54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • SzinesGeza
    #52751
    És ez két hete is így volt? Mert nálam azóta van.
  • wollnerd #52750
    1 HSZ-sal előtt van a válasz!

  • SzinesGeza
    #52749

    Mi a túróért van, hogy a játék indításakor felugró rockstar social club-ablakban nem enged be a nevemmel és a jelszóval de ha a rockstar social club-oldalára megyek akkor ott beenged! Játszani viszont így nem tudok.

  • totyak
    #52748
    Nyugi, engem sem enged online. Szerintem frissítik a rendszert vagy valami hasonló.
    De, ha SC offline, Live-ra akkor is mehetsz online, szóval nem gáz. Aztán, ha helyrerakják a SC-t, akkor meg átmented a játékot egy pillanat alatt és majd frissül a SC is.
  • Büdös Bohóc
    #52747
    Tegnap én is játszani akartam online (is), de a Playre rá se engedett, szürke volt. Azt hittem más miatt (épp frissítést töltöttem le egy másik apphoz, gondoltam a sávszél annyira borzalmas volt, hogy azt is figyelte a progi és amiatt nem engedte vagy nemtom...)
  • sz4bee
    #52746
    Tegnap óta a Social club státuszom: Social Club unavailable. Play offline or try again.
    Előtte teljesen jól működött, bejelentkezett... A játék eredeti, eddig még nem volt vele semmi gond. Utánanéztem, de nem találtam semmi megoldást az interneten. Itt is írták már be régebben, de arra se volt válasz.

    Most van erre valamilyen megoldás, hogy ne csak offline módban tudjam elindítani?

  • jackoneill90
    #52745
    Rendszert telepítsd újra. Majd a gta-t is
  • hungary27
    #52744
    Nem tudjátok miért akad nálam a játék? 1éve fullon semit se akadt most meg minimumon is akad.
  • Büdös Bohóc
    #52743
    nem mindig adja ki, én is alig 3-4 alkalommal kaptam be a játék során + ha nagyon akarsz ilyet menj a buzibárba táncolni, ott is van 1-2 csaj, ha azokkal kész a tánc akkor bejön egy csoportos (legalábbis ott többször sikerült asszem, de ott se mindig adta be)
  • Szabi1991
    #52742
    én egyszer próbáltam, úgy csináltam ahogy leírtad, végigért a csík majd smároltak egyet a karakterek, aztán mászkálós módba visszalépet, utána újra "beléptem a táncba" a csík felénél egy boxeres meleg faszi odajött... na ott nyomtam reflexből egy altf4et..... azóta nem játszottam többet a meleg tónis résszel.. :DD
  • totyak
    #52741
    Nem a csajfelszedés a lényeg, az achievementet akarom megszerezni, te kis humorzsák :D
  • Szabi1991
    #52740
    a hiba ott van hogy virtuálisan akarsz csajozni :D
  • totyak
    #52739
    Valaki segítsen legyen szíves.
    A Ballad of Gay Tony-ban próbálkozom a tánccal, de soha nem sikerül tökéletesen. Youtube videók alapján, ha tökéletesen táncolnék a lánnyal, akkor a végén beadna egy csoportos táncot is. Na, ezt nekem soha nem adja be.

    Leírom, hogy táncolok, lehet abban van a hiba.

    Az elején csak nyomkodom össze-vissza a WASD gombokat. Mikor kiírja, hogy HOLD, akkor nyomva tartom őket, majd mikor megjelennek a LMB, RMB feliratok, azokat is nyomva tartom.

    A csajszi megelégszik ennyivel, felmegy a csík maximumra, aztán elvonulunk a lánnyal.

    Mit csinálok rosszul?
  • Botond #52738
    Én is most vettem meg, letöltöttem az itt fent linkelt patcheket (1.0.7.0 és 1.1.2.0-ásakat), kicsomagoltam, futtattam, és lement simán a patchelés. Mivel bent nem ír verziót így viszont fogalmam nincs van-e változás avagy sem. Az se derült ki, hogy a steamről letöltött verzió hanyas volt. :) Szóval ez ügyben valóban jó lenne némi támpont.

