54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Büdös Bohóc
    #52831
    alapban is benne van és legjobb dolog, mert ha felfelé nézel akkor látod az egészet és nem csak valami gyenge látószöget...
  • morzsi555
    #52830
    Hát ez marha jó, EFLC-snél alapból benne van a depth of field és nem lehet sehogyse kikapcsolni. Utálom azt a szart.
  • morzsi555
    #52829
    Azt a mod készítője töltötte le magának, meg néhány textúrát csinált is magának (pl: niko skin).
  • morzsi555
    #52828
    Ha van régi nem widescreen monitorod, akkor használd azt, 1280x1024-ben jól megy nekem.
  • Bronx South
    #52827
    Csak azt nem értem hogy a bemutató képeken miért vannak mód autók, ha nem cseréli le az alap autókat ?
  • grebber
    #52826
    Baszki de rég várom már hogy legyen hozzá gépen,de még nem adatott meg :(
    Na majd jővő év végén már tudom majd nyomatni.Addigra kb 1.5-nél jár már ez a mod majd!
  • Bronx South
    #52825
    Hát ok, ha nem cseréli le a verdákat felrakom én is.
  • morzsi555
    #52824
    Ez egy grafikai mod.
  • Bronx South
    #52823
    Ez csak a grafikát tuningolja, vagy kicseréli az autókat is ? Mert új autók nem kellenek...
  • morzsi555
    #52822
    Tölthető az icenhancer 1.35
    mindennel működik: 1040, 1070/EFLC
  • Ryder62
    #52821
    Vicces hogy ezt írod, hisz a Vice City is ilyen volt a 3 után. A GTA 3 és a IV teljesen megegyezik látvány szempontjából. Mindkettő ködös, borús, esős, szutykos nagyvárosban játszódik és így mindkét játéknak fakóbbak a szinei. A GTA V meg a Vice Cityre fog hasonlítani mert sokkal színesebb, telítettebb, élettel teli lesz látványilag.
  • Szabi84
    #52820
    mármint a gta4-hez illően
  • wollnerd #52819
    Kemény tél jött Liberty City-be...

  • morzsi555
    #52818
    Majd lesznek hozzá icenhancer szintű ENB grafikai modok és akkor jobban fog kinézni, ne aggódj.
  • Yoda001
    #52817
    hát nem tudom, elég meseszerűen néz ki... mondhatni gta-hoz nem illően
  • Nuclearity
    #52816
    GTA V Trailer

    (aki nem látta még (ugyanaz mint a rockstar oldalán)

