54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • szabii98
    #52510


    Meg áll a lélegzetem . Ez valami gyönyörű, mintha valós lenne! Tényleg, mintha kamerával vették volna fel valamelyik forgalmas amerikai városban! Egyszerűen elképeztő!
  • RiCSi1234
    #52509
    Ezt látva szó szerint a szar megállt bennem..
  • RiCSi1234
    #52508
    Feltettem egy jó nagy, már-már majdnem egy éves kihagyás után. Azt leszámítva, hogy a gépigénye.. De irdatlan jó játék Istenem.. Imádom az egész hangulatát. Látva youtube-on, hogy micsoda autók, meg sok minden más mod van, amitől csak szebb, és szebb lesz.. Wááá! :) Ezt űberelni.
  • masterthief
    #52507
    Ejj, hát ez igen gyönyörű! Ennek aztán tényleg 1 bivaly gép kell.
  • grebber
    #52506
    Hát alap gta 4nek sem elég gépem nemhogy ezekkel a csoda modokkal!Majd 2 év múlva visszanézek rájuk!
  • wollnerd #52505
    Ez kib*szottul szép!!!!!! Ez szinte fotórealisztikus!!!
    Kéne nekem gépfejlesztés már megint, mert az ajánlott gépigényt nem is éri el.
  • morzsi555
    #52504
    "Works only on 1.0.4 !!!!! ENB mod made BY Gionight."

    "it's not that hard to downgrade steam version to 1.0.4.0, and it will be 100 times better than at last patch, just Google it and you will find out how to downgrade latest version." by Gionight

  • grebber
    #52503
    Gionight's ENB mod
    Képek videó a linken!
  • benoken93
    #52502
    Köszi!
  • wollnerd #52501
    Náluk nyáron, nálunk télen. :)
    Érted? :D
  • benoken93
    #52500
    Sziasztok! Én azt szeretném kérdezni , hogy mikor mutatják be a gta 5-öt? Mert én már láttam róla képeket egy videóban! Előre is köszi!
  • argo001
    #52499
    Kíváncsi vagyok, valaki tolja-e itt a GTA-t egy HD6850-essel. Egy ilyen videokártyát szeretnék vásárolni, és érdekelne hogyan teljesít ebben a játékban.
  • Vraaanyek
    #52498
    Mint mondtam ezek a 2007-es változatok, illetve annak a specV változatai, de nekem a 2011-es modellfrissített változat kellene, aminek már ledsor van a lökhárítóján, illetve új felnik, új hűtőmaszk, felújított hátsó rész!
    erre gondolok!
  • wollnerd #52497
    Helló!!!
    Úgy látom mégsem kaptad meg a PÜ-t!
    Na szóval:
    Már (réges-régen :D) sikerült rájönnöm az ELS mod működésére! :)
    Szóval: A következőt egy rendőrautó moddal próbáltam, ami letölthető innen:
    http://www.gtainside.com/en/download.php?do=comments&cat=371&start=0&id=33642&orderBy=

    1. Beszállsz egy vészhelyzeti járműbe (rendőr, mentő, tűzoltó)
    2. Bekapcsolod a Infós Panelt (Alt+M)
    3. Látni fogsz 5 sort. Az első és 4. nem érdekes.
    4. K-val és J-vel (nem kell Altot együtt nyomni, de az Info Panel be legyen kapcsolva) bekapcsolod a PRML-t és a SECL-t.
    5. Jöhet a sziréna bekapcsolása: Ha folyamatosan nyomod a G-t, látni fogod hogy az 5. sorban a SRNM gyorsan váltakozik a 4(!) féle szirénatípus között.(MANO,WAIL, YELP [az a DUAL] és PRTY) Szal ha gyorsan lenyomod a G-t akkor MANO-t kaphatsz, 1 mp-cel tovább nyomod talán a YELP-et. Nehéz a 2.-at 4.-et elérni. Szal ügyesen kell időzíteni a G gomb lenyomásával! :)
    Persze a Szirénázás közben kikapcsolhatod az Infós Panelt. (Alt+M)
    Viszont: Az alap járművekkel bugos! pl. a rendőrautónak eltűnik a sziréna.
    ezért itt vannak azok a járművek amik kompatibilisek a moddal.
    Mentő:
    Sárga
    Fehér
    Rendőr (sokféle van de nekem ez jött be legjobban)
    Tűzoltó (ez az egyetlen "szép" tűzoltókocsi, asszem)


    Kipróbáltam a Paramelic modot. Nekem az még nem jött össze. Bugos is! Nekem 2x ki is dobott Fatal Error hibával.
  • vasalo1998
    #52496
    vagy ez?http://www.gtainside.com/en/download.php?do=download&id=33805
  • vasalo1998
    #52495
    itt van http://www.gta-mod.net/2011/04/2010-nissan-gt-r-specv-v20-gta-iv-mod.html
  • Vraaanyek
    #52494
    Van itt olyan, aki szokott autó modokat készíteni a GTA 4-hez, méghozzá első osztályú minőségben? nem bánnám, ha valaki megcsinálná végre a 2011-es nissan gtr-t, mert még mindig csak a 2007-esek vannak fent mindenhol! :P
  • Terka0812
    #52493
    Ja bocsi!

