54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pretorian
    #52550
    Áhhh, nem indul ez a rák GFWL valamiért...A Steam-es Games For Windows Live-játékaim nem indulnak csak. GTA 4 és Dawn of War 2 van fent. A nem GFWL-os játékok gond nélkül futnak Steam-en. Valakinek van valami ötlete?
    Vindóz alól a kliensből be tudok lépni a Live-ba, de az kevés úgy látszik...Live-ot hogyan lehet lemarni a gépről teljesen?
    Mit kell törölni a system32 mappából? Win7 van fent, vagy 8-szor újraraktam a klienst. Egy másik konfigon hibátlanul működött mindkét játék nem olyan rég...köszi.
  • Yoda001
    #52549
    erről a módról valakinek tapasztalata? :) LCPD First Response

    plusz, valaki játszott HD6770 kártyával, esetleg hasonlóval? hogy ment, milyen konfig mellett?
  • Bronx South
    #52548
    Tegnap majdnem elszállt egy 5 órás játékom mert nem mentettem. A central park keleti oldalán ugyan tudtam hogy ott bugos a leszállás a metróról, de most újfent megkíséreltem mert az a megálló lett volna a legközelebb az uticélomhoz. Hát megnyomtam a leszállást (F), azt a csávó csak ült tovább a bemondó nő monta be 4 másodpercenként a következő megállót, a metró meg állt.

    Régebben Alt F4 volt a dologból de most mindent megbabráltam amit tudtam, végül a telefonon valaki felhívása + a kamera nézet váltás (ami ebben a helyzetben hosszan tartó ütögetést kívánt meg) ami csak a folytonosságra reagált segített, és a metrő elindulását eredményezte, majd úgy gondolta a játék hogy kidob a metró mellé az alagútba, megmenekültem.
  • Tan1s
    #52547
    Hi skacok senki nem vág fain handlinges car modot???:S
  • Büdös Bohóc
    #52546
    kizárt dolog, ennél sokkal jobb gépeken se megy teljesen normálisan

    prociból legalább két magos kell, videokártyából a 8600GT sorozat kb az, amin épphogy eldöcög, memória még csak csak

  • Sörmókus
    #52545
    Szevasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy elfutna-e nekem a játék?
    Proci: AMD Sempron 2500+
    Videókártya: Inno 3d 7300 gt gddr3256 mb
    Memória: 2 gb
    Csak ha nem indulna el, nem veszem meg:S

    A Deus Ex Human Revolution, Brothers In Arms Hell's Highway elfutott, közepes grafikán, szaggatásmentesen... Szerintetek érdemes próbálkoznom?
    Előre is köszi a választ!
  • Büdös Bohóc
    #52544
    gyapjúkocka
  • landor00
    #52543
    Értem. Köszi.
  • Yoda001
    #52542
    vagy a "borough bridge" vagy az "algonquin dukes expressway" egyik lehajtójánál el van dobva egy kés, az ellenőrző pont után valamelyiknél
  • landor00
    #52541
    Idáig csak egy fegyverboltot ismerek és abba csak baseball ütőt találtam.
  • wollnerd #52540
    Fegyverbolt....
  • landor00
    #52539
    Sziasztok! Valaki meg tudja nekem mondani hogy a játékban honnan szerezhetek kést?
  • Tan1s
    #52538
    Noha itt most a "ne modold szét a GTA IV-et" olvasom, amit multinál meg is értek, viszont én most csak single playerre használnám, s szeretnék felrakni egy normális car pack modot. Amit viszont eddig találtam gtaIV-mods.com-on meg ilyesmi ott minden szép és jó volt kivéve a 10 km/h-val felborulok a kanyarba... Ebbe szeretnék helpet kérni, hogy egy normális car packet, normális handling-el vki toljon be pls, mert ami ezeknek realistic handling attól én sokkot kapok:D Elég lenne az, hogy car pack mod,de handling marad a basic beállított GTA-s. Nagyon köszönöm előre is a segítséget!:)
  • Nuclearity
    #52537
    ha a multi is érdekel ne modold a gamed, csak a többi játékossal cseszel ki, nincs utálatosabb mint a retkes samp60 error message mert valaki szét modolta a játékát és multiban mindenkit szétcrasheltet vele...
  • Yoda001
    #52536
    hali, ismét itt... meg lesz a héten a gépem, és végre nem csak psen tolhatom, sőt, ott már mióta nem is játszottam... :(
    annyi a kérdésem, hogy majd milyen patchet, modokat tegyek fel, láttam itt sok betehető autót mint anno SA-ba, azok hogy és mivel mennek, mennyire problémásak működés szempontjából? :)
  • sherlock1
    #52535
    Még talán ez: gta 4 mappába csinálj egy commandline.txt fájlt, és ezt írd bele:
    ha 1gb-os a videókártya: -memrestrict 943718400
    ha 512mb: -memrestrict 483183821
    meg talán még ezt: -restrictApp 0
  • Syasya6
    #52534
    Újra raktam, bemásoltam, de megint nem találja...
    Egyébként ugyanúgy akad :(
  • sherlock1
    #52533
    Ha nem érdekel a multiplayer része, akkor szerintem crackeld meg, egyszerűbb úgy. Ha fel raksz cracket akkor a Dokumentumok/Rockstar Games/GTA IV/savegames/-be kell rakni a mentéseket.
  • Syasya6
    #52532
    jajj de jó... akkor a következő baki ott van, hogy ha megint leszedem a játékot, mert ugye újra kell rakni, akkor annyi a mentésemnek. :( A legelső game-t kimentettem, de nem töltötte be :(
    Erre nincs valami megoldás? Hozzáteszem eddig live-os save-elésem volt, de most hála az égnek csak offline-ban mentettem. Ez számít?
  • sherlock1
    #52531
    Win 7-en igen, mert ,1.7-essel több memóriát zabál a cucc, win 7 miatt is kevesebbet tud használni a játék. Win 7-en 1.4 a jobb. Win xp-n fordítva, ott 1.7-essel lesz gyorsabb.
  • Syasya6
    #52530
    az 1.7-es rosszabb?
  • sherlock1
    #52529
    Próbáld ki az 1.4-es patch-csel.
  • Syasya6
    #52528
    Sziasztok!