    egész pofásan néz ki... :)
  • morzsi555
    #52815
    Elhalasztotta a megjelenést, holnap vagy holnapután lehet majd tölteni.
  • grebber
    #52814
    iCEnhancer 1.35
  • vk90
    #52813
    Hali!
    Nem tudjátok véletlenül, hogy a Gta IV-el, vagy az EFLC-vel sokan játszanak még multiban. Melyik játékban van a több szerver?
  • paj01
    #52812
    Hat az alap jatekhoz 1,7es patch volt azzal nem is volt gond.
    Az EFLC t elöször patch nelkul hasznaltam egy kulon EFLC hez valo ENB moddal. Aztan patcheltem es megint ratettem az eflc-s enb modot. Volt h ment1 orahosszaig de most pl ott tartok, hogy betoltes utan ahogy kilepek a hazbol kidob.
    Majd még lehet probalkozom mod nelkul vagy mas modokkal, de olvasgattam mashol is hogy ugyanilyen problemak felmerulnek mindenfele mod nelkul is es nem igazan talaltak ra megoldast.
  • tommygear
    #52811
  • Szabi84
    #52810
    Tudnátok abban segíteni hogy milyen beállítások egyeznek meg a konzol verzióval (ps xbox). Hátha jobban fut, na meg persze a különbségre is kiváncsi lennék.
  • Robi546
    #52809
    Azt szeretném kérdezni hogy: mert még tavaly meg vettem a játékot, eredetiben. Na és hogy tudok vele játszani multiplayerrel ? Úgy akarnám hogy mert van az a Kliens, avval fel tudok menni szerverekre de tudtommal ha meg van eredetiben akkor lehet kliens nélkül is játszani Onilne nem ? Na és ha igen akkor hogy ? És még azt akarom kérdezni hogy vannak olyan magyar IV:MP szerverek amin elég sokan vannak fent ? Legalább 5-en vagy 5-nél több ? És ha nem sok player van az se baj, csak azt akarom kérdezni hogy vannak magyar szerverek ? Ha igen akkor tudtok adni pár IP-t és szerver nevet ? Előre is köszi.
  • Robi546
    #52808
    qrva jóóóóó XDDDDDDDDDD
  • wollnerd #52807
    Pacth? A 1.7-est használod?
    Akkor lehet hogy te olyan ENB modot használsz ami nem kompatibilis a 1.7-tel. A legtöbb ENB moid csak a 1.4-es pacth-vel működik.
    olyat keresd ami 1.7-re valók.
    Itt van 2 példa amelyik 1.7-tel is működnek: ICEnhancer 1.25 Nagyon szép. Alapban a 1.4-hez volt tervezve de jól működik még a 1.7-tel is (egyedül a vörös ég bug van a függőleges kameraállásban)  IV Real Graphics Mod (1.7 only!)
  • masterthief
    #52806
    Ha az adott autóhoz az van írva, hogy (pl: Ferrari F40.-Ezt cseréli ki:-Super GT)
    Tehát 1 autót, csak a megadott jármű helyére szabad berakni. (más helyre nem is tudnád rakni, mert nem lehet, ha csak át nem nevezed a fájlt, és az adott paramétereket. Még így sem biztos hogy sikerülne, valszeg összeomlana a game)
    Ha már van a helyén más kocsi, akkor cseréld le és teszteld. Amelyik tetszik azt választod.
    FONTOS: Mielőtt bármit ki is cserélnél, készíts az eredeti fájlból biztonsági mentést, mert ha esetleg nem jó, nem kompatibilis a te patch-ed verziójával, akkor kifagy ill összeomlik a játék. Így ha bármilyen gond merülne fel, vissza tudod állítani az eredeti fájlt.
  • Origo21
    #52805
    Sziasztok!

    Autokat szeretnék berakni a játékba!
    Találtam egy tök jó oldalt ahol márkákra van lebontva az autók!
    Minden autonak megvan hogy melyik autó helyére kell berakni(sentinel,sultanrs, stb).

    A kérdésem az lenne,hogy berakhatom más autó helyére is az új autot,vegy ez stabilitási gondokkal fog járni.

    Példa egy ferrárit szeretnék berakni, a fejlesztő mondjuk azt írja hogy a sentinel helyére kell,de oda raktam már autót.
    Akkor mondjuk berakhatnám esetleg a supergt helyére?!


    Válaszokat előre is köszönöm!

    Üdv Norb!
  • paj01
    #52804
    Amiota jatszom vele:) ENB mod van felrakva csak.
  • wollnerd #52803
    Mióta jelentkezik? Mi volt a legutóbbi mod amit feltettél?
  • paj01
    #52802
    Hi

    Az tudja valaki miért van, hogy EFLC 5-10 perc után kicrashel? Alap gta4-el nem volt gond ez meg pár perc után kidob asztalra.
  • tommygear
    #52801
    mivel tudom átállítani a nitro-t caps lock-ról mondjuk shift-re?? a controls-ban nem találok ilyet
  • fery02
    #52800
    Inkább egy masszívabb féle székrekedésre emlékeztet az arckifejezés. :)
  • gumikacsa
    #52799
    Nagyobb kihagyás után újratettem, és nem tudok menteni. Eredeti a játék. Állandóan beadja, hogy jelentkezzek be, bejelentkezek, és ugyan ez.
  • Nuclearity
    #52798
    én pl nem tudtam...
  • tomo05
    #52797
    A szándék a lényeg!
  • Büdös Bohóc
    #52796
    fú nem mondod, napok óta tudjuk
  • Bronx South
    #52795
    A csávó nem nagyon van magánál, mindenkinek beszólogat az sg-n, mintha ez neki vmi kényszer lenne.
  • tomo05
    #52794
    GTA V Nov. 2 Első Trailer!!! :)
  • vk90
    #52793
    Kurva nagy XD. Ám nem is lenne rossz ha lenethe így játszani :D
  • wollnerd #52792
    XDDDD
    Van második része is! xD

    4:00-nél a legviccesebb! xDDDDDDDDDDDD