54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • vk90
    #52791
    Ezen behaltam XD
  • repa69
    #52790
    hali! nem olvastam vissza, ha volt valami ilyesféle hiba akkor bocsánat, de ha leszedek egy car packot, akkor a városban csak egy féle típusú autó van, ezt hogy lehetne megoldani ?
  • speed01
    #52789
    GTA 4 - Ultimate graphic mode 2.0 + icenhancer 1.3
  • speed01
    #52788
    bahh. "Elmélkedés".
  • Robi546
    #52787
    nekem is 2GB Ramom van a gépbe és simán fut...
  • Nuclearity
    #52786
    nézd el neki, biztosan ilyen kis config májer 32 gb rammal a gépében... :)
  • blackparty
    #52785
    Mert mi van akkor ha 2 van neki? vagy hol ebbe a "lol" ?
  • Büdös Bohóc
    #52784
    2? :DDDDD lol
  • wesker24
    #52783
    Ha nem is látványosan de sokkal gyorsabb lenne !
  • Szabi84
    #52782
    Most 2 gb ramom van. 4-el látványosabb lenne a gyorsulás?
  • Nuclearity
    #52781
    én csak szimplán nem értem a storyt, de a vágások a videó tetszik, csak a story-t nem értem :)
  • speed01
    #52780
    Sziasztok, mostmár jó a game a textura modal is, csak az xfire blockolta. most azt szeretném megkérdezni hogy: ha süt a nap, vagy lámpa közelébe vagyok stb. akkor nagyon világít. erre lenne valami megoldás?
  • Bronx South
    #52779
    Thx, bár van akinek nem tetszik, de nem is kell mindenkinek tetszenie :D
  • wollnerd #52778
    Nagyon jó! Grat!
  • DarkMan7203
    #52777
    Értem...:S És azt nemtudjátok véletlenül, hogy a letöltött végigjátszást hova kell betenni? egyáltalán lehetséges??
    Mert a C-users-dokumentumok-rockstar games mappában csak annyi van hogy user tracks....nemtudok mit felűlírni a letöltött mentésekkel...:S
  • Bronx South
    #52776
    Na kicsit késve, de itt van nézhető formában, bár csöppet alacsonyabb minőségben de nézhető:



    Ez meg ugyanaz az eredeti helyén, bár írtam a WMG -nek két helyen is, semmi válasz, így kénytelen voltam alternatívát keresni.

  • Büdös Bohóc
    #52775
    avagy ha már elvitted és nem tudsz beállni, akkor kérlek fáradj át a warez topikba, mert úgy érzem nem eredetivel játszol ez esetben (jellemző bug a hamis verziókban)
  • Büdös Bohóc
    #52774
    hát vidd el valamelyik kocsimosóba, aztán be tudsz állni
  • DarkMan7203
    #52773
    Heló! Légyszi valaki segítsen!! A 9. vagy 10. küldetésnél nem jutok tovább...nemtudom hogy kell átvinni...( CLEAN GETAWAY ) Vlad adja a melót, egy kis szürke blista-t kell ellopni, amit 2 ember őriz. Néztem a neten videót, hogy hogy kell, meg megnéztem leírásban is, de nem megy. Állítólag meg kell ölni a 2 őrzőt, és elvinni az autót. Útközben fel kell hívni Vlad-ot hogy mivan. De hiába hívom, mindig csak az üzenetrögzítő veszi fel...:S És ezután semmi...ki van jelölve egy garázs, de nem lehet beállni, mert előtte el kéne vinni egy mosóba amit Vlad közöl velünk a telefonon..de mivel nem veszi fel...:S Valaki ha tud segítsen. Üdv!!
  • morzsi555
    #52772
    EFLC-hez jól jön majd, de gta4-hez még mindig az 1.25-ös tetszik a legjobban.
  • speed01
    #52771
    Sziasztok, feltelepítem a 1.0.7.0 patch-re a icenhancer 1.3-as grafika modot, belép és mikor live-ot kiírja akkor kifagy a játék! amikre szüksége van azok fentvannak! segítséget előre is köszönöm:)
  • Szabi84
    #52770
    csak elindítod és magát feltelepíti
  • gruber trans
    #52769
    hogyan kell a javitást megcsinálni?ugyértem mit kell vele csinálni?átmásolni a gta4-könyvtárába?vagy?
  • Rayden02
    #52768
  • Büdös Bohóc
    #52767
    deaktiválhatod uninstallált állapotban is, ha jól emlékszem
  • gruber trans
    #52766
    valaki mondja meg nekem hogy miért nem tudom feltenni az 1.0.7.0.-ás pachet.egyeltalán nem tudom hogyan kell lehet hogy hülye vagyok...
  • FxRRulez
    #52765
    Hát ettől tartok én is... aért ez para gyerekek szerintem... :S
  • Zeller01
    #52764
    "A játék uninstallálása esetén minden esetben vonjuk vissza, revoke-oljuk a sorozatszámunkat! Ha ezt elfelejtjük megtenni akkor 10 telepítés után érvénytelenné válik a sorozatszám és a LIVE nem fog engedni belépni. Ez pedig annyit jelent, hogy bye-bye multiplayer!"

