54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • morzsi555
    #52871
    icenhancer 1.35 1070-es és EFLC verzió crashekre megoldás: link
    Ha idegesít a Depth of Field, akkor jegyzettömbbel nyisd meg az iceshader.fx fájlt, keresd meg ezt a részt:


    float2 FocusPoint = float2(0.5, 0.45);
    r4=tex2D(s1, FocusPoint); //GBufferTextureSampler3
    r4.y=-_c77.x + _c77.y; //-dofProj.x + dofProj.y
    r4.y=1/r4.y;
    r4.z=r4.y * _c77.y; //dofProj.y
    r4.z=r4.z * -_c77.x; //dofProj.x
    r4.x=_c77.y * -r4.y + r4.x;
    r4.x=1/r4.x;
    r4.y=r4.z * r4.x;

    float cdepth;

    cdepth=r4.z * r4.x - _c78.w; //dofDist.w
    cdepth+=_c78.y * -r3.w; //dofDist.y
    cdepth+=148;//offset


    r4.w = tex2D(s0, FocusPoint).w;
    if(r4.w > 0)
    {
    vDofParams.z = cdepth*6.0;
    vDofParams.y = cdepth;
    }


    és ennek a résznek az elejére rakj egy ilyet: /* a végére meg ilyet */
  • Bronx South
    #52870
    Érdekes, talán a WMG végre olvasta a problémám, lekerült a tiltás a videómról, van hang.

    Akkor itt van utoljára teljes minőségben is :D

  • Bronx South
    #52869
    Egyiket se lehet vásárolni, majd kapod útközben. Ha meg gépezni akarsz vannak netcafék.
  • mben
    #52868
    Illetve hogy lehet házat vásárolni meg számítógépet?
  • mben
    #52867
    köszönöm a segítséget,tökéletes.Viszont lenne még egy kérdésem.Előcsaltam a járművet amit akartam és a car options ba beállítottam mindenfélét,majd rámentem a save carra és akkor az autót bejelölte kék pöttyel.Aztán elmentettem a játékot és amikor ujra elkeztem játszani akkor már nem volt meg az autom.Hogy lehet az megcsinálni h ha én a házam előtt leparkolok vele akkor az a következő játéknál az igy legyen vagyis ha visszalépek a játékba?
  • FZoleee
    #52866
    mármint 1.0.7 :D
  • FZoleee
    #52865
    1.0.0.7-nél melyik asi loader működik?
  • ateso
    #52864
    Sziasztokhééé:hogylehet lan ba játszani gta iv ben megvan a hamachi is össze is vagyunk kapcsolva.mi a következő lépés?(TÖRT JÁTÉK)
  • Nuclearity
    #52863
    mi szégyen van a trainerben? amig nem noobozol le mindenkit dm közben godmoddal magadon és hasonlók addig semmi gond nincs vele.

    amugy infok GTA V ről

    Infok
  • wollnerd #52862
    :D GTA: Worlds of Tanks :D
  • dávid 001
    #52861
    Én anyira gta mániás vagyok mindent ki játszottam csak ezt nem mert nem bírok vele mert szaggat és a gépnek az nem tesz jót én az olvasásra gyanakodok de említettem hogy annak a videónak is olyan volt a gépe mint nekem,ezt én nem értem
  • Bronx South
    #52860
    aztaqrwa :D

  • Origo21
    #52859
    Nem szégyelem ez a trainert használom,ebben van egy autó előhívó progi is!

    A letöltött trainert kicsomagolod,berakod a gta IV gyökérkönytárába(figyeld meg hogy mit raktál be és ha már nem akarod használni kitörlöd a gyökérkönytárból)

    Játék közben megnyomod az f4 vagy f3-mat és előjön a bal felső sarokban a menü.
    A numerikus billentyüvel tudsz felfele illetve lefele léptetni az 5-ös gomba az OK, a 0-ás a vissza lép.

    A menük közül a car spawing-ban az összes autót előhivhatod.

    Üdv Norb!


    http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=330
  • Szabi84
    #52858
    erre én is kíváncsi lennék, hasonló a problémám
  • mben
    #52857
    Sziasztok!
    A játékkal lenne egy nagyon fontos kérdésem!Feltelepítettem egy auto packot!Azt vettem észre h ahogy a játékkal haladok előre ugy jönnek az ujjabb autók de sajnos a kedvenc járművem egyszerűen nem kerül elő pedig már mentem vele.a kérdésem az h név alapján előlehet valahogy cslogatni vagy valami megoldás van az ilyen helyzetre?
  • wollnerd #52856
    Élvezetes volt utasokat szállítani a hóban a BusModdal! :D
    Eléggé jajgattak az emberek a csúszkáló busz miatt. :D
  • Bronx South
    #52855
    :D
  • Nuclearity
    #52854
    mind2 fájdalmas, és halálosan jó :D

