54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • malter
    #53357
    nekem apro akadások jelentek meg
    miután rátettem a car pack v8at azota meg több mp késéssel tölti a texturákat:(
    konfig böven megvan a normális futáshoz,ugyhogy sztem régebbi enb-t kell visszatenni
  • mester1987
    #53356
    thx, de inkább hagyom, nincs kedvem még1x újratenni :)
  • fery02
    #53355
    A női gondolkodásmód egyedi és férfi fejjel megfejthetetlen. Jobb, ha beletörődsz és belenyugodsz.
  • fery02
    #53354
    Őszies az inkább (szvsz).
  • Ádimen
    #53353
    igen de én minden időpontban próbáltam és mondom pl küldött olyat hogy néha felhívhatnál stb és akk az üzenet olvasása után felhívom és azt mlondja hogy most elfoglalt... aztán később kb 5 perc mulva újra megpróbáltam és ugyan az volt mint az előbb aztán megpróbáltam délután is (a játék idő szerint) és úgy sem... végül am hülyeségből (mikor már megpróbáltam az összes időpontot)megpróbáltam felhívni éjszaka de akk se jön -.-"
  • Büdös Bohóc
    #53352
    van pár időszak naponta, amikor nem elérhetőek, ahogy a haverok sem, pl éjjel 2kor fura lenne IRL is hívogatni egy csajt, hogy fú gyerünk valahova.
  • Ádimen
    #53351
    bocsi a vidi lecsúszott
  • Ádimen
    #53350
    http://www.youtube.com/watch?v=7vMKkaTj1dU&feature=related
  • Ádimen
    #53349
    jóó nem teljesen nyár mod ra gondoltam de pl ebben a vidiben sokkal zöldebbek a fák és kékebb az ég mint egy átlag gta4-ben(mint pl az enyémben...) ha tudtok vmi ilyesmit pl hogy milyen mod lehet ebben szoljatok légyszi

    de amúgy lenne egy másik kérdésem...:van az a csaj:Carmen.. és miértvan az hogy mindig küld SMS-t hogy hívjam fel de mikor felhívom akkor soha sem akar radira jönni..
  • morzsi555
    #53347
    ősz...

    "The events of GTA IV, The Lost and Damned and The Ballad Of Gay Tony all take place in autumn."
  • masterthief
    #53346
    Ilyen időben, inkább rakd be a Snow mod-ot. Egyébként minek kimondottan nyár mod? A játékban elég nyárias az idő. De ilyen mod-ot meg egyébként nem láttam, és nem is tudok ilyesmiről.
  • Büdös Bohóc
    #53345
    a játékban végig nyár van :-|
  • Ádimen
    #53344
    császtok
    Van valami olyan mod ami nyarat "csinál" GTA4-ben?
  • janihunk
    #53343
    Meg van a hiba catalyst ban nem szereti ha be van kapcsolva az élsimi.
  • mester1987
    #53342
    Nálam el sem indul vele :D