    Ezek szerint nem ez a baj, hogy nem indul. Itt csak a multit korlátozza!
    Viszont akkor én is el tudom adni :D még 8x lehet telepíteni az EFLC-t meg 9x :D
  • Zeller01
    #52763
    Mi a f...?! Deaktiválni kell? Na, erről tényleg nem tudtam. Azt hiszem utána kell akkor nézni. Ott porosodik mind a 4. rész mind a EFLC is a szekrényen. El is szeretném adni őket, de akkor nem is tudom? Én formáztam a gépet nem deaktiváltam...
  • masterthief
    #52762
    Jövő héten, jön a Trailer. :D
  • totyak
    #52761
    Nem tartozik szervesen a problémához, de miért írod, hogy nem kell deaktiválni?
    Én úgy tudom, hogy egy kulccsal egyszerre csak egy gépen lehet fenn a játék. Lehet az a baja.

    Meg volt régen valami telepítési korlát is, azért volt ez a kulcs visszavonás dolog. Talán 10 volt a limit, ha igaz.Vagy az megszűnt?
  • Zeller01
    #52760
    Szerintem meg nem tudnak erre mit mondani az emberek.
    Bármi lehet a gond. Driver, vagy csak tedd fel újra tudja a fene.
    Deaktiválni nem kell, az nem lehet baja.
  • sublimaze
    #52759
    Szerintem itt mindenkit jobban érdekel az új gta mint a te problémáid... :)
  • FxRRulez
    #52758
    volna
  • FxRRulez
    #52757
    Valaki a problémámra valamit?
    Az lehetséges, hogy mikor új gépet építettem deaktiválnom kellett vola a játékot, vagyis a serialt? :O
  • FxRRulez
    #52756
    köszönjük... pfff!
  • PENGEinno3d
    #52755
    GTA5
  • sz4bee
    #52754
    Nálam megoldódott a social clubbos, offline probléma.
  • FxRRulez
    #52753
    gyerekek légyszi segítsetek!!!
    Megvettem a játékot a minap, viszont az a problémám, hogy iszonyatosan szaggat a játék. Leírom eddig mi történt:
    Feltettem a játékot, feltettem az 1.07es patchet, ment a játék. Építettem egy új gépet. Felraktam a játékot elindúlt(szaggat mint állat), és amint felrakom az 1.07es patchet nem indul el.

    Mi a teendő??

    Azért én felháborítónak tartom, hogy a rockstar hivatalos honlapján nincsen szó erről a problémáról, pedig emlékszem, hogy mikor kijött a játék pc-re 2008 végén, mindenkinek volt ilyen problémája... nem értem én ezt...
  • wollnerd #52752
    Nemtom, én már több 1 hónapja nem játszom... RAM problémája van, nem tölti be rendesen az objektumokat. :(
    Pedig ez az 1. számú kedvenc játékom! :(