54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • ltoth45
    #53316
    Szia!
    AlexCross
    Olvastam a gépedről, ez többféle alaplappal létezhet?
    Egy ismerősnél tetű lassú lesz új telepités után, de abban csak 1 magos 1MB cash van, valami 604 procival?
    A tiedben pontosan mi a proci tipusa, lehet hohgy már ég kidobtad az egészet?
    Köszi a választ-

    "vettem új gépet mostanság.
    amin eddig játszottam:
    xw6200 hp munkaállomás, 2 x 3.4 Ghz, 2 x 2Mb chache, 2 x 800 Mhz FSB (két processzor)"

  • Bence94
    #53315
    Ahonnan letöltötted vagy a readme-ben ott van, hogy mit kell tenned.
  • benoken93
    #53314
    Sziasztok! Én arz szeretném kérdezni , hogy hogyan kell felrakni a játékba egy LCPD police pusuit modot? Mert letöltöm magát a módot , meg a hozzá való 1 módot , de nem rakja bele a játékba! Légyszi segítsetek! Előre is köszi!
  • denevérember
    #53313
    Amúgy meg magyarok tolják még a gamet? elég kevés szeró van ma már... kihaló félben van már? vagy mindig is ennyien játszottak? ( bocsi a hülye kérdésekért,de újdonság még nekem ez a gta multiba:)
  • Büdös Bohóc
    #53312
    itt a topik fejlécében van egy No-DVD link, ami kell neked (már ha az alap játékról beszélünk és nem a kiegészítők). Ráadásul ez hivatalos "crack" volt, mert ha jól emlékszem a másolásvédelemmel nagyon sokan szívtak
  • denevérember
    #53311
    Köszi már sikerült! :) egyetlen problémám maradt még... hogy alig alig akarja beolvasni az eredeti dvd-t ami ugye szükséges mindig az indításhoz... nincs esetleg erre valami megoldás? megpróbáltam clone dvd-vel felpakolni gépre...hogy csak be kelljen mountolni,de azt írja ki hogy nem támogatott formátum... valami ötlet? előre is köszi!
  • gosumofo
    #53310
    ha használtál msn messengert akkor azzal az accounttal be tudsz lépni
    egyébként meg xbox.com-on regisztálj.
  • denevérember
    #53309
    Csáó! Én ma vettem meg a Gta4-et eredetibe,és nem tudom hogyan kell nekifogni a netes játéknak... Valaki le tudná írni pontról pontra? ez a GFWL valahogy nem akar összejönni... nem enged uj accountot regisztrálni meg semmit sem.... mi lehet a probléma? előre is köszi!
  • V43 1105
    #53308
    Na most hosszabb idő után letudtam ülni GTA IV-ezni kicsit, köszi mindenkinek a segítséget , a modokat is sikerült beüzemelnem ! :)



  • Maxtreme
    #53307
    szarul (nálam anno 6000+-os x2-vel 20-24 fps-el "száguldott", szinte beállításoktól függetlenül)
  • Büdös Bohóc
    #53306
    nekem gyengébb gépen még játszható volt, bár az is 22-25 FPS :D
  • Ádimen
    #53305
    és ezekkel hogyan futna?
  • V43 1105
    #53304
    Proci, ram, vidikari kevés.
  • Ádimen
    #53303
    Csáztok!
    Szeretném megkérdezni tőletek,hogy menne-e ezen a számítógépen a GTA4 maximum beállításokkal:

    -Alaplap:ASUS M5A78L-MLX
    RAM:4GB DDR3 kingmax
    HDD:500GB SAMSUNG
    CPU:AMD X2 260(elvileg 3,2GHz,2mag)
    MONITOR:18,5 SAMSUNG E1920N
    DVD ÍRÓ:LG H22NS70
    VGA:nvidia geforce 440GT

    Ha nem vinné -ami szerintem úgy lessz-akkor milyen beállításokon menne?

    a válaszokat előre is köszönöm!! :D
  • totyak
    #53302
    Sajnos nem lehet szerkeszteni az előzőt, szóval új hsz-ben leírom.

    Annak idején engem is foglalkoztatott a revoke kérdés és írtam a Rockstar Supportnak, akik válaszoltak is.

    "We have removed the activation limit from this game. However Microsoft impose an activation limit for the GFWL service. You will need to contact the Windows Live support team to see how many activation's you have remaining and if they can be increased."

