54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Frenklin737
    #53730
    Sziasztok tudnátok segíteni be szeretném teni a gta 4 be ezt az autot GAZ 2705 Taxi de amikor a mod instaler ral kiválasztom rá megyek hogy nezt egyszerűen kilép a programbol peddig nagyon szeretné ezt az autoz valaki please!!!
  • totyak
    #53728
    Egy pár napja technikai gondok miatt kénytelen voltam kiszedni a gépből a videókártyát. Szerencsére így sem használhatatlan a gép, mert van integrált VGA. Csak az érdekesség kedvéért kipróbáltam, hogy mit kezd a GTA-val. Tudom, hogy értelmetlen ezzel próbálkozni, csak kíváncsi voltam (egyébként elindult, csak gyök 2-vel ment).

    Aztán később eszembe jutott, hogy most akkor nekem a játék úgy fogja érzékelni, mint ha 2 gépen lenne telepítve, mivel ugye az eredeti kártya helyett most az integráltat érzékeli? Mert én úgy tudom, hogy alkatrész csere esetén, ha nincs kulcsvisszavonás, akkor elvileg úgy érzékeli a játék, hogy két gépre telepítették.

    Most akkor vonjam vissza kulcsot és ha lesz új VGA-m, akkor aktiváljam újra vagy integrált kártyánál nincs ilyen gond.

    Fontos lenne a válasz.
  • Lacee86
    #53727
    Az igazi 4 magos procikat is megszivatja néha, az i3 meg csak 4 szálas ugye. Kicsit vedd lejjebb a prociigényes látványjavítókat (forgalom intenzitás pl.)
  • cataflam02
    #53725
    hali

    az miért van hogy az alábbi konfigon
    i3 2120
    4gb ram
    HD 7870

    szaggat a játék ha a város felé nézek vagy autózok ? ENB modot tettem csak fel.. de kb anélkül is be be szaggat... ez vicc.. BF3 simán kitol 1600x1200-ba 70fpst maxon... Nem multiba!! de ez a 4 éves játék megfogja a gépet... legújabb patch van fent stb stb... ha valakinek van ötlete szívesen fogadom
  • RiCSi1234
    #53724
    2.-ra is LOL.. :DDD
  • RiCSi1234
    #53723
  • Frenklin737
    #53722
    Sziasztok! egy olyan broblémám van hogy betetem bár auto modot de azok nem jellenek meg csak taxi rendör és egy ketö auto van ez miért van tudna valaki segíteni?
  • Mast3rBoYHD
    #53721
    Sziasztok! Van néhány jó GTA IV Gameplay és FuN videó:
    http://www.youtube.com/playlist?list=PLD472AEBEE9D97358&feature=plcp
    Ezt másold be a böngésződbe ha kíváncsi vagy rá!
    UI.: Feliratkozni nem szégyen!
  • janihunk
    #53720
    1.0.4.0
  • janihunk
    #53719
    Passz nálam 1.0.0.4 működött csak nagy gép kell neki, nem az enyém.
  • Szpisti
    #53718
    Sziasztok! Találkozott már valaki olyan hibával, hogy a játék akkor akadozik, amikor a billentyűket nyomja az ember?
  • denevérember
    #53717
    Halihó! Valaki tolja még multiba a gamet?
  • Nelson85
    #53716
    Most tettem fel, Black-box os változathoz, de nekem ilyen fehér TV zajos az egész kép, átlátni rajta, de marha idegesítő. ezt ki lehet kapcsolni vagy valami verzió hiba lesz?
  • krisz x
    #53715
    Kollégám fiának oda adtam a gta4 felraktuk neki + patch de nem indul! Anno nekem ment!
    WS10 hibaüzenettel leáll. Már rá kerestem mindenhol de konkrét megoldást nem találtam!
    Valaki tud rá megoldást? Köszi előre is!