    amugy kiváncsi vagyok, pl a trailerben ott van egy futo segge pl, mikor a pali leüti a ház eladó táblát, remélem azért javarészt új autok lesznek :P
  • ldavid
    #52853
    elég a legfrissebbet: 1.0.7.0
  • Rob02
    #52852
    Sziasztok! A játékhoz minden patchet fel kell rakni sorba,vagy elég csak egyet? Ha nem kell mind akkor melyiket rakjam fel?
  • wollnerd #52851
    A folytatása még viccesebb! xDDD
  • dávid 001
    #52850
    ÜDv ma feltettem a játékot a gépem bőven meghaladja az előírt teljesítményt amit a játék kér ,ezt meg néztem egy videóban ugyan olyan a gépje és szaggatás nélkül megy,Miért van az hogy még a lehető leggkisseb minőségen is szaggat,automata be lálításnál jobb lett a grafika meg ez az és még is szaggat akár mit csinálok,kérem segítsen valaki mert engem ez a játék nagyon érdekel
  • Bronx South
    #52849
    Nálam max graffon, 25-30 fps a móddal.
  • JaSoN HuNTeR #52848
    Milyen gép kell a iCEnHancerhez???

    4Magos phenom 2, ati4850 kártya és 4GBram elég hozzá?

    Ti milyen gépekkel próbáltátok?
  • pajti
    #52847

  • Goruck
    #52846
    Sziasztok, azt szeretnem kerdezni, hogy az ilyen videokat mivel csinaljak??
    Marmint ez egy kulon tool, vagy benne van az alapban?!

    pl
  • morzsi555
    #52845
    eh, EFLC-hez ne használjátok, esti órákban crashel a játék és még mindig van vörös égbolt bug.
  • Bronx South
    #52844
    ááá szép de megint erőltetett, a time squaren is mik azok a fények ? lol
  • morzsi555
    #52843
    Nagyszerű, csak az 1040-eshez rakott be egy fájlt, amivel el lehet tüntetni a DoF-t, 1070/EFLC verzióhoz persze nem jó.
  • morzsi555
    #52842
    A P-vel lehet ki-be kapcsolni a post process effekteket az alapjátékban, asszem van benne DoF is, csak borzalmas. Icenhancerben már jobb DoF van, de igazából csak screenshotok készítésénél jó, játék közben nem nagyon szeretem, de ennél az icenhancer 1.35-nél alapból rá forceolta és nem lehetett P-vel kikapcsolni.

    Frissítette, azt írja kiszedte a DoF-et, meg valami filecheckfix-et is: http://icelaglace.com/portfolio/downloads.html

    Új trailerje:

  • Büdös Bohóc
    #52841
    ja sry összekevertem pár fogalmat jah...

    de amúgy az alapjátékról beszélünk? Nálam 1.0.7 van fent és nem emlékszem, hogy lenne az általad említett fícsör... Vagy az icenhancerről?
  • morzsi555
    #52840
    írta a készítője, hogy leszedi az 1.35-t és felrak egy DoF nélküli verziót majd.
  • morzsi555
    #52839
    Ez az xliveless, kilövi az xlive-ot és felold olyan nem tudom miket, ami kell ahhoz, hogy rendesen működjenek a modok. Elöző icenhancer verziókhoz is kellett, mert különben minden túl világos vagy sötét volt a játékban.
  • Bronx South
    #52838
    Kicsit kevés információm van a GTA IV módolásának terén, de az xlivenak inkább a multihoz van köze mint a grafikához nem ?
  • morzsi555
    #52837
    Próbáld ki ezzel is: http://rapidshare.com/files/392993489/xliveless-0.999b7.rar, csak az xlive.dll- kell a mappába rakni.
  • Bronx South
    #52836
    A két readmeben megemlített letölthető tartalmon kívül (HD Road, Tree mod) mindent bemásoltam a helyére, de ha lesz mód annak a kikapcsolására amit említettél kipróbálom még egyszer, mert ez a 10 perc próbálgatás a szememnek is erős volt, majdnem bekancsalítottam a végére.
  • Bronx South
    #52835
    Hogy hasonlítsak ránéztem a "filmemre", és az alap grafika teljesen jó, max az élsimítás hiányzik, esetleg egy kicsit megspékelni pár effektel, de ha valami túl sok az se biztos hogy mindig jó. Persze ezzel nem a mód ellen vagyok, csak a véleményem.
  • morzsi555
    #52834
    xlive.dll-t (xliveless) beraktad a mappába? Szerintem kell, furán néz ki a videó. Igen, azt a hülye DoF-t ki kéne valahogy kapcsolni és akkor jó lenne.
  • morzsi555
    #52833
    A távoli elmosódás effektről beszélek, előző verziókban ugye P-vel lehetett ki-be kapcsolni, de most nem lehet.
  • Bronx South
    #52832
    Ezt most csináltam.

    Nem tudom... nekem nem jön be, túl erőltetett az egész, a fényviszonyok se az igaziak, meg homályos is ami a videón nem látszik annyira.