54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Büdös Bohóc
    #52590
    ja várjunk az eflchez lehet nincs :D csak az alapjátékhoz (?)
  • Büdös Bohóc
    #52589
    Van hivatalos no dvd "crack" a launcher lecserélésére, h ogy ne baszkódjon a securom én is azt használtam mindig, simán ment a live meg a multi meg minden, ott van fent a no-dvd link a topik tetején
  • totyak
    #52588
    Gondolom ha kerítenék egy no dvd crack-et, azzal meg nem menne a Live. Jól sejtem?
  • crackyS
    #52587
    Megvan az ajánlott gépigény, de még így is szaggat, milyen patchet kell letölteni? Árnyékokat melyik patchel lehet kilőni?
  • SZilaJMaGGoT
    #52586
    mappok xDDDDDd
  • Nuclearity
    #52585
    nem fog, a secureROM meggátolja, nem fogja elinditani a játékot mig az emulátor fut (aka daemon tools, alhocol...stb) legalábbis nekem csinálta, én is probáloztam...
  • totyak
    #52584
    Ha az eredeti EfLC lemezemről csinálok egy képfájlt, akkor elindul vele az ugyan erről a lemezről telepített játékom? (csak hogy ne kelljen benn lennie a lemeznek)
  • wollnerd #52583
    Nagyon jó mappok vannak ITT!!!!

    Megtalálhatóak:

    Desert Rally
    - Reptér déli pontja.
    Drift Island- Még nem próbáltam ki.
    Sakina Egy japán hegy- Észak-Algonquin. Egy sötét viharban igazán félelmes!
    Autopolis- Alderney déli pontja és Happiness Island mellett. Nagyon jó raceway! Sokkal jobb mint a Langua Seca!

    Érdemes figyelni a készítő fórumát! Lesznek jobb mappok is! Pl. Sakina for Rally map is!

  • rooney8
    #52582
    faq...
  • Borg
    #52581
    Mentést honnan hova mit is kell átrakni?


    Vista volt a régi, win7 az új, de megvan minden a régi winyón, szal nincs veszve semmi.
  • Bronx South
    #52580
    Hát Enbel én csak az élsimítást hoztam be, egyből 20-25 körüli volt az fps, de jó az úgy ahogy van max graffon is, ha közbe nem játszol mással, és adsz X időt a IV -nek megszokja a szemed és teljesen jó.
  • WinStar
    #52579
    én azért ekkora GTA fan nem vagyok :)
    Nekem elég lesz 1x kijátszani :D
    Meg túl könnyűek a küldetések
  • masterthief
    #52578
    Hát a Rockstar eléggé elcseszte az optimalizációt, de lényeg hogy azért még el lehet vele játszani, meg ha valakinek nagyon erős gépe van, akkor 1 nagyon is szép játékot tud futtatni. (elég csak rátekinteni az Icehancher és az ENB Setting sorozatra+stb.-stb.) Ha már az fps eléri a 30-35-ót, akkor már összeteheti az ember a kezeit.
    Remélem hogy a GTA V-ót már jobban fogják optimazilálni, és többet foglalkoznak vele.
    Nekem is csak 28-32 fps-en fut a notebook-on, de legalább élvezhető közepes graf beállítással. (+van még rajta Extreme GFX IV Graphich is, meg agyonra van moddolva)
    Ha még az ősszel fel tudom tuningolni az asztali Pc-met, akkor még jobb lesz. (pedig már 3-szor játszottam ki, de nem tudom megunni)
  • WinStar
    #52577
    csak azt nem értem hogy miért nem lehet rendesen optimalizálni.....no mind1.Attól még legalább a játszható kategóriát képviselő FPS gyanánt is(viszi kb. 15-25 közötti FPS-el)
  • masterthief
    #52576
    Nekem is elmegy rajta minden játék faszányosan, de a GTA IV eléggé hardverzabáló.
  • WinStar
    #52575
    eddig minden játék ment rajta tökéletesen,a GTA IV-en kifog,ezért én most nem fogok cserélgetni.De azért köszi szépen az infót :)
  • masterthief
    #52574
    Akkor gyenge a géped hozzá. Az asztali Pc-men sem engedi nekem sem. Viszont a notebook-on ott egyből max-ra lehetett állítani. Igaz akkor már néha belassul, ezért is tolom közepes beállítással.
    Valószínűleg az van amit ajánlottam is, hogy vegyél még bele ram-ot, és esetleg videókari csere. (bár a GTA IV inkább processzorra van kiéhezve inkább, de 1 jobb videókari még jobb lenne)
  • WinStar
    #52573
    nem sikerült a grafikai korlátozást feloldani,és az fps-t növelni,pedig úgy csinátlam ahogy levan írva :(
  • WinStar
    #52572
    bocsánat,már megvolt :)
  • WinStar
    #52571
    most jött meg az eredeti GTA IV-em.Mi ez az aktiválásos dolog?Mert nekem ilyen nincs :D
  • Nuclearity
    #52570
    gép függő, nekem médium felé nem engedte, nemrégiben muszáj voltam uj video kártyát beszerezni mert elfüstölt a régim és simán engedi a fullot is. De a FAQ ban benne van hogy tudod kiütni ezt a korlátozást :)
  • WinStar
    #52569
    bocsánat,nem engedi felhúzni
  • WinStar
    #52568
    amúgy az normális hogy mindent csak lowon enged és nem enged felhúzni?Vagy ez csak azért van mert a warezzal játszok?(ma hozzák meg az eredetit)
  • Prince of Máté
    #52567
    Hey!

