54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • jackoneill90
    #53605
    2.8 GHz pentium 4 1magos, 1giga ddr1 ram 333-as, AGP 6600Gt 256 Mb, Elindulna? Mégha szaggatna is, de elindulna? :)
  • gubel
    #53604
    Szia van ELS mód felrakva a gta 4-hez?
  • dgufoplast
    #53603
    Üdv van köztetek olyan aki ért a GTA 4 jármű be rakáshoz ? úgy értem hogy én szeretnék be tenni egy ujjat ami 3ds be van és be szeretném tenni a játékba ha van valaki aki ért a konvertáláshoz meg kereshetne mert érdekel a dolog vagy linkek is érdekelnek a hol van ilyen le írás hogy kell be tenni a játékba kocsit stb..............
  • peti18
    #53602
    Hali! nekem olyan kérdésem lenne van egy rendőrös mod.. és importáltam be rendőrkocsikat.. de valahogy a fények nem működnek mi lehet a baj?? van egy Extra mappa és ott vannak bent fájlok png azokat hova kell tenni??

  • masterthief
    #53601
    A fagyás általában azért van, mert a moddolt jármű nem mindig kompatibilis az összes patch-el. Általában az 1.0.4-es patch-ez készítik a legtöbb modot, de néhány modder átkonfigurálja az 1.07-hez is. A problémát ki lehet küszöbölni, ha az eredeti járművet elmented biztonsági másolatként. Így ha kicseréled 1 olyan járműre, ami a te patch-eddel nem kompatibilis, vissza tudod állítani. Addig keress járműveket, míg nem találsz olyat ami jó. (több száz-akár ezer közül válogathatsz)
  • Szabi020
    #53600
    Üdv!

    Ha valakinek lenne kedve multizni az írjon!

    EFLC+Skype+Hamachi gyertek minnél többen!:)
  • hedgehog122
    #53599
    Üdv!
    Van egy problémám a modolással, ebben szeretném segítségeteket kérni:
    A játékba új járgányt raktam be(ruiner---->camaro iroc-z), de folyton lefagy, amíg a régi kocsit vissza nem teszem, ez miért van, és mit lehet ellene tenni?
  • gabo91
    #53598
    Na akkor Jacob-ot megcsinálom.
    AZ V. részt én is nagyon várom. Remélem amiket írtak sokfajta lehetőséget( boltba rablás stb. ) nem csak multiban lehet majd csinálni.
  • masterthief
    #53597
    Nincs vége a rendőrségi küldetéseknek sajnos. Eleinte azt hittem, hogy korlátozva vannak, de nem.
    Én már inkább az V. részt várom, mert már számtalanszor kijátszottam, moddoltam az atyaúristenig, és már nekem unalmas. Már nincs olyan mod, ami lekötne és élvezném. Alig várom, hogy az V. részt kiadjákj, persze teljesen optimizált változatban.
  • fery02
    #53596
    Jacob drog szállítós küldiei igen, el fognak fogyni, viszont azok az aktuális rendőri feladatok végtelenek szerencsére.
    Amúgy sem tetszett, hogy az előző GTA részekhez képest leredukálódott a különféle munkahelyi autókkal végezhető mini küldetések száma.
  • gabo91
    #53595
    Rendőrségi adatbázisban van olyan hogy top 10 ezt már két városrészben megcsináltam, a harmadikban is meg fogom. Viszont van olyan hogy aktuális bűncselekmények. Ezeknek egyszer vége lesz? Mert statisztikában írja hogy menyit csináltam meg. Vagy sosem fog elfogyni? Jacob küldetéseiről is ez lenne a kérdésem.
  • ronso
    #53594
    Szerintem a kártya gyenge kicsit,nekem hasonló gépem van és nálam szépen fut..
  • gabo91
    #53593
    Ja, ezt nem is tudtam.

    robi546: Én ps3-on játszok most vele, az email spamek 95 % is magyar, híreket is elszoktam olvasni azok is le vannak fordítva, illetve minden más is magyar.
  • Robi546
    #53592
    én is ugyan itt vagyok, Holland Nights. :D egyébként van olyan magyarítás ami teljes tehát nem fele angol fele magyar ? :D Ha van akkor linket pls,thx. :) Eredeti a játékom,1.7-es patchel.
  • gabo91
    #53590
    Szerintem nincs olyan. Amúgy pont tegnap csináltam meg azt a küldetést. Én megöltem.
    De Elméletileg a történetet nem befolyásolja, hogy életben hagyod vagy megölöd.
    Ha van korábbi mentésed töltsed vissza, ha nincs akkor hagyd a fenébe.
  • nyirog
    #53589
    halika van valami save editor? egyik küldinél véletlen nem nyírtam ki a csávót holott ki akartam volna... -.- és meg szeretném változtatni, van rá mód?

