54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • masterthief
    #53686
    Ezzel tisztában vagyok én is, de ezt is warez-nak hívják.
    Clone DVD-s játékokat kizárólag warez és torrent oldalakról lehet leszedni.
    Rágd át alaposan a warez szó jelentését.
    Legvar így kezdte a mondatot "Sziasztok , olyan problemam lenne, hogy a jatek dvdje mar nem olvashato, viszont eredeti kulcs stb mindenem megvan hozza, honnan tudnek letolteni egy teljes jatekot gondolok itt nem warezos /torrentes jatekra"
    Csak erre reagáltam.
  • Legvar
    #53685
    Koszonom szepen;) hatha igy mar ertheto lesz a kolleganak!
  • tutituti
    #53684
    A clone dvd-hez nem kell crack.A clone dvd az ami neked a dvd-den van.egy és ugyanaz.Azért kell crack hozzá mert nincs cd key-ed.De neked van,ezért letöltheted bárhonnan és még nem is illegális!
    Mivel te fizettél már a jogdíjért.Ugyanolyan ha van egy windows 7 eredeti aktiváló kódod akkor bármikor letöltheted a microsoft honlapjáról a dvd-nyi adatot hogy kiírhasd.
    ;)

  • dark night
    #53683
    Felraktam az Eflc-t és a második updete után nem akar indúni.Milyen crack kell hozzá?
    Bocs a warezért ,de elég kihalt a warec topick
  • Legvar
    #53682
    Koszonjuk szepen, igen de latom en nem! No mind egy :)
  • masterthief
    #53681
    A warezes játékok is az eredeti rls-t tartalmazzák, a tartalma ugyan az mint az eredetié. Így a Clone DVD is warez.
    Mint írtam, a Clone DVD-hez is kell crack.
    Crack=törés, repedés.
    Remélem érthető voltam.
  • Legvar
    #53680
    Viszont az az eredeti rls es nincs feltorve:)
  • masterthief
    #53679
    Akkor tisztázzunk még egy dolgot.
    A Clone DVD is warez, ugyan is crack-el működik.
  • Legvar
    #53678
    Hat azert kerdeztem mert steames jatekoknal nem kell feltetlen a cd hanem letoltom. Es hatha itt is akad ilyen lehetoseg de nem, warezt meg ertem de csak mar olyan van ami eleve tartalmazza a torest, kiveve a clonecd de olyat meg nem talaltam ami megfelo sebeseggel jon :)
  • tutituti
    #53677
    töltsd csak le a warez verziót nyugodtan.
    nem crackeled hanem beírod a cd kulcsodat és kész is.
  • masterthief
    #53676
    Magát a teljes játékot kizárólag csak warez verzióból lehet letölteni. Ezért hívják warez-nak. (Eredeti másolata, megkerülve az írás- másolásvédelmet és az eredetiség ellenőrzését)
    Tehát eredeti lemezt csak venni tudsz, letölteni nem. Letölteni eredetiben csak a Steam oldaláról tudsz, ha megveszed ott a játékot digitális formában.
    Miért nem olvasható a DVD-je? Összekarcoltad vagy mi a szösz?
  • masterthief
    #53675
    Jó mind a 2. Az alap is, és a dlc is.(EFLC)
    Az EFLC jobban fut, azt rakd fel szerintem. No meg érdekesebb-másabb küldetések vannak benne. Már mind a 2 dlc-hez van magyarítás is, és ugyan úgy moddolhatod, mint az alapjátékot.
  • Legvar
    #53674
    Koszonom a gyors valaszt. Igazabol maga a teljes jatek kene mert az nincs meg es igy nem tudom telepiteni.
  • wollnerd #53673
    Ha az alapjátékról van szó: Szedj le a bannerben található no-DVD-t. Ezzel az exe-vel DVD nelkül indítható és így is lehet online játszani.
    A zipben található .exe fájlt bontsd ki a GTA IV főkönyvtárába, és írj felül a régit. Az eredeti fájlról azért készíts másolatot.
    Aztán pedig az pl. az asztalon lévő parancsikonjával máris tudod indítani DVD nélkül!
  • Legvar
    #53672
    Sziasztok , olyan problemam lenne, hogy a jatek dvdje mar nem olvashato, viszont eredeti kulcs stb mindenem megvan hozza, honnan tudnek letolteni egy teljes jatekot gondolok itt nem warezos /torrentes jatekra

    Illetve hogy a social games email cimem hogyan tudnam megvaltoztatni?!

    Koszonom
  • dark night
    #53671
    Üdv!
    Kedvet kaptam egy kis gta-hoz. Melyik részét érdemes felrakni,a sima alap gta 4-et vagy a kiegészítőt?
    Melyik változat fut jobban végül is csak erre lennék kíváncsi
  • tutituti
    #53670
    hopp,nem emlékeztem.bocsi a duplaposztért akkor:)
  • ldavid
    #53669
    1. nem lehet
    2. nincs benne, utólag lett hozzáadva
  • Bal0924
    #53668
    Jó kis videó!

    két kérdésem lenne hozzá.
    1. Hogy lehet a kamionra utánfutót rakni?
    2. A vége fele az a sport rendőr autó, az benne van a játékban vagy beletették? Mert még soha nem láttam.
  • wollnerd #53667
    A kedvencem.
    Még régen is be volt linkelve.
  • tutituti
    #53666
  • benoken93
    #53665
    Sziasztok! Nem régen megvettem az Episodes From Liberty City játékokat! Azt szeretném kérdezni, hogy így bele tudom-e temmi az LCPDFR: v.0.91-et?

    A rendőrségi motor a police buffalo meg a police stinger csak a multiplayerben lehet a TBoGT-ban? Válaszotokat előre is köszönöm!
  • ldavid
    #53664
    az nem elérhető androidon
  • SAFIII
    #53663
    Hi!