    A sima 4-el elkezdtem játszani és baromi zavaró kocsiban a kamera kezelés. Valahogy be lehet rögzítani, hogy fixen a kocsi mögött legyen és a kocsival forogjon? Mert ez hogy minden fordulásnál nekem kell utána forgatni az útnak ez nem az én világom. Vki tud ebben segíteni? Köszi.
  • Büdös Bohóc
    #52737
    kurvaszar próbálkozás amúgy ez a videó, lesül a kamu róla már csak azért is, mert vicces, hogy kb ugyanolyan a grafika, mint a 4-nek amiket bevágott és hát valljuk be, ha lesz 5, az tuti újra valami nextgen cucc lesz
  • ldavid
    #52736
    2 200 Ft körül van a teljes csomag
  • Prince of Máté
    #52735
    Mennyibe került amúgy így Steamen forintba átváltva?
  • mmovar
    #52734
    sziasztok. Én is megvettem ha már ilyen jó árasított. Hát nekem nagyon tetszik bár én még soha nem játszottam vele. csak a vice city-vel anno.
  • Bronx South
    #52733
    Nem mintha valami nagy pro lennék, de én nem leltem benne semmi nehézséget, de ha már ez nehéz neked mi lesz később ? Lesz majd ahol agyilag le kell mozizni hogy kit öljél meg, vagy akár a bankrablás, de lesz egy építkezésen is egy frankó lövöldözés.

    Bár én alapból úgy kezelem a dolgokat mintha egy akciófilmben lennék, attól hogy extra beleélem magam a játékba meggátolja hogy hibázzak, nem spontán küldetéseknek tekintem a feladatokat amit kapok.
  • szabii98
    #52732
    Ez a Faustin kinyírós küldi tényleg ilyen nehéz? Vagy meghalok, vagy már megszökik mire kiérek :/
  • Bronx South
    #52731
    Fake, de jól össze van rakva, ért a csávó a videóvágáshoz.
    GTA V szerintem nem lesz jóideig, már rég be kellett volna jelentsék idén valamelyik kiállításon.
  • wollnerd #52730
    Fake. Ez Midnight valamely része.
  • JaSoN HuNTeR #52729


    Ez mi ez? Fake vagy igazi?
  • Szabi84
    #52728
    Szevasztok megvettem steamen, ha már ilyen olcsóért volt, persze a szar magyar forint miatt lehetett volna kevesebb. A kérdésem az lennek hogy a 4. részben honnan tudom melyik verzió van meg, és tudom patchelni ezen a live-on vagy social klub-on keresztül? Ha pedig tuningolni szeretnék valamit az hova kell másolni?
  • szabii98
    #52727
    megoldva
  • Büdös Bohóc
    #52726
    ügyes vagy, hogy 1 mentésre mentettél mindig mindent, grat
  • wollnerd #52725
    Játék betöltéskor fagy ki?
  • szabii98
    #52724
    Na a mentésem meghalt. Azúgyjó..
  • Ryder62
    #52723
    Igen. A GTA III 10. évfordulóján minden GTA cím 66% off-ban van. Csak a hétvégén él úgyhogy nem árt sietni.
  • Goruck
    #52722
    Hali, erre tudtok valami megoldast?
    Barmilyen map-et toltok le, mindegyiknel kifagy a jatek vagy alapbol, vagy ha kozeledek a palya kozelebe.
    Akar frissen telepitett, teljesen gyari jateknal is. :/
  • Szabi84
    #52721
    jól látom hogy a steamen hatalmas akció van?
  • Büdös Bohóc
    #52720
    na nálam is szarakodik a játék, alapból 50 FPS átlag felett van minden, majd random 5 percenként elkezd szaggatni... Nyomom kilépek a menübe alt+tab, vissza és minden rendben. Valaki találkozott már ilyennel?
  • wollnerd #52719
    Ez azért van mert a játék így védi a RAM memóriát a lefagyástól a nagy méretű modellek miatt.
    De ha elég erős RAM-od van (legalább 4.5 GB, inkább 5) Akkor ezzel a moddal orvosolhatod!
    Én nem használhatom, mert 3 gb ramom van és abból kicsit több mint 2 GB szabad van a winfos miatt... :(
  • Büdös Bohóc
    #52718
    elbaszta a moddod a játékot ennyi
  • szabii98
    #52717
    van valami mód, amivel más autók is járkálhatnak? állandóan csak taxik meg a berakott pack mercije jár és ennyi.
  • szabii98
    #52716
    ez tréner nélkül sikerült összehozni, most megint újra rakom aztán megpróbálom.
  • masterthief
    #52715
    Illetve Xliveless
  • masterthief
    #52714
    Nézz be IDE! Itt van az Asiloader és az Xlive dll is ami hozzá kell. De lehet, hogy van már frisebb verzió is.
    Remélem tudtam segíteni.
  • masterthief
    #52713
    Ez eléggé furcsa. Nem kellene így lennie. Asiloader fent van? Mert az is kell hozzá, mivel asi fájl.Simple Native Trainer v.6.3 (előzőleg tévedtem, ez a frissebb, de ugyan az minz a v.6.2)
  • szabii98
    #52712
    újra tettem a játékot, betölt majd kifagy amikor írná ki a küldetést és megjeleníti az egeret, majd ha kattolok egyet kilép, ha nem akk semmit se csinál :/