    Amúgy a Real Cars v0.41-el senkinél se lép ki, mert a leírásba írja, hogy összeomolhat.
    Észrevételek, meglátások?
  • janihunk
    #53341
    [URL=http://www.gta4-mods.com/misc/icenhancer-20---enb-graphic-mod-f12578]iCEnhancer 2.0[/URLMegérkezett végre. Nálatok hogy müxik? Nálam ugrál a kép össze vissza:S]
  • tiszaigabi
    #53340
    Köszi a választ csak kipróbáltam működik-e rendesen a gépemen mert már terveztem hogy megveszem az eredetit. Köszönöm a segítséget.
  • benoken93
    #53339
    Bocs , de módot sem találtam! Talán várj még egy kis időt és lehet , hogy lesz ilyen mód! Vagy böngéssz még egy kicsit!:)
  • benoken93
    #53338
    Én nem! De annyi taxi járkál az utcákon mint a nyű úgyhogy szerintem nem parkol egy sem! Lehet , hogy van olyan mód! Olyan mód az van , hogy rendőrök mindenhol , de taxi a parkolóban olyat még nem! Sebaj utánanézek mindjárt neked!
  • ikarus44
    #53337
    tudtok olyan helyet ahol taxik parkolnak?
  • totyak
    #53336
    Ez annak a jele, hogy letöltött játékkal játszol. Ez a védelem a játékban. Keress normális krekket, de még inkább vedd meg a játékot.
  • tiszaigabi
    #53335
    Sziasztok van egy problémám a játékkal: kb 5 percig még jól megy a játék.Utána egyszer csak nekiáll füstölni az autó eleje és csak nyomja neki a gázt, a kamera meg össze vissza mozog. Mi lehet ez?
  • Ádimen
    #53334
    de am köszi már értem
  • Ádimen
    #53333
    xd jól van énis arra gondoltam csak nem értem hogy akkor miért azt válaszoltátok az egyik kérdésemre hogy banner.. ezért azt hittem hogy akk szarultudom hogy azt jelenti..
  • masterthief
    #53332
    XD
    A banner az oldal tetején lévő fekete keretezett színes, széles kép, amibe nagy betűkkel virít a grand theft auto IV felirat. Alatta pedig a linkek.
    Hivatalos oldal FAQ warez topic
    magyarítás
    Gamertag lista Térkép Patchek No-DVD Linkek Rendelés
  • ldavid
    #53331
    netes reklámcsík. itt az sg-n meg a topicok fejlécképét szokás így hívni.
    a FAQ-ban le van írva a mentések helye (GTA4 logó alatt)
  • pajti
    #53330
  • Ádimen
    #53329
    bocsi de mi az a banner? xd
  • grebber
    #53328
    iCEnhancer 2.0 Február 12-én érkezik!
  • bertino
    #53327
    banner.
  • Ádimen
    #53326
    sziasztok
    meg tudná valaki mondani hogy hová teszi a gép a gta4 mentésemet vagy hogy hol van

    (kivittem csítnélkül és szeretném rátenni a pendriveomra hogy meglegyen)

    a dokumentumokban csak a sajátzene mappája van akkor hol van a mentés ( mert a sa ban ott volt abba a mappába)
  • Borg
    #53325
    ENB-s modokkal baszakodtam az utóbbi időben, és valamelyik olyat okozott, hogy minden életlen lett. Nem az alap motion blurról van szó, ami ki-be kapcsolható, hanem mintha valami shader lenne, amitől minden 5 méternél távolabbi cucc elmosódott.
    Nem bírok rájönni milyen fileok okozhatták ezt. Bármi más ENB modot felrakok, ez az effekt megmarad.
    Hameg kitörlök minden ENB-s filet a főkönyvtárból, többet nem indul el a játék.
    Ötlet?
  • benoken93
    #53324
    De az lcpd fr-hez megvannak adva a "dolgok" , hogy , ha lenyomon az altot és a P-t akkor pl kijön az erősítés de a police pursuit modhoz nem találom a irányításokat! Lehet , hogy ugyan az az irányítás?
  • benoken93
    #53323
    Köszi!
  • masterthief
    #53322
    Minden mod-hoz kell patch. Azt nem tudom, hogy az 1.0.4.0. vagy az 1.0.7.0 patch-el működik-e, de valószínű, hogy mindkettővel.
  • benoken93
    #53321
    Azt szeretném megkérdezni , hogy a police pursuit mod-hoz kell-e a GTA IV Patch: 1.0.7.0? Vagy nem szükséges?
  • wollnerd #53320
    Nálam működik. A Snow modban.
    Valószínű hogy csak akkor működik jól, ha nem módolt túlságosan a játék.
  • Goruck
    #53319
    Sziasztok, ez mukodik nektek??


    http://www.lcpdfr.com/files/file/45-indicator-script/
  • kabel15
    #53318
    Jó én voltam a hülye bocsi. Tűzfalam bekavart neki.
  • kabel15
    #53317
    Sziasztok! Megvan a játék. Feltelepítem. Activálásnál ez történik:
    Activation process has been terminated
    Internal error message: userdata commit failed