    Van egy olyan problémám, hogy szaggat a játék és így élvezhetetlen.
    Felraktam az 7-es javítást hozzá, de még mindig semmi változás. :(
    A konfigom a következő:
    Intel core 2 duo e8400 (3Ghz)
    4Gb ram
    win7 32bit
    gerforce 9600gt

    Olvastam rengeteg infót meg fórumot, de még nem találtam megoldást.
    Gyengébb gépeken, de ugyanezzel a vidikarival akadás nélkül megy a játék.
    Nagyon megköszönném, ha valaki tudna rá egy megoldást, mert én már kezdek kiakadni :) :(

    Üdv:
    Szasza
  • argo001
    #52527
    Én a Phenom 955-re fogok benevezni. 4 mag, jó teljesítmény, 25 ezer forint.
    Csupán csak annyi a baj, hogy be kell tennem alá egy AM3-as lapot is. :D
  • wollnerd #52526
    Neked hát 1.4 patched van?
  • ronso
    #52525
    akkor oké, most kell venni számitogép alkatrészt mert most lent van az ára. jo négy magos proc is csak 38 huf. 3.7 Ghz/mag. potom pénzért felujitottam most a gépem.karácsonyhoz közeledve felfelé mennek az árak, igyekezz :)
  • grebber
    #52524
    Kíváncsian várom gta 4 miatt az új amd bulldozert mit megy majd game alatt!
  • argo001
    #52523
    Nem a GTA-ért vennék én 4 magos procit (még az sem biztos, hogy veszek), hanem mert jobban illene a HD6850-hez teljesítményben, mint a mostani procim.
  • morzsi555
    #52522
    Kipróbáltam Gionights's Best ENB Final-t: képek
    icenhancernél sokkal gyorsabban fut, csak az a baj, hogy alapból van benne ilyen távoli elmosódás, ami idegesítő, de icenhancer 1.3-nál mindenképp szebb, az 1.3 nagyon szar lett. Az icenhancer 1.25 még mindig a legszebb szerintem, csak az gépigényesebb, ez meg nem annyira.
  • SZilaJMaGGoT
    #52521
    Inkább a javítások után javult a teljesítmény...
  • Gibor
    #52520
    Nézd meg a részletességet és a fizikai számolásokat :) Úgy már nem vészes a gép igény :)
  • SZilaJMaGGoT
    #52519
    Sztem semmi gond nincs az alap grafikával, bár a gépigény egy kicsit tényleg szigorú, dehát nah...
  • ronso
    #52518
    a 4 magos procival is borzalom a gta4 a 6950 es 2 gigás kártyával és 8 gb rammal,szóval csak ezért ne vegyél a gépbe.
  • argo001
    #52517
    Azon gondolkozom, neked szerintem csak a procit kellene lecserélni. Én is nézek most egy HD6850-et, meg hozzá valami négymagos procit, kétmagossal a GTA 4 borzalom, másrészt a GTX 460 szerintem sokkal jobb teljesítményre lenne képes egy 4 magos proci alatt, mint egy E6750 alatt.
  • Gibor
    #52516
    "De jó is lesz mert 2 év múlva mire lesz gépem hozzá"
  • grebber
    #52515
    Hát nem tudom kinek tetszik az alap gta 4 grafikája,de nekem mocskos mod nem.Ahhoz a látványhoz nem kéne ilyen brutális gép.Modokkal még aláírom mert nagyon szép de alap az hányás.
    De jó is lesz mert 2 év múlva mire lesz gépem hozzá majd lehet akkor mellé csaphatom az 5-öt is és megnézni melyik a szebb GTA 4 mod vs gta 5.
  • szabii98
    #52514
    tirexinek biztos futna
  • RiCSi1234
    #52513
    Csak már ott tartanánk, hogy sírhassak miatta ;-)
  • Carlos
    #52512
    aztán majd megint jön a sírás, hogy nem megy a gépemen, nem tudnak optimalizálni. :)
  • grebber
    #52511
    Remélem rockstar áttérzi a helyzetet és GTA 5-öt már alapból csodaszépen fogja kiadni!