54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • DAFFANGER
    #53646
    Na akkor aki kapja marja eredeti cd kulcsom ideirom én már nem játszom vele lehet valaki tudja használni CT68X-HM83R-GH623-MQKCQ-R9QHW
  • szabii98
    #53645
    Hali. a traffic loadot szedtem le, és kidob a 'GTA IV működése leállt' üzenettel.
    Minden szükséges cucc megvan, 1.4es peccsel játszok. Valaki help?:)
  • fery02
    #53644
    Én is gépfejlesztéskor nyúlok majd csak hozzá legközelebb. Nem elég, ahogyan jelenleg fut.
  • jackoneill90
    #53643
    Hát ja . Néha már már bosszant a játék ahelyett, hogy szórakoztatna. San andreas is szaggatott anno mikor megvettem, mégis végigjátszottam. most meg fut normálisan. Pár év ezzel is tudok majd normálisan játszani.
  • klarop
    #53642
    Sziasztok
    Egy olyan gondom lenne hogy mikor elakarom inditani a spark 4-et akk meg adom a gta helyét és akk ujra kéri ez mié van?
  • Blekk Síp
    #53641
    Ha bármilyen ENB Series mod-ot használok este olyan sötét van, hogy alig látok valamit, erre tud valaki megoldást?
  • fery02
    #53640
    Akarod mondani tologatod. :)
  • xido
    #53639
    arrg..f@szom bele,hogy megint rám jött,hoy megnézném végre élesben az iCenhancer tupírozást és megint kivág belőle és nem mentettem le a felülírandó fájlokat...most már tuti nem rakom újra,ott rohadjon meg :)
  • jackoneill90
    #53638
    Milyen géped van? Nekem is szokott ilyen lenni. Kevés a ramod ? Én 1 giga ddr1-essel tolom.
  • szabii98
    #53637
    Hali..
    szedtem le egy 100%os mentést, de nem működik sajnos. F meghajtóra tettem a játékot, nem a C-re, ez lehet próbléma? a zenéket sem tudom betenni..valamint az első randi c. Mitchelle-s küldinél is kifagy..
  • masterthief
    #53636
    Tedd vissza a régebbi drivert, lehet hogy az újabb kavart be. Elő szokott fordulni ilyesmi, több játéknál is.
  • Smyth01
    #53635
    Ha eddig működött anélkül most is kellene. .
  • mac83
    #53634
    patchek?
  • Smyth01
    #53633
    Sziasztok!

    KÉP HIBA!

    Eddig működött a GTA IV rendesen, XP alatt dx9.0c van vga drivert frissítettem, a játékot is reinstall, de a kép nem javult meg!
    Aki találkozott ilyennel, kérjem írja le mi a megoldás!
    Köszönöm!

    ÜDv,

  • jackoneill90
    #53632
    Ja és esetleg kevesebb jármű meg gyalogos az utcákon?
  • jackoneill90
    #53631
    Létezik olyan mod, hogy a fákat meg pl kukák meg ehhez hasonló apróságokat kivettek a játékból? Csak, hogy kicsit gyorsabban fusson.
  • Blekk Síp
    #53630
    better city-DXT-hez tud vki linket? Sehol sem találom. :F
  • pfordos
    #53629
    Sziasztok!

    Vettem egy gamepadot a GTA IV-hez: nem lámázzatok le :) de a legolcsóbb cuccot, egy noname KRAUN micsodát. Nekem amúgy megfelelne, de mit kell tennem ahhoz, hogy tudjam is használni? Mert bedugom az usb-t és nyomnám neki, de nem történik semmi. :( Valahol át kell állítani, hogy ne a billentyűzet legyen az alapértelmezett?

    Előre is köszönöm a választ!
  • greg benz
    #53628
    Sziasztok!

    Régebben, még amikor viszonylag új volt a játék volt egy nagyon profin megcsinált videó, alatta MIA Paper Planes című szávával, profin össze volt vágva az egész meg tényleg nagyon jól megcsinálták, viszont azóta sem találom..esetleg valaki nem tudja melyik videóról beszélek? Ezer éve túrom érte a youtube-ot, de nem találom egyszerűen :( Ha jól emlékszem egyébként hd-ban volt feltöltve

    Köszi
  • Robi546
    #53627
    lol,ez nagy. XDD Biztos van benne "célpont lokalizáló" XDD
  • wollnerd #53626
    Ez hogy lehetséges? XD
  • pajti
    #53625

  • dgufoplast
    #53624
    Ez komoly :D jó meg van csinálva :)
  • wollnerd #53623
  • Blekk Síp
    #53622
    Értem, akkor nem is szenvedek vele, majd még azzal megpróbálom. Köszi a választ!
  • Tomy Lee
    #53621
    Nálam nem működött.Néhány percig sikerült eljutnom játékban de aztán ki is dobott mindig.Volt amikor SC loginnal már nem engedett tovább.2 hét múlva jön RP W8 talán azzal jó lesz.
  • Blekk Síp
    #53620
    Win 8 64bit-en esetleg próbálta már vki? Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy másnál működik-e, mert lehet visszatérek Win 7-re ha nincs semmi megoldás. Hiába kattintok Social Club loginnál a play-re, nem történik semmi. Megpróbálom újratelepíteni, hátha nekem is megjavul.
  • Bogdogege
    #53619

  • Szabi020
    #53618
    Üdv!

    Akinek van kedve Multizni Írjon!
    Eredeti játék nem feltétel!

    Gyertek minél többen:)
  • Ironman2
    #53616
  • dgufoplast
    #53615
    Üdv ! ez milyen mód amibe így lehet le kéregetni az autókat ? mód
  • Bal0924
    #53614
    Újratettem, és működik... valaki érti ezt?
  • Bal0924
    #53613
    Ennél erősebre cseréljem?
    Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3.30GHz

    Amúgy régebben XP alatt simán elfutott és ennél gyengébb volt a procim...
  • szutyi93
    #53612
    Nálam ugyan ez volt kiderült hogy az volt a hiba hogy túl gyenge volt a procim kicseréltem egy erősebbre és minden okés volt.
  • Bal0924
    #53611
    Sziasztok!

    Lenne problémám, nagy.
    Nem indul a GTA
    A Social Club bejön, mikor rányomom hogy PLAY, elkezd matatni a cd-n, de utána semmi.
    Mi lehet a gond?

    Az lehet hogy...
    aktiválás közben a win7 hibát észlelt és lehet hogy nem ment végig az aktiválás folyamat...
  • fery02
    #53610
    Felesleges próbálkozni. Igaz elindulni elindulna, de nem lenne élvezhető legkisebb grafikán sem.
  • Ricsi234
    #53609
    Sziasztok!
    Konfigom:
    Intel Pentium D 3.00 GHz
    1 Gb-ram
    Nvidia Geforce GTX220
    Windows XP

    Szerintetek?
  • fery02
    #53608
    Dehogy! :D
    Játékoknak nem szokásuk gépeket kinyírni. Ha valami gond is lenne (túlmelegedés), előbb állítaná le magát auto. a rendszer, mielőtt bármi probléma adódna.
  • jackoneill90
    #53607
    Utána nem halt meg a gép? Én csak attól félek, hogyha elindítom akkor tönkremegy és vehetek mást.
  • fery02
    #53606
    Ugyanezzel a konfiggal teszteltem anno és elindult. ;)