  • janihunk
    #53714
  • mester1987
    #53712
    Már nem javítanak semmit, csodálkozom, hogy még ír ide valaki, de akkor is csak hibát...
  • Robber
    #53711
    hali olyan problémára keresek választ, hogy az 1.0.1.0 és az 1.0.2.0 patchet felraktam, de mikor a 3.-at felrakom már nem indul el a game mi lehet a probléma? (a többi patchet is fel akartam rá rakni, hátha kijavítják, de semmi)
  • Tower Guard
    #53710
    Legjobb lenne egy olyan cheat hogy az aktuális küldetés megnyerése, átugrása.
    Régebbi GTA részekben volt, ehhez nem találok! :S
  • Tower Guard
    #53709
    Sziasztok!
    Nem értem mitől van, de nem lehet már nálam bowlingozni, így nem tudom megcsinálni a first date küldetést.
    Megveszem a tagtól a jegyeket ott van a kék jel a fele fölött okés, üres pályára kéne menni,de ott már nincs a sárga ikon hogy odamegyek és elkezdje.
    Régen ment most valamiért már nem.
    Esetleg valakinél hasonló?
  • pfordos
    #53708
    Sziasztok!

    van az a küldetés, amikor romant kell megmenteni, mert túszulejtették vmi hangárban. végigszenvedem magam az összes lövöldöző hülyén, és felérek Romanékhoz, de nem tudom megmenteni. hogy kell lelőnöm a faszit? ti hogy csináltátok? automata célzás és lövök, ennyi?

    mellesleg van olyan cheat a játékhoz, amivel küldetéseket lehet átugrani?? THX!!!!
  • MerlinW
    #53707
    A "clone" nem warez. Mikor megveszel egy játékot, a liszenszet veszed meg (bérled a játékot). Azt pedig a crack-el kerülöd meg. Ez az illegális, vagyis a warez.

    Maga a clone megegyezik a DVD-n szereplő tartalommal, az pedig érvényes liszensz (kulcs - vagyis vásárlás után), bárhonnan legálisan letölthető (a terjesztés megint más kérdés, de azzal a vásárlónak nem kell foglalkoznia). Annyi, hogy a nem hivatalos forrásból letöltött tartalom hibája esetén nincs szupport.

    Még konkrétabban: A vásárolt játék nem a te tulajdonod, te csak bérled őket. A liszensz jogosít fel a használatukra. A játékfájlok a kiadó tulajdona, azok elérhetősége pedig a letöltő szempontjából irreleváns.
  • Krisztiam #53706
    nah sikerült elindítani a játékot, full grafikával és patch-el simán megy.. semmi szaggatás :D
  • masterthief
    #53704
    Az EFLC főkönyvtárába.
  • jackoneill90
    #53703
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1923382
  • Krisztiam #53702
    sziasztok
    lenne egy kis problémám, ugye van egy eredetei GTA 4 játékom, felraktam, hogy játszani akarok vele, de akármit csináltam vele nem akar elindulni, a social klub-on is regisztráltam már meg minden de akkor se.. valaki valami ötlet? :)
  • markuci0
    #53701
    Sziasztok.Ez lehet h 1 kicsit pancser kérdés lesz,de az episodes from liberty city magyarítását hová kell felrakni?
  • frankblack
    #53700
    Bocsi. Nem Genius, hanem Logitech Rumble Gamepad F510.
    logitech

    Amióta ez van azóta semmi gondom, semmilyen játékkal, hiszen a windows Xbox kontrollernek ismeri fel.
  • jackoneill90
    #53699
    Lehet hogy nem játék közben kéne kapcsolgatni az analóg gombot. Nálam a 1nsane játék fagyott le mikor közbe kapcsolgattam. Kicsit régi játék.
  • pfordos
    #53698
    köszi! be tudnád linkelni, hogy neked pontosan milyen típusú joyod van? olcsóbb joyoknál képtelenség beállítani vhogy h xbox kontrollernek ismerje fel?

    amúgy playstation2 kontrollerem is van, és elvileg lehet kapni usbs átalakítót. szerintetek működne?
  • frankblack
    #53697
    szia. kontroller gondjaim nekem is voltak régebben. Ezzel a játékkal is. nekem is félrehúzott. Más játékoknál is volt sok bosszúságom. Saitek márkájú volt.
    nálam a megoldás a következő volt: Genius joypad, amin van egy kacsoló, melynek segítségével a joypadot a windows Xbox360 kontrollernek ismeri fel. Azóta minden joypad gondom megszűnt, és ezzel a joypaddal messze jobb minőségben lehet játszani, mint korábbi olcsó tárasival.
    Csak annyi, hogy a minőségi joypad drága, de meghálálja.
  • pfordos
    #53696
    Nekem nem hord félre, sőt, minden gomb tök jól működik. Csak ha benyomom az analog gombot, és a karokkal irányítom a játékot, akkor egy bizonyos idő után lefagy a joy. Akkor is ezt csinálja, amikor emulátorral tesztelem, szóval nem a GTA-val van a gond...

