54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • szabii98
    #52711
    kifagy 1.04 és 1.06 alatt is :/
  • masterthief
    #52710
    Simple Native Trainer. v6.2 (ez a legfrissebb)
  • Pretorian
    #52709
    Halljátok, a két epizód együtt játékidőben kb. mennyi a GTA IV-hez viszonyítva?
    Én a 4-et sem vittem még sosem teljesen végig, Jimmy Pegorino küldetéseinél hagytam kb. abba legutóbb is, és már több, mint 20 órám volt benne úgy, hogy szinte csak a fő sztorival foglalkoztam.
  • szabii98
    #52708
    van valami program amivel a kocsikat lehet kiválasztani, és odateleportálja elénk és ilyen fehér betük vannak oldalt. Mi ennek a neve és káros a mentésemre?
  • Goruck
    #52707
    Sziasztok!
    Kezdo GTA IVezo ember vagyok. Nekem az a tapasztalatom, hogy win7 alatt (sajnos,win7) csak az 1.0.7.0. mukodik nekem.
    De lehet, hogy csak Razor1911 baratomnak nem talaltam meg a megfelelo segitseget a jatek inditasara az 1.0.4.0.-hez.

    Szoval en a 7est hasznalom es ennel nem mukodik az Alice es sok sok palya sem mukodik. Nekem ez a tapasztalatom.

    Valaki hasznal Win7en 1.0.7.0.-hoz Alice-t?
  • gruber trans
    #52706
    Köszi.megnézem és megpróbálom egy másik javitással.
  • masterthief
    #52705
    Azt nem írtad le, hogy melyik patch van fent neked. 2 féle magyarítás van: az egyik az 1.0.4.0 patch-ez, a másik pedig az 1.0.6.0-1.0.7.0 patch-ez. Ha nem a megfelelőt raktad fel, akkor összeomlik a game.
  • masterthief
    #52704
    Mielőtt írtam volna, előtte szétnéztem azért, és úgy vettem észre a játékosok java, akinek Win7-en van a GTA IV, azoknál jobban fut az 1.0.4.0 patch-el. Először én is patch nélkül toltam ki, de a modok és a magyarítás miatt patch-eltem én is. Ámbár nekem Win XP van felrakva és 1.0.7.0 patch van fent. Majd ha esetleg valamikor Win7-re váltok (ami sztem nem fog megtörténni) akkor majd kipróbálom, hogy esetleg van-e valami különbség az 1.0.4.0 és az 1.0.7.0 patch között Win7-en.
    Abban teljesen igazad van, hogy mindenki próbálja kitapasztalni magának, hogy melyik oprendszerhez melyik patch passzol. Én csupán azt írtam, amit a neten GTA IV és Win7-el kapcsolatban találtam sok helyen.
  • gruber trans
    #52703
    ?
  • sublimaze
    #52702
  • hungary27
    #52701
    Köszi
  • Büdös Bohóc
    #52700
    Hülyeséget miért kell beszélni amúgy? Majd kipróbálja, nem a windowstól függ, hogy hogyan megy nála, más gépen meg teljesen ok az egész. Most cseréltem gépet, nálam pl patch nélkül is veszettül megy a játék és a legutolsóval is. Másnál meg lehet csak az 1.0.6 jön be stb...
  • masterthief
    #52699
    1.0.4.0 a legjobb a Win7 alá.
  • fery02
    #52698
    Nem szóltam semmit. :D
  • fery02
    #52697
    Ennyi erővel ugyanezt írhatod bárkinek is, aki nem említi a hozzászólásában, hogy pedig már neki eredeti van...
  • hungary27
    #52696
    Windows 7 re mien patch kell?
  • sublimaze
    #52695
    Egy szavad se lehet ha nem vetted meg... :DD
  • SzinesGeza
    #52694

    Az mitől van, hogy menet közben beszaggat, plusz néhány jármű karosszériaeleme hiányzik.