    Tudom, hogy nem ide tartozik, de látogatottabb ez a fórum és annyit szeretnék, hogy SE Androidon elmegy az Iphone-os GTA Chinatown Wars?
  • masterthief
    #53662
    Oda kell figyelni, hogy minden fájl, amit kicserélsz, előtte biztonsági másolatot készíts, mert nem mindegyik egyezhet, az általad telepített patch-el. (pl: ki szeretnéd cserélni a Comet-et, 1 Porche 911-re, de csak az 1.0.4.0-es tesztelték, nem biztos hogy, 1.0.7.0-es patch-el működik.) Ez okozhat összeomlást, és hibaüzenettel kidob a játékból. Ha pl: a küldetésben, olyan járművel kell közlekedni, ami csak 2 ajtós(te pedig a helyére egy 4-5 ajtóst tettél be, akkor az átvezető videóknál le fog állni a játék, amit nem tudsz folytatni.)
    Remélem tudtam segíteni! Ha van még gondod, írj priviben!
  • jackoneill90
    #53661
    néhány dolgot, csináltam másolatot is egy részéből. de nem tudom folytatni. Majd leszedek egy 100% mentést.
    A legjobban akkor futott amikor már autók se jöttek az utcán, csak gyalogosok, rendőrök is csak lezárt hídon üldöztek. Pár napig még fent hagyom aztán törlöm. Majd pár év múlva előveszem újra.
  • totyak
    #53660
    Én nem is értem, amit leírsz. Elballagtál a boltba, vettél egy eredeti, bontatlan GTA IV-et és telepítéskor vagy telepítés után hibaüzenetet kaptál? Mert, ha így van, akkor legjobb lenne, ha megmondanád mit írt az üzenet. Ha eredeti a játék, akkor nem lehet semmi átverés. Ha nem eredeti, akkor meg felesleges volt megvenni, le is tölthetted volna.
  • ldavid
    #53659
    minden bizonnyal ez történt sajnos
  • zuz
    #53658
    Sziasztok!
    Nemrég sikeresen fel lett újítva a kompjuterem ezért gondoltam felteszem a gta4 et amit mindig is meg akartam kaparintani, le is töltöttem eszt gyanánt, csak annyira megtetszett, hogy kötelességemnek éreztem megvásárolni is a játékot a legközelebbi számítástechnikai szaküzletben...
    Na szóval annyi a lényeg, hogy feltettem kiirt valami hibát hogy nem található valami fájl, kicsit bepöccentem, hogy átverés áldozata lettem, és kicserélték a cédéket az üres cédékkel vagy valami.
    Így fogtam és elkezdtem másolgatni egyenként a fájlokat egyik mappából amásikba és láss csodát.
    A crackel működött, legalább is a betöltöképernyőig de utánna kidobott.
    Lehet átmásolta a játékot az oridzsi cédémre és vehetek még egy játékot?
  • masterthief
    #53657
    Elég lett volna egyből az 1.0.7.0 patch-et feltenni, vagy az 1.0.4.0-est. Mit állítottál át?
  • jackoneill90
    #53656
    patcheltem most 1.6 van fent, Csakhogy romannal nem tudok dartsozni, a csajjal se tudok dartsot a teke az müködik, az internetkávézós küldetést sem tudom így megcsinálni, meg minijátékok. meg hamburgerárus ember sincs a helyén. A fáknak csak a lod képe látszik az jó úgy.
    A patch mellett még átállítottam pár dolgot, hogy ne akadjon gyakran. lehet ez a kettő okozza?
  • masterthief
    #53655
    Ahhoz hogy szépen nézzen ki, és amellett Max beállításon jól fusson, eléggé brutális gépnek kell lennie, +feltenni Icenhancer grafikus modokat stb.
    Én már meguntam régen, kijátszottam 3-szor+2-szer az EFLC-t. Szénné moddoltam, elökörködtem vele több száz órát.
    Inkább az V. részt várom.
  • Tomy Lee
    #53654
    Akkor hagyom.Nem is értem miért így lett közzétéve.Mind1 köszi azért
  • BAk3R
    #53653
    na, visszábbvettem a vga órajeleit, hogy hátha és most megy egy ideje. lehet, hogy ez volt a baja.
    egyébként maga a játék az nálatok is ilyen csúnya? ez az élsimítás ez hallotnak a csók, 16x-oson is borzalmas minden.
  • totyak
    #53652
    Elvileg igen. De a régebbi Live kulcsokat, mint amilyen a GTA IV kulcsa, több profilban is lehet használni (ha jól tudom), így vélhetően többen is használni fogják majd multira és előbb-utóbb letiltják a kulcsot.
  • Tomy Lee
    #53651
    Ezzel tudnék multizni?
  • BAk3R
    #53650
    semmit az égvilágon nem buheráltam, steam leszedte, frissítette és ennyi. ahogy gyárilag megadatott olyan.
  • masterthief
    #53649
    Modokat raktál be, vagy cseréltél ki a játékban járműveket, miegymást? Mert van hogy 1 adott jármű vagy más kicserélt dolog bekavar a patch miatt, általában ebből szokott lenni ilyen jellegű probléma. Vagy esetleg driver hiba.
  • BAk3R
    #53648
    Hello,

    annak mi lehet az oka, hogy indítás után 5-10 perc múlva egyszer csak kilép a játék. van, hogy szó nélkül, van, hogy mellé még kiírja, hogy a program működése leállt és ennyi. ötlet?
  • totyak
    #53647
    Nagyon érdekes felajánlás. Bár én nem tettem volna. Ha nem használom, akkor sem adnám közkézre.

    Egyébként többen is tudják majd használni (azt hiszem).