    Ha nem tudnátok felbontást állítani elég csak elvileg ezt az egyet átírni, nem kell az egész ENGINE-t!

    ForceAntialiasing=true-ról false-re
  • Terka0812
    #52492
    Sziasztok!

    Ha valaki az 1.07-essel játszik, és az iCEnhancer 1.25- vagy 1.3 van fennt neki, az rakja fel ezt a mod-ot!

    http://www.gta4-mods.com/misc/1070-enb-graphic-mod-f10162

    Így már gyönyörű lesz a játék, bár a red sky bugot még mindég nem tudták teljesen kiküszöbölni!

    Én először nem tudtam felbontást állítani, miután felraktam ezt a modot, de ezt kell átírni az enbseries.ini-ben:

    [ENGINE]
    ForceDisplaySize=false
    ForceAntialiasing=false
    ForceDisplayRefreshRate=false
    ForceAnisotropicFiltering=false
    MaxAnisotropy=16
    AntialiasingQuality=2
    DisplayRefreshRateHz=60
    DisplayWidth=1280
    DisplayHeight=720
    ReflectionsForceHighPrecision=true
    ReflectionsExtremePrecision=true
    AntialiasingUpScale=0.87

    És akkor faszántosan fog működni!
    Enélkül a beállítás nélkül a kép is elég homályos volt!
  • momo666
    #52491
    hali

    Lenne egy kissebb gondom.

    Mégpeddig az amikor a játékban elmegyünk a házamba mindjárt az elején és menteni kéne.
    De nem enged mert a windows live valamre hivatkozik. Van regisztrálásom ott és a rockstár oldalán is de még sem enged onnen tovább csak erősködik hogy mentsek. de nem lehet.
    valaki segitsen.
    köszi
  • nono28
    #52490
    Köszi
  • wollnerd #52489
    Innen!
  • nono28
    #52488
    Sziasztok!

    Magyarositás-t honnan lehet letölteni?
  • MerlinW
    #52487
    Ez készítették el faszául:)

  • wollnerd #52486
    Nagyon klassz!
  • masterthief
    #52485
    Ezt de faszául elkészítették!
  • wollnerd #52481
    Te megkaptad egyáltalán a pénteken küldött privát üzenetemet?????
  • ldavid
    #52480
    ne kajabálj, és ne másold be ugyanazt még egyszer, mindenki látta az előzőt is
  • Carlos
    #52479
    lassan ban lesz itt...
  • macleody
    #52477
    13... mint a kocsim.
  • Carlos
    #52476
    u-14...
  • vasalo1998
    #52475
    SZISZTOK!!!NAGYON FONTO LENNE AMIT IROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!((MÁRMINT NEKEM)!!:)
    Szoval :AZT SZERETNÉM KÉRDEZNI HOGY KI TUD GTA IV HEZ HORNS.IVAUD-VAGYIS SZIRÉNÁT CSINÁLNI??
    MERT VAN EZ A GÉPEZET MAGYAR OMSZ NÁL HAZSNÁLJÁK HOGY ERISTON 150.http://www.youtube.com/watch?v=Rs6Yy7XAMkM ITT EGY VIDEO ROLA!!!!! SZOVAL EZT A HÁROM FÉLE HANGOT AMIT AD EZ A VIDEO EZT KÉNE A JÁTÉKBA MEGCSINÁLNI!!!!!!!HA ELMAGYARÁZZÁTOK HOGY KELL ÉN MEGCSINÁLOM DE HA VALAKI PIK PAK MEGTUDJA CSINÁLNI AZT MEGKÖSZÖNNÉM!!!!:))))))
  • wollnerd #52474
    Végre elindult ez a mocsok szar! -.-
  • wollnerd #52473
    Akkor mi pöcs van nálam!?!?
    Nuclearity-nek is ez a problémája!
  • Carlos
    #52472
    Nálam jó!
  • wollnerd #52471
    Nem tudok belogolni a social clubba!!!
    Mindig azt írja hogy Invalid Username! Az oldalon betudok lépni, de a játékba nem!
    Mi folyik itt???
  • vasalo1998
    #52470
    ja nem nem multizok és a dual sirenr nem sikerült még rájönni
  • wollnerd #52469
    Te multizol?
    Mert a belogolás nélkül nem hiszem lehet multizni...
    Ám sikerült rájönni a tegnapi modokra? :)
  • vasalo1998
    #52468
    nem is kell a rocxkstarba belogolni annélkül is megy
  • Nuclearity
    #52467
    komoly gondom lenne, eddig semmi gond nem volt engedett belogolni social clubba, most pedig feszt azt irja ki, hogy invalid user name, ami azért gáz mert nem tudok játszani, viszont a social club oldalán betudok logolni. (nincs elírva semmi sehol, beírtam többször is) valaki tud vmi fixet rá esetleg?