    (eredeti játék, X6, 8Gb DDR3 RAM, 4850 1Gb)

  • zöldeshányás
    #52693
    Hali.

    Egy olyan gondom van hogy a EFLC a magyarítás telepítése után kb a 3. küldetésnél kifagy.Van erre valami megoldás?Mindegyik patch fent van.
  • szabii98
    #52692
    már nemkell, letöltöttem egy packot és műxik jól .:)
  • Piloss
    #52691
    földobjam neked?


    az eflc-hez kell?
  • masterthief
    #52690
    Akkor elb::::tad! Amit ki akarsz cserélni, arról mindig készíts biztonsági másolatot. Ez azért lényeges, mert ha az a kocsi pl: nem kompatibilis a játékodon levő patch-el, (ha neked pl: az 1.0.7.0 patch van feltéve, és az adott jármű az 1.0.4.0-es patch-ez van tervezve, akkor kifagy a játék, illetve összeomlik. Sajnos sok járműhöz nincs odaírva hogy melyik patch-el működik) akkor nem működik a dolog.
  • szabii98
    #52689
    egy eredeti vehicles.ide-t, handlingot és a cdimagesből egy eredetit kérhetek?
  • szabii98
    #52688
    már megoldottam, viszont most kifagy egy bmw miatt. mit tudok tenni? nemmentettem el a dolgokat :/
  • masterthief
    #52687
    Másold át bárhova (pl: asztalra) és tedd be az original helyére.
  • szabii98
    #52686
    örök hálám :)
  • masterthief
    #52685
    Jó kis vidi! XD
  • szabii98
    #52684
    a-a
  • wollnerd #52683
    Ez nagyon érdekes....
    Total Commanderrel próbálkoztál már?
  • szabii98
    #52682
    ez nemjött be. valaki más?:D

    szerk.:
    am a gond az, hogy ha kikapcsolom az írásvédettséget akkor visszakapcsol magától
  • wollnerd #52681
    Lépjél ki a játékból! :D
  • szabii98
    #52680
    akkor mitcsináljak, ha a vehicles.ide-t menteném és nem engedi mert 'hozzáférés megtagadva' ? már nem írásvédett..
  • Carlos
    #52679
    Elég gyökér a zene...
  • REPS0L
    #52678
    régi szép idők... :D
  • Büdös Bohóc
    #52677
    ". Mindig csak a gond van ezzel a játékal és folyamatosan szaraxik. " - talán vedd meg eredetibe, vagy ne légy olyan láma, hogy szar cracket raksz fel :-| fáradj át a warez topikba, nem hiányzik a vinnyogásod
  • janihunk
    #52676
    Hát kösz. Le is töröltem a fenébe. Mindig csak a gond van ezzel a játékal és folyamatosan szaraxik. Akármilyen grafika modot akarok betenni nem megy mert a d3d9.dll fájlt nem bírja elindítani. Várom a gta5.
  • Szabi1991
    #52675
    nem eredeti a játékod, ez a büntetésed.. :D
  • janihunk
    #52674


    Itt az előbb említett eset.
    Most ez mi? 1.0.4.0 van fent és 1-2 perc játék után elkezd így mozogni a kép és ezt csinálja. Minden jármű magától ad gézt. És mindig ezt csinálja.
  • janihunk
    #52673
    Sziasztok olyan problémám van hogy belépek a játékba és vagy 2 perc múlva el kezd mozogni a kép mint ha belenék rúgva. Ha beülök egy autóba az rögtön el kezd füstölni mint ha fulra összetörném. 1.0.4.0 van fent hol lehet a hiba?
  • gruber trans
    #52672
    Csáztok.feltettem a gta4-et.win7-en.elinditottam ment is de zavart az idegen nyelv.feldobtam a magyarositást és ha elinditom a gamet kidob pár perc után egy hibaüzenettel.elöre is köszi