jelenti az fps, hogy másodpercenként hányszor vált képet monitorod.
    Sokam mondják, hogy 30 fps-nél már tökéletes a játékélmény, de erről eloszlanak a vélemények.
    GTA IV esetében viszont tény, hogy a 30 fps már nagyon szép eredménynek számíthat.

    Amúgy az egésszel nem muszáj foglalkoznod, ha élvezhetően tudsz játszani, akkor nem számít semmi, csak az önfeledt szórakozás..
  • jaho
    #52433
    Sziasztok

    érdekelne hogy mit jelent pl 39fps
    milyen fps-en fut normálisan a gta 4 mert nálam eléggé zúg a gép ?
    mekkora fps en futna normálisan illetve kiválóan?

    előre is köszi
  • vasalo1998
    #52432
    http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5740
  • vasalo1998
    #52431
    és ez a 1.0 vagy a 2.0 ás mer ott azt irja 1.0 version de ha rákattintok hogy downloand akkor ott már 2.0 at ir ?????
  • vasalo1998
    #52430
    üdv! miért van az hogy gta iv be felraktam a snow od 1.0 patch ot ott müködött minden aztán fel az 2.0 as at akkor meg mar nem müködött?
  • wollnerd #52429
    Még be se jelentették!
    Nézd be a topicjába!
  • vasalo1998
    #52428
    nem tudjátok gta 5 mikorra jön ki pc -n?
  • wollnerd #52427
    Én egy ilyen modnak nagyon örülnék!

    XDDDDDD