    Milyen drivert töltsek le?? Van vmi általános usb driver ami segíthet??
  • jackoneill90
    #53695
    Nálam a joy karja már első nap félrehordott, gondolom így került ki a gyárból. Aztán alapos utánaolvasással megtaláltam, hogyha kiveszem az elemet és lenyomok 3 billentyűt akkor alaphelyzetbe állítja a beállításait. Azóta működik rendesen.
    Drivere ha van esetleg frissítsd.
    Vagy talán egy emulátor megoldja a játékkal való kompatibiltást. Xpadder vagy x360ce
  • pfordos
    #53694
    Sziasztok

    Egy kontrollerrel kapcsolatos kérdésem van. Van egy Elecom márkájú kontrollerem, amin ha bekapcsolom az analog funkciót, akkor gta IV játszása közben egy néhány perc után a kontroller "lefagy", szóval a gomb amit éppen lenyomtam "beragad", Niko csak megy előre a falnak... Ilyenkor újra kell indítani a gépet és csak akkor működik normálisan újra.

    Valami ötlet? Egyszerűen elromlott a kontroller (1 hét alatt?!) vagy valamit frissítenem/telepítenem kéne...? Köszi!
  • csabush
    #53693
    Hát ez így elég tág, kismillió féle mod van hozzá. Az autókat pl külön progival kell berakni, nem elég másolgatni. (sparkIV).
  • Soldiers
    #53692
    Hello

    Egy olyan kérdésem lenne hogy töltöttem le módokat azokat hova kell másolnom? mert mondjuk van két fáljt de semmi leírás h hova tegyem

    köszi a segítséget
  • csabush
    #53691
    Szevasztok!

    Egy olyan kéréssel fordulnék hozzátok, hogy valaki nem tudna linkelni egy scripthook meg asi loadert tömörítve? Kettő dolog miatt kellene, az egyik az a simple native trainer a másik a traffic load mod, 1.0.4.0 a játékom. Korábban volt egy működő install, de a mostani hibaüzenettel indul, bár legalább elindul, viszont a traffic load nem működik. (a trainer igen). A legfőbb bajom, hogy a régebbi scripthook linkek már nem működnek, hátha van innen valakinek régebbi. Előre is köszi!
  • Legvar
    #53690
    Mar megoldodott leszedtem egy crack nelkuli jatekot ami csak maga a lemez! Igy most jo egyebkent nincs benne a windows centerben! En is arra gondoltam de nem talaltam! De ezen tenyleg felesleges vitazni! Megoldodott kesz csak bosszanto, ha az ember elhegyja a dvdt akkor nem tud mar vele mit csinalni!!!
  • masterthief
    #53689
    Így van! Steam-en hihetetlen jó akciók vannak. Most pl: az L.A Noire negyed áron megvehető.
    Még a Galaxisnet is jó, ott is mindig vannak akciók. (mindig onnan rendelek)
  • fery02
    #53688
    Steam-en hamarosan elkezdődik remélhetőleg a nyári akciózgatás és ilyen akciózgatásokkor le szokták néha árazni a GTA-kat is valami hihetetlen mértékben.
    Szerintem ez lenne esetedben a legegyszerűbb, mert tényleg szinte odavágják az emberhez bagóért.
  • tutituti
    #53687
    Én értem mire gondolsz,csak ő arra gondolt hogy nincs autocrackelve.
    Mostanság sok dolgot torrentről le lehet szedni mégsem warez.Sőt, legtöbbször oda is felrakják mert egyszerűbb.
    De ezen ne vitázzunk.Én szerintem games for windows live (ha még van) programban aktiválni lehet a kulcsot és le is tölti a játékot.de ez nem biztos.