    Ennek a Nomemrestrict -es dolognak van értelme?
    Azt tudom, hogy ezzel felhúzhatjuk maxra a grafikát, de egy 512-es kártyával sokat töltögetne a képen?
  • WinStar
    #52566
    jaaa,értem.Hát én a PC GURU honlapjáról töltöttem le 1.1.2.0-sat :D Simán az volt oda írva hogy GTA IV patch.No mind1.Igazából én csak azt a problémát akarom megoldani hogy a játék ne szaggason minimális grafikai beállitás mellett...mert idegesítő.Úgy tudom hogy ezt az 1.0.5-ösel javították ki.Nem?
  • masterthief
    #52565
    Egyébként az EFLC-hez van 1.1.1.0 és 1.1.2.0 patch.
  • masterthief
    #52564
    ? XD Nincs se 1.1.2 se 1.0 patch. A legelső 1.0.1.0, az utolsó 1.0.7.0 patch.
    Írd le pontosan mit akarsz, mi a gondod, melyik patch van fent, illetve melyiket akarod felrakni.
    Badarságokat ne írj, tessék megfontoltan és helyesen fogalmazni.
  • WinStar
    #52563
    most oylan gondom lenne hogy az 1.1.2-es patch-et nemtudom feltenni.1.0-ra...miért?Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • WinStar
    #52562
    kössz,már csak a warez topikba kéne válasz :D
  • Vraaanyek
    #52561
    ööö....Google -> beírod "gta 4 100% save"
    borzalmasan bonyolult :D
  • WinStar
    #52560
    sziasztok.Tud adni valaki egy 100%-os mentést?
  • Büdös Bohóc
    #52559
    leginkább
  • Ricsi234
    #52558
    Akkor XBOX360 lessz belöle:D:D
  • Büdös Bohóc
    #52557
    nem valami nagyon jól, de eldöcögnel videokártyából erősebb kéne, prociból is nem ez a fos dual core, hanem core2duo vagy intel i3,i5 sorozatból valami (i3-ból erősebb, i5-ből gyengébb is ok)
  • Ricsi234
    #52556
    Heló all!Ezen menne?

    Dual core (3Ghz),
    Geforce 8500 GT (512Mb),
    250GB IBM HDD,
    2GB RAM (800Mhz),
    DVD író,
    17" monitor,
    bill.,
    egér,
    hangfalpár stb.. minden
    85000HUF

    Ötlet?
  • Büdös Bohóc
    #52555
    ja
  • Yoda001
    #52554
    1.4es patch = v1.0.4.0?
  • masterthief
    #52553
    Sajnos ez van. A taxi a legtöbb akármit csinálsz, bármelyik mod-nál,
  • ronso
    #52552
    sziasztok
    végre találtam egy müködö car pack-ot ami jol megy hiba nélkül.csak egy dologra mondjatok valamit,tele vagyok taxival és csak elvétve találkozom más tipusu autóval,ha találkozom akkor meg csak abbol van. van ez ellen valami megoldás. olvastam itt taxi buf fixet de nem tudom hogy az müködik e, válaszokat köszönöm.
  • masterthief
    #52551
    Próbáld meg a windows keresőjével meglelni a rejtett fájlokat, és akkor szerintem tudod törölni.