    Ezek alapján a LIVE tette rá a korlátozást. De igazából senki nem tudja konkrétan elmondani, hogy van-e jelentősége még ennek a kulcs visszavonás dolognak vagy most már korlátlanul lehet használni a kulcsot visszavonás nélkül is.
    Egyébként ez az egyetlen LIVE játék, ahol ilyen revoke cuccal találkoztam eddig (nem is értem ez minek kellett), mert pl eredeti Street Fighter IV-nél nem láttam ilyet, pedig az is LIVE-os.
  • totyak
    #53301
    Használtan szerintem nem érdemes megvenni. Valóban úgy van, ahogy a többiek írják, elvileg a kulcs korlátozott számban használható. Én úgy tudtam (úgy hallottam), hogy 10x lehet használni a kulcsot visszavonás nélkül. Tehát telepíted a játékot és mondjuk csinálsz egy win reinstallt anélkül, hogy a kulcsot revoke-olnád, akkor ugrott egy lehetőség. Korábban ezt én sem tudtam, nem olvastam utána, 2-3 lehetőséget el is szúrtam, de a maradék 7 még bőven elég, ha utána mindig visszavonod a kulcsot uninstall előtt.
  • Büdös Bohóc
    #53300
    ja mondjuk mondasz valamit, mikor új volt a gay tony már akkor se nagyon voltak az alap gta iv szervereken
  • gosumofo
    #53299
    Az csak a securom védelem aktiválását vonja vissza, nem a live kódét. kb 10 vagy 15x lehet egyébként aktiválni egyet.
    Én a gay tony multiplayerét néztem úgy 2 hete és voltak vagy 20 unranked szerveren emberek, lehet hogy az a népszerűbb a több féle fegyver miatt.
  • Büdös Bohóc
    #53298
    revoke license szerinted mire van? Egyébként meg nem tudom mennyire van korlátozva, de én kb 5x aktiváltam eddig a sajátomat.

    kabel15: 5-6 ezerért kapsz újan, de full felesleges - a multi szerverek konganak, pár napja próbáltam egy olyan játékmódban keresni játékosokat, ami korábban a legjobban menő volt és SENKI nem volt, percekig kerestem, nem voltak játékosok...
  • gosumofo
    #53297
    korlátozva van az aktiválások száma, nem érdemes használtan venni
  • kabel15
    #53296
    Ha veszek egy használt GTA4 et és az már be lett regisztrálva LIVE ra. Attól én még fogom tudni használni? Vagy akkor az úgy már bukó? Single player re kéne csak. Illetve ha megveszem akkor tudok hozzá használni generált cd kulcsot?
  • gosumofo
    #53295
    iCEnhancer 2.0 BETA5 trailer
  • gosumofo
    #53294
  • gosumofo
    #53293
    ha használtan veszed akkor megeshet.
  • kabel15
    #53292
    És ez pontosan mit is takar? Lehet hogy veszek egy olyan játékot aminek a kódját már vissza vonták és nem lehet telepíteni? Csak azért szeretném megvenni mert a mostani folyton kifagy hibás patchelni sem lehet. Neten nem szeretnék vele játszani csak végre végig vinni.
  • Botond #53291
    Passz. GTA IV-en kívül csak az ubisoft játékoknál láttam még ilyet.
  • totyak
    #53290
    Minden LIVE-os játéknál van ez a kulcs visszavonogatós izé vagy csak a GTA-kat tisztelték meg ezzel?
  • Botond #53289
    Pedig steam topicban tudsz kérni kupont amivel felébe kerülne, plusz nem lenne problémád a cd kulcs visszavonással. A dvd tok csak helyet foglal a polcon. :)
  • kabel15
    #53288
    Köszi. Dobozos verziót szeretnék. Nem szeretem ezeket a letölthető verziókat. Ha már fizetek érte szeretném meg is fogni.
  • szabii98
    #53287
    Ezen az oldalon van egy 'GFWL' kuponszerűség. Ezt betudod váltani GTA IVre, és elég olcsó is. :)
  • kabel15
    #53286
    Sziasztok! Van valakinek eladó GTA4 e PC re? Ha meguntátok és már nem játszotok vele megvásárolnám vagy elcserélhetnénk valamilyen más PC játékra. PÜ-t küldjetek.
  • Farkassacred
    #53285
    Niko "hetero" ezt csak a *buzik* nem veszik észre:D a másik meg a betöltő képernyő is elég gáz, meg maga a háttér háték közben -.-:D
  • wollnerd #53284
    Miért lenne buzi?! Tán Niko nem az??!!!
  • Farkassacred
    #53283
    Nem tök midn1:D kinézetre is egy Buzi..... És a nevét meg nem elszarom?!
  • Büdös Bohóc
    #53282
    gay ToNi és nem TOMI. ÉS NEM A FŐSZEREPLŐ A BUZI, HANEM AKINEK DOLGOZIK
  • Farkassacred
    #53281
    Sziasztok
    Annyit szeretnék kérdezni: ..... Elkezdtem játszania Liberty city-vel, és azt vettem észre hogy más fegyverek jönnek be a Meleg csávonál ) gay tomi) mikor be írom ezt a kódot (48655501000) de ez a sok új fegyver már a motorosnál nem jelenik meg ( a sima Gta Iv fegyvereket hozza be), miért?!
  • wollnerd #53280
    Én nem is tudtam hogy ilyen mod! Nagyon tetszik!
  • morzsi555
    #53279
    Indicator Script 1.0, irányjelzőhöz.
  • morzsi555
    #53278
    FPS mod, belső nézethez.
  • V43 1105
    #53277
    Teljes egészében rengeteg mindent rendeltem innen :-)