    (francias egyik küldije az, asszem a holland éjszakája a neve)
  • szutyi93
    #53588
    Az én gépem:

    AMD Athlon 64 X2 4200+ (2.2GHz) 2.6GHz-re húzva
    Nvidia 9400GT 512Mb
    3Gb DDr1-es ram
    Directx11
    Windows 7 32bit sp1

    majdnem minden közepesen a pontos állítűásoknál minden 20-on és normálisan fut 30 fps-el na erre varjatok gombot. (na jó árnyék az low)
  • SzinesGeza
    #53587
    Üdv!
    Hogy lehet az, hogy telepítéskor nem kérte a serial-t, viszont a játékot felrakta a gépre.
    Csakhogy nem indul el. Ez a hibaüzenet:

    "A jogosultsági adatok nem írhatók."

    Ez mit takar?
  • visszalépés
    #53586
    Helló.Nekem hasonló gépem van.Picit jobb videokártyát kértem bele.Patch nélkül azonos időszakonként állt meg a játék egy pillanatra.Összes patch után ez megszűnt,viszont néha megállt a játék 10 20 másodpercre. Elég bosszantó volt.Addig túrtam a gépet míg találtam egy energiafelhasználás vagy valami ilyesmi beállítást a windowsban ami automatikusra volt állítva.Azt módosítottam hogy nekem ne spóroljon mindig max legyen a teljesítmény.Azóta semmi gond megszűnt a jelenség,és szinte fullon van minden.
  • gabcsibkv
    #53585
    Érdekes módon "low"-on van.
  • gabcsibkv
    #53584
    köszönöm. Ezek szerint jobb videókártyát kell majd későbbiekben beszerezni.
  • V43 1105
    #53583
    VGA kevés neki, ennyi a történet ..
  • Borg
    #53582
    Valszeg még lejjebb kell venned a dolgokat... ez a gép jó ha közepesen elviszi rendesen.
  • gabcsibkv
    #53581
    Sziasztok !
    Megvettem GTA4 et felteepült, patch-oltam. Az exe tulajdonságainak leirásában a legfrisebb patch értéke szerepel.
    Elindítom, szaggat a játék.
    Gépem:
    CPU típusa QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 955, 3200 MHz (16 x 200)
    DirectX: 11.
    Videókártya: Ati Radeon HD 5670 legfrisebb Ati driver 12.3
    Memória: DDR 3 8GB
    Windows 7 64bit Service pack 1

    Frissítettem drivert, patcholtam, játék követelményeit lejebb vettem és még mindig szaggat.
    Valakinek van esetleg ilyen problémája? Talált rá megoldást?
    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • JaSoN HuNTeR #53580
    Most próbáltam ki. Nálam elég bugos és még a mentésemet se tudom berakni.
    Amúgy jó lenne hogyha megtudnám csinálni. de már mindegy.
  • CamelX
    #53579
    Ja és gyönyörűen megalkotott mindegyik járgány, azt is hozzáteszem.
  • CamelX
    #53578
    Nekem a 8as van fenn, és minden teljesen normális. Persze Traffic Load kell hozzá, különben ugyanazok az autók lesznek a városban 90%-ban
  • wollnerd #53577
    És több taxi jár, nem?
  • szabii98
    #53574
    nem , te rosszabb vagy
  • szutyi93
    #53573
    Eredeti lemezről telepítettem a játékot és amikor patchelni akarom azt írja nem találja a játékot ez mi már?
    mi erre a megoldás?
    valaki javasolta hogy valami /f kereséssel valahogy meg lehetne oldani de hogyan?
  • longhaul
    #53572
    Nem vagyok kocsis.
  • mester1987
    #53571
    Oh my God!
  • CamelX
    #53570
    A Vacuum Blocker moddal nem ;)

    http://www.gta4-mods.com/misc/gta-vacuum-blocker-f13938
  • V43 1105
    #53569
    Kocsis takarodj :-)
  • Ironman2
    #53568
    LOL!!!!
  • longhaul
    #53567
    Tik hol tároljátok a GTA 4-et? Vagy lehetséges a játék mappa kiszippantása a DVD-ről. Tehát ha meg veszem, akkor GARANTÁLTAN NEM SZIPPANTJA KI A JÁTÉKOT?
  • visszalépés
    #53566
    Nekem teljesen gyári minden,tehát semmi módosítás nincs a játékban.Minden patch rajta és max-on fut 24 es monitoron.
    Egy Phenom II X4 955 processor,3200 Mhz Ati Radeon 5800
    Semmi gondom vele.
  • mester1987
    #53565
    Komoly, hogy mindig mi panaszkodunk erre a játékra, bár jogosan de akkor is :)
  • Ryder62
    #53564
    Nekem is minden max, kivéve az árnyékot az csak szimplán magason van, a látótávolság 80-on és a árnyék vetület off.

    És mindezt 1360*768-on szóval nem tripla HD.

    Persze állítgathatnám a beállításokat de minek. Kb 5 fps eltérés van a különböző beállítások között. Hallottam olyat akinek közép maxon jobban futott átlagban mint full minimumon. Röhej

  • mester1987
    #53563
    *Kimaradt: átlag FPS: 23